Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4026 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Dominejsn! :D Mnogi nisu svjesni sta im se sprema. :izet: :izet:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4027 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Prijateljska utakmica: HŠK Zrinjski Mostar - FK Sarajevo
Stadion pod Bijelim Brijegom, 22. februar, početak: 14.30h.

Sastav: Delač, Barić, Puzigaća, Dupovac, Tatomirović, Cimirot, Osmanagić, Todorović, Purić, Stojčev, Bilbija.
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4028 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Na klupi za rezervne igrače ostali su: Bandović, Plakalo, Tadejević, Petrović, Muharemović, Kovačević, Trivunović, Radovac, Handžić, Jevtić, Vusljanin, Travančić, Kouadio, Aganspahić i Velkoski.

Zbog lakše povrede današnju utakmicu će propustiti Mato Jajalo.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4029 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Ko nam je kapetan u početnoj formaciji?
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4030 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

10' - Dobra prilika za Zrinjski. Delač brani jedan udarac igrača Zrinjskog i lopta se odbija do Crnova, koji šutira preko gola Sarajeva.
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4031 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

20' - Bilbija šutira, ali je golman Zrinjskog siguran.

30' - Nema novih prilika u posljednjih deset minuta utakmice. Naši igrači imaju terensku inicijativu. Utakmica se igra po lošem, blatnjavom terenu.
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4032 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

40' - Zabilježili smo još dvije dobre prilike za Sarajevo. Stojčev i Bilbija su šutirali, ali je Dujković ponovo spasio gol Zrinjskog.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#4033 Re: Utakmice.

Post by north »

U ovakvim utakmicama je x najbolji...poraz nikad nije dobar pa makar se i prijateljskoj radilo, a neka lagana pobjeda sedam dana uoči početka prvenstva može stvoriti lažnu sliku i bespotrebnu dodatnu euforiju.... ko biva zgazili Zrinjskog usred Mostara , tim rezonom Čeliku ne ginu 3 komada :D ....1-1 ili 2-2 uz finu igru i sve 5....pa onda nek pobjeda pobjeda narednu tekmu :D
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4034 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Počelo je drugo poluvrijeme. Naš stručni štab izvršio je jednu izmjenu. Umjesto Mateja Delača u igri je Dejan Bandović.

1:0 za FK Sarajevo!!! Todorović šutira sa lijeve strane šesnaesterca i pogađa za vodstvo našeg kluba. :thumbup: :thumbup:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4035 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

To Todore!
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#4036 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Ima li nasih navijaca :D

Bravo Todore. Lagano, samo da se neko ne povrijedi.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#4037 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

wannabe_ultra wrote:Nervira me to sto ne mijenja Robi, ima na klupi a prijateljska utakmica
nece ti igrati bilbija valjda citavu utakmicu koji je rovit a po katastrofalnom terenu i rizikovati tezu povredu tako.

Mjenjaj sta, prijateljska jeeeeee :D
Joj sad me hastra a sve kontam sigurno ga je već izbacio na pol. MIJENJAJ JARNI, NE IGRAJ SE! :-?

EDIT: 62' - Velkoski, Travančić, Trivunović i Tadejević ulaze u igru umjesto Bilbije, Purića, Tatomirovića i Puzigaće.

Šućur Allahu, poslušao je! :kiss:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4038 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Eto poslusao te Jarni. :D
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4039 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Todor 2:0
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#4040 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

north wrote:U ovakvim utakmicama je x najbolji...poraz nikad nije dobar pa makar se i prijateljskoj radilo, a neka lagana pobjeda sedam dana uoči početka prvenstva može stvoriti lažnu sliku i bespotrebnu dodatnu euforiju.... ko biva zgazili Zrinjskog usred Mostara , tim rezonom Čeliku ne ginu 3 komada :D ....1-1 ili 2-2 uz finu igru i sve 5....pa onda nek pobjeda pobjeda narednu tekmu :D
Ništa od iksa... trpa Todor! :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4041 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Toddor dominira 8-)
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#4042 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

BegA_ wrote:Todor 2:0
Nameće se čovjek! 8-)
"Todorović je gol proslavio njegovom "lastom"
Jedva čekam taj snimak/sliku! :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4043 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

north wrote:U ovakvim utakmicama je x najbolji...poraz nikad nije dobar pa makar se i prijateljskoj radilo, a neka lagana pobjeda sedam dana uoči početka prvenstva može stvoriti lažnu sliku i bespotrebnu dodatnu euforiju.... ko biva zgazili Zrinjskog usred Mostara , tim rezonom Čeliku ne ginu 3 komada :D ....1-1 ili 2-2 uz finu igru i sve 5....pa onda nek pobjeda pobjeda narednu tekmu :D
2/3-0 ovdje, onda 2/3-0 protiv Celika, pa onda 2/3-0 protiv Olimpica :skoljka: :mrgreen:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4044 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Dade i treci, ali ponistise. Vec pocela kuhinja raditi protiv nas :)
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#4045 Re: Utakmice.

Post by north »

Ovo mi se ne sviđa :lol: ...priželjkujem opuštanje i neka završi 2-2...treba malo zavarati Čelik :D ...

Još danas nema Jajala....ali samo danas 8-)
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4046 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Ne bih ti bio u kozi Jarni. 8-)

77' - Faris Handžić ulazi umjesto Miloša Stojčeva. Odmah u prvom napadu, Handžić se mogao upisati u strijelce. Izašao je sam pred golmana, međutim, nije bio precizan.

Ma dominejsn! :brusli:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#4047 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

ma zrinjski igra sa drugim timom :D :D

8-)

malo 4 komada, sto jest, jest. mora to bolje, mora :-) :lol: :lol:
Last edited by omega369 on 22/02/2014 16:25, edited 2 times in total.
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4048 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Juniorima. :D

btw. Da se sudiji sjetim bliznjih, reda radi. :D
Last edited by BegA_ on 22/02/2014 16:25, edited 1 time in total.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4049 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Opet nam gol ponistise...


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#4050 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

85' - Handžić ovog puta postiže gol, ali je poništen ponovo zbog nedozvoljene pozicije. Golu Handžića, prethodila je dobra asistencija Osmanagića.

Dokle sudija?! :oops:

Ma ja ovo pikam ko 4:0 pa vi pričajte šta hoćete! :mrgreen:
Post Reply