Pa i mi smo uljudbeni s našim manjinama ovdje, tako da me iskreno raduje taj vaš stav. I treba tako.seln wrote:To je pocetak uljudbenog ophodjenja ka manjinama.Hafis wrote:Oho, kroatizamseln wrote: Tako je, manjine treba djahkad i pozitivno diskriminirati![]()
Džaba lahko i mehko, ipak se trudimo biti u trendu.
A ako budete dobri, dobicete i clana predsjednistva.
Evo ja sam danas ove lokalne manjince koji su mi kod majke ugrađivali neke aluminijske otvore dodatno izdašno nagradio, što mi kažemo ''za kave''. Neka znaju da da dolazi vrijeme Uskrsa i pomirenja među ljudima.
Što se tiče člana predsjedništva, nešto ne vidim na obzoru tog novog gaziju-patriota kojeg bi mogli ubaciti u tu utakmicu, tako da ti je to bezze priča. Nego gledaj ti hoćeš li onog princa ili tog fahraona....kako li mu već tepate.
P.S.
piše se ''k manjinama''.
A ti vidim otišao na vitamin K


