djonko brajs wrote:sanjin_1 wrote:
Znaci ovi sto zele podjelu i zbog tog koce napredak drzave su svi bolesnici ??


i to je tacno i ne iskljucuje jedno drugo.
prvo su bolesnici bili slovenci, hrvati i albanci sto hoce raspad sfrj. pa su bolesnici bili bosnjaci sto nece u krnju jugoslaviju. pa su bolesnici bili srbi i hrvati sto nece u bosnu. i na kraju su bolesnici bosnjaci koji hoce 100% bih umjesto samo tamo gdje su vecina.
u momentu kad si poceo dizati zidove među jugoslovenskim narodima otvrila se pandorina kutija, a bosna nije nista svetija niti bogom dana od drugih drzava koje su bile na ovim prostorima. ako to mislis onda si fasista.
sada se cilkus moze prekinuti podjelom, ali ne lezi vraze, uvijek ce biti neko ko ce sa strane da profitira, citaj mz.[/quote]
Podjele na nasim prostorima su gotove.
Ko zeli zivjeti u srpskoj nacionalnoj drzavi, ima priliku za to.
Ko zeli zivjeti u hrvatskoj nacionalnoj drzavi, ima priliku za to.
Ko zeli zivjeti u drzavi koja je visenacionalna, ima priliku i za to.
Znaci ne moze niko reci da nema izbora.