Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#4026 Re: Gdje u Sa......

Post by shambho »

lolani wrote:pozz..
zna li neko gdje u sa mogu kupiti metalne nitne za odjecu u razlicitim velicinama i bojama??
Ima toga na piku.
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#4027 Re: Gdje u Sa......

Post by Don Zivconi »

pino silvestre wrote:pozdrav svima, zna li ko gdje se moze kupiti?
Image
DM na Dobrinji :D

bas reko od kad nisam vidio kad tamo :)
pino silvestre
Posts: 121
Joined: 28/09/2012 21:21

#4028 Re: Gdje u Sa......

Post by pino silvestre »

Don Zivconi wrote:
pino silvestre wrote:pozdrav svima, zna li ko gdje se moze kupiti?
Image
DM na Dobrinji :D

bas reko od kad nisam vidio kad tamo :)
Hvala Don Zivconi :thumbup:
THEDERNEK
Posts: 7
Joined: 16/07/2011 18:40

#4029 znate li gdje ima kupiti skullcandy slušalica u sarajevu?

Post by THEDERNEK »

kao što sam naslov kaže znate li gdje ima kupiti skullcandy slušalica u sarajevu?
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4030 Re: znate li gdje ima kupiti skullcandy slušalica u sarajevu

Post by Eborg »

Svojevremeno je bilo u onoj sportskoj radnji u Mis Irbinoj, odmah preko puta onog ulaza u garažu.
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4031 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

gdje se nalazi onaj canvasbih, sto izradjuju canvase (fotografije na platnu) i ima li koja jos firma u gradu da to radi
triple mama
Posts: 592
Joined: 18/03/2011 19:41

#4032 Re: Gdje u Sa......

Post by triple mama »

grunt wrote:
dragonz wrote:Image

treba mi daljinski sa slike(samsung)
ja sam isti ovakav uzeo prije par godina u merkatoru na alipasinom,15 KM
bila je neka prodavnica bijele tehnike na spratu,nemam pojma ima li je jos, nisam odavno bio tamo :D

mojamama je prije dvije, tri godine isti kupila za 20 km na dobrinji 5, ul. sulejmana filipovica...odmah iza one velike garaze ima radnjica sa servisiranjem TV...Ciko iste prodaje..
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4033 Re: znate li gdje ima kupiti skullcandy slušalica u sarajevu

Post by anonimnaosoba »

Eborg wrote:Svojevremeno je bilo u onoj sportskoj radnji u Mis Irbinoj, odmah preko puta onog ulaza u garažu.
Madness Shop se zove :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4034 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

VEEEELIKA molba :)

Moj rumpalija nije ljubitelj ovih novih, modernih, anatomskih duda za flašicu nego voli klasične okrugle i to specifičnu vrstu :-) Baby-Nova obična, silikonska, okrugla. šifra artikla: 17302

DM- nema, Kozmo- Više nema :( , tržni centri nemaju pa ako neko ima info molio bih PP a može i ovdje

[img]http://www.baby-nova.de/reflect3.php?im ... e_start=20%[/img]


Hvala od nas dvojice :kiss:
NeyTheHa
Posts: 84
Joined: 08/08/2012 10:48

#4035 Re: Gdje u Sa......

Post by NeyTheHa »

Skullcandy sam vidjela u Alti u onoj prodavnici na drugom il trecem spratu menscini, high quality print dzidza midza http://fineline.ba/
User avatar
hieveryone
Posts: 299
Joined: 21/09/2012 02:27

#4036 Re: Gdje u Sa......

Post by hieveryone »

Hitno. Gdje da nađem stolara koji prodaje daske/špere na komad?

Unaprijed hvala :)
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#4037 Re: Gdje u Sa......

Post by Skyfox »

hieveryone wrote:Hitno. Gdje da nađem stolara koji prodaje daske/špere na komad?

Unaprijed hvala :)
daske na komad mozes uzeti u OBI-u
User avatar
hieveryone
Posts: 299
Joined: 21/09/2012 02:27

#4038 Re: Gdje u Sa......

Post by hieveryone »

Skyfox wrote:
hieveryone wrote:Hitno. Gdje da nađem stolara koji prodaje daske/špere na komad?

Unaprijed hvala :)
daske na komad mozes uzeti u OBI-u
joj znala sam da trebam prvo tu pogledati, hvala! :)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4039 Re: Gdje u Sa......

Post by Ambrozija »

O'zone wrote:VEEEELIKA molba :)

Moj rumpalija nije ljubitelj ovih novih, modernih, anatomskih duda za flašicu nego voli klasične okrugle i to specifičnu vrstu :-) Baby-Nova obična, silikonska, okrugla. šifra artikla: 17302

DM- nema, Kozmo- Više nema :( , tržni centri nemaju pa ako neko ima info molio bih PP a može i ovdje

[img]http://www.baby-nova.de/reflect3.php?im ... e_start=20%[/img]


Hvala od nas dvojice :kiss:
Apoteke?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4040 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Ambrozija wrote:
O'zone wrote:VEEEELIKA molba :)

Moj rumpalija nije ljubitelj ovih novih, modernih, anatomskih duda za flašicu nego voli klasične okrugle i to specifičnu vrstu :-) Baby-Nova obična, silikonska, okrugla. šifra artikla: 17302

DM- nema, Kozmo- Više nema :( , tržni centri nemaju pa ako neko ima info molio bih PP a može i ovdje

[img]http://www.baby-nova.de/reflect3.php?im ... e_start=20%[/img]


Hvala od nas dvojice :kiss:
Apoteke?
Na žalost u većini nema :( imaju one anatomske a za ove obične kao dolazit će nekad :roll:
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#4041 Re: Gdje u Sa......

Post by L.e.g »

O'zone wrote:
Ambrozija wrote:
O'zone wrote:VEEEELIKA molba :)

Moj rumpalija nije ljubitelj ovih novih, modernih, anatomskih duda za flašicu nego voli klasične okrugle i to specifičnu vrstu :-) Baby-Nova obična, silikonska, okrugla. šifra artikla: 17302

DM- nema, Kozmo- Više nema :( , tržni centri nemaju pa ako neko ima info molio bih PP a može i ovdje

[img]http://www.baby-nova.de/reflect3.php?im ... e_start=20%[/img]


Hvala od nas dvojice :kiss:
Apoteke?
Na žalost u većini nema :( imaju one anatomske a za ove obične kao dolazit će nekad :roll:
menisemescini da imam kuci jednu, ako budem imao danas cu u Sarajevu pa ponesem
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4042 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

@L.e.g. hvala :-D

P.S. još uvjek u potrazi za dudama :mrgreen:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#4043 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

kupiti pravi,pravcati marcipan
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4044 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

Ductus Holedocus wrote:kupiti pravi,pravcati marcipan
sam marcipa- nejma! nazalost. :skoljka:
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#4045 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

Image

Plasticni raznobojni prstenovi za oznacavanje kljuceva-samo nemojte reci "svuda gdje prave kljuceve", nego konkretno gdje
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4046 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

svuda gdje prave kljuceve :D
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#4047 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

rudy81 wrote:gdje se nalazi onaj canvasbih, sto izradjuju canvase (fotografije na platnu) i ima li koja jos firma u gradu da to radi
blackbox u vrazovoj
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4048 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

mayab wrote:Image

Plasticni raznobojni prstenovi za oznacavanje kljuceva-samo nemojte reci "svuda gdje prave kljuceve", nego konkretno gdje

ima 'kljucar' na malti, malo ispod poste (ne mozes ga promasiti)...ima na pocetku ul kralja tomislava na bus stanici isto trafika lik kopira kljuceve...
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4049 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

quarterback wrote:
rudy81 wrote:gdje se nalazi onaj canvasbih, sto izradjuju canvase (fotografije na platnu) i ima li koja jos firma u gradu da to radi
blackbox u vrazovoj
hvala!
Spaken
Posts: 65
Joined: 13/09/2012 11:14

#4050 Re: Gdje u Sa......

Post by Spaken »

Gdje u Sarajevu mogu ugravirat inicijale ili recenicu na kozni novcanik ?????
Post Reply