Ejs....a nista prozivanja Uniteda i sudija?AmiĐa_Idriz wrote:Btw ovo je dokaz da je Premiership najbolja liga svijeta.
Let the games begin.
Zavjere da Leicester uzme titulu?
Protektiranje ovih ili onih od strane sudija?
Hmmm
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Ejs....a nista prozivanja Uniteda i sudija?AmiĐa_Idriz wrote:Btw ovo je dokaz da je Premiership najbolja liga svijeta.
Let the games begin.
Ma jebo Jedinstvo ja ovo cisto da izazovem siroke narodne maseTomahawk11 wrote:Ejs....a nista prozivanja Uniteda i sudija?AmiĐa_Idriz wrote:Btw ovo je dokaz da je Premiership najbolja liga svijeta.
Let the games begin.
Zavjere da Leicester uzme titulu?
Protektiranje ovih ili onih od strane sudija?
Hmmm
A i profuljena je tema mahom vi nama u goste dođeteTomahawk11 wrote:Neces, razbojnice![]()
Necemo raspravljati o necemu sto smo jasno i koncizno raspravili![]()
Smijesni Premiership i Primeratja
![]()
Pa nije Bake i predizbornaLogovan wrote:Šećer, kafa, sok i tako to.
Milošta.dinty2 wrote:kaki su ovo pokloni![]()
koji kraljdinty2 wrote:kaki su ovo pokloni![]()
Iskreno se nadam da je patka...Tomahawk11 wrote:Vidjeh negdje naslov: Rakitic za Isca
Ja negdje procitah da klubovi u Španiji tradiocionalno poslije tekme daju neke poklone sudijama, šta znam nisam tacno siguranMyTao wrote:ja procitao da je sudija napustio stadion sa kesom R. Madrida i mislio radi se o figurativi... kad ono stvarno![]()
![]()
haha
kesu na stranu, ono je sramota dosuditi kao penal...
A ne spominjes golmansku reakciju Ramosa i samo žutiTomahawk11 wrote:Nista svirani ofsajd Ronaldu kod Moratinog gola....pih...
Samo sam tebe cekaodrugtito2011 wrote:A ne spominjes golmansku reakciju Ramosa i samo žutiTomahawk11 wrote:Nista svirani ofsajd Ronaldu kod Moratinog gola....pih...
epl definitivno bolja od la lige.MOSALJOZE wrote:Ciganija division
Uprave,igrači,sudije,navijači sve go firaun.