Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4026 Re: Utakmice.
Dominejsn!
Mnogi nisu svjesni sta im se sprema.

- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4027 Re: Utakmice.
Prijateljska utakmica: HŠK Zrinjski Mostar - FK Sarajevo
Stadion pod Bijelim Brijegom, 22. februar, početak: 14.30h.
Sastav: Delač, Barić, Puzigaća, Dupovac, Tatomirović, Cimirot, Osmanagić, Todorović, Purić, Stojčev, Bilbija.
Stadion pod Bijelim Brijegom, 22. februar, početak: 14.30h.
Sastav: Delač, Barić, Puzigaća, Dupovac, Tatomirović, Cimirot, Osmanagić, Todorović, Purić, Stojčev, Bilbija.
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4028 Re: Utakmice.
Na klupi za rezervne igrače ostali su: Bandović, Plakalo, Tadejević, Petrović, Muharemović, Kovačević, Trivunović, Radovac, Handžić, Jevtić, Vusljanin, Travančić, Kouadio, Aganspahić i Velkoski.
Zbog lakše povrede današnju utakmicu će propustiti Mato Jajalo.
Zbog lakše povrede današnju utakmicu će propustiti Mato Jajalo.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#4029 Re: Utakmice.
Ko nam je kapetan u početnoj formaciji?
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4030 Re: Utakmice.
10' - Dobra prilika za Zrinjski. Delač brani jedan udarac igrača Zrinjskog i lopta se odbija do Crnova, koji šutira preko gola Sarajeva.
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4031 Re: Utakmice.
20' - Bilbija šutira, ali je golman Zrinjskog siguran.
30' - Nema novih prilika u posljednjih deset minuta utakmice. Naši igrači imaju terensku inicijativu. Utakmica se igra po lošem, blatnjavom terenu.
30' - Nema novih prilika u posljednjih deset minuta utakmice. Naši igrači imaju terensku inicijativu. Utakmica se igra po lošem, blatnjavom terenu.
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4032 Re: Utakmice.
40' - Zabilježili smo još dvije dobre prilike za Sarajevo. Stojčev i Bilbija su šutirali, ali je Dujković ponovo spasio gol Zrinjskog.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#4033 Re: Utakmice.
U ovakvim utakmicama je x najbolji...poraz nikad nije dobar pa makar se i prijateljskoj radilo, a neka lagana pobjeda sedam dana uoči početka prvenstva može stvoriti lažnu sliku i bespotrebnu dodatnu euforiju.... ko biva zgazili Zrinjskog usred Mostara , tim rezonom Čeliku ne ginu 3 komada
....1-1 ili 2-2 uz finu igru i sve 5....pa onda nek pobjeda pobjeda narednu tekmu 
- Logovan
- Posts: 102822
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4034 Re: Utakmice.
Počelo je drugo poluvrijeme. Naš stručni štab izvršio je jednu izmjenu. Umjesto Mateja Delača u igri je Dejan Bandović.
1:0 za FK Sarajevo!!! Todorović šutira sa lijeve strane šesnaesterca i pogađa za vodstvo našeg kluba.

1:0 za FK Sarajevo!!! Todorović šutira sa lijeve strane šesnaesterca i pogađa za vodstvo našeg kluba.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4035 Re: Utakmice.
To Todore!
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#4036 Re: Utakmice.
Ima li nasih navijaca
Bravo Todore. Lagano, samo da se neko ne povrijedi.
Bravo Todore. Lagano, samo da se neko ne povrijedi.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#4037 Re: Utakmice.
Joj sad me hastra a sve kontam sigurno ga je već izbacio na pol. MIJENJAJ JARNI, NE IGRAJ SE!wannabe_ultra wrote:Nervira me to sto ne mijenja Robi, ima na klupi a prijateljska utakmica
nece ti igrati bilbija valjda citavu utakmicu koji je rovit a po katastrofalnom terenu i rizikovati tezu povredu tako.
Mjenjaj sta, prijateljska jeeeeee
EDIT: 62' - Velkoski, Travančić, Trivunović i Tadejević ulaze u igru umjesto Bilbije, Purića, Tatomirovića i Puzigaće.
Šućur Allahu, poslušao je!
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4038 Re: Utakmice.
Eto poslusao te Jarni. 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4039 Re: Utakmice.
Todor 2:0
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#4040 Re: Utakmice.
Ništa od iksa... trpa Todor!north wrote:U ovakvim utakmicama je x najbolji...poraz nikad nije dobar pa makar se i prijateljskoj radilo, a neka lagana pobjeda sedam dana uoči početka prvenstva može stvoriti lažnu sliku i bespotrebnu dodatnu euforiju.... ko biva zgazili Zrinjskog usred Mostara , tim rezonom Čeliku ne ginu 3 komada....1-1 ili 2-2 uz finu igru i sve 5....pa onda nek pobjeda pobjeda narednu tekmu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4041 Re: Utakmice.
Toddor dominira 
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#4042 Re: Utakmice.
Nameće se čovjek!BegA_ wrote:Todor 2:0
Jedva čekam taj snimak/sliku!"Todorović je gol proslavio njegovom "lastom"
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4043 Re: Utakmice.
2/3-0 ovdje, onda 2/3-0 protiv Celika, pa onda 2/3-0 protiv Olimpicanorth wrote:U ovakvim utakmicama je x najbolji...poraz nikad nije dobar pa makar se i prijateljskoj radilo, a neka lagana pobjeda sedam dana uoči početka prvenstva može stvoriti lažnu sliku i bespotrebnu dodatnu euforiju.... ko biva zgazili Zrinjskog usred Mostara , tim rezonom Čeliku ne ginu 3 komada....1-1 ili 2-2 uz finu igru i sve 5....pa onda nek pobjeda pobjeda narednu tekmu
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#4044 Re: Utakmice.
Dade i treci, ali ponistise. Vec pocela kuhinja raditi protiv nas 
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#4045 Re: Utakmice.
Ovo mi se ne sviđa
...priželjkujem opuštanje i neka završi 2-2...treba malo zavarati Čelik
...
Još danas nema Jajala....ali samo danas
Još danas nema Jajala....ali samo danas
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4046 Re: Utakmice.
Ne bih ti bio u kozi Jarni. 
77' - Faris Handžić ulazi umjesto Miloša Stojčeva. Odmah u prvom napadu, Handžić se mogao upisati u strijelce. Izašao je sam pred golmana, međutim, nije bio precizan.
Ma dominejsn!
77' - Faris Handžić ulazi umjesto Miloša Stojčeva. Odmah u prvom napadu, Handžić se mogao upisati u strijelce. Izašao je sam pred golmana, međutim, nije bio precizan.
Ma dominejsn!
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#4047 Re: Utakmice.
ma zrinjski igra sa drugim timom


malo 4 komada, sto jest, jest. mora to bolje, mora

malo 4 komada, sto jest, jest. mora to bolje, mora
Last edited by omega369 on 22/02/2014 16:25, edited 2 times in total.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4048 Re: Utakmice.
Juniorima. 
btw. Da se sudiji sjetim bliznjih, reda radi.
btw. Da se sudiji sjetim bliznjih, reda radi.
Last edited by BegA_ on 22/02/2014 16:25, edited 1 time in total.
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#4049 Re: Utakmice.
Opet nam gol ponistise...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#4050 Re: Utakmice.
85' - Handžić ovog puta postiže gol, ali je poništen ponovo zbog nedozvoljene pozicije. Golu Handžića, prethodila je dobra asistencija Osmanagića.
Dokle sudija?!
Ma ja ovo pikam ko 4:0 pa vi pričajte šta hoćete!
Dokle sudija?!
Ma ja ovo pikam ko 4:0 pa vi pričajte šta hoćete!
