F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4051 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Jos bi Button ili Alonso mogli slaviti... Pa ne bi mi bilo ni krivo... 8)
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4052 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

dugme poludilo, prestize sve redom :lol:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4053 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Najzad je skontao za sta sluzi TURBO dugme na volanu... :lol:
User avatar
BackInBlack
Posts: 736
Joined: 06/08/2011 22:46

#4054 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by BackInBlack »

drndalo wrote:Jos bi Button ili Alonso mogli slaviti... Pa ne bi mi bilo ni krivo... 8)
Alonso bi mogao ... a Button "nemere" :p
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4055 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Bravo Vettel, rutinski...

Weberu, da nisi usr'o motku na startu, i to momacki, ko zna, mogao si se za rodjendan i vise radovati...

Buttonu isto cestitke, kao da se probudio kad je balo skoncao u zidu...

Ni Alonso nije bio los, ali se cini da vise u totalu nije mogao...

Dedin najbolji nastup ove godine... Cestitke...

Rosberg vrlo dobar, najzad su izgledali kao da napreduju...
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4056 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

bravo deda za 5 poziciju :thumbup:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4057 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

Baton je profesor za Hamiltona.

Dobra trka, iako bez kiše.
User avatar
GAU8
Posts: 9144
Joined: 05/01/2011 09:18

#4058 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by GAU8 »

Lewis 2 dana zaredom dokazuje neuracunljivost :x

Vettel rutinski, ali i ocekivano jer ima najbolji bolid.

Najdraze mi je sto se Schumi napokon napreticao :D
User avatar
JohnnyS
Posts: 17537
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4059 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by JohnnyS »

Nakon Kobajašijevog pokušaja ubojstva, dan mi je popravila činjenica da bi Alonsa prestigao i netko na skateboardu...
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4060 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

svaka cast za kobayu sto je izbacio balu. :thumbup:
User avatar
GAU8
Posts: 9144
Joined: 05/01/2011 09:18

#4061 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by GAU8 »

JohnnyS wrote:Nakon Kobajašijevog pokušaja ubojstva, dan mi je popravila činjenica da bi Alonsa prestigao i netko na skateboardu...
Ono je barem 50% Hamiltonova krivica, ne provaljuj se.
Sta je Kobajashi trebao, da nestane, kako bi ovaj mogao da "zamahne" u krivinu, kao da slepera mota jbt.

Valjda sudije na stazi znaju procijeniti krivicu
User avatar
JohnnyS
Posts: 17537
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4062 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by JohnnyS »

GAU8 wrote:
JohnnyS wrote:Nakon Kobajašijevog pokušaja ubojstva, dan mi je popravila činjenica da bi Alonsa prestigao i netko na skateboardu...
Ono je barem 50% Hamiltonova krivica, ne provaljuj se.
Sta je Kobajashi trebao, da nestane, kako bi ovaj mogao da "zamahne" u krivinu, kao da slepera mota jbt.
Eto ti pametniji od sudija na stazi jbt strucnjaka na ovoj temi...

Ja karikiram malo, ali nemoj mi molim te o sudijama u F1, pojam su objektivnosti. Na stranu Hamiltonova sranja o rasizmu, ali zanimaju me samo komentari na forumu da je bila obrnuta situacija, a pogotovo eventualna kazna.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4063 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Evo da ti ja kazem, Hamilton je bivsi sampion, vjerovatno i buduci bar jos jednom... 15 godina ga intenzivno treniraju za to, i on opet ko neizivljeni (sto i jeste...) mahalac udara gdje i kako stigne, valjda bi se svi ostali trebali sklanjati sa staze, jer to je ON, Njegovo Mahalsko Velicanstvo... On jos nije odrastao, sto je mozda i logicno, jer je "u masini" bar vec 20 godina...

Vettel pocinje pokazivati slicne odlike neizivljenog derista, kad nije po njegovom i kad ne pobjedi... U startu mi je bio mladalacki simpatican, sad je polu-balo...

I jedan Senna je morao nauciti od "profesora" Alena Prosta, da, da bi pobijedio, mora stici do cilja, a Hamilton to precesto zaboravlja... Sumnjam da je bas glup, vise ce biti da je razmazen Britanskom paznjom kojom ga doje vec 20 godina... To su morali nauciti i Mansel, Schumacher, Villeneuve, Hakkinen, Raikonen... I ovaj ce to nauciti, dok se jos 20-ak puta zabije u zid, ili dok ga Ron ne otrese glavom od zid, i pocne mu naplacivati razbijena auta, izgubljene bodove, i ne ostavi ga "na klupi" bar 2-3 trke, a pusti nekoga od test vozaca da uzmu koji bod... :evil:
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#4064 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

drndalo wrote:Gledao, Hamilton je bio naprijed, imao je znaci i prednost u krivini, ali je na namjestanju za krivinu otisao previse ulujevo, i on je Kobajasija udario... Trkacki incident, ali Kobajasi nije imao gdje osim mozda da blokira sva 4 tocka koceci...
Ja isto mislim da je ovo 50:50 Hamo i Kami, Hamo se preostro branio jer Kami nije imao sanse da prode ispred njega jednostavno i sa DRS nije imao toliko brzine, mogao je komotno otici malo vise desno, ali i Kami je vidio da nema nista od preticanja bio je iza Hame mogao je zakociti. Recimo da je umjesto Kamija bio Massa on bi onde zakocio davnih dana jer frajeru fale cohones za pravo preticanje, samo kad imas cohones to je mac sa dvije ostrice nekad uspije nekad ne. Recimo nakon saftey cara, Massa je imao sansu da prede Vettela u Bus stop sikani, mogao je uroniti poredn njega i onda zadrzavati dripca za Alonsa.

Jesam samo ja primjetio ili je Massi dosta da ga Alonso gazi, ono danas je bilo dosta burno reagovanje na preticanje.

Cestitke dedi za smirenost i dobru voznju.
User avatar
Edin H.
Posts: 53613
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4065 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

čoksa08 wrote:bravo deda za 5 poziciju :thumbup:
:thumbup:
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#4066 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

Hamilton priznao: Ja sam kriv za sudar s Kobayashijem
Autor F1Racing Nedjelja, 28 Kolovoz 2011 19:03


McLarenov vozač, Lewis Hamilton priznao je da je kriv za sudar s Kobayashijem, koji se dogodio na današnjoj VN Belgije. Kobayashi smatra da su suci ispravno odlučili kad su odustali od pokretanja istrage.

Hamilton grešku priznao preko Twittera

McLarenov vozač, Lewis Hamilton u večernjim je satima priznao kako je krivnja za sudar s Kamuijem Kobayashijem u potpunosti njegova.

"Nakon što sam pogledao snimku, shvatio sam da je ovo danas bila 100% moja krivnja," napisao je Hamilton na Twitteru. "Kobayashiju nisam ostavio dovoljno mjesta, mislio sam da sam prošao naprijed."

Iz Kobayashijeve perspektive

Kamui Kobayashi je rekao: "Nisam se borio jer je bio puno brži od mene. Prestigao me je s DRS-om, a ja tu mogućnost nisam imao. Mogao sam koristiti samo KERS, ali vozili smo s malo downforcea i zato sam ga sustigao."

"Na kraju pravca bio sam mu s lijeve strane, a on je bio po sredini staze. Prešao je na moju stranu i došlo je do kontakta."

Trkaći incident, suci nisu pokrenuli istragu

Kobayashi je rekao i da je iznenađen Hamiltonovim potezom. "Ako pogledate snimku, vidjet ćete da ja cijelo vrijeme slijedim bijelu liniju. Svoju putanju uopće nisam mijenjao," objasnio je.

"Ne znam što sam trebao napraviti. Možda otići na travu pa da on ima mjesta? On je samo trebao ostati na sredini staze i ne prelaziti na moju stranu."

Kobayashi je još dodao i kako je odluka sudaca da ne istražuju slučaj ispravna jer kazna za Hamiltona ionako ne bi imala smisla, s obzirom da je od nakon kontakta izletio sa staze.


Ovo nisam ocekivao od Hame :mrgreen:
kasparaov
Posts: 288
Joined: 15/07/2011 14:27

#4067 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kasparaov »

brao dedo,kad bi poboljsali bolid jos nekih 10 posto,borio bi se on za podij svaku
User avatar
Edin H.
Posts: 53613
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4068 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

Hamo prolup'o :shock: , priznaje krivicu i kada nije kriv, sto ti je tortura i konstantan teror :shock:

Jadan mladic :cry:
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4069 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

evo sta je rekao odmah posle udesa, nije nista priznao da je kriv nego da ga je kobaya opalio
valjda nije jos pogledao snimak

User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4070 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Pogledajte mu stilizovanu stucovanu bradicu, i recite da nisam u pravu za neizivljeno deriste ? On bi da je veliki, ali jos nije stigao dotle... Mnogo mu je vaznije kako ce "ispast" pred kamerom, nego kako ce voziti...

Ko da mu je Emerik dizajnirao bradicu...

Ja "sampiona" i govana... :dance:
User avatar
GAU8
Posts: 9144
Joined: 05/01/2011 09:18

#4071 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by GAU8 »

drndalo wrote:Pogledajte mu stilizovanu stucovanu bradicu, i recite da nisam u pravu za neizivljeno deriste ? On bi da je veliki, ali jos nije stigao dotle... Mnogo mu je vaznije kako ce "ispast" pred kamerom, nego kako ce voziti...

Ko da mu je Emerik dizajnirao bradicu...

Ja "sampiona" i govana... :dance:
Sada pretjerujete.
Hamilton je klasa vozac. Jedino u zadnje dvije sezone nekako djeluje kao da gubi koncentraciju.
Ja ga se sjecam na samom pocetku, taj nije pravio ovako banalne udese.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4072 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Pa naravno da pretjerujem, kad on pretjeruje u sranjima koja pravi... Da je tek dosao, pa da ih pravi, hajde-de, ali nakon ovoliko godina da pravi vise sranja nego kad je tek dosao ne ide... Bar meni... Da sam mu ja sef tima, dobio bi racun na 14.000.000 Funti na tatinu adresu, pa da vidis kako ne bi vise pravio ni 20% ovogodisnjih problema...

Posebno mi nije jasno sta mu se desava u glavi, jer je jednu titulu vec izgubio svojim glupostima u zadnje 3 trke sezone, i to pacerski, da ne moze biti pacerskije... Ponavlja se sa problemima, dakle ne uci iz svojih gresaka, a to ne moze valjati... Al' se zato stalno namjesta pred kamerom, pogledaj ovu izjavu 2-3 posta ranije:

0:03 gladjenje bradice
0:19 kontrola/popravljanje sponzorskog kacketa
1:04 opet bradica, provjerava jel' jos tu, da mu je vjetar nije oduvao ispod kacige

I sve to u samo 1:18 trajanja sve skupa, i to dok daje izjavu o jako ozbiljnoj stvari (cak i da nije nimalo kriv) za svoj tim, koja ih je kostala puno-puno bodova...

Trazim puno !? Naravno da trazim puno od covjeka koji je vec bio SAMPION F1 ! Posebno Britanca, gdje je F1 industrija koja hrani desetke hiljada zaposlenih i njihove familije. I on ovakav treba da im donese prosperitet ? Nece moci, ako se sam ne promijeni za barem 120 stepeni... Previse je u stranu "otisao"... *ebote, kad se sjetim jednog Mansella, Hunta, Hilla x2, Clarka, Stewarta, Sutreesa... Svako od ovih imena mi je jos i danas da stanem MIRNO kad ih cujem, a ne da bivseg Sampiona zovem "Balo", i to zasluzeno... :-?
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4073 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

U jbt :shock: zar se sjećaš Hila seniora?
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#4074 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by vox-populi »

Kako se zvao onaj Japanac sto je vozio u vrijeme Schumachera, Hilla i ekipe koji je redovno sjebavao bolid u prvoj trecini trke? A drzali ga samo zbog toga sto je spoznor tako trazio? :D
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4075 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

Takuma Sato, kamikaza na tockovima.
Last edited by radostan dan on 29/08/2011 13:15, edited 1 time in total.
Post Reply