Nije nista novo da skauti dodji i gledaju jednog igraca a zapaze drugog koji je pod manjim pritiskom i dokaze mnogo vise te zabiljeze ovog drugog. Na toj tekmi su mogli da prate nase mnoge igrace pocevsi od Pjanica, Lulica, Salihovica, Vranjesa ili da uzmu na pozajmicu dvojac iz Gaziantepspora:)todd_smith wrote:Dosli Vranjesa da gledaju, na kraju SAF-u preporucili Pjanica
BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- GeneralBHF
- Posts: 627
- Joined: 11/10/2012 08:28
#4051 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
-
polovka
- Posts: 234
- Joined: 11/08/2012 10:52
#4052 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Za ovu dvojicu ti je odgovor Falji Ramadanipalermo wrote:Zašto ne možeš zamisliti.Who is jebeni Savić pa je igrao u Citiju,who is Nastasić pa igra protiv Reala.BHF_Manijak wrote:Hajd ok, recimo da je istina, ali ja i dalje ne mogu da zamislim da pored mora mladih odbrambenih igraca sirom Evrope United i SAF se odluce za naseg malog Vranjesa, jednostavno ne mogu!Mislim sta to on ima ponuditi sto nema neko u Engleskoj, Njemackoj, Spaniji itd...
Mogli su i Stojana dovest, ali da ga samo nauce da one stvari radi ko u Mexicu ali na protivnickoj polovini!
Vranješ ne bi mnogo koštao,mlad je,ima dobre fizičke predispozicije,nema tu šta mnogo izgubiti United.
Naravno, možda je sve patka....ali meni ne izgleda nemoguće.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#4053 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Nemam pojma,nisam ti toliko upućen,ali dečko je potvrdio zanimanje,ne b valjda lagao. Ja samo hoću reći da mi uopšte ne izgleda oliko nemoguće,pa i Zoran Tošić i Adem Ljaljić su igrali u Unitedu...tj. bili tamo....mslim,platiš ga jeftino,ako uspije super,ako ne,prodaš ga opet rusima sa epitetom igrača Uniteda.....polovka wrote:[
Za ovu dvojicu ti je odgovor Falji Ramadani![]()
, Savić je igrao dobro u Partizanu, Nastasić je prevara teška al' je i on igrao u Fiorentini.Vranješu ako bude pokazao kvalitet odskočna daska treba da bude neki ruski klub iz top 4, još pure treba jesti za United, ili da promjeni agenta pa da zaigra i on za City
![]()
Niko nije postavljao pitanje kako Nastasić može u City, a dečko bio rezerva (manje više)u Fiorentini...al ako igra za BiH i našje,onda je to prosto nemoguće....
Samo pitanje stava
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4054 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ispostavilo se suprotno.todd_smith wrote:Dosli Vranjesa da gledaju, na kraju SAF-u preporucili Pjanica
Naime skauti su dosli da gledaju Miralema, bili odusevljeni i usput zapazili Vranjesa.
-
Frankyee
- Posts: 1515
- Joined: 02/04/2006 21:49
- Location: Krajina u srcu
#4055 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ima li sta od poziva za Hajrovica ? Da li neko ima ikakvih informacija o tome ? evo novinari pisu kako on mozda dobije poziv za Svicarski A tim ?
Ne znam koliko je kvalitetan ali igra po desnoj strani koliko mi se cini , tu smo naravno tanki bili , pa mozda bi trebalo probati tog igraca, ako nije dobar nema se sta mnogo izgubiti a moze se mnogo dobiti.
Ne znam koliko je kvalitetan ali igra po desnoj strani koliko mi se cini , tu smo naravno tanki bili , pa mozda bi trebalo probati tog igraca, ako nije dobar nema se sta mnogo izgubiti a moze se mnogo dobiti.
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#4056 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
šta je sa Bičakčića, još par kola i on je već u prvoj ligi i teoretski ako ovako nastave..
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#4057 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Stalno ista pitanja. Bicakcic, Kolasinac, Hajrovici kao i Hadzic nemaju bh. drzavljanstvo, odnosno u posjedu su pasosa zemlje gdje zive. Sami moraju pokrenuti promjenu sportskog drzavljanstva koje ne znaci odricanje drzavljanstva koje su stekli u medjuvremenu iako to ovdje neke neznalice podmecu.udrch wrote:šta je sa Bičakčića, još par kola i on je već u prvoj ligi i teoretski ako ovako nastave..
Ocigledno je da djecaci taktiziraju nece li Njemacka ili druge selekcije jace zagristi oko njih (daj Boze), pokusavaju 'podici' svoju cijenu da ih neko moli (selektor BiH) i da vjerovatno izvjesne garancije da ce odmah nastupiti za A tim ili slicno.
Licno mislim da bi nam sva cetiri igraca podigla bar konkurenciju u reprezentaciji a i bili nada za buducnost. Za manje od dvije godine ostajemo bez: Rahimica, Spahica, Misimovica sigurno i eto prostora za te igrace.
-
Borej
- Posts: 521
- Joined: 31/03/2007 20:15
#4058 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Molio bi te da mi objasnis, a vjerovatno i mnogima po kojim to sporazumima neko moze imati, u ovom konkretnom slucaju njemacki ili austrijski pasos i bosansko sportsko drzvljanstvo kad sporazum o dvojnom drzavljanstvu ne postoji izmedju spomenutih zemalja. ja znam da nije isto sportsko i obicno drzavljanstvo, ali cesto jedno uslovljava drugo.shake69 wrote:Stalno ista pitanja. Bicakcic, Kolasinac, Hajrovici kao i Hadzic nemaju bh. drzavljanstvo, odnosno u posjedu su pasosa zemlje gdje zive. Sami moraju pokrenuti promjenu sportskog drzavljanstva koje ne znaci odricanje drzavljanstva koje su stekli u medjuvremenu iako to ovdje neke neznalice podmecu.udrch wrote:šta je sa Bičakčića, još par kola i on je već u prvoj ligi i teoretski ako ovako nastave..
Ocigledno je da djecaci taktiziraju nece li Njemacka ili druge selekcije jace zagristi oko njih (daj Boze), pokusavaju 'podici' svoju cijenu da ih neko moli (selektor BiH) i da vjerovatno izvjesne garancije da ce odmah nastupiti za A tim ili slicno.
Licno mislim da bi nam sva cetiri igraca podigla bar konkurenciju u reprezentaciji a i bili nada za buducnost. Za manje od dvije godine ostajemo bez: Rahimica, Spahica, Misimovica sigurno i eto prostora za te igrace.
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#4059 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Da je tako, Wright ne bi mogao dobiti *(sportsko) drzavljanstvo BiH i igrati za kosarkasku reprezentaciju BiH. Ovdje nema veze da li ta zemlja iskljucuje mogucnost posjedovanja dva drzavljanstva jer su u pitanju sportski razlozi koji se moraju obrazloziti i imati u sudskom spisu. Koliko znam Perisic je njemacki Hrvat koji je prosao tu proceduru.Borej wrote:Molio bi te da mi objasnis, a vjerovatno i mnogima po kojim to sporazumima neko moze imati, u ovom konkretnom slucaju njemacki ili austrijski pasos i bosansko sportsko drzvljanstvo kad sporazum o dvojnom drzavljanstvu ne postoji izmedju spomenutih zemalja. ja znam da nije isto sportsko i obicno drzavljanstvo, ali cesto jedno uslovljava drugo.shake69 wrote:Stalno ista pitanja. Bicakcic, Kolasinac, Hajrovici kao i Hadzic nemaju bh. drzavljanstvo, odnosno u posjedu su pasosa zemlje gdje zive. Sami moraju pokrenuti promjenu sportskog drzavljanstva koje ne znaci odricanje drzavljanstva koje su stekli u medjuvremenu iako to ovdje neke neznalice podmecu.udrch wrote:šta je sa Bičakčića, još par kola i on je već u prvoj ligi i teoretski ako ovako nastave..
Ocigledno je da djecaci taktiziraju nece li Njemacka ili druge selekcije jace zagristi oko njih (daj Boze), pokusavaju 'podici' svoju cijenu da ih neko moli (selektor BiH) i da vjerovatno izvjesne garancije da ce odmah nastupiti za A tim ili slicno.
Licno mislim da bi nam sva cetiri igraca podigla bar konkurenciju u reprezentaciji a i bili nada za buducnost. Za manje od dvije godine ostajemo bez: Rahimica, Spahica, Misimovica sigurno i eto prostora za te igrace.
-
Borej
- Posts: 521
- Joined: 31/03/2007 20:15
#4060 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Da li izmedju hrvatske i njemacke postoji sporazum o dvojnom drzavljanstvu? ja ne znam ako postoji, a vjerovatno postoji sve je jasno. Wraighta i kosarku nemoj mjesati sa ovim jer su uslovi za sportsko kosarkasko drzavljanstvo drugaciji, tj. liberalniji od fudbalskog i plus Amerika ne trazi odricanje od drzavljanstva jer Amerika u pravilu nema sporazume o dvojnom drzavljanstvu. Ameri onome ko ispuni uslove daju drzavljanstvo i ne zanima ih da imas jos deset pored njihovog. Ja bi opet volio kad bi ti svoju tvrdnju potvrdio nekim valjanim argumentom iz koga se jasno vidi da je tvoja teza moguca, siguran sam da je uslov za sportsko drzavljanstvo, barem u fudbalu i obicno drzvaljnstvo i siguran za ono igra kljucnu ulogu za dobijanje sportskog, tj. fubdbalskog....
-
marschall
- Posts: 388
- Joined: 19/04/2007 12:21
#4061 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Hajrovic je hrabro kreno i momak igra pravo lijepo i jednostavno. u klubu je konstantan i pocinje u prvih 11.
trebali li bi to s papirima brzo sredit da na tom ne zakoci. ako stvarno zeli da igra za bosnu da mu nista ne stoji na putu. ovjde se jos nista ne prica o tome da ga hitzfeld trazi, al to ne znaci nista....u nedelju je prakticno sam odlucio utakmnicu....
trebali li bi to s papirima brzo sredit da na tom ne zakoci. ako stvarno zeli da igra za bosnu da mu nista ne stoji na putu. ovjde se jos nista ne prica o tome da ga hitzfeld trazi, al to ne znaci nista....u nedelju je prakticno sam odlucio utakmnicu....
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#4063 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ko je Hrvatska da ima dvojne drzavljanstvo s Njemackom? To ne postavljaju 'mali' vec 'veliki'. U vecini ustava tih bivsih monarhija ili velikih republika danas je sveto slovo da nema dvojnih drzavljanstava, ali sportsko je nesto drugo.Borej wrote:Da li izmedju hrvatske i njemacke postoji sporazum o dvojnom drzavljanstvu? ja ne znam ako postoji, a vjerovatno postoji sve je jasno. Wraighta i kosarku nemoj mjesati sa ovim jer su uslovi za sportsko kosarkasko drzavljanstvo drugaciji, tj. liberalniji od fudbalskog i plus Amerika ne trazi odricanje od drzavljanstva jer Amerika u pravilu nema sporazume o dvojnom drzavljanstvu. Ameri onome ko ispuni uslove daju drzavljanstvo i ne zanima ih da imas jos deset pored njihovog. Ja bi opet volio kad bi ti svoju tvrdnju potvrdio nekim valjanim argumentom iz koga se jasno vidi da je tvoja teza moguca, siguran sam da je uslov za sportsko drzavljanstvo, barem u fudbalu i obicno drzvaljnstvo i siguran za ono igra kljucnu ulogu za dobijanje sportskog, tj. fubdbalskog....
-
Borej
- Posts: 521
- Joined: 31/03/2007 20:15
#4064 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Veliki i Mali, nemam ti ja vremana za to, ako moze kakvih argumenata za tvrdnju ok, u suprotnom samo nastavi!
Nadji mi naseg ili stranog fudbalera koji nema nash ili pasos zemlje za koju nastupa pa te ja fino castim na nacin na koji izaberes, jer bi me prilicno obradovalo da mnogo igraca koji nemaju poasos imaju pravo nastupa za BiH. Dakle, apsolutni preduslov sportskog drzavljanstva je samo drzavljanstvo, u fudbalu! Bujrum pa nadji reprezentativca bilo koje zemlje bez pososa odnosno drzavljnstva iste ili svoju tvrdnju potkrijepi nekim iole valjanim linkom. Do tad pa pa....
Nadji mi naseg ili stranog fudbalera koji nema nash ili pasos zemlje za koju nastupa pa te ja fino castim na nacin na koji izaberes, jer bi me prilicno obradovalo da mnogo igraca koji nemaju poasos imaju pravo nastupa za BiH. Dakle, apsolutni preduslov sportskog drzavljanstva je samo drzavljanstvo, u fudbalu! Bujrum pa nadji reprezentativca bilo koje zemlje bez pososa odnosno drzavljnstva iste ili svoju tvrdnju potkrijepi nekim iole valjanim linkom. Do tad pa pa....
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4065 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
I ja mislim da se mora imati "obicno" drzavljanstvo, da bi mogao dobiti sportsko. Cini mi se da je tako bilo u slucaju Pjanic, kada se cekala odluka Vijeca Ministara (koja je to nesto otezala, pa mi je ostalo u sjecanju), o odobravanju bh drzavljanstva Pjanicu.
Evo citam za Hadzica:
Evo citam za Hadzica:
Poenta je, kao sto je Pape nedavno rekao, da sami igraci moraju "ganjati" te papire. Ne moze Pape i Savez raditi na tome, vec igraci.“Međutim, nije tako jednostavno ovdje kod mene u Riedu dobiti sve te papire. Ipak, ja sam se odlučio igrati za BiH i to je uvijek bio i ostao moj san. Želim igrati za svoju domovinu i sada čekam samo neke formalnosti oko vraćanja austrijskog pasoša i uzimanja bosanskog!”, kaže Hadžić.
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#4066 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ti bi ustavne i zakonske paragrafe Njemacke ovdje da citiram, je li!? Pa, to je jasno, bolan ko dan. Nego, samo ti mrko gledaj i ostro zbori, odmah se vidi da si autoritativan 'vodje'. K'o onaj 'Ooo, oci buljave, ooo glava velika, ooo usi klempave, ooo Emir Obuca'!Borej wrote:Veliki i Mali, nemam ti ja vremana za to, ako moze kakvih argumenata za tvrdnju ok, u suprotnom samo nastavi!
Nadji mi naseg ili stranog fudbalera koji nema nash ili pasos zemlje za koju nastupa pa te ja fino castim na nacin na koji izaberes, jer bi me prilicno obradovalo da mnogo igraca koji nemaju poasos imaju pravo nastupa za BiH. Dakle, apsolutni preduslov sportskog drzavljanstva je samo drzavljanstvo, u fudbalu! Bujrum pa nadji reprezentativca bilo koje zemlje bez pososa odnosno drzavljnstva iste ili svoju tvrdnju potkrijepi nekim iole valjanim linkom. Do tad pa pa....
-
Borej
- Posts: 521
- Joined: 31/03/2007 20:15
#4067 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Opet ti po svom i jos pocinjes i vrijedjat, a to naravno nije lijepo i ukazuje na mnogo sta, no ja na takav nacin ne diskutujem.
Ne trazim ti ja nikakve ustave niti bilo sta slicno, ti se toga uhvatio, trazim ti vrlo jednostavan primjer fudbalera koji igra za neku reprezentaciju, a nemam pasos iste ili drzavljanstvo zemlje za koju nastupa. Kad to nadjes odaberes nacina na koji hoces da te pocastim jer sam u krivu, a ti se fino izvines za nepristojan nacin komunikacije...
Ne trazim ti ja nikakve ustave niti bilo sta slicno, ti se toga uhvatio, trazim ti vrlo jednostavan primjer fudbalera koji igra za neku reprezentaciju, a nemam pasos iste ili drzavljanstvo zemlje za koju nastupa. Kad to nadjes odaberes nacina na koji hoces da te pocastim jer sam u krivu, a ti se fino izvines za nepristojan nacin komunikacije...
-
BHF80
- Posts: 202
- Joined: 21/02/2012 16:33
#4068 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Vranješ: Napuštam Krasnodar, imam ponudu iz Bundeslige
Reprezentativcu BiH neće produžiti ugovor sa sadašnjim klubom, a želja mu je da zaigra za neki tim sa zapada Evrope...
Nedavno su pojedini mediji u BiH objavili da se Manchester United interesuje za Ognjena Vranješa. Reprezentativac BiH je izjavio da ne zna koliko ima istine u tome, jer još niko nije kontaktirao, a vijest je saznao iz medija.
Ipak, nakon utakmice u Pireju, član ruskog Krasnodara je dobio jednu zanimljivu ponudu.
„Poslije utakmice u Pireju, gdje sam sa reprezentacijom BiH igrao protiv Grčke, dobio sam ponudu od jednog kluba iz Bundeslige sa čijim imenom ne bih u javnost. Nisam još ništa odlučio i vidjećemo šta će donijeti idući prelazni rok“, kazao je Vranješ za „Glas Srpske“, najavivši odlazak iz Rusije.
„Nisam produžio ugovor sa sadašnjim klubom iako su čelnici uporni da to učinim. Sigurno je da ću u zimskom prelaznom roku napustiti Krasnodar i rusku ligu. Želja mi je da zaigram za neki klub sa zapada Evrope“, istakao je nekadašnji igrač Borca i Crvene zvezde.
ipak je vjest o vranjesu bila samo da se poveca citanost,ali opet ako predje u bundesligu bice SUPEEEEEEEEEEEEER
2.vijest
Selektor mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine, Vlado Jagodić, izjavio je da će za naredno okupljanje pozive dobiti i mladi fudbaler Dinama, Alen Halilović, te igrač Schalkea Sead Kolašinac.
Mlada fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine, prema pisanju Sporta, u narednom službenom terminu odigrat će prijateljski susret sa Poljskom.
Sport piše da se još uvijek ne zna gdje će susret biti odigran, no u isto vrijeme prenosi izjavu našeg selektora, Vlade Jagodića, u kojoj isti tvrdi da će pozive za ovaj susret dobiti i igrači o kojima u posljednje vrijeme bruji bh. sportska javnost, Alen Halilović i Sead Kolašinac.
Da li će se isti odazvati, selektor nije mogao potvrditi, no svakako da najave o njihovom pozivanju jako ohrabruju.
Reprezentativcu BiH neće produžiti ugovor sa sadašnjim klubom, a želja mu je da zaigra za neki tim sa zapada Evrope...
Nedavno su pojedini mediji u BiH objavili da se Manchester United interesuje za Ognjena Vranješa. Reprezentativac BiH je izjavio da ne zna koliko ima istine u tome, jer još niko nije kontaktirao, a vijest je saznao iz medija.
Ipak, nakon utakmice u Pireju, član ruskog Krasnodara je dobio jednu zanimljivu ponudu.
„Poslije utakmice u Pireju, gdje sam sa reprezentacijom BiH igrao protiv Grčke, dobio sam ponudu od jednog kluba iz Bundeslige sa čijim imenom ne bih u javnost. Nisam još ništa odlučio i vidjećemo šta će donijeti idući prelazni rok“, kazao je Vranješ za „Glas Srpske“, najavivši odlazak iz Rusije.
„Nisam produžio ugovor sa sadašnjim klubom iako su čelnici uporni da to učinim. Sigurno je da ću u zimskom prelaznom roku napustiti Krasnodar i rusku ligu. Želja mi je da zaigram za neki klub sa zapada Evrope“, istakao je nekadašnji igrač Borca i Crvene zvezde.
ipak je vjest o vranjesu bila samo da se poveca citanost,ali opet ako predje u bundesligu bice SUPEEEEEEEEEEEEER
2.vijest
Selektor mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine, Vlado Jagodić, izjavio je da će za naredno okupljanje pozive dobiti i mladi fudbaler Dinama, Alen Halilović, te igrač Schalkea Sead Kolašinac.
Mlada fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine, prema pisanju Sporta, u narednom službenom terminu odigrat će prijateljski susret sa Poljskom.
Sport piše da se još uvijek ne zna gdje će susret biti odigran, no u isto vrijeme prenosi izjavu našeg selektora, Vlade Jagodića, u kojoj isti tvrdi da će pozive za ovaj susret dobiti i igrači o kojima u posljednje vrijeme bruji bh. sportska javnost, Alen Halilović i Sead Kolašinac.
Da li će se isti odazvati, selektor nije mogao potvrditi, no svakako da najave o njihovom pozivanju jako ohrabruju.
- deer_hunter
- Posts: 1269
- Joined: 28/09/2012 15:46
#4069 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
odakle ti ofo?shake69 wrote: Da je tako, Wright ne bi mogao dobiti *(sportsko) drzavljanstvo BiH i igrati za kosarkasku reprezentaciju BiH. Ovdje nema veze da li ta zemlja iskljucuje mogucnost posjedovanja dva drzavljanstva jer su u pitanju sportski razlozi koji se moraju obrazloziti i imati u sudskom spisu. Koliko znam Perisic je njemacki Hrvat koji je prosao tu proceduru.
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#4070 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Halilović je dobio Jagodićev poziv, znam da odziv ne mora biti ključan ali barem ćemo vidjeti kako sad stvari stoje.
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#4071 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Pitanje je koliki je domet ovoga poziva. Da li je uopce mudar znajuci u kakvoj je gabuli mladi Halilovic i pod kojim pritiskom igra u Zagrebu samo zato sto se nije otvoreno ocitovao da ce igrati za 'kockaste' . Problem su i propisi koji sprecavaju da u mladjim kategorijama igras pod dvije zastave, kako se razvikano vec pise u njegovom slucaju. Po toj, mozes samo nastupati za seniore iako, opet, valjda Vlado ne bi djecaka zvao da je tako. Bojim se da bismo samo mogli izgubiti u njegovom slucaju da se cim prije decko izjasni kad smo relno mogli cekati bar jos jednu godinu kada ce vjerovatno napraviti transfer i otici iz Dinama. tada ce Halilovicima biti sigurno lakse!EdoI wrote:Halilović je dobio Jagodićev poziv, znam da odziv ne mora biti ključan ali barem ćemo vidjeti kako sad stvari stoje.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4072 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Sta je za ovog Bicakcica iz Braunsvajga?! Momak ima 22 godine, jes da je cvajta, al ljudi deru u 2. Bundesligi, samo su 3 gola primili u 10 kola, a on igra stopera. Sto ga ne bi probao sad u prijateljskoj? Vec je igrao U19.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4074 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Mac sa dvije ostrice, jebi ga dobar potez na pozivu ali mali nece prihvatiti jer je mladja selekcija u pitanju zbog okolisa u kojem se nalazi, igra u Dinamo jer je talentovan ALI i takodjer jer je velika nada HRVATSKOG nogometa
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#4075 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
nema drzavljanstvoTomahawk11 wrote:Sta je za ovog Bicakcica iz Braunsvajga?! Momak ima 22 godine, jes da je cvajta, al ljudi deru u 2. Bundesligi, samo su 3 gola primili u 10 kola, a on igra stopera. Sto ga ne bi probao sad u prijateljskoj? Vec je igrao U19.
