Zao mi je ali ti ne razumijes kako fercera ekonomija i zasto je vazno da se konacno politika moze da se bavi zivotnim pitanjima umjesto kombinacijama kako preglasati nekoga, sto je sada prakticno jedino sto rade.hizo ramidovic wrote:hm, vrlo zanimljiv osvrt sa ekonomskog aspektaAli Kemal wrote:Ne treba zanemariti ni nekonstitutivne narode, tj pitanje Sejdic-Finci, bez kojeg nema u EU, koji je jedino moguce u ovom trenutku rjesiti trecim ili zajednicom hrvatskih kantona koja daje jednog predstavnika, pa ma koje nacionalnosti bio.
Mozda cak i uvesti cetvrtog clana, koji bi bio biran iz kantona za koje je tesko reci ko je vecina, plus izbalansirani broj glasova iz RS, da se dobije ostali i gdje se ne bi mogli kandidovati konstitutivni narodi
Treba li ponoviti jos jednom, nezaposlenost 40%, medju mladim 60%.
