English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4051 Re: English Premier League
Dugo nisam vidio boljih 10 minuta nego Arsenalovih na početku utakmice... kasnije ih je City iskontrolisao, imaju beton defanzivu što jest jest 
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4052 Re: English Premier League
Kako Chelsea igra izgleda da ce se boriti za cetvrtu poziciju koja vodi u LP, jer odbrana titule je nemoguca misija.
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#4053 Re: English Premier League
Kakva bi igračina bio ovaj Walcott samo da zna voditi loptu
. Ovako me podsjeća na Šaranovića kad mu se počne lopta odbijati od koljena dok trči
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#4054 Re: English Premier League
joj glupe izmjene
.. rvp jedva hoda a on walcotta vadi ccc
- vaučer
- Posts: 11541
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4055 Re: English Premier League
Onda Trasimaco?
Još nisi uvjeren u 10-0 na Old traffordu ako Roy ostane?
Još nisi uvjeren u 10-0 na Old traffordu ako Roy ostane?
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#4056 Re: English Premier League
evo i Bendtnera nade nase
...daj Boze da ostane i ovih 0:0. 
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4057 Re: English Premier League
Odlicni rezultati veceras! Chelsea jos jednom potvrdio da se oprastaju od bilo kakve sanse za odbranu naslova i da su u debeloj krizi. Carlo bi mogao vrlo lako da dobije nogaru. S druge strane Arsenal i City polako posustaju u borbi za naslov prvaka. Manchester UTD. je najvise profitirao u ovom kolu. Liverppool nastavio svoju agoniju i krizu.
Last edited by Better Man on 05/01/2011 22:42, edited 1 time in total.
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#4058 Re: English Premier League
Pa ovo je prosto divno, ne bih ih ni sam bolje napisao 
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4059 Re: English Premier League
Newcastle poderao West Hama sa 5:0!
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4060 Re: English Premier League
>Jos i Totenhem sipu.GandalfSivi wrote:Pa ovo je prosto divno, ne bih ih ni sam bolje napisao
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#4061 Re: English Premier League
treba cestitati Cityju, dosli su po bod i uzeli su ga. Wengeru cestitam na izmjenama jeb'li mu Arshavin (kojem cijeli stadion zvizdi) i Bendtner mater, bas su unijeli puno zivosti u igru
.Kad je ovaj drugi usao odmah sam prebacio na Wolves-Chelsea..
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4062 Re: English Premier League
Možda i ključno kolo za sudbinu titule
Ovaj na Sport Klubu uporan... Ian Hart, Ian Hart
Ovaj na Sport Klubu uporan... Ian Hart, Ian Hart
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#4063 Re: English Premier League
Pa to se podrazumjeva...missko wrote:>Jos i Totenhem sipu.GandalfSivi wrote:Pa ovo je prosto divno, ne bih ih ni sam bolje napisao
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#4064 Re: English Premier League
Perfektna noc...jos samo da sam dobio sta na bingu.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4065 Re: English Premier League
Suđenje perfektno... i onda ona 2 crvena, zašto?
Još će obojica dobiti 3 utakmice kazne...
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#4066 Re: English Premier League
Arsen ooooooooooo
Wenger ooooooooooo

Wenger ooooooooooo
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#4067 Re: English Premier League
Zbog nesportskog ponašanja i scena kojima nije mjesto na nogometnom terenu. Možda prođu sa blažim kaznama od FA ali svaka čast sudiji.ultima_palabra wrote:Suđenje perfektno... i onda ona 2 crvena, zašto?Još će obojica dobiti 3 utakmice kazne...
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4068 Re: English Premier League
Ma bezveze, niko nikog nije dirnuo... sudija kao da nikad nije lopte igraoRidjobrki wrote:Zbog nesportskog ponašanja i scena kojima nije mjesto na nogometnom terenu. Možda prođu sa blažim kaznama od FA ali svaka čast sudiji.ultima_palabra wrote:Suđenje perfektno... i onda ona 2 crvena, zašto?Još će obojica dobiti 3 utakmice kazne...
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#4069 Re: English Premier League
Odlično kolo po Man. Utd

-
krusty
- Posts: 780
- Joined: 30/10/2009 18:22
#4070 Re: English Premier League
LSD wrote: Ko ga ba opravdava nakon svake utakmice?? jesi li dobar care?hajd nađi te moje postove sviju ti...samo jednom sam to napisao i to sinoc i odmah si poceo kenjati...gdje sam ja to pravdao ikad ikoga
0 navedi odmah te moje postove...i nije bilo nikakvo pravdanje...nemoj se sad praviti budala, yeboga ti...ne smije covjek ni napisati mišljenje što se nece ismijavati od "strucnjaka".
I još nešto, ne znam jesi li gledao tekmu uopšte ali Begovic nije niti za jedan gol kriv...ne može se vazda golman kriviti, a odbrana aminovati- ne ide jbg.
Pitaš što ne pišem o Kuzcaku?? pa šta me boli neka stvar za tog golmana?? kakva ti je to logika, ne kontam.
pa bolan ti si mene prvi citirao, sta se palis bezveze, ja samo napisao da mi je smijesno da se pravda NAS golman, ko da je neznam sta, pa se ti onda javio i nisi samo ti pisao da nije kriv za golove
sta ja tebi imam kopirati sta si pisao kad se nisam tebi ni obratio prvi
pa u tome i jeste poenta, svima nam je drag Begovic, pa eto sad nijedan gol nije njegova krivica... a kad primi gol kad igra za repku onda mu svi jebemo majku
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4071 Re: English Premier League
Ma nije jarane, bila je prica "Jebo vas sviju Begovic, šta ga branite bla bla bla"...ko ga brani majke ti?? samo sam napisao da frajer nije kriv za golove vec odbrana Stokea...nemoj zezati sad.krusty wrote:LSD wrote: Ko ga ba opravdava nakon svake utakmice?? jesi li dobar care?hajd nađi te moje postove sviju ti...samo jednom sam to napisao i to sinoc i odmah si poceo kenjati...gdje sam ja to pravdao ikad ikoga
0 navedi odmah te moje postove...i nije bilo nikakvo pravdanje...nemoj se sad praviti budala, yeboga ti...ne smije covjek ni napisati mišljenje što se nece ismijavati od "strucnjaka".
I još nešto, ne znam jesi li gledao tekmu uopšte ali Begovic nije niti za jedan gol kriv...ne može se vazda golman kriviti, a odbrana aminovati- ne ide jbg.
Pitaš što ne pišem o Kuzcaku?? pa šta me boli neka stvar za tog golmana?? kakva ti je to logika, ne kontam.
pa bolan ti si mene prvi citirao, sta se palis bezveze, ja samo napisao da mi je smijesno da se pravda NAS golman, ko da je neznam sta, pa se ti onda javio i nisi samo ti pisao da nije kriv za golove
sta ja tebi imam kopirati sta si pisao kad se nisam tebi ni obratio prvi![]()
pa u tome i jeste poenta, svima nam je drag Begovic, pa eto sad nijedan gol nije njegova krivica... a kad primi gol kad igra za repku onda mu svi jebemo majku
- Jack Be Nimble
- Posts: 11673
- Joined: 15/01/2010 18:31
#4072 Re: English Premier League
Man U moze nastaviti da igra sa svojim amaterskim timom i uzeli bi ovu ligu.
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#4073 Re: English Premier League
Uh utakmice večeras. Persie, odustani. Hablek. Fabregas totalno van forme, bar meni djeluje tako. Song i Wilshere pravo dobri, al džaba kad Wengerova filozofija We walk into goal djeluje i na njegove igrače pa umjesto da Song par puta sa 15-20 testira Joe Harta ( kojeg naporni komentator uporno oslovljava sa Ian Hart), Song mora davati pasove Persiju koji te lopte troši.
S druge strane, ekipa poluamatera. Tevez jadan mora po 20 sekundi držati loptu u posjedu dok se Milner sjeti da treba da krene naprijed, Jo je šaban bjelosvjetski, ne mogu da vjerujem da je on uspio u Brazilu. Barry jedan jedini dobar pas nije imao, nema osjećaja nikako. Džeko moj, s kim ćeš ti morati igrati
Vidi se da bez Silve meda ne mogu.
S druge strane, ekipa poluamatera. Tevez jadan mora po 20 sekundi držati loptu u posjedu dok se Milner sjeti da treba da krene naprijed, Jo je šaban bjelosvjetski, ne mogu da vjerujem da je on uspio u Brazilu. Barry jedan jedini dobar pas nije imao, nema osjećaja nikako. Džeko moj, s kim ćeš ti morati igrati
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#4074 Re: English Premier League
Onaj Liverpool postao prava prosječna ekipa,tipa Fulhama ili Boltona,a izgleda da je i Chelsea krenuo njihovim stopama. 
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#4075 Re: English Premier League
Kakav rezultat još onaj kloc treba postić pa da bude otpušten???

