Kucne papeNastasia wrote:Ovo su mi najdraže![]()
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4026 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#4027 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
moonca wrote:Kucne papeNastasia wrote:Ovo su mi najdraže![]()
![]()
samo navučeš i pičiš, a debeo đon pa su udobne.
Imam ih sigurno 10 pari.
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#4028 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Đeš ih stavljat na sto, hoš da ograišeš???Nastasia wrote:Ovo su mi najdraže![]()
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#4029 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Slika je sa interneta
Moje su puno prljavije

Moje su puno prljavije
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4030 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nastasia wrote:
ove slip on vansice su mi pored starki najdraže patike.
samo navučeš i pičiš, a debeo đon pa su udobne.
Imam ih sigurno 10 pari.
10 pari --
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4031 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
samo dzonish--Nastasia wrote:Slika je sa interneta![]()
Moje su puno prljavije![]()
![]()
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#4032 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nosila sam na prijašnjem poslu redovno kikicemoonca wrote:Nastasia wrote:
ove slip on vansice su mi pored starki najdraže patike.
samo navučeš i pičiš, a debeo đon pa su udobne.
Imam ih sigurno 10 pari.
10 pari --, ti jos uvijek i kikice nosis.
![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4033 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nastasia wrote:Nosila sam na prijašnjem poslu redovno kikicemoonca wrote:Nastasia wrote:
ove slip on vansice su mi pored starki najdraže patike.
samo navučeš i pičiš, a debeo đon pa su udobne.
Imam ih sigurno 10 pari.
10 pari --, ti jos uvijek i kikice nosis.
![]()
-
Edin25
- Posts: 418
- Joined: 01/06/2012 07:57
#4034 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
jel se mora slika postaviti ili moze samo koji model i boja?
mrzi me to sad slikat
mrzi me to sad slikat
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#4035 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
deder nam reci koji je model i bojaEdin25 wrote:jel se mora slika postaviti ili moze samo koji model i boja?
mrzi me to sad slikat
-
aspirin plus
- Posts: 3048
- Joined: 23/12/2017 09:46
- Location: in der Apotheke
#4036 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
pa ja, mi ćemo to onda izguglat'

- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#4037 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
pa et ako je njemu vec mrskoaspirin plus wrote:pa ja, mi ćemo to onda izguglat'![]()
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#4038 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
dok on skonta koje su mu tene, eo mojih trenutno na nogama

- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4039 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
To heklanje na stolu jasno pokazuje gdje su slikane tene.Nastasia wrote:Slika je sa interneta![]()
Moje su puno prljavije![]()
![]()
-
aspirin plus
- Posts: 3048
- Joined: 23/12/2017 09:46
- Location: in der Apotheke
#4040 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
evo i mojih na nogama, al' bukvalno, ... sve s prašinom


Last edited by aspirin plus on 29/09/2018 08:40, edited 1 time in total.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#4041 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
a edo pobjego s tenama ko da cemo mu ih skinut s nogu 
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#4042 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nemam pojma gdje su slikane tene, ali bih voljela da ih mjenjam za svoje jer naspram ovih moje izgledaju kao da ih je jrava sazvakala. Vise puta.pirmin wrote:To heklanje na stolu jasno pokazuje gdje su slikane tene.Nastasia wrote:Slika je sa interneta![]()
Moje su puno prljavije![]()
![]()
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#4043 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Meni se ogadi tema zbog prvog posta na prosloj strani.
Neo smece ni ne smatram adidasom, kvalitet neo submarke adidasa je vecinom za ova beljulji trzista poput naseg.
A i najcesce su lazirani upravo neo proizvodi adidasa.
Garantujem da su od pet adidas modela na onim slikama barem tri ako ne i vise laznjaci
Neo smece ni ne smatram adidasom, kvalitet neo submarke adidasa je vecinom za ova beljulji trzista poput naseg.
A i najcesce su lazirani upravo neo proizvodi adidasa.
Garantujem da su od pet adidas modela na onim slikama barem tri ako ne i vise laznjaci
-
Edin25
- Posts: 418
- Joined: 01/06/2012 07:57
#4044 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
diesel korbin II bijela
diesel korbin II crna
Reebok CL Ripple Low Bp bijela/crvena
Reebok Lifestyle CL Pop SC
converse point ox bijele
skechers tedder plava,crna/zelena i siva
diesel korbin II crna
Reebok CL Ripple Low Bp bijela/crvena
Reebok Lifestyle CL Pop SC
converse point ox bijele
skechers tedder plava,crna/zelena i siva
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#4045 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
strasno udobne...


- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#4046 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Podsjecaju linijom na djonu na vaporfly elite sa karbonskom plocom u djonu.ranger wrote:strasno udobne...![]()
Haman je ovo budget verzija te izrade.
- Broly_the_Legend
- Posts: 382
- Joined: 17/11/2012 20:33
- Location: Gravity room
#4047 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Uzeo za posla


- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4049 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Joj kako se nekad pokajem kad udjem na temu.

- konektovan
- Posts: 51427
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4050 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Otvori temu za pokućnice, ovdje se postavljaju samo tenisice.S4mpion wrote:
