dusa_raskopuša wrote:Revolucionar ★ wrote:dusa_raskopuša wrote:Sve se hayat ne gleda a komentari se ostavljaju.

Baš tako,
Seljačka televizija(što hajat i jeste),a sve komentarišu
i ti eto komentarises .. demokratija jbg
Prvo, niko ni'e rek'o da ni'e demokratija. Drugo, nigdje nisam navela da ga ne gledam, a trece, je sto je vecini (da ne kazem svima), hayat odron (sto ne mora da znaci da ni'e), ali ga gledaju. Pa msm, satro ne gledaju a imaju komentar da je odron. Ono, sigurno su culi od komsije da ne valja pa ponavljaju. Mo's si mislit'.

[/quote]
Hah pa ja citirah nukija, sad sto je i tebe obuhvatilo, boze moj .. Pogledam ja Hayat ponekad, kad ono Igor epičnim glasom najavi premijeru filma iz 1960, ponosno isticuci cinjenicu da imaju 18k lajkova na Facebooku, jer pobogu si brate neki toliko nemaju ni gledatelja
