What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4026 Re: What to wear???

Post by wewa »

otherside wrote:
*mima* wrote:naziv artikla.................pantalone
joj mimi i ja to vidjeh ali reko' neka nek' neko drugi zakuha :D
a vazda zvono na meni i NMI :roll: :skoljka: :lol:
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#4027 Re: What to wear???

Post by otherside »

zvoncice :D
User avatar
MersY
Posts: 295
Joined: 21/12/2011 15:08

#4028 Re: What to wear???

Post by MersY »

MarkTom wrote:Vidim da se u Mostaru otvara trgovina odjeće Piazza Italia

Jeste čuli za nju....meni nude posao voditelja tamo, zanima me vaše mišljenje, kakva je plaća, uvjeti :D
Ne znam kako je raditi za njih ali znam da im je odjeća odlična...sretno u svakom slučaju :)
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#4029 Re: What to wear???

Post by male_okice »

jucer kupila ovaj Image danas patike...krenulo me :D
User avatar
Paunovac
Posts: 8872
Joined: 22/11/2011 16:14

#4030 Re: What to wear???

Post by Paunovac »

Ovaj džemperak je sjajan. :D
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#4031 Re: What to wear???

Post by male_okice »

Paunovac wrote:Ovaj džemperak je sjajan. :D

u azelu 10 KM. naprijed je kao vesta kopca se i ima 2 dzepica naprijed pravo sladak, a nije bas ni tanak :D
User avatar
Paunovac
Posts: 8872
Joined: 22/11/2011 16:14

#4032 Re: What to wear???

Post by Paunovac »

male_okice wrote:
Paunovac wrote:Ovaj džemperak je sjajan. :D

u azelu 10 KM. naprijed je kao vesta kopca se i ima 2 dzepica naprijed pravo sladak, a nije bas ni tanak :D
Pa najviše mi i liči na one koje sam viđala u Azelu. Čini mi se da su bili skuplji :D
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#4033 Re: What to wear???

Post by male_okice »

Paunovac wrote:
male_okice wrote:
Paunovac wrote:Ovaj džemperak je sjajan. :D

u azelu 10 KM. naprijed je kao vesta kopca se i ima 2 dzepica naprijed pravo sladak, a nije bas ni tanak :D
Pa najviše mi i liči na one koje sam viđala u Azelu. Čini mi se da su bili skuplji :D

pa ne znam iskreno da ti kazem sad je neki popust do 80% valjda pa ja jucer kupila to i jos neke hlace za 9 KM
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#4034 Re: What to wear???

Post by Irm@ »

moja prijateljica je u nekom azelu kupila 3 hlace i 2 dzempera za 6,5 KM :-D :D
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera :-D
User avatar
Paunovac
Posts: 8872
Joined: 22/11/2011 16:14

#4035 Re: What to wear???

Post by Paunovac »

pa ne znam iskreno da ti kazem sad je neki popust do 80% valjda pa ja jucer kupila to i jos neke hlace za 9 KM
Vidjeh da je sniženje, ali pomislih -Ma i što je valjalo, otišlo je :D Sada vidim da nije. Hvala ! :D
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#4036 Re: What to wear???

Post by male_okice »

Irm@ wrote:moja prijateljica je u nekom azelu kupila 3 hlace i 2 dzempera za 6,5 KM :-D :D
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera :-D
:shock: wow ja nisam te srece, narocito u azelu rijetko kad mogu naci npr hlace da mi mogu sve budu neku mini modeli gdje samo izdeprimiram na kraju ali eto jucer se potrefi te hlace ljetne maslinasto zelene plus taj dzemper. opet srecna :lol:
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#4037 Re: What to wear???

Post by male_okice »

Paunovac wrote:
pa ne znam iskreno da ti kazem sad je neki popust do 80% valjda pa ja jucer kupila to i jos neke hlace za 9 KM
Vidjeh da je sniženje, ali pomislih -Ma i što je valjalo, otišlo je :D Sada vidim da nije. Hvala ! :D

ali samo da znas ja nisam iz SA...tako da za tamo ne mogu nista reci
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#4038 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Evo malo priprema za proljetni šoping:http://malezensketeme.net/?p=21826

A ja bas dugo nisma bila u Azelu, a sjecam se ovog dzemperka i divan mi je bio još kad sam radila za njih.
User avatar
Irish
Posts: 1229
Joined: 17/02/2010 19:58

#4039 Re: What to wear???

Post by Irish »

male_okice wrote:jucer kupila ovaj Image danas patike...krenulo me :D
super je, a vidjela sam ti tamo i patike :thumbup:

jooj, jedva cekam proljece :-)
User avatar
Irish
Posts: 1229
Joined: 17/02/2010 19:58

#4040 Re: What to wear???

Post by Irish »

.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4041 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Irm@ wrote:moja prijateljica je u nekom azelu kupila 3 hlace i 2 dzempera za 6,5 KM :-D :D
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera :-D
samo da znate, sad u azelu imaju novu praksu. zalijepe ko neki flaster tamo gdje je greska :).
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4042 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

wewa wrote: a vazda zvono na meni i NMI :roll: :skoljka: :lol:
reci im, reci 8-)
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4043 Re: What to wear???

Post by wewa »

Not My Idea wrote:
wewa wrote: a vazda zvono na meni i NMI :roll: :skoljka: :lol:
reci im, reci 8-)
a vidis da govorim, nista u meni nemere ostat' :-) :lol:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4044 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:
Irm@ wrote:moja prijateljica je u nekom azelu kupila 3 hlace i 2 dzempera za 6,5 KM :-D :D
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera :-D
samo da znate, sad u azelu imaju novu praksu. zalijepe ko neki flaster tamo gdje je greska :).
to da ga sakriju ili označe? :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4045 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

ako se bude trebalo udarat, zovi :D
Zvoncica123
Posts: 81
Joined: 05/11/2011 17:09

#4046 Re: What to wear???

Post by Zvoncica123 »

male_okice wrote:jucer kupila ovaj Image danas patike...krenulo me :D

Ja sam kupila rolku, 2 pantole za 30 niko sretniji od mene :)
I gledala sam ovakav dzemperak samo crni... ali bih ja skinula ove detalje na rukavima jer mi bas crni treba, danas cu se vratiti po njega.
ima pantola po 5-10 km ali su sve brojevi 34 i 36, vidjela sam i jednu zutu divnu haljincu kratku, ljubav na drugi pogled ali ne nosim kratko pa je ne kupih :) (iskompleksirana sam, i nikad ne nosim kratko bez debelih strampli :x )
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4047 Re: What to wear???

Post by alica.k »

hadzinicasa wrote:
alica.k wrote:
Irm@ wrote:moja prijateljica je u nekom azelu kupila 3 hlace i 2 dzempera za 6,5 KM :-D :D
ja joj kazem svaka cast kad to tako nadje..kaze ona bilo u onom roba sa greskom..a stvarno ja pregledala nigdje nikakvog felera :-D
samo da znate, sad u azelu imaju novu praksu. zalijepe ko neki flaster tamo gdje je greska :).
to da ga sakriju ili označe? :D
ja nisam ni skontala sta je :) momak na kasi mi je rekao da to znaci da je "tu negdje okolo, a ne ispod" feler
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4048 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

e hajde sad žene pomagajte!

ima li neki frizerski da izvlači pramenove koji se onda pri prvom kupanju isperu - za jednu malu šmizlu - djevojčicu kojoj je rođenadan!
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#4049 Re: What to wear???

Post by ladyblue18 »

Podjoh citat temu od zadnje dvije stranice i reko evo ga opet klix gone wild, kad...nista :cry: :skoljka: :mrgreen:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4050 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

ladyblue18 wrote:Podjoh citat temu od zadnje dvije stranice i reko evo ga opet klix gone wild, kad...nista :cry: :skoljka: :mrgreen:
Lady ne provociraj :D
Post Reply