Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#40101 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

moramo dobiti danas.
Naredno kolo je lagani trening. :skoljka:
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#40102 Re: Liverpool FC

Post by °u° »

Ko prenosi? Gledam program na SK i nigdje ne piše. Gledao sam na SK 5, 6 promo i nema. Na 7,8,9,10 neke moto trke pa još nema najave
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40103 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

°u° wrote:
Ko prenosi? Gledam program na SK i nigdje ne piše. Gledao sam na SK 5, 6 promo i nema. Na 7,8,9,10 neke moto trke pa još nema najave
Biće na SK 8. Neshvatljivo ali eto.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#40104 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

sk8 jesu li to oni kanali sa 500 + brojeva
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#40105 Re: Liverpool FC

Post by °u° »

AmiĐa_Idriz wrote:
Biće na SK 8. Neshvatljivo ali eto.
:thumbup: Koja glupost. Oči mi ispadoše tražeći a nađoh samo snimak. Na SK HD Bristol-Reading. Ostali HD :-), osim Reala, haj i tenisa
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40106 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

High speed recap.

Sa Leicesterom se odigralo 112 utakmica, ostvarilo se 48 pobjeda, 25 remija i 39 poraza.

Pravila se pauza od 10 godina međusobnih duela između '04 i '14 godine dok je Leicester lutao nižim ligama pa ću fokus držati na ovim utakmicama od njihovog povratka u Ligu, na Anfieldu.

2014/2015

U novu godinu, 01.01.2015. se ušlo sa gostovanjem Leicestera koji je ganjao bilo kakve bodove u borbi za opstanak i naravno to su uspjeli. Čudna utakmica gdje se na poluvrijeme otišlo sa prednosti od 2:0 (Gerrard oba iz penala) ali se to svakako do kraja uspjelo prosuti i Leicester je golovima Nugenta i Schluppa uzeo bod. Mada mogli su vrlo lako i sva 3 uzeti da je Mahrez bio raspoložen. Nekako od tog momenta je krenuo procvat Leicestera koji je na kraju izborio opstanak. Čudo.



2015/2016

Priča kao iz Nadrealista, ekipa koja je prošle sezone dolazila po bilo kakve bodove za opstanak ove dolazi kao jedan od takmaca za titulu. Hit sezone, ali nekako se u zraku osjetilo da, do tada nezaustavljiv Leicester pada na Anfieldu. Utakmica se igrala na boxing day i do tada su Ranieri i co. imali samo poraz od Arsenala.

Utakmica puna borbe i žara, na kraju Benteke sa klupe ušao i donio 3 boda. Sve super, al su nam na proljeće naplatili sa kamatama u Leicesteru.



2016/2017

Prva utakmica te sezone na Anfieldu, prva utakmica pred novim Main Standom, najgori mogući trenutak za gostovanje aktuelnom šampionu. Rasturanje u režiji Manea i Firmina uz neizbježni harakiri potez stoperske verzije Lucasa Leive.



2017/2018

Još jedna utakmica u periodu nove godine, još jedna patnja ali opet pobjeda zahvaljujući dva trenutka inspiracije Salaha. Utakmica će ostati zabilježena i po tome što je u svečanoj loži bio prisutan i friško potpisani Virgil van Dijk, koji se vjerovatno ibretio gledajući zadnju liniju koja u prvoj minuti prima gol.



2018/2019

Kao što se u zraku osjetila pobjeda prije par godina, tako se i ove zime osjetio kiks na Anfieldu. Pritisak jr bio prevelik, City kiksao to kolo, jedinstvena prilika za otići na dvocifren broj bodova razlike, čak je i dobro počelo golom Manea, but...i onaj katastrofalni teren je mogao naslutiti gdje to ide.

Nije za one sa slabim srcem:



Eto, kome je dosadno nek ubije vrijeme do utakmice :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#40107 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

U sklopu priprema za fantasy gledam nešto kvote: mi poslije cityja drugi favoriti za clean sheet ovo kolo. Ne kontam :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40108 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Možda idu na to da će Alisson biti na golu :cry:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40109 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

• 61 passes
• 10 duels won
• 5/5 dribbles

On-loan Liverpool midfielder Marko Grujic with another impressive display as Hertha Berlin won 3-1 last night.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#40110 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:Možda idu na to da će Alisson biti na golu :cry:
Anfield efekat, moguci povratak Alissona, statisticki dobra odbrana te ostale utakmice ovog kola u kojima nema matchupa za clean sheet. Ja ovo gledam kao top 4 derbi tako da bi trebali primit.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#40111 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

gledao sam nekoliko puta Leicester ove sezone. Zaista su opasni, konkretni, brzi. Tako da danas neće biti lako, Matipa nema ni danas, mogao bi nas Gomez koštati. No, ako napadački dio bude na nivou, pobjeda je sigurna.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40112 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

I meni je ovo derbi, derbi kola čak. Biće golova, svega.

Zato me i SK čudi al aj :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#40113 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:I meni je ovo derbi, derbi kola čak. Biće golova, svega.

Zato me i SK čudi al aj :mrgreen:
ne smiju ove u 4 emitovati na 1,2,3 jer idu na satelitu. engleski pubovi pokupovali total kartice, viškovića i onog bradu prepoznaju po londonu kao selebritije, FA im dao rampu.

elem, sve zbog zabrane emitovanja popodnevnog fudbala na tv u engleskoj.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2156
Joined: 13/07/2016 11:10

#40114 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

AmiĐa_Idriz wrote:Samo pratite greške i javljajte, pomoći nikad dosta :mrgreen:
zomri wrote:Koja je čovjek karikatura (bio) vidi se iz ovog teksta a bogami iz Being: Liverpoola :lol: Ne zna čovjek jel to stvarni dokumentarac ili nešto tipa David Brent iz Office-a :lol: :lol: :lol: Definitivno nije dobro ostario taj njegov stint na Anfieldu.

Having said that :mrgreen: Radi se o dobrom manageru u ono doba nesposobnom da vodi klub koji cilja na sve moguće titule. Leicester je procvjetao sa njim mada i dalje je tu dosta tih njegovih budalaština, što izjava što konstantnog mijenjanja formacija.


Tačno čekaš kad će ga Jonjo štocirat :lol:

PS

Izgubili poslije ovog govora 0:3. Od West Broma. Na Anfieldu.
Podsjeti me na jednu profesoricu iz srednje "U životu je važno samo jedno, a to su 2 stvari: Rad, red, disciplina" :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40115 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mladi trpaju Everton 1:5 :mrgreen:
zomri wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:I meni je ovo derbi, derbi kola čak. Biće golova, svega.

Zato me i SK čudi al aj :mrgreen:
ne smiju ove u 4 emitovati na 1,2,3 jer idu na satelitu. engleski pubovi pokupovali total kartice, viškovića i onog bradu prepoznaju po londonu kao selebritije, FA im dao rampu.

elem, sve zbog zabrane emitovanja popodnevnog fudbala na tv u engleskoj.
Damn, nisam znao to.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40116 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

AmiĐa_Idriz wrote:Mladi trpaju Everton 1:5 :mrgreen:
1:6* :mrgreen:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#40117 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

kako stoje na tabeli?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40118 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

King_Kenny wrote:kako stoje na tabeli?
Prvi su mada City ima utakmicu manje. Poznato jel da :mrgreen:

Ps

U pitanju je U18 ekipa, ne ona sa Jonesom, Elliottom i Brewsterom.
kikilika
Posts: 285
Joined: 10/01/2011 22:41

#40119 Re: Liverpool FC

Post by kikilika »

nemam SK8, gledacu na mobitelu, moze neki dobar link

danas napad mora odigrati vrhunski, sva trojica po jedan 8-)
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#40120 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

AmiĐa_Idriz wrote:
King_Kenny wrote:kako stoje na tabeli?
Prvi su mada City ima utakmicu manje. Poznato jel da :mrgreen:

Ps

U pitanju je U18 ekipa, ne ona sa Jonesom, Elliottom i Brewsterom.
budućnost. :) uvijek city tu negdje
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#40121 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

sk8 katastrofa od slike a i tona, jebena arena i njihovi idiotluci
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#40122 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Ako mognes Amidza, daj nam link neki kad bude i da je mobile supported
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40124 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Eh, ovo će biti zanimljivo.
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#40125 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Đe Lovrena iskopa :oops:
Post Reply