Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
bob sap
Posts: 332
Joined: 16/08/2011 13:05

#4051 Re: Sarajevo shoping

Post by bob sap »

lajk wrote:Znal neko do kolko rade prodavnice u Skenderiji ? One gdje su tene :-D
do 20:00
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#4052 Re: Sarajevo shoping

Post by mumy »

prvu imas u benetonu,crnu haman pa identicnu
a vdijela sam fine bez mace u mexxu
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4053 Re: Sarajevo shoping

Post by lajk »

bob sap wrote:
lajk wrote:Znal neko do kolko rade prodavnice u Skenderiji ? One gdje su tene :-D
do 20:00
hvala puno :thumbup:
ko_sam_ja
Posts: 26
Joined: 11/01/2013 20:45

#4054 Re: Sarajevo shoping

Post by ko_sam_ja »

gdje kupiti mood ring(kamen koji mjenja boju prema raspoloženju)?
branimir_ka
Posts: 53
Joined: 07/05/2012 08:57

#4055 Re: Sarajevo shoping

Post by branimir_ka »

ko_sam_ja wrote:gdje kupiti mood ring(kamen koji mjenja boju prema raspoloženju)?
bilo je toga u zoe-zoe u BBI koliko se sjećam :)
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#4056 Re: Sarajevo shoping

Post by opa22 »

Image

je li zna ne'ko gdje mogu kupiti?
Last edited by opa22 on 26/01/2013 21:40, edited 1 time in total.
presca
Posts: 62
Joined: 16/06/2012 21:47

#4057 Re: Sarajevo shoping

Post by presca »

MrsJ wrote:
Zovem se Zelena wrote:
MrsJ wrote:Hvala zamzija. :wink:
Koristila sam i bijeli ali mi nema nikakav miris, ovaj bar malo mirise.
Koliko novaca? Preporučilo mi je par osoba ovaj antiperspirant. I ako nađete javite :)
Nasla sam ga u apoteci u Alti, ima i bijeli i zeleni i crveni.
Ja sam danas kupili u apoteci u bbi centru 1+1 gratis . Oko 17 KM je bio
mishkina
Posts: 83
Joined: 19/12/2012 12:38

#4058 Re: Sarajevo shoping

Post by mishkina »

opa22 wrote:Image

je li zna ne'ko gdje mogu kupiti?
Vidjela sam jednu takvu macu u indijskoj radnji na carsiji! :)
User avatar
Benny Lava
Posts: 153
Joined: 02/04/2010 18:23

#4059 Re: Sarajevo shoping

Post by Benny Lava »

babyline wrote: cemu sluze takve "mace" ?
Ove mačke su japanski talismani, zovu se Maneki-neko - mačka koja poziva. Od boje i podignute šape joj zavisi i namjena, a konkretno ova u zlatnoj boji, vlasniku treba da donese novčani prosperitet.
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#4060 Re: Sarajevo shoping

Post by opa22 »

mishkina wrote:
Vidjela sam jednu takvu macu u indijskoj radnji na carsiji! :)

super hvala u ponedjeljak odem i vidim :D
Benny Lava wrote: Ove mačke su japanski talismani, zovu se Maneki-neko - mačka koja poziva. Od boje i podignute šape joj zavisi i namjena, a konkretno ova u zlatnoj boji, vlasniku treba da donese novčani prosperitet.
:thumbup:
bob sap
Posts: 332
Joined: 16/08/2011 13:05

#4061 Re: Sarajevo shoping

Post by bob sap »

gdje se mogu kupiti pantole sa onim visokim strukom i koja im je cijena ? :)
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#4062 Re: Sarajevo shoping

Post by _Gea_ »

da li ima negdje u sarajevu prodavnica slicna Goa Etno Shopu koji se nazalost zatvorio? i interesuje me gdje se mogu kupiti svijece u bojama, ali ne kao vecina svijeca "u boji" a malo zagrebes unutra bijele. dakle, ako je zuta svijeca, da je kompletno zuta, i unutra i van :D
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#4063 Re: Sarajevo shoping

Post by opa22 »

bob sap wrote:gdje se mogu kupiti pantole sa onim visokim strukom i koja im je cijena ? :)
ima na socijalnom neka radnja, ne znam kako se zove, blizu frizerkog salona AS...pantalone 20-30-40KM
_Gea_ wrote:da li ima negdje u sarajevu prodavnica slicna Goa Etno Shopu koji se nazalost zatvorio? i interesuje me gdje se mogu kupiti svijece u bojama, ali ne kao vecina svijeca "u boji" a malo zagrebes unutra bijele. dakle, ako je zuta svijeca, da je kompletno zuta, i unutra i van :D
pogledaj u mercatoru, ja sam tamo prije Xmasa kupovao
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4064 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

_Gea_ wrote:da li ima negdje u sarajevu prodavnica slicna Goa Etno Shopu koji se nazalost zatvorio? i interesuje me gdje se mogu kupiti svijece u bojama, ali ne kao vecina svijeca "u boji" a malo zagrebes unutra bijele. dakle, ako je zuta svijeca, da je kompletno zuta, i unutra i van :D

Merkator one mirisne lijepe :D
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#4065 Re: Sarajevo shoping

Post by _Gea_ »

@opa22 gledala sam u mercatoru ali sve su to bijele svijece samo povrsinski obojene. meni trebaju sa obojenom unutrasnjosti,
@nisrin meni trebaju bez mirisa zapravo :)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4066 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

_Gea_ wrote:@opa22 gledala sam u mercatoru ali sve su to bijele svijece samo povrsinski obojene. meni trebaju sa obojenom unutrasnjosti,
@nisrin meni trebaju bez mirisa zapravo :)

Imas u FISu :D Ali sam ja uzimala neke cokoladne, ali nimalo ne mirisu :D Onako su srednje velicine i skroz su smedje, imaju i one skroz male :D
User avatar
demetra22
Posts: 209
Joined: 22/06/2009 15:59

#4067 Re: Sarajevo shoping

Post by demetra22 »

Da li neko zna hoce li skoro biti kakvog snizenja u Northlandu BBI? Bas mi je stob' se reklo emergency.
User avatar
rinna0304
Posts: 865
Joined: 23/07/2011 13:23
Location: Sarajevo

#4068 Re: Sarajevo shoping

Post by rinna0304 »

jel neko vidjao ovakve helanke na ovaj fazon kod nas :D
Image
Smile :)
Posts: 89
Joined: 05/04/2011 11:06

#4069 Re: Sarajevo shoping

Post by Smile :) »

terra nova ima te helanke
presca
Posts: 62
Joined: 16/06/2012 21:47

#4070 Re: Sarajevo shoping

Post by presca »

demetra22 wrote:Da li neko zna hoce li skoro biti kakvog snizenja u Northlandu BBI? Bas mi je stob' se reklo emergency.
Bilo je snizenje 30 % . Ne znam jel jos .
User avatar
demetra22
Posts: 209
Joined: 22/06/2009 15:59

#4071 Re: Sarajevo shoping

Post by demetra22 »

presca wrote:
demetra22 wrote:Da li neko zna hoce li skoro biti kakvog snizenja u Northlandu BBI? Bas mi je stob' se reklo emergency.
Bilo je snizenje 30 % . Ne znam jel jos .
Aaaaaa OK. Sutra trcim da vidim, nadam se da je jos!!!
presca
Posts: 62
Joined: 16/06/2012 21:47

#4072 Re: Sarajevo shoping

Post by presca »

demetra22 wrote:
presca wrote:
demetra22 wrote:Da li neko zna hoce li skoro biti kakvog snizenja u Northlandu BBI? Bas mi je stob' se reklo emergency.
Bilo je snizenje 30 % . Ne znam jel jos .
Aaaaaa OK. Sutra trcim da vidim, nadam se da je jos!!!
Nazovi pitaj ,sto moras ici .Nadji broj na stanici bbi centra .Ima na mapi objekta 3 sprat pritisni Fred Perry Northland i tu ima broj . Ja za sve sto mi treba zovem sto ici i gubiti vrijeme :-D
User avatar
adis.p
Posts: 1067
Joined: 19/01/2011 01:31

#4073 Re: Sarajevo shoping

Post by adis.p »

Ako si htio uzimat ski opremu, ja sam prošli petak u Sport Lifeu uzeo donji dio ski odijela, brile i rukavice.. sve po 50% bilo sniženo. I još kape i podkape u korpama po 70%. Pogledaj i tu. ;-)
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#4074 Re: Sarajevo shoping

Post by Đinajlu »

rinna0304 wrote:jel neko vidjao ovakve helanke na ovaj fazon kod nas :D
Image
Đeš u tome?
User avatar
4m3l
Posts: 1109
Joined: 04/04/2010 00:31

#4075 Re: Sarajevo shoping

Post by 4m3l »

.
Post Reply