Cak sam uvjeren da ce na unutarstranackim izborima biti i taj drugi krug. I onda je samo pitanje ciji glasaci, od ovi kandidata koji nisu prosli, ce dati svoj glas za jednog od dvojice koja ce ostati.
Par stvari sam primjetio.
Pudaric mi djeluje kao igrac, il barem tandem, sa Niksicem.
Lazovic jos nije izasao iz tripa ratnog predsjednistva RBiH.
Djikic mi je ok varijanta, svojom pricom i djeluje da bi bio istinska promjena, al nisam ni za njega jer previse potencira razlike i nepomirljivost sa drugim lijevim strankama i snagama. To nije dobro. Za taj stav sigurno ovi 'drugi' navijaju.
Niksic mi djeluje ko operativac, ali recimo za nivo gradske/opstinske organizacije. Nista vise od toga.
Imamovic, onako dosta 'poetski'
Ja kao posmatrac iz vana, recimo da bi mi najbolje odgovarao neko ko je izmedju Djikica i Imamovica
Al ok, do clanova SDP je. Vidjet cemo.


