Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4026 Re: Hayat

Post by Loulou »

boracha wrote:...dobar je i maid, al nije mi je sad nesto toliko predobar, koliko ga loulou nahvali :lol:
:D
Loulou Maida nahvali prvenstveno za nastup prije 2 sedmice (kad sam ga i prvi put čula i vidjela):


a onda sam pronašla njegov nastup na audiciji:


Ovaj prošlosedmični nastup s "Liberom" mi se zapravo najmanje svidio; loš odabir pjesme odn. po mom mišljenju, monotona pjesma, ali to ne narušava Maidov vokal.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#4027 Re: Hayat

Post by Revolucionar ★ »

nuki_cika wrote:
dusa_raskopuša wrote:Sve se hayat ne gleda a komentari se ostavljaju. :lol:
Baš tako, :D
Seljačka televizija(što hajat i jeste),a sve komentarišu
i ti eto komentarises .. demokratija jbg
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4028 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Revolucionar ★ wrote:
nuki_cika wrote:
dusa_raskopuša wrote:Sve se hayat ne gleda a komentari se ostavljaju. :lol:
Baš tako, :D
Seljačka televizija(što hajat i jeste),a sve komentarišu
i ti eto komentarises .. demokratija jbg

Prvo, niko ni'e rek'o da ni'e demokratija. Drugo, nigdje nisam navela da ga ne gledam, a trece, je sto je vecini (da ne kazem svima), hayat odron (sto ne mora da znaci da ni'e), ali ga gledaju. Pa msm, satro ne gledaju a imaju komentar da je odron. Ono, sigurno su culi od komsije da ne valja pa ponavljaju. Mo's si mislit'. :dance:
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#4029 Re: Hayat

Post by Revolucionar ★ »

dusa_raskopuša wrote:
Revolucionar ★ wrote:
dusa_raskopuša wrote:Sve se hayat ne gleda a komentari se ostavljaju. :lol:
Baš tako, :D
Seljačka televizija(što hajat i jeste),a sve komentarišu
i ti eto komentarises .. demokratija jbg

Prvo, niko ni'e rek'o da ni'e demokratija. Drugo, nigdje nisam navela da ga ne gledam, a trece, je sto je vecini (da ne kazem svima), hayat odron (sto ne mora da znaci da ni'e), ali ga gledaju. Pa msm, satro ne gledaju a imaju komentar da je odron. Ono, sigurno su culi od komsije da ne valja pa ponavljaju. Mo's si mislit'. :dance:[/quote]

Hah pa ja citirah nukija, sad sto je i tebe obuhvatilo, boze moj .. Pogledam ja Hayat ponekad, kad ono Igor epičnim glasom najavi premijeru filma iz 1960, ponosno isticuci cinjenicu da imaju 18k lajkova na Facebooku, jer pobogu si brate neki toliko nemaju ni gledatelja

:lol:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4030 Re: Hayat

Post by Jazzy.ba »

Ko je ovaj šećer?

Image
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4031 Re: Hayat

Post by boracha »

ovaj maidov ples glavom gore dole, desno lijevo, koji pjevac to jos radi, ne mogu skontat
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4032 Re: Hayat

Post by Loulou »

Maaaaiiid :)
(poslušao me ) :kiss:
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4033 Re: Hayat

Post by Melami »

Jazzy.ba wrote:Ko je ovaj šećer?

Image
sitni.

Meni je ovaj Elvin Kadric najjaci bogami.
Belma je isto dobra, fulala sa pjesmom.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4034 Re: Hayat

Post by Jazzy.ba »

*ebes pjevaljke, ko je voditeljica? :D
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4035 Re: Hayat

Post by Loulou »

Jazzy.ba wrote:*ebes pjevaljke, ko je voditeljica? :D
*beš voditeljice, na pasja preskakala ih :D
---


Edit: Ovaj žiri mora da se zeza :shock:
Rialda izvrsna??? Mogu shvatit' da muški bale za njom, ali žiri???

Vokalno, Maid je za nju Pavarotti a scenski... Lady Gaga.
Očito je u pitanju opetovano favoriziranje kandidatkinja, jer će "dječaci" glasove dobijati sami po sebi.
Last edited by Loulou on 05/10/2012 22:00, edited 1 time in total.
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4036 Re: Hayat

Post by Melami »

Vidi Emerika :S
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4037 Re: Hayat

Post by boracha »

pa profesor ne zna da se lak ne mora uparit :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4038 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

maid mi se veceras nije svidio.... nije los naravno, ali nije ni dobar kao dosad

ovaj mali...haman Denijal, odlican

cekam Tihog :mrgreen:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4039 Re: Hayat

Post by Jazzy.ba »

Loulou wrote:
Jazzy.ba wrote:*ebes pjevaljke, ko je voditeljica? :D
*beš voditeljice, na pasja preskakala ih :D
---


Edit: Ovaj žiri mora da se zeza :shock:
Rialda izvrsna??? Mogu shvatit' da muški bale za njom, ali žiri???

Vokalno, Maid je za nju Pavarotti a scenski... Lady Gaga.
Očito je u pitanju opetovano favoriziranje kandidatkinja, jer će "dječaci" glasove dobijati sami po sebi.
Rialda je dobra, nemoj tako. :D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4040 Re: Hayat

Post by boracha »

vanilla, zar ne gledas kuhare :-D
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4041 Re: Hayat

Post by Loulou »

Jazzy.ba wrote:
Loulou wrote:
Jazzy.ba wrote:*ebes pjevaljke, ko je voditeljica? :D
*beš voditeljice, na pasja preskakala ih :D
---


Edit: Ovaj žiri mora da se zeza :shock:
Rialda izvrsna??? Mogu shvatit' da muški bale za njom, ali žiri???

Vokalno, Maid je za nju Pavarotti a scenski... Lady Gaga.
Očito je u pitanju opetovano favoriziranje kandidatkinja, jer će "dječaci" glasove dobijati sami po sebi.
Rialda je dobra, nemoj tako. :D
:lol: rekoh ja da dječaci bale za njom.

@vanilla, super je Maid (mada je malo susprezao glas, očito na Ognjenovu preporuku (jer je u pojedinim trenucima zvučao kao Karan himself) ); bolje bi bilo da nije, ali kako god, bolji mi je nego prošle sedmice). Love Maid, više nisam objektivna. ;-)

A Tihog čekam zbog tebe :D

Edit: "Kada zaspu anđeli" jedna je od (vokalno) najtežih/najzahtjevnijih Karanovih pjesama. Koliko mi je bilo drago što pjeva njegovu pjesmu, toliko mi nije bilo drago što je baš ovu izabrao.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4042 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

boracha wrote:vanilla, zar ne gledas kuhare :-D
gledat cu reprizu kuhara :D
Loulou wrote:

@vanilla, super je Maid (mada je malo susprezao glas, očito na Ognjenovu preporuku (jer je u pojedinim trenucima zvučao kao Karan himself) ); bolje bi bilo da nije, ali kako god, bolji mi je nego prošle sedmice). Love Maid, više nisam objektivna. ;-)

A Tihog čekam zbog tebe :D

Edit: "Kada zaspu anđeli" jedna je od (vokalno) najtežih/najzahtjevnijih Karanovih pjesama. Koliko mi je bilo drago što pjeva njegovu pjesmu, toliko mi nije bilo drago što je baš ovu izabrao.
tu pjesmu strasno volim..zato sam valjda i kriticna
kad sam prvi put cula i vidjela Maida na Hayatu, potrudila sam se naci ime (koje sam naravno bila zaboravila) i postaviti ovdje link..odusevio me

veceras jednostavno nije...bio je previse mlak...

mislim da Tihi pjeva nesto od Elvisa :mrgreen:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4043 Re: Hayat

Post by Loulou »

plain vanilla wrote:tu pjesmu strasno volim..zato sam valjda i kriticna
kad sam prvi put cula i vidjela Maida na Hayatu, potrudila sam se naci ime (koje sam naravno bila zaboravila) i postaviti ovdje link..odusevio me

veceras jednostavno nije...bio je previse mlak...

mislim da Tihi pjeva nesto od Elvisa :mrgreen:
A dobro, ukusi se, naravno, razlikuju. Mada, moram priznati da mi je do sada njegov najbolji nastup bio onaj kad sam ga prvi put čula i vidjela (kad je pjevao "Noć mi te duguje" i onu "Petak na subotu" (ili, kako se već zove).
Bez obzira na sve, njegov jedinstven vokal, za klasu ispred svih ostalih, ne može omanuti.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4044 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

wtf :shock:

za sta ona dobi desetke? :-) :-)
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4045 Re: Hayat

Post by boracha »

jel azra dobi desetke za pjevanje :?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4046 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

boracha wrote:jel azra dobi desetke za pjevanje :?
za svasta je dobila desetke
gluho bilo :lol:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4047 Re: Hayat

Post by Loulou »

Nemam pojma za što je dobila desetke (poslije Maida gledam, ne slušam :D ) ali sam sigurna da je u pitanju favoriziranje kandidatkinja (grozna sam), budući da je iskustvo pokazalo da na ovim i ovakvim takmičenjima muškarci pobjeđuju.
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4048 Re: Hayat

Post by boracha »

bojan je upotrebljiv :lol:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4049 Re: Hayat

Post by Loulou »

boracha wrote:bojan je upotrebljiv :lol:
U koje svrhe? :D :D
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4050 Re: Hayat

Post by Loulou »

Aj agri s Ognjenovom ocjenom Tihog. :D
Post Reply