SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4026 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

Pištoljem?

Misliš da je to nasumicno traženje žrtve?
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4027 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Tako je on ispričao.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4028 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

Pa u to ne sumnjam..

To su stari nerascisceni poslovi.
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#4029 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Kataklinger »

Ne mora znaciti da su nerascisceni poslovi. Prije par godina trojica jarana, iz cista mira ostala bez novcanika + dobili po nosu. Neka grupa huligana naisla i opljackala ih. I uz sve to ubili brasno u njima. Momci ni krivi ni duzni...
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4030 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

nema me tamo wrote:Pa u to ne sumnjam..

To su stari nerascisceni poslovi.
Ma kakvi neraščišćeni poslovi, ništa to.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4031 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Logovan wrote:Sinoć momak i djevojka opljačkani u parku kod Druge gimnazije. Momka izudaraše pištoljem.

Siguran grad. Situacija zadovoljavajuća. Jebem vam mater.
vjerovatno ovi iz rs-a došli da prave probleme :oops:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#4032 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160807094

poznavajuci rogoj i vozace, 90% sam siguran da je preticao a ne izgubio kontrolu nad autom :roll:
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#4033 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

vješalica wrote:
Logovan wrote:Sinoć momak i djevojka opljačkani u parku kod Druge gimnazije. Momka izudaraše pištoljem.

Siguran grad. Situacija zadovoljavajuća. Jebem vam mater.
vjerovatno ovi iz rs-a došli da prave probleme :oops:
prije da su hercegovci,zeljo kad igra uvjek neki problem ili je prodavnica ili je neki prolaznik zaplatio
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4035 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Bodkin »

Jel to krenuo u pljacku kalasem i dobio metak i sad se prica o njemu? Ok ima pacijenata kojima je drago sto je srbin ali pljacka i kalas? Pa trebao je u potiljak dobiti mater mu jebem
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4036 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Pa javna je tajna da po Sarajevu ordinira mafija iz okoline, dakle Pale, Mokro, sta ce nego biti Srbi, nisu Klingonci.

Ako cemo i oko toga praviti nacionalnu raspravu, onda jbg. Kriminalci ne fermaju puno to ko je koje nacionalnosti.
A i meni su svi isti, zvao se on Haso, Jovan, Mate....cim on s puskom ide, ne valja.
I da, treba ih samo rokati, cim vidis da ima pusku/pistolj, odmah po kratkom postupku.
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4037 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Bodkin »

Naravno. Draze mi je sto cujem da su drotovi zapucali na ovakve nego stoju da mi neko da sad. Samo u glavu bek pucaju iduci put
nookey
Posts: 1059
Joined: 13/10/2010 21:42

#4038 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nookey »

Juče prolazim tom dionicom, Pale, Mokro, Romanija, Rogatica....
I znači ono što me najviše dojmilo je da ima bruka zatamnjenih auta, nekakvih pasata, petica i sl koje murija ne gleda, zanči vozikaju se pored njih oni ništa, a mi kad odemo u rs odmah te trkeljaju i hoće da te pišu zbog stakala...
Ostaje zaključak da su to ti mafijaši, kriminalci koji su u talu s njima i neće/ ne smiju im ništa...
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4039 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Bodkin »

nookey wrote:Juče prolazim tom dionicom, Pale, Mokro, Romanija, Rogatica....
I znači ono što me najviše dojmilo je da ima bruka zatamnjenih auta, nekakvih pasata, petica i sl koje murija ne gleda, zanči vozikaju se pored njih oni ništa, a mi kad odemo u rs odmah te trkeljaju i hoće da te pišu zbog stakala...
Ostaje zaključak da su to ti mafijaši, kriminalci koji su u talu s njima i neće/ ne smiju im ništa...
Naravno. Svi su u talu. Pa drotovi dobiju finu pinku da zatvore ovi na kradju iz kantona. Matr im svima jebem..
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4040 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

nookey wrote:Juče prolazim tom dionicom, Pale, Mokro, Romanija, Rogatica....
I znači ono što me najviše dojmilo je da ima bruka zatamnjenih auta, nekakvih pasata, petica i sl koje murija ne gleda, zanči vozikaju se pored njih oni ništa, a mi kad odemo u rs odmah te trkeljaju i hoće da te pišu zbog stakala...
Ostaje zaključak da su to ti mafijaši, kriminalci koji su u talu s njima i neće/ ne smiju im ništa...
eto ovdje samo zautavljaju mafijaše sa skupocjenim automobilima
nabildane ruke i glave u obliku piramide
nookey
Posts: 1059
Joined: 13/10/2010 21:42

#4041 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nookey »

vješalica wrote:
nookey wrote:Juče prolazim tom dionicom, Pale, Mokro, Romanija, Rogatica....
I znači ono što me najviše dojmilo je da ima bruka zatamnjenih auta, nekakvih pasata, petica i sl koje murija ne gleda, zanči vozikaju se pored njih oni ništa, a mi kad odemo u rs odmah te trkeljaju i hoće da te pišu zbog stakala...
Ostaje zaključak da su to ti mafijaši, kriminalci koji su u talu s njima i neće/ ne smiju im ništa...
eto ovdje samo zautavljaju mafijaše sa skupocjenim automobilima
nabildane ruke i glave u obliku piramide
ne kažem to, ali evo stavi folije na auto, ako te ne zaustavi 9 od 10 patrola evo ti šta hoćeš, a njih isto k'o da znaju koja su auta...
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#4042 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ranger »

znaju drotovi u auto bukvalno ko sta vozi. znaju oni koga smiju, a kome moraju salutirat pajdo moj...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4043 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Neki neće da uče na tuđim greškama pa kad i njih policija potvrdi onda će biti izdrži bruda....

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevo ... /160808061
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#4044 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

O'zone wrote:Neki neće da uče na tuđim greškama pa kad i njih policija potvrdi onda će biti izdrži bruda....

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevo ... /160808061
peugeot 207 ...
jebemu zar je dotle doslo
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#4045 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

quarterback wrote:
O'zone wrote:Neki neće da uče na tuđim greškama pa kad i njih policija potvrdi onda će biti izdrži bruda....

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevo ... /160808061
peugeot 207 ...
jebemu zar je dotle doslo

Sitni kolosari vjerovatno, ozbiljni igraci otimaju blizu entitetske linije
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#4046 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by old_spice »

quarterback wrote: peugeot 207 ...
jebemu zar je dotle doslo
posluzio samo za prevoz, jbg nekad im treba na brzinu auto. mom drugu se isto desilo, nakon par dana pronasla policija parkiran auto, isto peugeot u pitanju
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4047 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/rogoj-ko ... /160808116

Tuga brate :roll: konkretniji ljudi koji su prišli da pomognu nego medicinsko osoblje. O vremenu dolaska pomoći ne vrijedi ni diskutovati.
User avatar
shiny
Posts: 535
Joined: 26/07/2012 15:22
Location: Sarajevo

#4048 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by shiny »

Joj Bože, suze mi niz lice same krenule... ušla sam u profil ovog čovjeka što je snimao, ima još snimaka. Ljudi bi da pomognu, ne znaju ni kako, ali snalaze se.

Piše da je djevojka kritično :(
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#4049 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Nepass »

O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/rogoj-ko ... /160808116

Tuga brate :roll: konkretniji ljudi koji su prišli da pomognu nego medicinsko osoblje. O vremenu dolaska pomoći ne vrijedi ni diskutovati.
Postoji li mogucnost da je dz izasao na teren a ne hitna?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4050 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »


07.08.2016. / 11:38h Crna hronika - MUP KS Razbojništvo uz prijetnju pištoljem u Centru Sarajeva

U ulici Alipašina bb, općina Centar, sinoć oko 23.05 sati, dvije nepoznate osobe uz prijetnju pištoljem i upotrebom fizičke snage, izvršile su razbojništvo nad H.I., iz Vogošće od kojeg su ukrali određenu sumu novca, ručni sat i mobilni telefon.
Post Reply