a vazda zvono na meni i NMIotherside wrote:joj mimi i ja to vidjeh ali reko' neka nek' neko drugi zakuha*mima* wrote:naziv artikla.................pantalone
What to wear???
Moderator: anex
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#4026 Re: What to wear???
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#4027 Re: What to wear???
zvoncice 
- MersY
- Posts: 295
- Joined: 21/12/2011 15:08
#4028 Re: What to wear???
Ne znam kako je raditi za njih ali znam da im je odjeća odlična...sretno u svakom slučajuMarkTom wrote:Vidim da se u Mostaru otvara trgovina odjeće Piazza Italia
Jeste čuli za nju....meni nude posao voditelja tamo, zanima me vaše mišljenje, kakva je plaća, uvjeti
- male_okice
- Posts: 2746
- Joined: 22/06/2009 13:33
#4029 Re: What to wear???
jucer kupila ovaj
danas patike...krenulo me 
danas patike...krenulo me - Paunovac
- Posts: 8872
- Joined: 22/11/2011 16:14
#4030 Re: What to wear???
Ovaj džemperak je sjajan. 
- male_okice
- Posts: 2746
- Joined: 22/06/2009 13:33
#4031 Re: What to wear???
Paunovac wrote:Ovaj džemperak je sjajan.
u azelu 10 KM. naprijed je kao vesta kopca se i ima 2 dzepica naprijed pravo sladak, a nije bas ni tanak
- Paunovac
- Posts: 8872
- Joined: 22/11/2011 16:14
#4032 Re: What to wear???
Pa najviše mi i liči na one koje sam viđala u Azelu. Čini mi se da su bili skupljimale_okice wrote:Paunovac wrote:Ovaj džemperak je sjajan.
u azelu 10 KM. naprijed je kao vesta kopca se i ima 2 dzepica naprijed pravo sladak, a nije bas ni tanak
- male_okice
- Posts: 2746
- Joined: 22/06/2009 13:33
#4033 Re: What to wear???
Paunovac wrote:Pa najviše mi i liči na one koje sam viđala u Azelu. Čini mi se da su bili skupljimale_okice wrote:Paunovac wrote:Ovaj džemperak je sjajan.
u azelu 10 KM. naprijed je kao vesta kopca se i ima 2 dzepica naprijed pravo sladak, a nije bas ni tanak
pa ne znam iskreno da ti kazem sad je neki popust do 80% valjda pa ja jucer kupila to i jos neke hlace za 9 KM
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#4034 Re: What to wear???
moja prijateljica je u nekom azelu kupila 3 hlace i 2 dzempera za 6,5 KM
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera
- Paunovac
- Posts: 8872
- Joined: 22/11/2011 16:14
#4035 Re: What to wear???
Vidjeh da je sniženje, ali pomislih -Ma i što je valjalo, otišlo jepa ne znam iskreno da ti kazem sad je neki popust do 80% valjda pa ja jucer kupila to i jos neke hlace za 9 KM
- male_okice
- Posts: 2746
- Joined: 22/06/2009 13:33
#4036 Re: What to wear???
Irm@ wrote:moja prijateljica je u nekom azelu kupila 3 hlace i 2 dzempera za 6,5 KM![]()
![]()
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera
- male_okice
- Posts: 2746
- Joined: 22/06/2009 13:33
#4037 Re: What to wear???
Paunovac wrote:Vidjeh da je sniženje, ali pomislih -Ma i što je valjalo, otišlo jepa ne znam iskreno da ti kazem sad je neki popust do 80% valjda pa ja jucer kupila to i jos neke hlace za 9 KMSada vidim da nije. Hvala !
ali samo da znas ja nisam iz SA...tako da za tamo ne mogu nista reci
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#4038 Re: What to wear???
Evo malo priprema za proljetni šoping:http://malezensketeme.net/?p=21826
A ja bas dugo nisma bila u Azelu, a sjecam se ovog dzemperka i divan mi je bio još kad sam radila za njih.
A ja bas dugo nisma bila u Azelu, a sjecam se ovog dzemperka i divan mi je bio još kad sam radila za njih.
- Irish
- Posts: 1229
- Joined: 17/02/2010 19:58
#4039 Re: What to wear???
super je, a vidjela sam ti tamo i patikemale_okice wrote:jucer kupila ovajdanas patike...krenulo me
jooj, jedva cekam proljece
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4041 Re: What to wear???
samo da znate, sad u azelu imaju novu praksu. zalijepe ko neki flaster tamo gdje je greskaIrm@ wrote:moja prijateljica je u nekom azelu kupila 3 hlace i 2 dzempera za 6,5 KM![]()
![]()
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4042 Re: What to wear???
reci im, reciwewa wrote: a vazda zvono na meni i NMI![]()
![]()
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#4043 Re: What to wear???
a vidis da govorim, nista u meni nemere ostat'Not My Idea wrote:reci im, reciwewa wrote: a vazda zvono na meni i NMI![]()
![]()
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4044 Re: What to wear???
to da ga sakriju ili označe?alica.k wrote:samo da znate, sad u azelu imaju novu praksu. zalijepe ko neki flaster tamo gdje je greskaIrm@ wrote:moja prijateljica je u nekom azelu kupila 3 hlace i 2 dzempera za 6,5 KM![]()
![]()
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4045 Re: What to wear???
ako se bude trebalo udarat, zovi 
-
Zvoncica123
- Posts: 81
- Joined: 05/11/2011 17:09
#4046 Re: What to wear???
male_okice wrote:jucer kupila ovajdanas patike...krenulo me
Ja sam kupila rolku, 2 pantole za 30 niko sretniji od mene
I gledala sam ovakav dzemperak samo crni... ali bih ja skinula ove detalje na rukavima jer mi bas crni treba, danas cu se vratiti po njega.
ima pantola po 5-10 km ali su sve brojevi 34 i 36, vidjela sam i jednu zutu divnu haljincu kratku, ljubav na drugi pogled ali ne nosim kratko pa je ne kupih
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4047 Re: What to wear???
ja nisam ni skontala sta jehadzinicasa wrote:to da ga sakriju ili označe?alica.k wrote:samo da znate, sad u azelu imaju novu praksu. zalijepe ko neki flaster tamo gdje je greskaIrm@ wrote:moja prijateljica je u nekom azelu kupila 3 hlace i 2 dzempera za 6,5 KM![]()
![]()
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4048 Re: What to wear???
e hajde sad žene pomagajte!
ima li neki frizerski da izvlači pramenove koji se onda pri prvom kupanju isperu - za jednu malu šmizlu - djevojčicu kojoj je rođenadan!
ima li neki frizerski da izvlači pramenove koji se onda pri prvom kupanju isperu - za jednu malu šmizlu - djevojčicu kojoj je rođenadan!
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#4049 Re: What to wear???
Podjoh citat temu od zadnje dvije stranice i reko evo ga opet klix gone wild, kad...nista

- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4050 Re: What to wear???
Lady ne provocirajladyblue18 wrote:Podjoh citat temu od zadnje dvije stranice i reko evo ga opet klix gone wild, kad...nista![]()
![]()
