La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4026 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote:Btw ovo je dokaz da je Premiership najbolja liga svijeta.





Let the games begin.
Ejs....a nista prozivanja Uniteda i sudija?
Zavjere da Leicester uzme titulu?
Protektiranje ovih ili onih od strane sudija?
Hmmm 8-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4027 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

Tomahawk11 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Btw ovo je dokaz da je Premiership najbolja liga svijeta.





Let the games begin.
Ejs....a nista prozivanja Uniteda i sudija?
Zavjere da Leicester uzme titulu?
Protektiranje ovih ili onih od strane sudija?
Hmmm 8-)
Ma jebo Jedinstvo ja ovo cisto da izazovem siroke narodne mase :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4028 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Neces, razbojnice :mrgreen:

Necemo raspravljati o necemu sto smo jasno i koncizno raspravili :P
Smijesni Premiership i Primera :oops: tja :| :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4029 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

Tomahawk11 wrote:Neces, razbojnice :mrgreen:

Necemo raspravljati o necemu sto smo jasno i koncizno raspravili :P
Smijesni Premiership i Primera :oops: tja :| :mrgreen:
A i profuljena je tema mahom vi nama u goste dođete :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4030 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Dobro, sam rece da pokusavas prebaciti lopticu.
Ako se ko upeca :mrgreen:
Al sve mi se cini da nece :P
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4031 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:Šećer, kafa, sok i tako to. :D
Pa nije Bake i predizborna :mrgreen:
Al hajd znaj, jos ako je tetrapak Bony i kila banana :|
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4032 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

Poklonu se u zube ne gleda :oops:
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#4033 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by DonEmir »

Cist penal.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#4034 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Bosanski_kralj »

dinty2 wrote:kaki su ovo pokloni :?


Image
Milošta. :oops:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#4035 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by MyTao »

ja procitao da je sudija napustio stadion sa kesom R. Madrida i mislio radi se o figurativi... kad ono stvarno :shock: :shock: :shock: haha

kesu na stranu, ono je sramota dosuditi kao penal...
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4036 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by groove »

dinty2 wrote:kaki su ovo pokloni :?


Image
koji kralj :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4037 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Vidjeh negdje naslov: Rakitic za Isca :?
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#4038 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

Tomahawk11 wrote:Vidjeh negdje naslov: Rakitic za Isca :?
Iskreno se nadam da je patka...
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#4039 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

Ma to se ne može uzeti za ozbiljno nikako.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4040 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

MyTao wrote:ja procitao da je sudija napustio stadion sa kesom R. Madrida i mislio radi se o figurativi... kad ono stvarno :shock: :shock: :shock: haha

kesu na stranu, ono je sramota dosuditi kao penal...
Ja negdje procitah da klubovi u Španiji tradiocionalno poslije tekme daju neke poklone sudijama, šta znam nisam tacno siguran :D
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#4041 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Novo kolo, nova desavanja, novi penali :mrgreen:

Nisam detaljno pregledao kljucne momente u utakmici Real Las Palmas ali je djelovalo kao da je Isco daogol iz ofsajda. Onaj komentator rece da je Marca vec to objavila. Aj desavaju se greske, moze se pogrijesit kod tih situacija pa tako budu nagradjene velike ekipe protiv manjih.

Pod kojim pritiskom su sudije bile to je strasno. Reziser utakmice nije detaljno prikazivao sporni penal za Real. Ja mislim da je ruka bila uz tijelo i da se ono ne svira.

Ona guzva na kraju utakmice, kad je onaj pomocnik sugerisao Borbalanu da je korner, (isti sudija je rekao da je penal) je sumnjiva skroz. Igraci su zestoko protestovali smatrajuci da nije bio korner. Bice zanimljivo vidjet jel poklonjen korner Realu. Ako jest, znamo da je u nastavku doslo do poravnanja rezultata.

Mozda ce opet bit koja kesa, bar za onog pomocnika :mrgreen:
Last edited by Distortion on 02/03/2017 00:27, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4042 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Nista svirani ofsajd Ronaldu kod Moratinog gola....pih...
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#4043 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Moguce da sam to propustio da vidim jer neke dijelove nisam gledao. Propustio sam i taj crveni Balea. Neko je pisao da je jedan Moratin gol regularan.
Vidjet cemo analizu gdje je ko zakinut i koliko.

Da se Realu navlaci, navlaci se :wink:

edit.

Borbalanu svaka cast, sudio je u svom stilu i nije gledao dal je neko zvijezda ili ne. Sjecam se kad je Messiju dao zuti karton zbog previse price. Veceras je Ronaldu dao zuti zbog simuliranja :thumbup: lik pada li pada...
Ramos je htio prevarit sudiju hvatajuci se za lice ali Borbalan nije nasjeo kod penala za Las Palmas.
Last edited by Distortion on 02/03/2017 00:34, edited 2 times in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4044 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Doduse....zato bjeze 10 bodova drugoplasiranom...
Samo ne znam sta ce biti sa onom pricom o tome da moraju osvojiti titulu, da im se kao zbog toga navlaci gdje se stigne....kako to objasniti :?
Ovo mi je u rangu namjestenih sudija za Clasico....tvrdnja koja nikad nije dokazano opravdana.
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#4045 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by drugtito2011 »

Tomahawk11 wrote:Nista svirani ofsajd Ronaldu kod Moratinog gola....pih...
A ne spominjes golmansku reakciju Ramosa i samo žuti
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4046 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

drugtito2011 wrote:
Tomahawk11 wrote:Nista svirani ofsajd Ronaldu kod Moratinog gola....pih...
A ne spominjes golmansku reakciju Ramosa i samo žuti
Samo sam tebe cekao 8-)
Ne spominjem, i evo nakon ovog komentara necu spominjati nista sto nije u korist Reala.
Kako drugi, tako i ja. Posteno ;-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4047 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Mediji napuhavaju taj pritisak sudijama, svaka situacija je pod lupom... i u prosloj i u ovoj bilo je spornih situacija i za i protiv RM.

Da oni igraju kako znaju, ne bi to uopste bilo bitno, ali ovako se sve gleda.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4048 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by MOSALJOZE »

Ciganija division
Uprave,igrači,sudije,navijači sve go firaun.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#4049 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kakotakonikako »

Bogami ovaj sinosnji sudija u utakmici reala imao je itekako muda. Dati crveni, dosuditi penal kontra domacina, to moze samo ili hrabar, ili posten ili glup ili placeni sudija. Svako ce izabrati prema sebi, kakav je.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4050 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by groove »

MOSALJOZE wrote:Ciganija division
Uprave,igrači,sudije,navijači sve go firaun.
epl definitivno bolja od la lige.
Post Reply