Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
GandalfSivi
Posts: 22756
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40252 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

vjesticanametli wrote: 02/05/2020 20:46
GandalfSivi wrote: Kao da ce se sutra i janje okrenuti :)

Image
jesi ovo ti :D sU janjetom kao atribut :D
Krijem se iza maske 8-)

Evo janje...

Image
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#40253 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

:thumbup: iako ne jedem janjetinu ....predobro izgleda :-D
ma poznato mi izgledas zato pitam :lol: imas li veze s gitaristima tamo kod tebe :D
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#40254 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

@vjesticanametli i moja je sa sirom :thumbup: :mrgreen:

Prvi put sam pravila banana bread.... ljudi moji sta je ovo ´vako ukusno... :skoljka: :mrgreen:

Image
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#40255 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

Sarah24 wrote: 02/05/2020 22:19 @vjesticanametli i moja je sa sirom :thumbup: :mrgreen:

Prvi put sam pravila banana bread.... ljudi moji sta je ovo ´vako ukusno... :skoljka: :mrgreen:

Image
Sta meces u tu svoju :D
Zadavicu te evo me mutim :-) u ovo doba
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#40256 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

:lol: :lol: muti,muti :mrgreen:

u razljevusu?

jaja, prezla ili kukuruzno brasno, razeno ili spelta, so, jogurt, sir, ulje, pecivo.... valjda nisam sta zaboravila imam na tel.recept originalni, ovako iz glave.. ja i spinat a moze i zelje, blitva i sl. 8-)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40257 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Sarah24 wrote: 02/05/2020 22:19 ljudi moji sta je ovo ´vako ukusno... :skoljka:
..U zamrzivac pola, spakuj... :zoka: :P
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#40258 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

moonca wrote: 02/05/2020 22:49
Sarah24 wrote: 02/05/2020 22:19 ljudi moji sta je ovo ´vako ukusno... :skoljka:
..U zamrzivac pola, spakuj... :zoka: :P
kakva ce biti iz zamrzivaca kasnije? Jel to me zajebavas monco? 8-) :mrgreen:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#40259 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

Sarah24 wrote: 02/05/2020 22:48 :lol: :lol: muti,muti :mrgreen:

u razljevusu?

jaja, prezla ili kukuruzno brasno, razeno ili spelta, so, jogurt, sir, ulje, pecivo.... valjda nisam sta zaboravila imam na tel.recept originalni, ovako iz glave.. ja i spinat a moze i zelje, blitva i sl. 8-)
ev ode u rernu :lol: umuta....i ja isto to mecem al ne zelje :mrgreen:
Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40260 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Sarah24 wrote: 02/05/2020 22:51 kakva ce biti iz zamrzivaca kasnije? Jel to me zajebavas monco? 8-) :mrgreen:
Sasvim ok... ne zezam.. :)
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#40261 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

Nisam ja pravio...nekon dva mjeseca konacno kod signore ... domaca pasta i naravno bez uljepsavanja..
Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22756
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40262 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

vjesticanametli wrote: 02/05/2020 21:43 :thumbup: iako ne jedem janjetinu ....predobro izgleda :-D
ma poznato mi izgledas zato pitam :lol: imas li veze s gitaristima tamo kod tebe :D
Naleti poneki, ali nisam siguran na sta mislis...
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#40263 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

GandalfSivi wrote: 02/05/2020 23:00
vjesticanametli wrote: 02/05/2020 21:43 :thumbup: iako ne jedem janjetinu ....predobro izgleda :-D
ma poznato mi izgledas zato pitam :lol: imas li veze s gitaristima tamo kod tebe :D
Naleti poneki, ali nisam siguran na sta mislis...
licis mi na jednog ....svira tako i skuplja gitare po americi :D :mrgreen: haj odosmo s teme hahhaha pecem umutu navrati me mala :twisted:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#40264 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

Sarah24 wrote: 02/05/2020 22:48 :lol: :lol: muti,muti :mrgreen:

u razljevusu?

jaja, prezla ili kukuruzno brasno, razeno ili spelta, so, jogurt, sir, ulje, pecivo.... valjda nisam sta zaboravila imam na tel.recept originalni, ovako iz glave.. ja i spinat a moze i zelje, blitva i sl. 8-)
Image

Image

Eh et sad opet jedem :lol:
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#40265 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

Mmm dobra rumenka :thumbup: :mrgreen:
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#40266 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by AstorH »

Polpete.

Nisan zna di cu sa kuglicama, pa ja u kutiju od jaja :)
Šta ima veze jelTe.

Image

Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40267 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

AstorH wrote: 03/05/2020 03:13 Polpete.

Nisan zna di cu sa kuglicama, pa ja u kutiju od jaja :)
Šta ima veze jelTe.

Image

Image
:lol: --aj..
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#40268 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by AstorH »

moonca wrote: 03/05/2020 04:49 :lol: --aj..
tz tz tz ..

Bezobraznice :D

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40269 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

AstorH wrote: 03/05/2020 03:13 Polpete.

Nisan zna di cu sa kuglicama, pa ja u kutiju od jaja :)
Šta ima veze jelTe.

Image

Image
;)
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#40270 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

Image
Image

Prvi maj je poceo u pop stilu... riblja čorba, bolognese...

Image
Image

Onda pop-rock... prepelice i lično upecana potočna pastrmka na tanjirači

Image
Image

I na kraju hard rock :D ražnjići od jelena i srneći paprikaš
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#40271 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

Image

Dezertiranje je kod mene obavezno... Tiramisu i eto da jagode iskoristim

Image
Image

Pogačice vruće, pogačice vruće, u šeširu nosi sve do svoje kuće
Ako nemaš kćeri, ti kupi za sina, jer pogačice vruće, jesti je milina... :D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#40272 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

u jebo te lovac.. po šume na roštilj a ne zove :lol: :lol:
a ni tjestenina se ne odbija :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40273 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

--nigdje povrca.... :-) osim persuna, kao dekoracija.... :oops: :-D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#40274 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

moonca wrote: 03/05/2020 13:38 --nigdje povrca.... :-) osim persuna, kao dekoracija.... :oops: :-D
dosta :lol:

i što kukaš barem nije suh peršin kao kod mene :lol: :lol: nikad zadovoljna :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40275 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

zlo zlo wrote: 03/05/2020 13:40
moonca wrote: 03/05/2020 13:38 --nigdje povrca.... :-) osim persuna, kao dekoracija.... :oops: :-D
dosta :lol:

i što kukaš barem nije suh peršin kao kod mene :lol: :lol: nikad zadovoljna :lol:
:zoka:
..na spagetama -- osuren.. :oops: :lol:
Post Reply