Prevaranti na PIK-u

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Kofer
Posts: 433
Joined: 26/07/2013 13:02
Location: Njemačka

#4026 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Kofer »

Treba otvoriti temu Bh online prodavaonice,i tu se raspravljat ovo je prešlo u off topic.
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#4027 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

A jest vala nema veze sa temom.Ovaj Blackswan udavi sa ovim romanima.Preporucujem mu da otvori temu"Ah ti divni i cudesni romani na Piku"
Stvarno prica van svake pameti i nema veze sa temom...

Poslato sa Samsung Galaxy S5 koristeci Tapatalk
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#4028 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by friskyoreo »

Skeptic604 wrote:Ja ovo govorim iz svog iskustva,sa normalnim i pametnim ljudima mozes bukvalno sve zavrsiti na ovom svijetu bez apsolutno ikakvih problema..

Meni se desi da mi se javi "kupac",na nacin da spusta cijenu do mile volje,kao da sam ja to dobio djabe,a ne kupio radi preprodaje,nemaju obzira..

I ja trazim da mi se spusti cijena,ali tek kad kupim dva artikla ili vise,i ako mi spusti za 1 KM,ja zadovoljan.Imas ljudi koji ocekuju da im na jednom artiklu koji kosta 2 KM,spustis cijenu za 350 KM,ne znam kako ali tako je :lol: :mrgreen:
Meni lik neki dan "nudi" 130 km za artikal koji sam stavio cijenu 210 (koja je i vise nego realna i povoljna btw)..
I jos me pozdravlja sa "postovanje" i izjavljuje da je ozbiljan kupac... Pa da covjek ikako moze proci kroz ekran i udavit ga, eto.. :evil: :evil: :evil: :evil:
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4029 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Truba »

to je elementarno nepoštovanje

ps.
još me stid što sam neki dan pitao za zamjenu lika za jednu knjigu od 4 marke
a 2012 je od mene pazario 150 za rijetke polaris knjige koje nikom ne vrijede osim samo meni :D

također me nervira kad prođe nekoliko dana a ljud odgovore na poruku :D
User avatar
kurty
Posts: 45217
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#4030 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by kurty »

vec nekoliko puta u zadnjih par dana pitaju me ljudi za neke artikle... onako, osrednja cijena, meni apsolutno nepotrebni...

i hajde iako ima napisana cijena, ljudi pitaju "koliko para"...

odgovorim sa:
"Hajde napisite koliko vam nije mnogo, pa da se dogovaramo oko posiljke i tog..."

i nijedan se vise nije javio... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#4031 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Lopov-eliminator »

Kofer wrote:Treba otvoriti temu Bh online prodavaonice,i tu se raspravljat ovo je prešlo u off topic.
propalismo wrote:A jest vala nema veze sa temom.Ovaj Blackswan udavi sa ovim romanima.Preporucujem mu da otvori temu"Ah ti divni i cudesni romani na Piku"
Stvarno prica van svake pameti i nema veze sa temom...

Poslato sa Samsung Galaxy S5 koristeci Tapatalk
:thumbup:
Pogotovo što većina ovih off-topičara inače nisu ničim doprinijeli temi.
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4032 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Truba »

fala nebesima da nemam takva iskustva
bolan da te ne vrijeđam što te neko uspio prevariti
zbog mene ti je tema na vrhu uvijek
a koga zanima uvijek može pogledati prvi post
User avatar
Skeptic604
Posts: 1385
Joined: 04/04/2013 06:19
Location: Tu sam...

#4033 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Skeptic604 »

friskyoreo wrote:
Skeptic604 wrote:Ja ovo govorim iz svog iskustva,sa normalnim i pametnim ljudima mozes bukvalno sve zavrsiti na ovom svijetu bez apsolutno ikakvih problema..

Meni se desi da mi se javi "kupac",na nacin da spusta cijenu do mile volje,kao da sam ja to dobio djabe,a ne kupio radi preprodaje,nemaju obzira..

I ja trazim da mi se spusti cijena,ali tek kad kupim dva artikla ili vise,i ako mi spusti za 1 KM,ja zadovoljan.Imas ljudi koji ocekuju da im na jednom artiklu koji kosta 2 KM,spustis cijenu za 350 KM,ne znam kako ali tako je :lol: :mrgreen:
Meni lik neki dan "nudi" 130 km za artikal koji sam stavio cijenu 210 (koja je i vise nego realna i povoljna btw)..
I jos me pozdravlja sa "postovanje" i izjavljuje da je ozbiljan kupac... Pa da covjek ikako moze proci kroz ekran i udavit ga, eto.. :evil: :evil: :evil: :evil:
Pa to ti govorim :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Evo moj doprinos,jer vidim neki se vec zale na mene 8-) :lol:

Doticni je gospodin sto se tice mene prevarant,artikal sam mu poslao,novac nije uplatio,dakle lopov.. 8-)

http://www.pik.ba/profil/roba1/
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4034 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by seoBIH »

Molim vas kad optuzujete nekoga, to i potkrijepite dokazima, jer onda svako moze staviti bilo koji profil.

Nije platio aritkal, kako ga je preuzeo, nije preuzeo ti platio postarinu? Daj dokaze, poruke i sta vec ne.

PS: prijavi ga i administraciji, samo ne preko prijavi korsinika vec dole ono kontakt..ovo prvo nep ije vodu :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4035 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Truba »

evo šta uraditi

poslo ja poslo on
meni došlo njemu nije
a molio sam da bude preporučeno
on kaže nema potrebe
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4036 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by seoBIH »

Ako si mu nudio preporuceno, a on nije htio do tebe nije. Reci mu nek se zali posti ili neka krivi sebe. Ti mu ni feninga nisi duzan.
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4037 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Truba »

on im 1800 pozitivnih a ja samo 90
:mrgreen:
naravno svi će njemu vjerovati a knjige su u pitanju koje ne vrijede ni 5 maraka a on ih cijenio 16

sjećam se kad sam iz slovenije trebao dobti pošiljku sa 13 CDa sa raritetnim naslovima 2003. to je bilo wow

i nema i nema... ja popizdio

kad ono moji vidjeli i stavili u džep i tako stajalo nekoliko dana
:lol:
User avatar
Skeptic604
Posts: 1385
Joined: 04/04/2013 06:19
Location: Tu sam...

#4038 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Skeptic604 »

123456789 wrote:Molim vas kad optuzujete nekoga, to i potkrijepite dokazima, jer onda svako moze staviti bilo koji profil.

Nije platio aritkal, kako ga je preuzeo, nije preuzeo ti platio postarinu? Daj dokaze, poruke i sta vec ne.

PS: prijavi ga i administraciji, samo ne preko prijavi korsinika vec dole ono kontakt..ovo prvo nep ije vodu :mrgreen:
Kao prvo ja ne lazem..

Kao drugo sto se mene tice on je lopov...

Kao trece dao sam mu negativan dojam..

Kao cetvrto,pogledaj pod prvo

Kao peto,pogledaj pod cetvrto...

Meni je draze sto sam mu dao negativan dojam nego li ne znam ti sta,sukno sam mu dobro 8-) :lol: :lol:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4039 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by seoBIH »

Daj mi link tvog profila da te navedem kao prevaranta na ovoj temi, bez dokaza. Zasto ? Zato sto mi se moze!

Sta ces ti? procitaj sta sam gore napisao.
User avatar
Skeptic604
Posts: 1385
Joined: 04/04/2013 06:19
Location: Tu sam...

#4040 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Skeptic604 »

.
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#4041 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Impavidus »

Krenuh da otvorim novu temu, ali se sjetih ove teme da sam je vidio jednom, pa ću ovdje napisati nedavno iskustvo.
Već duže vremena sam bio u potrazi za biciklom (mada sa ovim vremenom bolje da sam čamac tražio :D ). I prošli vikend uđem na PIK, kad vidim objavljen artikal sat prije nego sam ja ušao, znači svježe baš, cijena nemoguća za tako dobar artikal, barem 3-4 puta manja nego što vrijedi (a radi se o hiljadama KM). Ispod sve specifikacije, do samih detalja, u galeriji 15-ak slika ispred kuće, kontam ili je neki lovator što mu se je*e za pare, ili je nekome baš prigustilo, ili je neka varalica da zajebaje ljude. Najprije ovo zadnje naravno...
Ispod kontakt telefon, reko hajd da nazovem, dok se ne nazove ne može se ni znati. Uglavnom čovjek je iz Bosanske Krupe, ispitivah ga o artiklu, vidim razumije se, reko kako bi mi mogao poslati, kaže ma ima brza pošta, nije velika poštarina desetak KM. Reko nisam stvarno nikad slao, možeš li mi objasniti kako ide, objasni on meni sve fino - on odnese biciklo do njih, da im moju adresu i kontakt telefon, oni me nazovu da se dogovorimo oko preuzimanja, pogledam pošiljku, ako mi se ne sviđa ne platim i to je to. Kontam u sebi pošteno hajd ti meni spakuj to i šalji.
On reće da će odmah otići da pošalje, i da će me kontaktirati za nekih sat-dva. Nakon sat vremena kažem drugu da nazove isti taj broj da s ekao raspituje, da vidimo odgovor. Kaže mu čovjek prodano je biciklo, poslano je već. :)
U 13h zove me čovjek neki kaže iz brze pošte BH EXPRESS (prvobitno razumih DH EXPRESS, jer znam za DHL da su provjerena firma), kao dobio je pošiljku biciklo, da li mi odgovara na toj i toj adresi u 20h, reko odgovara. I pitam ja njega da li plaćam prilikom preuzimanja, kaže on "Ne gospodine, potrebno je da u narednih sat vremena izvršite uplatu na ime direktora naše firme, vrsta transakcije WESTERN UNION, i da mi pošaljete 10 cifreni broj da znamo da ste uplatili". :izet: - U prevodu klasično slanje para nekome, nikakvih tu brzih pošti nema!
Meni šuhveli, gdje ću ti slati pare, a ni vidio artikla nisam, kaže on ma naša firma radi već 20 godina provjereni, nikad ništa loše bla bla. Ukucam na netu ime direktora - ne postoji čovjek. Pa da je direktor voćnjaka nekog bilo bi rezultata, a kamo li neke firme. Ukucam BH express kad izbaci mi priču sa nekog foruma isto tako se predstavljao neki iz Bosanske Krupe, on će kao slati brzom poštom itd. Skontam ja o čemu se radi, eh reko sad ja malo tebe da zajeb.
Nakon 10 minuta opet fini i umiljati glasić zove da pita da li sam uplatio, reko evo idem upravo prema pošti nazovite za 10 min. Prođe 10 minuta opet zvoni telefon, reko u pošti sam uplaćujem. :)
13:55 zvoni telefon, kao njemu kombi kreće u 14h, potrebno je da zna da li sam uplatio, reko ma nisam uspio naći dovoljno para, odustajem. kaže on, pa da vratim pošiljku, ma reko vratite. A reko vi ste oni prevaranti sa pik-a, bh express? Kaže on ne gospodine, mi smo firma koja radi već 20 godina, imate našu web stranicu da provjerite. Reko zar vam je ono web stranica, na besplatnoj domeni neko sklepao za sat vremena i samo mi spusti slušalicu. :lol: :lol:

http://www.bhtuning.com/threads/bh-expr ... ale.91841/ - Forum na kojem sam pronašao informacije o prijašnjim prevarama.
http://bh-express.freshcreator.com/ - šatro web stranica poznate firme :D
http://pokit.org/get/?5f1d44b92ae671b3f ... 27b2da.jpg - Prijavljen artikal odmah i sankcionisan.


Nadam se da će ovaj post poslužiti drugima ukoliko vide da se situacija odvija na ovaj način, a ako ništa da se to ime BH express pojavi i na ovom forumu kao pomoć drugima.
E, pa nećeš razbojniče mater ti je*em!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4042 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by insomnia78 »

Skeptic604 wrote:
123456789 wrote:Molim vas kad optuzujete nekoga, to i potkrijepite dokazima, jer onda svako moze staviti bilo koji profil.

Nije platio aritkal, kako ga je preuzeo, nije preuzeo ti platio postarinu? Daj dokaze, poruke i sta vec ne.

PS: prijavi ga i administraciji, samo ne preko prijavi korsinika vec dole ono kontakt..ovo prvo nep ije vodu :mrgreen:
Kao prvo ja ne lazem..

Kao drugo sto se mene tice on je lopov...

Kao trece dao sam mu negativan dojam..

Kao cetvrto,pogledaj pod prvo

Kao peto,pogledaj pod cetvrto...

Meni je draze sto sam mu dao negativan dojam nego li ne znam ti sta,sukno sam mu dobro 8-) :lol: :lol:
Stvarno jesi
Ne znam kako ce se oporaviti uopste
:D :D :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Skeptic604
Posts: 1385
Joined: 04/04/2013 06:19
Location: Tu sam...

#4043 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Skeptic604 »

Ocito se tesko oporavlja cim mu je ukupni dojam 98% 8-) :lol:
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#4044 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Lopov-eliminator »

Impavidus wrote:Krenuh da otvorim novu temu, ali se sjetih ove teme da sam je vidio jednom, pa ću ovdje napisati nedavno iskustvo.
Već duže vremena sam bio u potrazi za biciklom (mada sa ovim vremenom bolje da sam čamac tražio :D ). I prošli vikend uđem na PIK, kad vidim objavljen artikal sat prije nego sam ja ušao, znači svježe baš, cijena nemoguća za tako dobar artikal, barem 3-4 puta manja nego što vrijedi (a radi se o hiljadama KM). Ispod sve specifikacije, do samih detalja, u galeriji 15-ak slika ispred kuće, kontam ili je neki lovator što mu se je*e za pare, ili je nekome baš prigustilo, ili je neka varalica da zajebaje ljude. Najprije ovo zadnje naravno...
Ispod kontakt telefon, reko hajd da nazovem, dok se ne nazove ne može se ni znati. Uglavnom čovjek je iz Bosanske Krupe, ispitivah ga o artiklu, vidim razumije se, reko kako bi mi mogao poslati, kaže ma ima brza pošta, nije velika poštarina desetak KM. Reko nisam stvarno nikad slao, možeš li mi objasniti kako ide, objasni on meni sve fino - on odnese biciklo do njih, da im moju adresu i kontakt telefon, oni me nazovu da se dogovorimo oko preuzimanja, pogledam pošiljku, ako mi se ne sviđa ne platim i to je to. Kontam u sebi pošteno hajd ti meni spakuj to i šalji.
On reće da će odmah otići da pošalje, i da će me kontaktirati za nekih sat-dva. Nakon sat vremena kažem drugu da nazove isti taj broj da s ekao raspituje, da vidimo odgovor. Kaže mu čovjek prodano je biciklo, poslano je već. :)
U 13h zove me čovjek neki kaže iz brze pošte BH EXPRESS (prvobitno razumih DH EXPRESS, jer znam za DHL da su provjerena firma), kao dobio je pošiljku biciklo, da li mi odgovara na toj i toj adresi u 20h, reko odgovara. I pitam ja njega da li plaćam prilikom preuzimanja, kaže on "Ne gospodine, potrebno je da u narednih sat vremena izvršite uplatu na ime direktora naše firme, vrsta transakcije WESTERN UNION, i da mi pošaljete 10 cifreni broj da znamo da ste uplatili". :izet: - U prevodu klasično slanje para nekome, nikakvih tu brzih pošti nema!
Meni šuhveli, gdje ću ti slati pare, a ni vidio artikla nisam, kaže on ma naša firma radi već 20 godina provjereni, nikad ništa loše bla bla. Ukucam na netu ime direktora - ne postoji čovjek. Pa da je direktor voćnjaka nekog bilo bi rezultata, a kamo li neke firme. Ukucam BH express kad izbaci mi priču sa nekog foruma isto tako se predstavljao neki iz Bosanske Krupe, on će kao slati brzom poštom itd. Skontam ja o čemu se radi, eh reko sad ja malo tebe da zajeb.
Nakon 10 minuta opet fini i umiljati glasić zove da pita da li sam uplatio, reko evo idem upravo prema pošti nazovite za 10 min. Prođe 10 minuta opet zvoni telefon, reko u pošti sam uplaćujem. :)
13:55 zvoni telefon, kao njemu kombi kreće u 14h, potrebno je da zna da li sam uplatio, reko ma nisam uspio naći dovoljno para, odustajem. kaže on, pa da vratim pošiljku, ma reko vratite. A reko vi ste oni prevaranti sa pik-a, bh express? Kaže on ne gospodine, mi smo firma koja radi već 20 godina, imate našu web stranicu da provjerite. Reko zar vam je ono web stranica, na besplatnoj domeni neko sklepao za sat vremena i samo mi spusti slušalicu. :lol: :lol:

http://www.bhtuning.com/threads/bh-expr ... ale.91841/ - Forum na kojem sam pronašao informacije o prijašnjim prevarama.
http://bh-express.freshcreator.com/ - šatro web stranica poznate firme :D
http://pokit.org/get/?5f1d44b92ae671b3f ... 27b2da.jpg - Prijavljen artikal odmah i sankcionisan.

Nadam se da će ovaj post poslužiti drugima ukoliko vide da se situacija odvija na ovaj način, a ako ništa da se to ime BH express pojavi i na ovom forumu kao pomoć drugima.
E, pa nećeš razbojniče mater ti je*em!
Koji mu je sada profil na Piku? Prije je bio ElvisMaltic koji je suspendovan odavno.

______________________________________________________________________________________________________
Lista svih sa Pika koji su spomenuti u kontekstu prevara na ovoj temi od njenog početka http://www.klix.ba/forum/prevaranti-na- ... s2800.html
User avatar
fortaleza
Posts: 6181
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#4045 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by fortaleza »

Sve čovjek fino objasnio samo zaboravio postaviti ime pik profila.
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4046 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Truba »

nije bitno ime nego metoda :D
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#4047 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by chengaba »

E pazite se sada kupovine auta na piku sa mirisom mema... :|
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#4048 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Impavidus »

Black swan wrote:nije bitno ime nego metoda :D
:thumbup:
Uopšte se ne radi o profilu korisnika (već mu je suspendovano nekoliko accounta prije ovog sigurno kao taj Elvis Matić).
U ovom slučaju mu je bio nick: "Svijet1" ako nekome šta znači, mada muke napraviti novi profil...
Naglasak je na brzoj pošti "BH express" i njihovim metodama. Zato ko već mora slati brzom poštom nek se drži neke od ovih provjerenih (in-time, euroexpress i sl.).
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#4049 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by xamp »

BH Express ima odlican site :D
Drogo_rooq
Posts: 150
Joined: 04/03/2014 14:43

#4050 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Drogo_rooq »

Impavidus wrote:Krenuh da otvorim novu temu, ali se sjetih ove teme da sam je vidio jednom, pa ću ovdje napisati nedavno iskustvo.
Već duže vremena sam bio u potrazi za biciklom (mada sa ovim vremenom bolje da sam čamac tražio :D ). I prošli vikend uđem na PIK, kad vidim objavljen artikal sat prije nego sam ja ušao, znači svježe baš, cijena nemoguća za tako dobar artikal, barem 3-4 puta manja nego što vrijedi (a radi se o hiljadama KM). Ispod sve specifikacije, do samih detalja, u galeriji 15-ak slika ispred kuće, kontam ili je neki lovator što mu se je*e za pare, ili je nekome baš prigustilo, ili je neka varalica da zajebaje ljude. Najprije ovo zadnje naravno...
Ispod kontakt telefon, reko hajd da nazovem, dok se ne nazove ne može se ni znati. Uglavnom čovjek je iz Bosanske Krupe, ispitivah ga o artiklu, vidim razumije se, reko kako bi mi mogao poslati, kaže ma ima brza pošta, nije velika poštarina desetak KM. Reko nisam stvarno nikad slao, možeš li mi objasniti kako ide, objasni on meni sve fino - on odnese biciklo do njih, da im moju adresu i kontakt telefon, oni me nazovu da se dogovorimo oko preuzimanja, pogledam pošiljku, ako mi se ne sviđa ne platim i to je to. Kontam u sebi pošteno hajd ti meni spakuj to i šalji.
On reće da će odmah otići da pošalje, i da će me kontaktirati za nekih sat-dva. Nakon sat vremena kažem drugu da nazove isti taj broj da s ekao raspituje, da vidimo odgovor. Kaže mu čovjek prodano je biciklo, poslano je već. :)
U 13h zove me čovjek neki kaže iz brze pošte BH EXPRESS (prvobitno razumih DH EXPRESS, jer znam za DHL da su provjerena firma), kao dobio je pošiljku biciklo, da li mi odgovara na toj i toj adresi u 20h, reko odgovara. I pitam ja njega da li plaćam prilikom preuzimanja, kaže on "Ne gospodine, potrebno je da u narednih sat vremena izvršite uplatu na ime direktora naše firme, vrsta transakcije WESTERN UNION, i da mi pošaljete 10 cifreni broj da znamo da ste uplatili". :izet: - U prevodu klasično slanje para nekome, nikakvih tu brzih pošti nema!
Meni šuhveli, gdje ću ti slati pare, a ni vidio artikla nisam, kaže on ma naša firma radi već 20 godina provjereni, nikad ništa loše bla bla. Ukucam na netu ime direktora - ne postoji čovjek. Pa da je direktor voćnjaka nekog bilo bi rezultata, a kamo li neke firme. Ukucam BH express kad izbaci mi priču sa nekog foruma isto tako se predstavljao neki iz Bosanske Krupe, on će kao slati brzom poštom itd. Skontam ja o čemu se radi, eh reko sad ja malo tebe da zajeb.
Nakon 10 minuta opet fini i umiljati glasić zove da pita da li sam uplatio, reko evo idem upravo prema pošti nazovite za 10 min. Prođe 10 minuta opet zvoni telefon, reko u pošti sam uplaćujem. :)
13:55 zvoni telefon, kao njemu kombi kreće u 14h, potrebno je da zna da li sam uplatio, reko ma nisam uspio naći dovoljno para, odustajem. kaže on, pa da vratim pošiljku, ma reko vratite. A reko vi ste oni prevaranti sa pik-a, bh express? Kaže on ne gospodine, mi smo firma koja radi već 20 godina, imate našu web stranicu da provjerite. Reko zar vam je ono web stranica, na besplatnoj domeni neko sklepao za sat vremena i samo mi spusti slušalicu. :lol: :lol:

http://www.bhtuning.com/threads/bh-expr ... ale.91841/ - Forum na kojem sam pronašao informacije o prijašnjim prevarama.
http://bh-express.freshcreator.com/ - šatro web stranica poznate firme :D
http://pokit.org/get/?5f1d44b92ae671b3f ... 27b2da.jpg - Prijavljen artikal odmah i sankcionisan.


Nadam se da će ovaj post poslužiti drugima ukoliko vide da se situacija odvija na ovaj način, a ako ništa da se to ime BH express pojavi i na ovom forumu kao pomoć drugima.
E, pa nećeš razbojniče mater ti je*em!

Identicna situacija ljetos kod prijatelja za tv. Neka uber mega giga plazma dosta ispod cijene.

Sve sa urednim fotkama, navodno se selio pa hoce da se "otarasi" toga.

Na istom profilu je bio neki bike (mislim specalized) upravo identican opis i cijena + neki gamerski racunar znatno ispod prosjecne cijene.
Post Reply