Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#4026 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

Ulazi covjek mrtav pijan u ispovjedaonicu u crkvu.
Svecenik malo saceka, ovaj nista ne govori...jos malo mu da vremena, ali kad ovaj i dalje suti pocne se nakasljavati i
kucati, a pijanac ce na to: "Ej, nema ti svrhe kucati, ni ovdje nema toalet papira!"

:D
man3
Posts: 88
Joined: 25/05/2008 15:16

#4027 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by man3 »

todd_smith wrote:
McMoy wrote:Šetala Crvenkapa kroz šumu i naiđe na Pinokia,zgrabi ga i baci na zemlju,
pa mu sjedne na nos i kaže mu:" Laži Pinokio, laži!!" :mrgreen:
kakve li ti bajke citas :lol: :lol:
-bajke za odrasle... :-D :-D ;-)
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4028 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Pita učiteljica đake:
- Recite za što se upotrebljava biber?
Prvi se javi Perica:
- Za spavanje.
Učiteljica ga pita:
- Kako to misliš, za spavanje, Perice?
- Pa lijepo. Moj tata kaže svaku večer mami: "Daj da ti ga zabiberim, pa da bolje zaspiš." :D :zzzz:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#4029 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Lakat Jebić »

McMoy wrote:Šetala Crvenkapa kroz šumu i naiđe na Pinokia,zgrabi ga i baci na zemlju,
pa mu sjedne na nos i kaže mu:" Laži Pinokio, laži!!" :mrgreen:
setao deen kroz sumu i naidje pinokio, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sjedne na nos i pocne mu pjevati
"lazi me lazi vjerovacu sve" :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4030 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by todd_smith »

Lakat Jebić wrote:
McMoy wrote:Šetala Crvenkapa kroz šumu i naiđe na Pinokia,zgrabi ga i baci na zemlju,
pa mu sjedne na nos i kaže mu:" Laži Pinokio, laži!!" :mrgreen:
setao deen kroz sumu i naidje pinokio, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sjedne na nos i pocne mu pjevati
"lazi me lazi vjerovacu sve" :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

najjaci vic u cijeloj temi :thumbup:
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#4031 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by StLouis »

todd_smith wrote:
Lakat Jebić wrote:
McMoy wrote:Šetala Crvenkapa kroz šumu i naiđe na Pinokia,zgrabi ga i baci na zemlju,
pa mu sjedne na nos i kaže mu:" Laži Pinokio, laži!!" :mrgreen:
setao deen kroz sumu i naidje pinokio, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sjedne na nos i pocne mu pjevati
"lazi me lazi vjerovacu sve" :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

najjaci vic u cijeloj temi :thumbup:
:lol: :lol: :lol: jaooo ludi ste :lol: :lol: :lol:
User avatar
Eweleen
Posts: 649
Joined: 08/04/2009 23:51
Location: Spol: Muški

#4032 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Eweleen »

Lakat Jebić wrote:
McMoy wrote:Šetala Crvenkapa kroz šumu i naiđe na Pinokia,zgrabi ga i baci na zemlju,
pa mu sjedne na nos i kaže mu:" Laži Pinokio, laži!!" :mrgreen:
setao deen kroz sumu i naidje pinokio, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sjedne na nos i pocne mu pjevati
"lazi me lazi vjerovacu sve" :D
a onda idi neka boli me :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4033 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Ode čovjek kod doktora:
"Doktore, doktore suzi mi lijevo oko."
Doktor uze skalpel i suzi mu lijevo oko. :mrgreen: :roll:
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#4034 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Doktore, nijedan muškarac me ne može zadovoljiti-žali se Fata.
-Pokušajte sa 2 muškarca- savjetuje dr.
-Jesam, s 2, 3, 4, 5, 10 i više, li ništa- uporna je Fata.
-Vi ste medicinski fenomen- zaključi dr.
-Fenomen doktore, a ne kurva kako selo priča- kaže Fata. :lol:
User avatar
potočanka
Posts: 70840
Joined: 09/11/2008 20:38
Location: vjerna ŽEKIPA

#4035 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by potočanka »

Eweleen wrote:
Lakat Jebić wrote:
McMoy wrote:Šetala Crvenkapa kroz šumu i naiđe na Pinokia,zgrabi ga i baci na zemlju,
pa mu sjedne na nos i kaže mu:" Laži Pinokio, laži!!" :mrgreen:
setao deen kroz sumu i naidje pinokio, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sjedne na nos i pocne mu pjevati
"lazi me lazi vjerovacu sve" :D
a onda idi neka boli me :lol:
oplakah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4036 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Hajde da se više odmaknemo od Deena. Nije dečku la(h)ko snimati one sve spotove sa polugolim curicama; sve nešto puze po njemu, a on se uspijeva potpuno kontrolisati...!! Profesinalac, nema šta!? :roll: :mrgreen:

Evo jedan "medicinski", sorry ako je bio!

Ulazi baba kod ljekara u ordinaciju:
* Doktore, mene svi ignorišu!
* Sljedeći! :mrgreen: :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4037 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

:-) :lol: Bake :-) :D
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4038 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Krenuo Cigo i Italiju, pa rekao djeci da će da im donese ono što hoće.
- Najstariji kaže hoće BMX, drugi karting, kćerka hoće Barbiku, a na kraju dođe Cigo do najmlađeg i pita:
- Šta ćeš ti mezimac da ti tatko donese ?
- Tatko donesi mi dva jajca.
- Šta će ti jajca ???
- Da kompletiram onaj qrac što ćeš njima da doneseš. :lol: :mrgreen: :lol:
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#4039 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

McMoy wrote: * Sljedeći! :mrgreen: :lol:
Sljedeci...

Mislim, sljedeci vic, molim!

:mrgreen: :P
hipisizik
Posts: 145
Joined: 31/07/2009 21:56

#4040 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by hipisizik »

Eweleen wrote:
Lakat Jebić wrote:
McMoy wrote:Šetala Crvenkapa kroz šumu i naiđe na Pinokia,zgrabi ga i baci na zemlju,
pa mu sjedne na nos i kaže mu:" Laži Pinokio, laži!!" :mrgreen:
setao deen kroz sumu i naidje pinokio, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sjedne na nos i pocne mu pjevati
"lazi me lazi vjerovacu sve" :D
a onda idi neka boli me :lol:

e svaka cast majke mi, nema dalje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#4041 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by shalla »

Lakat Jebić wrote:
McMoy wrote:Šetala Crvenkapa kroz šumu i naiđe na Pinokia,zgrabi ga i baci na zemlju,
pa mu sjedne na nos i kaže mu:" Laži Pinokio, laži!!" :mrgreen:
setao deen kroz sumu i naidje pinokio, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sjedne na nos i pocne mu pjevati
"lazi me lazi vjerovacu sve" :D
:mrgreen:
Bila je verzija i sa Alkom Vuicom "laži, laži, laži me"...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4042 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Chmoljo »

shaqqa wrote:
Lakat Jebić wrote:
McMoy wrote:Šetala Crvenkapa kroz šumu i naiđe na Pinokia,zgrabi ga i baci na zemlju,
pa mu sjedne na nos i kaže mu:" Laži Pinokio, laži!!" :mrgreen:
setao deen kroz sumu i naidje pinokio, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sjedne na nos i pocne mu pjevati
"lazi me lazi vjerovacu sve" :D
:mrgreen:
Bila je verzija i sa Alkom Vuicom "laži, laži, laži me"...
jest, a onda Pinokio proplače ispod nje: "Puštaj me, ja nisam gay."
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4043 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Jadni Pinokio, gdje mu sve nos turaju...!!
Još je najbolje prošao sa Crvenkapicom. :razz: :mrgreen:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#4044 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Neelix »

McMoy wrote:Ode čovjek kod doktora:
"Doktore, doktore suzi mi lijevo oko."
Doktor uze skalpel i suzi mu lijevo oko. :mrgreen: :roll:
podsjeti me na onaj :D

dodje covjek sa nozem u ledjima u dom zdravlja i kaze...doktoreeee....pomagaj
- zao mi je, evo 5 sati, ne radimo vise, dodjite sutra
- ali doktoreeee, boliii me
- stvarno mi je zao, idem sada kuci, evo zapisacu vas, bicete prvi ujutro
- doktoreee, imam noz u ledjima, boliii
dopizdi doktoru, pa mu izvadi noz i ledja i zabije mu u oko
- eto, idi sad ocnom, on radi do 6 :D
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4045 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Dodje zena kod ljekara:"Doktore, patim od impotencije."
"Kako to vi? Valjda vaš muž?"
"Ne doktore, on boluje, a ja patim!" :D :roll:
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#4046 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Grupa posjetilaca obilazi tvornicu u kojoj se izrađuju proizvodi od gume. Vodič im sa ponosom pokazuje liniju na kojoj se izrađuju dude. Sve besprijekorno, linija savršeno radi. Zatim odlaze do linije gdje se proizvode kondomi. Na kraju linije je neki uređaj sa iglom i jedan posjetilac sa odličnom sposobnošću zapažanja primijeti da svaki deseti kondom igla jednostavno probuši.
Začuđen pita vodica:
- Pa, vi izgleda namjerno bušite svaki deseti kondom?
- Pa. .. da... tako nekako.
- Pa, to nije dobro za posao sa kondomima?!
- Pa, i nije... Ali je odlično za posao sa dudama! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4047 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Cigo kreće u trgovinu, kad mu sin odjednom zatraži bijelu čokoladu.
"Pa dobro, sine, zasto bas bijelu?" - upita Ciga.
"Hoću, tato, i ja da budem jednom musav!" :razz: :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4048 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

Neelix wrote:
McMoy wrote:Ode čovjek kod doktora:
"Doktore, doktore suzi mi lijevo oko."
Doktor uze skalpel i suzi mu lijevo oko. :mrgreen: :roll:
podsjeti me na onaj :D

dodje covjek sa nozem u ledjima u dom zdravlja i kaze...doktoreeee....pomagaj
- zao mi je, evo 5 sati, ne radimo vise, dodjite sutra
- ali doktoreeee, boliii me
- stvarno mi je zao, idem sada kuci, evo zapisacu vas, bicete prvi ujutro
- doktoreee, imam noz u ledjima, boliii
dopizdi doktoru, pa mu izvadi noz i ledja i zabije mu u oko
- eto, idi sad ocnom, on radi do 6 :D
:shock: :-) :lol: :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4049 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

McMoy wrote:Dodje zena kod ljekara:"Doktore, patim od impotencije."
"Kako to vi? Valjda vaš muž?"
"Ne doktore, on boluje, a ja patim!" :D :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4050 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

drekalica28 wrote:Grupa posjetilaca obilazi tvornicu u kojoj se izrađuju proizvodi od gume. Vodič im sa ponosom pokazuje liniju na kojoj se izrađuju dude. Sve besprijekorno, linija savršeno radi. Zatim odlaze do linije gdje se proizvode kondomi. Na kraju linije je neki uređaj sa iglom i jedan posjetilac sa odličnom sposobnošću zapažanja primijeti da svaki deseti kondom igla jednostavno probuši.
Začuđen pita vodica:
- Pa, vi izgleda namjerno bušite svaki deseti kondom?
- Pa. .. da... tako nekako.
- Pa, to nije dobro za posao sa kondomima?!
- Pa, i nije... Ali je odlično za posao sa dudama! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:-) :lol: :lol:
Post Reply