
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- GandalfSivi
- Posts: 22756
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40252 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Krijem se iza maskevjesticanametli wrote: ↑02/05/2020 20:46jesi ovo tiGandalfSivi wrote: Kao da ce se sutra i janje okrenuti
![]()
sU janjetom kao atribut
![]()
Evo janje...

- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#40253 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ma poznato mi izgledas zato pitam
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#40254 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
@vjesticanametli i moja je sa sirom
Prvi put sam pravila banana bread.... ljudi moji sta je ovo ´vako ukusno...

Prvi put sam pravila banana bread.... ljudi moji sta je ovo ´vako ukusno...

- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#40256 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
u razljevusu?
jaja, prezla ili kukuruzno brasno, razeno ili spelta, so, jogurt, sir, ulje, pecivo.... valjda nisam sta zaboravila imam na tel.recept originalni, ovako iz glave.. ja i spinat a moze i zelje, blitva i sl.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#40259 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ev ode u rernu

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#40261 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisam ja pravio...nekon dva mjeseca konacno kod signore ... domaca pasta i naravno bez uljepsavanja..


- GandalfSivi
- Posts: 22756
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40262 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Naleti poneki, ali nisam siguran na sta mislis...vjesticanametli wrote: ↑02/05/2020 21:43iako ne jedem janjetinu ....predobro izgleda
![]()
ma poznato mi izgledas zato pitamimas li veze s gitaristima tamo kod tebe
![]()
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#40263 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
licis mi na jednog ....svira tako i skuplja gitare po americiGandalfSivi wrote: ↑02/05/2020 23:00Naleti poneki, ali nisam siguran na sta mislis...vjesticanametli wrote: ↑02/05/2020 21:43iako ne jedem janjetinu ....predobro izgleda
![]()
ma poznato mi izgledas zato pitamimas li veze s gitaristima tamo kod tebe
![]()
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#40265 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Mmm dobra rumenka

- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#40266 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Polpete.
Nisan zna di cu sa kuglicama, pa ja u kutiju od jaja
Šta ima veze jelTe.


Nisan zna di cu sa kuglicama, pa ja u kutiju od jaja
Šta ima veze jelTe.


-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#40270 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)


Prvi maj je poceo u pop stilu... riblja čorba, bolognese...


Onda pop-rock... prepelice i lično upecana potočna pastrmka na tanjirači


I na kraju hard rock
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#40271 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Dezertiranje je kod mene obavezno... Tiramisu i eto da jagode iskoristim


Pogačice vruće, pogačice vruće, u šeširu nosi sve do svoje kuće
Ako nemaš kćeri, ti kupi za sina, jer pogačice vruće, jesti je milina...
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#40272 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
u jebo te lovac.. po šume na roštilj a ne zove
a ni tjestenina se ne odbija
a ni tjestenina se ne odbija
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#40273 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
--nigdje povrca....
osim persuna, kao dekoracija....

- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16



