Ljubav prema tenisu.jefff wrote:Šta sve njih uopće drži na okupu?
SDP
-
pedeset
- Posts: 580
- Joined: 26/10/2014 14:11
#40076 Re: SDP
- Liberalism
- Posts: 2632
- Joined: 27/08/2006 16:54
#40077 Re: SDP
Cudo ovi luzeri koji pljulju po Lagumdziji ne odu do ekonomije i u lice mu kazu to sto misle.
Bas bi volio prisustvovati jednom takvom provakjivanju. Ovo po forumu je sve preprano u sto voda i nevjerovatno dosadno.
Bas bi volio prisustvovati jednom takvom provakjivanju. Ovo po forumu je sve preprano u sto voda i nevjerovatno dosadno.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#40078 Re: SDP
Zašto bih se ja sada trebao suzdržavati da kažem ono što mislim, da je Nikšić Lagumdžijin pijun i da se mi tog Lagumdžije nikada nećemo otarasiti. On ima 9. političkih života.
-
Crvene_brigade
- Posts: 4269
- Joined: 19/10/2014 21:31
#40079 Re: SDP
Došao je red da o propalom SDP BIH govori, mudruje, šupljira i vječiti student, bahati Irfan Čengić. Zaista je SDP BIH nepovratno uništen, nakon što je godinama unazad dokazao kako je izdao i odstupio od svih vrijednosti socijaldemokratije.
Kakva je to nazovi stranka u kojoj notorni nesposobnjaković Irfan Čengić može obavljati funkciju generalnog sekretara?
Kakva je to nazovi stranka u kojoj notorni nesposobnjaković Irfan Čengić može obavljati funkciju generalnog sekretara?
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#40080 Re: SDP
Bez da sam procitao rijec intervjua, nit' imam neki prior o ovom momku, zaista nisam upucen, ali meni ovaj sekretar

http://www.klix.ba/vijesti/bih/cengic-p ... /150915120
ne izgleda bas ko jor evridz chegevara admajrin soushl fokin demokrat
hebi ga, ova spitfajer kragna zDva lica mi instantnu shuhvu neku vezhe, jebi ga 

http://www.klix.ba/vijesti/bih/cengic-p ... /150915120
ne izgleda bas ko jor evridz chegevara admajrin soushl fokin demokrat
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#40081 Re: SDP
a evo sad vidim brigada pise i nesto o sposobnosti, ne bih znao, opet naglasavam, ja svoje zakljucke potpuno povrsno te samo preko pojave i chehre donosim 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#40082 Re: SDP
Saian wrote: ova spitfajer kragna zDva lica mi instantnu shuhvu neku vezhe, jebi ga
- sinuhe
- Posts: 12593
- Joined: 03/06/2011 11:33
#40083 Re: SDP
Sportski stil. I Zlatko voli tako bez kravate.
-
pedeset
- Posts: 580
- Joined: 26/10/2014 14:11
#40084 Re: SDP
Toga se najviše bojim. Zamisli da i ovaj ode u sportiste (čitaj reketaše) kao Damir Hadžić. A Zlatko nosi kravatu tek nakon meča tj. na presici.sinuhe wrote:Sportski stil. I Zlatko voli tako bez kravate.
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#40085 Re: SDP
Ako ima ikakve koristi što je SDP čučnuo na izborima, to je što je Nikšić stavio kravatu.pedeset wrote:Toga se najviše bojim. Zamisli da i ovaj ode u sportiste (čitaj reketaše) kao Damir Hadžić. A Zlatko nosi kravatu tek nakon meča tj. na presici.sinuhe wrote:Sportski stil. I Zlatko voli tako bez kravate.
Odavno rečeno: SDP je najbolji u opoziciji.
- Teniser
- Posts: 205
- Joined: 30/10/2014 12:41
#40086 Re: SDP
Kao dugogodišnji radnik Transparenti international Emir Đikić može biti samo ubačeni igrač od strane EU I USA,potrčko plaćeni,arogantni lajavac.Emir Đikić nemože voditi partiju kao SDP niti ima pravo na to,priča o kafanama i sjedeljkama,može li reći u kojoj kafani je on dogovarao i kakve upute je dobio od stranaca ili treba da mu ja kažem u kojoj je kafani sjedio i mutio.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#40087 Re: SDP
De nam ti reci u kojoj je kafani on sjedio,a onda ce on reci u kojoj je kafani i s kim sjedio nermin,pa ce nermin reci s kim je jasmin obilazio ribnjake,pa ce jasmin reci s kim je svetozar skijao na glecheru i taman...da kampanja bude fer i zanimljivaTeniser wrote:Kao dugogodišnji radnik Transparenti international Emir Đikić može biti samo ubačeni igrač od strane EU I USA,potrčko plaćeni,arogantni lajavac.Emir Đikić nemože voditi partiju kao SDP niti ima pravo na to,priča o kafanama i sjedeljkama,može li reći u kojoj kafani je on dogovarao i kakve upute je dobio od stranaca ili treba da mu ja kažem u kojoj je kafani sjedio i mutio.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#40088 Re: SDP
kamen spoticanja wrote:De nam ti reci u kojoj je kafani on sjedio,a onda ce on reci u kojoj je kafani i s kim sjedio nermin,pa ce nermin reci s kim je jasmin obilazio ribnjake,pa ce jasmin reci s kim je svetozar skijao na glecheru i taman...da kampanja bude fer i zanimljivaTeniser wrote:Kao dugogodišnji radnik Transparenti international Emir Đikić može biti samo ubačeni igrač od strane EU I USA,potrčko plaćeni,arogantni lajavac.Emir Đikić nemože voditi partiju kao SDP niti ima pravo na to,priča o kafanama i sjedeljkama,može li reći u kojoj kafani je on dogovarao i kakve upute je dobio od stranaca ili treba da mu ja kažem u kojoj je kafani sjedio i mutio.
-
pedeset
- Posts: 580
- Joined: 26/10/2014 14:11
#40089 Re: SDP
http://www.klix.ba/vijesti/bih/niksic-z ... /150916102
Nikšić za Klix.ba: Zlatko Lagumdžija nema utjecaj na moju politiku
Šta kaže nana, je li tako nano?

Nikšić za Klix.ba: Zlatko Lagumdžija nema utjecaj na moju politiku
Šta kaže nana, je li tako nano?
-
pedeset
- Posts: 580
- Joined: 26/10/2014 14:11
#40090 Re: SDP
Sutra očekujem intervju Damira Hadžića i naslov:
Novak Đoković mi nije uzor, ja sam sa tenisom počeo prije njega.
Novak Đoković mi nije uzor, ja sam sa tenisom počeo prije njega.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#40091 Re: SDP
Zašto ne vjerujete Nekinoj priči? Čovjek fino kaže da nema veze sa bivšim šefom.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
-
pedeset
- Posts: 580
- Joined: 26/10/2014 14:11
#40093 Re: SDP
pedeset wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/niksic-z ... /150916102
Nikšić za Klix.ba: Zlatko Lagumdžija nema utjecaj na moju politiku
Šta kaže nana, je li tako nano?
Ali stvarno je indikativno što su se primirili i Lagumdžija i Hadžić. Valjda se bacili na lobiranje za druga Nermina. Bit će zanimljivo u Nedelju.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#40094 Re: SDP
Uprska ga na kraju sa idiotskim zaključkom.hadzinicasa wrote:hm.
http://ba.n1info.com/a60904/Kolumne/Emi ... rbyna.html
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#40095 Re: SDP
i ja sam to pomislila. da Bogd'o nije zadnju recenicu napisao.
A Zdruge strane, kad je vec sve prozvao, ovako je jedino i posteno.
A Zdruge strane, kad je vec sve prozvao, ovako je jedino i posteno.
-
pedeset
- Posts: 580
- Joined: 26/10/2014 14:11
#40096 Re: SDP
A i on se preziva ko i Jasmin, ali ajde. Pravi pisci znaju napisati tekst u kojem ničija imena ne spominju a svima (pa i nani) je jasno o kome se radi. Zato je jedan Pirke morao biti uMiven.hadzinicasa wrote:i ja sam to pomislila. da Bogd'o nije zadnju recenicu napisao.
A Zdruge strane, kad je vec sve prozvao, ovako je jedino i posteno.
Trebao je samo kazati kako treba izbjeći Zlatkove reketaše i sve bi se samo reklo članstvu.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#40097 Re: SDP
de. pa ni Dezulovic ne pise bezimene tekstove.
a mislim da prezime u ovom slucaju nema nikakve veze. no, dozvoljavam da sam neupucena, a pristrasna kad je Emir u pitanju.
a mislim da prezime u ovom slucaju nema nikakve veze. no, dozvoljavam da sam neupucena, a pristrasna kad je Emir u pitanju.
-
pedeset
- Posts: 580
- Joined: 26/10/2014 14:11
#40098 Re: SDP
Ma pusti Dezulovica. Znam i ja da nema veze prezime nego kažem zbog širih narodnih masa, a slažem se da je tekst odličan samo sam usputno naglasio ovo za imena. Pristrasno ili ne Emir je pogodio srž a to je da bi SDP morao povesti računa šta i kako radi i nedozvoliti novog Zlatka ili Damira koji su srozali stranku do dna.hadzinicasa wrote:de. pa ni Dezulovic ne pise bezimene tekstove.
a mislim da prezime u ovom slucaju nema nikakve veze. no, dozvoljavam da sam neupucena, a pristrasna kad je Emir u pitanju.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#40099 Re: SDP
A pošto znamo da Đikić nema skoro nikakvih šansi, onda nam ostaje Jasmin Imamović, poručuje Pirke.VjecitiStudent wrote:Uprska ga na kraju sa idiotskim zaključkom.hadzinicasa wrote:hm.
http://ba.n1info.com/a60904/Kolumne/Emi ... rbyna.html
Jasmin Imamović koji je sve vrijeme Zlatkove vladavine šutljivi potpredsjednik ili sekretar ili član Glavnog odbora stranke, Jasmin Imamović koji je u trenutku pokušaja rušenja Zlatkove grupe stao na njegovu stranu i s par svojih presudnih glasova mu spasio glavu, a protiv ''svog'' Bešlagića i reformatorske struje, Jasmin Imamović koji preko plaćenih medija zadnjih sedmica vodi najprljaviju kampanju protiv svojih suparnika, na tragu onih batinaških priloga 60 min, dakle Jasmin Imamović, slika i prilika Zlatka Lagumdžije iz najboljih dana. Fala, Pirke ...
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#40100 Re: SDP
Daleko je Šibenik, nije, jadan, ništa skontao.
