Priglavcikonektovan wrote:Otvori temu za pokućnice, ovdje se postavljaju samo tenisice.S4mpion wrote:
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4051 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- Haris033
- Posts: 5096
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4052 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tema bi se trabala zvati "Kako ružne tenisice forumaši nose" 
-
didgeridoo
- Posts: 1738
- Joined: 26/06/2006 13:50
- Location: ...za dobro ili lose
#4053 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imale su kod nas prije nekih 2 g. Intersport. Tu sam uzeo ove duboke.channel10 wrote:Eh, ja sam mislio da ih ima kod nas kupiti. Uglavnom ovakveRamzess Veliki wrote:Imaju Goretex a djon je marke Continental (bas sam se iznenadio) i platio sam ih 150 KM. U Aziji, ne znam koliko kostaju u BiH. Uzeo sam plitke jer je ovdje jako vruce, a trebaju mi vodonepropusne radi sezone monsuna, a da sam kuci uzeo bih visoke sa rebrastim djonom za planinarenja, kao ove:channel10 wrote:Imaju li goretex i koliko su ako ih ima?
su.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4054 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisam mislio na ove, nego na druge, a ove sa slike ima i sad kupiti kod nas. Narucio sam druge Adidas, plitke sa goretexom iz UK. Trebaju doci ovih dana.
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#4055 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Haris033 wrote:Tema bi se trabala zvati "Kako ružne tenisice forumaši nose"
- frosty
- Posts: 1291
- Joined: 26/11/2017 16:53
#4056 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zeza vas Šampion, on nosi isključivo crne najkiceTomahawk11 wrote:Priglavcikonektovan wrote:Otvori temu za pokućnice, ovdje se postavljaju samo tenisice.S4mpion wrote:
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4057 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Bojim se da je sampion pod uticajem jale brata i ostale bratije... 
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#4058 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ono kad ti ljudi ne vjeruju. 
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#4059 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jadna ti majka sampione, sta bi bilo da si ljepno acg tallac, haman bi fetvu izdali na tvoju trulu dusu 


- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4060 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kakav je ovo alien medju obucom????Njanjavi wrote:Jadna ti majka sampione, sta bi bilo da si ljepno acg tallac, haman bi fetvu izdali na tvoju trulu dusu
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4061 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Moze l' se tema podijeliti u kategorije:
- preruzne
- ruzne
- dosadne
i
- dobre
tene?
- preruzne
- ruzne
- dosadne
i
- dobre
tene?
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#4062 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Legendaran alienkonektovan wrote:Kakav je ovo alien medju obucom????Njanjavi wrote:Jadna ti majka sampione, sta bi bilo da si ljepno acg tallac, haman bi fetvu izdali na tvoju trulu dusu
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4063 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ova tema def moze u preruzne, evo @njanjavi potvrdio.pirmin wrote:Moze l' se tema podijeliti u kategorije:
- preruzne
- ruzne
- dosadne
i
- dobre
tene?
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#4064 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
hjoj dobrijeh kalošaa 
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#4065 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Proći ce jos barem dvadesetak godina dok bosnjo ne skonta funkcionalnost i ljepotu tech wear furki 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#4066 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
#armiranibetonNjanjavi wrote:Jadna ti majka sampione, sta bi bilo da si ljepno acg tallac, haman bi fetvu izdali na tvoju trulu dusu
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4067 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ovo jala brat ne bi na noge stavio...Njanjavi wrote:Proći ce jos barem dvadesetak godina dok bosnjo ne skonta funkcionalnost i ljepotu tech wear furki
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#4068 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Normalno da ne bi kad je priglupi i ograničeni papcinakonektovan wrote:Ovo jala brat ne bi na noge stavio...Njanjavi wrote:Proći ce jos barem dvadesetak godina dok bosnjo ne skonta funkcionalnost i ljepotu tech wear furki
U biti acg i moze ismijavat samo neznalica
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4069 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ovo ne bi 99% svjetske populacije na noge stavilo, dizajn im je očajan.
- pussysmoke
- Posts: 2087
- Joined: 30/07/2012 14:56
#4070 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
.
Last edited by pussysmoke on 26/12/2019 22:21, edited 1 time in total.
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#4071 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
I meni je ljepsa varijanta oreo flyknit, crnobjelo platno 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4072 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kako izgledaju sa uskim hlacama
--
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#4074 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nike SB Portmore II Solar


- pussysmoke
- Posts: 2087
- Joined: 30/07/2012 14:56
#4075 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
.
Last edited by pussysmoke on 26/12/2019 22:21, edited 1 time in total.


