FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#4026 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

karanana wrote:aha, hvala plavih 11. nisam vidio kad si editovo post.

sjeveroistok ce u srijedu da gori.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bar ce mo se ugrijati ....

Zasto nista u subotu ?????? ( naveo si samo srijedu )
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4027 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

pa zato sto cemo u srijedu sve zapaliti, za subote nece ostati nista zapaljivo.

vi ste nasa prva ljubav rodjeni ale, ale.
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#4028 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

karanana wrote:pa zato sto cemo u srijedu sve zapaliti, za subote nece ostati nista zapaljivo.

vi ste nasa prva ljubav rodjeni ale, ale.
Na sjeveroistoku - nema nista zapaljivo - samo beton ......

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4029 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

veljaca wrote:
karanana wrote:pa zato sto cemo u srijedu sve zapaliti, za subote nece ostati nista zapaljivo.

vi ste nasa prva ljubav rodjeni ale, ale.
Na sjeveroistoku - nema nista zapaljivo - samo beton ......

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemoj tako, partizani mogu i beton zapaliti .. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4030 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

Plavih_11 wrote:
veljaca wrote:
karanana wrote:pa zato sto cemo u srijedu sve zapaliti, za subote nece ostati nista zapaljivo.

vi ste nasa prva ljubav rodjeni ale, ale.
Na sjeveroistoku - nema nista zapaljivo - samo beton ......

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemoj tako, partizani mogu i beton zapaliti .. :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
perke
Posts: 2316
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: Rade Paprica - pitarima cuclica

#4031 Re: FK Zeljeznicar

Post by perke »

karanana wrote:pa zato sto cemo u srijedu sve zapaliti, za subote nece ostati nista zapaljivo.

vi ste nasa prva ljubav rodjeni ale, ale.
niste nas uzeli na svom terenu i to dok je jos lijepo vrijeme bilo :) ne msilis valjda da imate sanse u blatu Grbavice?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4032 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

Jel tačno da ne vrijede godišnje za današnju tekmu?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4033 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

ultima_palabra wrote:Jel tačno da ne vrijede godišnje za današnju tekmu?
Tacno je!
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4034 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

jeli tacno da je ulaz za gostujuce navijace besplatan?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4035 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

Nekad su, cini mi se, na ovoj temi neki od poznavalaca fudbala pisali i tvrdili kako je go koji je Slavija postigla u Lukavici na utakmici protiv Zelje bio 100% regularan. Bila je ona situacija kad je jedan igrac Slavije stajao ispred Sehe i lopta koja je upucena prema golu prosla je njemu kroz noge a sudija je svirao ofsajd. Sinoc na utakmici Stuttgart-Sevilla, domacini su postigli identican go ALI sudija ga je ponistio jer je pomocni digao zastavicu. Jeli to dovoljan dokaz da je i onaj u Lukavici bio neregularan .. 8-)
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4036 Re: FK Zeljeznicar

Post by The 51st State »

Plavih_11 wrote:Nekad su, cini mi se, na ovoj temi neki od poznavalaca fudbala pisali i tvrdili kako je go koji je Slavija postigla u Lukavici na utakmici protiv Zelje bio 100% regularan. Bila je ona situacija kad je jedan igrac Slavije stajao ispred Sehe i lopta koja je upucena prema golu prosla je njemu kroz noge a sudija je svirao ofsajd. Sinoc na utakmici Stuttgart-Sevilla, domacini su postigli identican go ALI sudija ga je ponistio jer je pomocni digao zastavicu. Jeli to dovoljan dokaz da je i onaj u Lukavici bio neregularan .. 8-)
:shock: , stvarno si fudbalski fanatik :lol:
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#4037 Re: FK Zeljeznicar

Post by riko-ga »

karanana wrote:jeli tacno da je ulaz za gostujuce navijace besplatan?

Do sad je bilo tako.Nema razloga da nije i sad.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4038 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

The 51st State wrote:
Plavih_11 wrote:Nekad su, cini mi se, na ovoj temi neki od poznavalaca fudbala pisali i tvrdili kako je go koji je Slavija postigla u Lukavici na utakmici protiv Zelje bio 100% regularan. Bila je ona situacija kad je jedan igrac Slavije stajao ispred Sehe i lopta koja je upucena prema golu prosla je njemu kroz noge a sudija je svirao ofsajd. Sinoc na utakmici Stuttgart-Sevilla, domacini su postigli identican go ALI sudija ga je ponistio jer je pomocni digao zastavicu. Jeli to dovoljan dokaz da je i onaj u Lukavici bio neregularan .. 8-)
:shock: , stvarno si fudbalski fanatik :lol:
Ja bih rekao bolesnik ali na isto se svodi .. :mrgreen: Ma cim sam vidio sinoc da je onaj ponistio go vrati mi se film na Lukavicu ... :-D
osa20
Posts: 4
Joined: 16/10/2009 19:57

#4039 Re: FK Zeljeznicar

Post by osa20 »

Ajde dobro je prosli smo...al utakmica ko utakmica nigdje veze! Nisu ni ostali nista bolji od nas! :thumbup:
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#4040 Re: FK Zeljeznicar

Post by nikad_izvini »

Meni nije jasna jedna stvar. Što debili seru po Šehi. Jel najgori, nije. Ne zna da izbije loptu, u redu. Što je izbija, što ne izbija neko drugi. Koji im je qurac. Mi smo počeli nakon što naši fule šansu da se deremo Šeha, yebemo ti sve. Mislim, ne kontam fol. Stvarno ima čobana po trEbini to je čudo jedno.

Utakmica :-) Malo sam se oznojio, potonule lađe a onda Srđan Stanić :dance: :dance: je donio radost.

Lijepa vijest, dajemo konstantno barem gol po utakmici :dance: :D :-) a nekada i dva, četiri :D

Onaj Velež nema pojma ili smo mi toliko dobri :skoljka:
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4041 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Šeha je novi Jamak. Jamaku se yebavalo sve po spisku bez obzira da li je on bio kriv ili ne. Danas je tako sa Šehom. Mislim da su Bekrić i Bučan mnogo više zaslužili zviždanje i negativno prozivanje nego Ibrahim, ali eto... to je samo moje mišljenje.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4042 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

da li je zeljo dobio pare od svih dzekinih transfera?

vidim traze nekakvi senegalci od zelje 150 hiljada eura za treniranje dialibe i nekakvog diate. zasto oni traze ovolike pare za ovu dvojicu? zar je zeljo zaradio puno para na ovoj dvojici? nije mi jasno.
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#4043 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

karanana wrote:da li je zeljo dobio pare od svih dzekinih transfera?

vidim traze nekakvi senegalci od zelje 150 hiljada eura za treniranje dialibe i nekakvog diate. zasto oni traze ovolike pare za ovu dvojicu? zar je zeljo zaradio puno para na ovoj dvojici? nije mi jasno.

Kako si ti danas ? Boli li ispadanje iz Kup-a ?
Nista ne bi od gorenja sjeveroistoka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Siguran prolaz bolje ekipe u Kup-u ..... :D
Vi cekajte sljedecu priliku ....

Sto se tice Sehe - to je najveci talenat trenutno u Zelji ( uz Stanica ) .....
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4044 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

veljaca wrote:
karanana wrote:da li je zeljo dobio pare od svih dzekinih transfera?

vidim traze nekakvi senegalci od zelje 150 hiljada eura za treniranje dialibe i nekakvog diate. zasto oni traze ovolike pare za ovu dvojicu? zar je zeljo zaradio puno para na ovoj dvojici? nije mi jasno.

Kako si ti danas ? Boli li ispadanje iz Kup-a ?
Nista ne bi od gorenja sjeveroistoka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Siguran prolaz bolje ekipe u Kup-u ..... :D
Vi cekajte sljedecu priliku ....

Sto se tice Sehe - to je najveci talenat trenutno u Zelji ( uz Stanica ) .....
bolja ekipa sigurno niste. ispadanje boli malo radi sudjenja, ali proci ce to brzo, vec u subotu je sljedeca prilika.

kamo nam stolice na onom dijelu da ih malo pripalimo?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4045 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

karanana wrote:
veljaca wrote:
karanana wrote:da li je zeljo dobio pare od svih dzekinih transfera?

vidim traze nekakvi senegalci od zelje 150 hiljada eura za treniranje dialibe i nekakvog diate. zasto oni traze ovolike pare za ovu dvojicu? zar je zeljo zaradio puno para na ovoj dvojici? nije mi jasno.

Kako si ti danas ? Boli li ispadanje iz Kup-a ?
Nista ne bi od gorenja sjeveroistoka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Siguran prolaz bolje ekipe u Kup-u ..... :D
Vi cekajte sljedecu priliku ....

Sto se tice Sehe - to je najveci talenat trenutno u Zelji ( uz Stanica ) .....
bolja ekipa sigurno niste. ispadanje boli malo radi sudjenja, ali proci ce to brzo, vec u subotu je sljedeca prilika.


kamo nam stolice na onom dijelu da ih malo pripalimo?
Jedno pitanje, nije provokacija. Zašto su RA šutili čitavu utakmicu, jel neki fol u pitanju. Malo su se čuli poslije gola. Ne kontam, putovati 5 sati tamo i vamo i onda stajati i šutjeti :?
Last edited by ultima_palabra on 22/10/2009 15:15, edited 2 times in total.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#4046 Re: FK Zeljeznicar

Post by nikad_izvini »

Upravo tako. Dodao bi još i Čolića među ta dva igrača. Al džaba, čobani su čobani.

Usput, kako Šeha da napreduje kada ga Gušo trenira :-) Liku je domet bio branjenje u ekipi iz Rumunije pod imenom Panduri :skoljka: :-) :roll:
Opet, Šeha je i takav bolji od Guše u njegovim najboljim danima. To odgovorno tvrdim.

Next stop Grbavica: Velež
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4047 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

ko me je pitao sto smo sutili? jeli veljaca? pogresno se citiralo. nema veze.

nisam bas vatreni navijac, nisam u kopu ni u vrapcicima nisam na navijackoj tribini. ali mislim da jucer nije dosao kop ni glavnina vatrenih navijaca kao ni vodje. nije bilo ni transparenata ni zastava. jucer su bili vecinom simpatizeri, starija raja. mislim da je to razlog relativno loseg ili nikakvog navijanja, osim u nekoliko navrata nakon sto smo dali gol.

mislim da ce subota biti drugacija i doci ce nas puno puno vise. predvidjam 400-500.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4048 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

karanana wrote:ko me je pitao sto smo sutili? jeli veljaca? pogresno se citiralo. nema veze.

nisam bas vatreni navijac, nisam u kopu ni u vrapcicima nisam na navijackoj tribini. ali mislim da jucer nije dosao kop ni glavnina vatrenih navijaca kao ni vodje. nije bilo ni transparenata ni zastava. jucer su bili vecinom simpatizeri, starija raja. mislim da je to razlog relativno loseg ili nikakvog navijanja, osim u nekoliko navrata nakon sto smo dali gol.

mislim da ce subota biti drugacija i doci ce nas puno puno vise. predvidjam 400-500.
Ja, evo editovao sam :oops:
Aha, to je raja koja živi u SA? Ma mogli ste onda stati i na sjever među željovce ako nećete navijati ;-) Al vako karta džabana :lol:
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4049 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Karanana, prozivala te grupa Sa-x Manijaka. Što se nisi javio... :mrgreen: :skoljka:

edit: Mislim da im nije bio ulaz džaba.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4050 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

jeste bio dzaba ulaz.
a ono medo brundo, ha? pa sta ima veze, bas simpaticno bilo. nisam ljut, tako mi i trebe tepaju.
a javio sam se. reko sam: dez ba sarajlija, s'a ima ba sarajlija.
Post Reply