pa nije ljuta TDI masina da dobro ide i malo trosimk ultra wrote:garant puno trosi cim svi zele sto prije da ga prodajuLeon16v wrote:http://www.olx.ba/artikal/19094159/niss ... ition-560/
Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4051 Re: Automobilizam - All about
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#4052 Re: Automobilizam - All about
0-100 3 sekundeamar1994 wrote:slabo ovo skrozLeon16v wrote:http://www.olx.ba/artikal/19094159/niss ... ition-560/
- Nothing
- Posts: 509
- Joined: 18/09/2013 21:33
#4053 Re: Automobilizam - All about


Pogledajte kako je pisao vw
(pik.ba)
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4054 Re: Automobilizam - All about
Gledaj Abartha
140 konja
Al je 22000€ hahah


140 konja
Al je 22000€ hahah


- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#4056 Re: Automobilizam - All about
I ne trosio kad je tezak 16 tonamk ultra wrote:garant puno trosi cim svi zele sto prije da ga prodajuLeon16v wrote:http://www.olx.ba/artikal/19094159/niss ... ition-560/
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#4057 Re: Automobilizam - All about
Neki dan ja vidio takvog bijelog isto abarth na "autoputu" Ilidza-Blazuj.insomnia78 wrote:Gledaj Abartha
140 konja
Al je 22000€ hahah
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#4059 Re: Automobilizam - All about
Fiat Abarth 695 tributo Ferrari
1.4 Turbo T-Jet 16v
180 ks








Godiste 2013.
Presao 8500 km
Cijena prava sitnica: 48 000 eurica
1.4 Turbo T-Jet 16v
180 ks








Godiste 2013.
Presao 8500 km
Cijena prava sitnica: 48 000 eurica
Last edited by preludezalude on 04/10/2015 00:35, edited 5 times in total.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4060 Re: Automobilizam - All about
Uhhh, dobri Bengaši! 
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4063 Re: Automobilizam - All about
Nista cudno... Na nekim trzistima se Duster prodaje pod Renault znakom.preludezalude wrote:
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#4064 Re: Automobilizam - All about
Neobicno vidjeti. Da li ima ikakve razlike osim ove znacke?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4065 Re: Automobilizam - All about
Nema,sve isto kao sto je opel,vauxhall i holden istopreludezalude wrote:Neobicno vidjeti. Da li ima ikakve razlike osim ove znacke?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4066 Re: Automobilizam - All about
Ima malo razlike. Recimo u Reno Dusteru je uvijek bio interijer sličan ovome u redizajniranom Dačija Dusteru. Zatim u Reno dusteru odavno postoji benzinski 2.0 motor, dok u Dačiji nema. Ostalo je manje više isto.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4067 Re: Automobilizam - All about
Abarth 695 BIPOSTO
1.4 TJET
190 KS
5.9 do 100
Najvaznije trkaci DogBox mjenjac
Preko 50k €




1.4 TJET
190 KS
5.9 do 100
Najvaznije trkaci DogBox mjenjac
Preko 50k €




-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4068 Re: Automobilizam - All about
Džepna raketa.
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#4069 Re: Automobilizam - All about
Da li mi se samo čini ili mu je zadnji desni točak nekako previše uheren? Kao da mu je prevelik negativni nagib, ili mi se samo čini zbog ugla slikanja?!mk ultra wrote:
Inače, odlična mečka!
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#4070 Re: Automobilizam - All about
http://www.olx.ba/artikal/19134014/reno ... n-1-4-16v/
Evo jedan bar po meni, dosta dobar primjerak, a nije ni skup za godine i kilometrazu
Evo jedan bar po meni, dosta dobar primjerak, a nije ni skup za godine i kilometrazu
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4071 Re: Automobilizam - All about
Što nam navede skraćenica u opisu, a auto go ko pištolj... 
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#4073 Re: Automobilizam - All about
Leon16v wrote:http://www.olx.ba/artikal/19134014/reno ... n-1-4-16v/
Evo jedan bar po meni, dosta dobar primjerak, a nije ni skup za godine i kilometrazu
Sa ovim nivoom opreme fale mu neke stvarčice tipa maglenke i alu 16".
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak







