F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4026 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Joj u Keketa malog 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4027 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Cuj Massa majstore , vidi Rosberga ba 
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4028 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pusti keketovog malog, vidi bale sto propada 
ne vidih da je keketov mali pretekao vettela, kad se to desi
ne vidih da je keketov mali pretekao vettela, kad se to desi
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4029 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
čoksa08 wrote:pusti keketovog malog, vidi bale sto propada
ne vidih da je keketov mali pretekao vettela, kad se to desi
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4030 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kako Vettel proleti pored Rosberga 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4031 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jebem mu sunce žuto

- cls
- Posts: 901
- Joined: 04/02/2010 16:11
#4032 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
hahaha e naka je vala
naprijed Ferari 
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4033 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ne vidih kako ispade balo pu 
kobaja kamikazis
dobio je balo sta je zasluzio
kobaja kamikazis
dobio je balo sta je zasluzio
Last edited by čoksa08 on 28/08/2011 14:32, edited 1 time in total.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4034 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
čoksa08 wrote:ne vidih kako ispade balo pu
zakacio ga Kobayashi , fakat Hamilton nije kriv
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4035 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Malom treba psihijatar pod obavezno, ne kažem da je kriv aL mnogo je nervozan, šampioni ne bi ovo sebi dozvolili.
Možda ga ona maca puno iscrpljuje...nešto ne štima od kad je jaše. Ili ona njega.
Možda ga ona maca puno iscrpljuje...nešto ne štima od kad je jaše. Ili ona njega.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4036 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jok nije kriv, samo nije pazio koliko lijevo smije ici... Kamikaza je jedino jos na travu mogao ici... Opet Hamiltonova glupost, nesvjesna doduse, jer nije ni pomislio da ce japanac da ga goni...
Zna li iko e-mail ovih strucnjaka sa TV1 da im kazem koju nepohvalnu, pa da je spominju u programu kako ih hvale...???
Zna li iko e-mail ovih strucnjaka sa TV1 da im kazem koju nepohvalnu, pa da je spominju u programu kako ih hvale...???
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4037 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
A sto su se napenalili na najboljeg, prvo Pastor, pa sad Kamui 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4038 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma Drndalo, i ja tako mislim, nego zbog ovih Hamiltonovaca...neću da misle da sam zlurad, vidi se da nije pratio lijevu stranu.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4039 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Šteta za trku, trebao je ostati i on, biće ovdje svašta.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4040 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
drndalo wrote:Jok nije kriv, samo nije pazio koliko lijevo smije ici... Kamikaza je jedino jos na travu mogao ici... Opet Hamiltonova glupost, nesvjesna doduse, jer nije ni pomislio da ce japanac da ga goni...
Zna li iko e-mail ovih strucnjaka sa TV1 da im kazem koju nepohvalnu, pa da je spominju u programu kako ih hvale...???
Gledaj replay , vidi se da Hamilton gleda desno i svi znamo kakav je Kobayashi.
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#4041 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mogao je se skloniti da je htjeo. Da je on bio umjesto alonsa kada ga je prolazio Weber bilo bi svasta.Ovdje je cisto Hamiltonova greska, kobaja je isao skoro uza liniju
- JohnnyS
- Posts: 17481
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#4042 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Vidim da je vama i za ovo Hamilton kriv...
Nemate vi hejteri ni grama objektivnosti...
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4043 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
JohnnyS wrote:Vidim da je vama i za ovo Hamilton kriv...Nemate vi hejteri ni grama objektivnosti...
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4044 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Gledao, Hamilton je bio naprijed, imao je znaci i prednost u krivini, ali je na namjestanju za krivinu otisao previse ulujevo, i on je Kobajasija udario... Trkacki incident, ali Kobajasi nije imao gdje osim mozda da blokira sva 4 tocka koceci...
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#4045 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sto objektivnosti, zbog togasto je crnacJohnnyS wrote:Vidim da je vama i za ovo Hamilton kriv...Nemate vi hejteri ni grama objektivnosti...
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4046 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
deda dogurao do P7
bravo deda
bravo deda
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4047 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nego imal ko da ovim sa TV1 napise da se ne moze reci:"Dobio je kaznu prolaska kroz Pit-stop!"???
Zato sto je Pit = Box, Pits = Boxovi, a time je Pit-stop = Zaustavljanje u boxu...
Pa bi to onda bilo Prolazak kroz Zaustavljanje u boxovima !!!!!!! I ponavljaju to vec barem 20x kroz zadnjih 5-6 trka...
Zato sto je Pit = Box, Pits = Boxovi, a time je Pit-stop = Zaustavljanje u boxu...
Pa bi to onda bilo Prolazak kroz Zaustavljanje u boxovima !!!!!!! I ponavljaju to vec barem 20x kroz zadnjih 5-6 trka...
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4048 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sto da se cini, udaje mu se kcerka, 5 miliona funti mu se valja zavaliti za svadbuO'zone wrote:Imal' koji link da ga Berni nije ukinuo?
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4049 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
čoksa08 wrote:deda dogurao do P7
bravo deda
Dedo svaka cast
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4050 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ovo je ocigledno bio incident na rasnoj osnoviIndustrialyzer wrote:Jebem mu sunce žuto![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
