Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
insomnia78
Posts: 61961 Joined: 03/04/2011 14:43
Post
by insomnia78 » 01/10/2015 23:15
Monte Carlo rallye 2015 historique
sparky
Posts: 1910 Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:
Post
by sparky » 01/10/2015 23:18
Nesto za moj cejf samo u horman varijanti
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 01/10/2015 23:20
[quote="NediM17"][/quote]
imaju 2 verzije sa kockastim i sa duplim okruglim farovima...
kome je dosadno nek uziva
VIDEO
sparky
Posts: 1910 Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:
Post
by sparky » 01/10/2015 23:22
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 01/10/2015 23:47
VIDEO
VIDEO
amar1994
Posts: 28546 Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta
Post
by amar1994 » 02/10/2015 00:52
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 02/10/2015 01:47
sparky wrote:
Nesto za moj cejf samo u horman varijanti
Ovakvog sam uživo viđao posle rata, samo koliko me sjećanje služi bio je stari tip. Znam da mi je čudan bio Stojadin karavan, jedini koga sam ikada vidio, a nema neta da sve saznaš. Nikada ni prije ni posle u BiH ne vidjeh ga. Možda je još živ.
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 02/10/2015 08:45
gdje si to vidjeo?govori
ja ovakvog nasao u rijeci u nekom dvoristu,u losem je stanju bio a vlasnik je trazio 1000 eura...oLTajmer razumijes ti mene
sparky
Posts: 1910 Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:
Post
by sparky » 02/10/2015 08:53
Ja jednog gledam i čekam, 77 godina, 39 hiljada prešao. Sve original na njemu, žuti. Traži lik 4200€, ali kao za 3500 bi dao. E fali mi jos 5000
valjda dočekam
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 02/10/2015 09:28
puj
Pirija
Posts: 2138 Joined: 07/08/2013 16:37
Post
by Pirija » 02/10/2015 10:47
DWK Monza
direstraits0078
Posts: 5231 Joined: 22/12/2011 14:41
Post
by direstraits0078 » 02/10/2015 11:15
Pirija wrote: DWK Monza
Dobri ovi DWK modeli. Neodoljivo podsjećaju na DKW.
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 02/10/2015 11:30
bitanga_sa_otesa wrote: gdje si to vidjeo?govori
ja ovakvog nasao u rijeci u nekom dvoristu,u losem je stanju bio a vlasnik je trazio 1000 eura...oLTajmer razumijes ti mene
U Trebinju, ali ima od tada godina i godina. Blizu 15. Bio je neke maslinasto zelene boje.
Pošto je dole klima takva da auta jako rijetko trunu i da sam ovo ljeto vidio u 15 minuta skoro 10 Z101 starog tipa, moguće je da i taj negdje još postoji.
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 02/10/2015 13:58
trebamo ga naci
530i
Posts: 9169 Joined: 08/12/2009 17:31
Post
by 530i » 02/10/2015 15:00
Uh, ovaj izgleda odlično! Viđao sam jednog na Pofalićima, ali nije bio ovako dobar...ima tome i preko pet godina, tamo otprilike iza Hyundai salona nekadašnjeg...ali sam ga izgubio iz vida u međuvremenu.
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 02/10/2015 15:38
Uh, Princ. Momačko auto mog oca. Danas prava rijetkost.
bitanga_sa_otesa wrote: trebamo ga naci
Može, dogovorićemo se.
Mogu se raspitati kada odem ponovo pošto sam dole relativno često, mada sumnjam da je neko od mojih baš zagledao te krševe.
Ned071
Posts: 6435 Joined: 27/01/2014 15:32
Post
by Ned071 » 02/10/2015 15:39
vidjeh je juce uzivo...
vozi neka teta... moja buduca nova polovna kola
NediM17
Posts: 26450 Joined: 05/11/2009 11:49
Post
by NediM17 » 02/10/2015 18:23
Ned071 wrote: vidjeh je juce uzivo...
vozi neka teta... moja buduca nova polovna kola
amar1994
Posts: 28546 Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta
Post
by amar1994 » 02/10/2015 18:58
Leon16v
Posts: 7019 Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo
Post
by Leon16v » 03/10/2015 11:00
amar1994
Posts: 28546 Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta
Post
by amar1994 » 03/10/2015 11:13
slabo ovo skroz
mk ultra
Posts: 24034 Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak
Post
by mk ultra » 03/10/2015 12:12
garant puno trosi cim svi zele sto prije da ga prodaju