Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ductus Holedocus wrote:Zna li neko je li u Carpisi snizenje ?
I ima li prodavnica slicna njoj,po proizvodima i cijenama
meni parfois ima ljepse torbe i kvalitetnije,sad je snizenje od 30-50%
cijena torbi prije snizenja bila je od 50-70KM pa racunaj
nikad mi se njihova tobra nije ogulila po rubovima nakon 2 mjeseca,dok je to kod benetona,manga,carpise redovna pojava
Ductus Holedocus wrote:Zna li neko je li u Carpisi snizenje ?
I ima li prodavnica slicna njoj,po proizvodima i cijenama
meni parfois ima ljepse torbe i kvalitetnije,sad je snizenje od 30-50%
cijena torbi prije snizenja bila je od 50-70KM pa racunaj
nikad mi se njihova tobra nije ogulila po rubovima nakon 2 mjeseca,dok je to kod benetona,manga,carpise redovna pojava
Ductus Holedocus wrote:Zna li neko je li u Carpisi snizenje ?
I ima li prodavnica slicna njoj,po proizvodima i cijenama
meni parfois ima ljepse torbe i kvalitetnije,sad je snizenje od 30-50%
cijena torbi prije snizenja bila je od 50-70KM pa racunaj
nikad mi se njihova tobra nije ogulila po rubovima nakon 2 mjeseca,dok je to kod benetona,manga,carpise redovna pojava
Ductus Holedocus wrote:Zna li neko je li u Carpisi snizenje ?
I ima li prodavnica slicna njoj,po proizvodima i cijenama
meni parfois ima ljepse torbe i kvalitetnije,sad je snizenje od 30-50%
cijena torbi prije snizenja bila je od 50-70KM pa racunaj
nikad mi se njihova tobra nije ogulila po rubovima nakon 2 mjeseca,dok je to kod benetona,manga,carpise redovna pojava
bas tako ovu sam nedavno kupila u Parfois.. odusevljava sve
rinna0304 wrote:Gdje kupiti neku finu pidjamu do nekih 30-40 KM u obzir dolaze i one sa crticima, tigraste, zebraste sto sarenije svejedno samo da nisu jednostavne
rinna0304 wrote:Gdje kupiti neku finu pidjamu do nekih 30-40 KM u obzir dolaze i one sa crticima, tigraste, zebraste sto sarenije svejedno samo da nisu jednostavne
ja sam kupila preslatku pidžamicu s bambijem u H&M-u, 10 eura na sniženju u 12.mj... tako mi se svidjela da sam izgnjavila kolegu koji je išao u Beč da mi kupi još jednu... nije više bilo tih sniženih, ali mi je kupio isto tako preslatku pidžamicu sa snupijem za 20 eura... pa ako imaš nekoga da ti može kupiti, H&M pidžamice su meni odlične... fine pamučne, prelijepe...
rinna0304 wrote:Gdje kupiti neku finu pidjamu do nekih 30-40 KM u obzir dolaze i one sa crticima, tigraste, zebraste sto sarenije svejedno samo da nisu jednostavne
ja sam kupila preslatku pidžamicu s bambijem u H&M-u, 10 eura na sniženju u 12.mj... tako mi se svidjela da sam izgnjavila kolegu koji je išao u Beč da mi kupi još jednu... nije više bilo tih sniženih, ali mi je kupio isto tako preslatku pidžamicu sa snupijem za 20 eura... pa ako imaš nekoga da ti može kupiti, H&M pidžamice su meni odlične... fine pamučne, prelijepe...
rinna0304 wrote:
preeslatka je cjojj :$ hmmm da li se moze kod njih naruciti preko neta ? jer mi se ne da cekati do ljeta da bi rekla nekom da mi uzme u h&m
nisam sigurna da može... imaš li nekoga u Hrvatskoj?? u Zagrebu, Splitu,... na stranici ima gdje su sve prodavnice...
rinna0304 wrote:Gdje kupiti neku finu pidjamu do nekih 30-40 KM u obzir dolaze i one sa crticima, tigraste, zebraste sto sarenije svejedno samo da nisu jednostavne
Imaš lijepih u Lindexu nekoliko modela, sad je sniženje, ali nije nešto puno na pidzamama. U Benettonu Underwear je nsiženje 50 i 70% pa vrijedi pogledati
rinna0304 wrote:Gdje kupiti neku finu pidjamu do nekih 30-40 KM u obzir dolaze i one sa crticima, tigraste, zebraste sto sarenije svejedno samo da nisu jednostavne
Imaš kupiti na Siranu preslatkih piđama (ja nedavno uzela rozu, donji dio sa tufnicama, gornji sa nekom simpa slikom i interesantnim dugmićima i mašnicom, a ima raznih boja, raznih dezena i detalja) - pamučna, udobna, kvalitetna (mislim da ih uvoze iz Turske). Cijena: 20 KM
Moze li mi neko reci,ako je negdje vidio ili zna, gdje mogu da kupim nesto poput ovih mantila,da nemaju ono jeftino vjestacko krzno i onaj plasticni materijal kao najlonska kesa ?
Khm... mantili ili jakne?
Ovakve jakne imaš u haman svakoj prodavnici, koliko ja znam.
Pogledaj u Orsayu, oni baš imaju sniženje ovih dana a čini mi se da sam vidjela jakne na ovaj fazon!