Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#40051 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

HarunKovac wrote:
Gerro wrote:Nadam se prodaji Salaha na ljeto. Uzeti 200 miliona ocajnom Realu a dovesti nekog mladjeg superstara za 100 i jos 100 dati na stopera i veznjaka
Volim sto postojis, jer ne bih dao onaj rahatluk kad te banuju ni za šta na svijetu :oops:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40052 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

skafiskafsnjak wrote:
HarunKovac wrote:
Gerro wrote:Nadam se prodaji Salaha na ljeto. Uzeti 200 miliona ocajnom Realu a dovesti nekog mladjeg superstara za 100 i jos 100 dati na stopera i veznjaka
Volim sto postojis, jer ne bih dao onaj rahatluk kad te banuju ni za šta na svijetu :oops:
:lol: :lol: :lol:
Ti sutra pratis svoje :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#40053 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Gerro wrote:

Ti sutra pratis svoje :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#40054 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

ne trolajte vas dvojica :angry:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40055 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Robbo
Trent
Firmino

Ne mogu vjerovati da ne bodujem igrača sa dva gola :mrgreen: ali neka, sačuvaćemo za Leicester 8-)
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#40056 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Robbo
Bobby
Trent
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#40057 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

u ovakvim utakmicamma se baš traži drskost, bezobraznost, razigranost, na žalost Kapiten toga slabo ima, nije ni Wijnaldum neki sad biser po tom pitanju, onaj ko je trebao biti, prop'o k'o kauč tj. keita, raspadnuti lalana i veteran milner ni na svom vrhuncu nisu baš toliko oduševljavali

poenta ovog mog laprdanja i lamentiranja nad ukočenim veznim redom kojeg sve češće znaju napucavati neki lijevi igrači, jeste u nedovođenju nikog na sredinu, a u sezoni kada si šampion evrope, stvarno je to trebalo kapitalizirati makar jednom igračinom, na makar jednom dijelu terena

ako ništa na ovakvim utakmicama gdje se protivnik baš nudi za nadigravanje, daj onda priliku onoj djeci željnoj dokazivanja, trčanja, borbe, a vidi se da imaju smisla za igru poput Jonesa i Eliotta

nemaju više baš ništa novo za ponuditi ni Henderson ni Milner, Lalana nije nikada ni imao,dok je Keita je najveća transfer greška u istoriji kluba, Caroll je za njega mala maca, samo što su Carolla zapale sezone bez rezultata a Keitu čista sreća zakačila da uzme LP i Supercup, a momak nije ni 1% zaslužan za te trofeje, pa se niko ne bavi s 50 miliona odštete za običnu panjinu
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#40058 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Nisam gledao tekmu. Sad pregled pregledao.... Šta bi Virgilu???
Gomez ne zna gdje je - na beku ili stoperu kod drugog njihovog gola. A šta Mane promaši glavom... :lol: :lol:
Najbolja akcija - dvojica bekova: Robertson počeo, Robertson završio.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40059 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Salah OUT 200 miliona
Lallana OUT free
Lovren OUT 10 miliona
Keita OUT 35 miliona
Shaq OUT 25 miliona


Sancho IN 100 miliona
Bruno Fernandes IN 50 miliona
Ruben Dias IN 40 miliona
Werner IN 35 miliona

i mozda jos neki veznjak ispod radara za nekih 25-30 miliona.

Naredna sezona je zadnja prilika da se za Salaha uzmu velike pare, a imat ce 28 godina, a treba polako razmisljati i o buducnosti.
Armin2013
Posts: 912
Joined: 19/08/2013 15:37

#40060 Re: Liverpool FC

Post by Armin2013 »

Malo je klubova koji mogu ovakvu noć priredit svojim navijačima :shock:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#40061 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Red je i bodovati ovakvu dramu:
5 TAA, 3 Firmino, 1 Fabino, flop Gomez.

Kao što netko već reče, zabiti 2 gola, a odigrati onako mlako, može samo Salah. Mane nije bio loš, ali nije dobio bodove od mene samo iz razloga onog katastrofalnog promašaja na nabacivanje iz kornera, ne znam šta je išao glavom, mogao je ćunom zabiti gol da je bio malo stentaniji.

Gomez je zbilja u fazi njihovog napada na 30 metara imao katastrofalno pozicioniranje, kod sva 3 gola je bio upleten u, općenito, loše reakcije obrane.
Kvalitetan srednjak fali, toga smo bili svi svjesni nakon odlaska Favelaša, ali izgleda da menadžeri i treneri još to nisu skontali. Svi mi priželjkujemo tekme kad je protivnik malo više napadački orijentiran, da se malo nadigravamo kao fol, ali evo sinoć se pokazalo kako smo u biti spremni na okomite lopte u fazi obrane.

Ne znam čemu drvlje i kamenje na Keitu, u Kupu uopće nije bio loš većim dijelom utakmice, sinoć ušao u 91.minuti :shock:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40062 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Keiti i Gomezu fale minute. Realno kad skontaš Joe od one utakmice protiv Burnleya prošle zime kada se povrijedio nije ozbiljne minute imao, sve sa klupe pred kraj. Pogotovo sada kada se igra visočije, treba mu vremena.

Za Keitu isto tako. Samo minute u nogama i biće to dobro.

Sa Arsenalom 30.10., srijeda čini mi se da pada.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#40063 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Keita je propast od igraca, od kako je dosao ili je povrijedjen ili je u losoj formi. Trebao je biti lider na sredini, a postao je obicna smlata, bolnica i klupa, postene utakmice nije odigrao za LFC.

Kada se samo sjetim koliko su levata trazhili, pregovarali sa RBL, ko da je Zidane iz najboljih dana, a ne gvinejska panjina.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40064 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma nije to baš tako, imao je vrlo dobro proljeće. Sve one važnije utakmice u trci za titulu je počinjao i odrađivao korektno posao.

Grešku je napravio što je otišao pod povredom na Afrički kup, gdje je samo još gori problem napravio sa onim mišićem. Da nije, bio bi fit od početka sezone.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#40065 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ja se baš ne bih složio u potpunosti sa Gandalfom, vezano za Keitu.
Koliko se ja sjećam došao je zdrav, a ozlijedio se kod nas, i to više puta, pa i u Africi. Imamo mi, a i imali smo i drugih igrača koji su bili povrijeđeni više puta po pola godine, pa su opet ostajali, a ima ih i sada. I onih koji su dobijali više šanse od Keite.

Za onaj dio u kojem govoriš da ga se čekalo godinu dana, stvaranje hajpa oko igrača koji i ne igra za nas i kovanje u zvijezde, to si u pravu totalno. Možda to ostavlja gorak okus kod nas navijača, jer smo svi od njega očekivali da bude skoro kao Lampard, ali za sada tanko...

Što se Gomeza tiče i prije utakmice sam pitao hoće li on mijenjati Matipa, i to sa razlogom. Znam da mu fali utakmica, ali pretpostavka je bila da će ići na njega, a ne na Virgila, trebalo je to malo kvalitetnije zatvarati. I onaj prvi gol je bio na desnoj strani obrane, a ne na lijevoj gdje obitava Virgil. Pa onaj faul na sredini terena kod gola, gdje se nije uspio na vrijeme vratiti i pozicionirati.

Ali, odličan je on igrač, i fali mu kontinuiteta igranja svih 90 minuta, baš kao i Keiti, tako da se nadam da će to nadoći, tek je početak sezone.

Sve u svemu, ne smijemo biti nezadovoljni, uboli smo 3 boda, zabili 4 gola, tako da...

Naravno da smijemo i kritizirati, pa ne bi mi bili mi kad bi prešutjeli :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#40066 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Armin2013 wrote:Malo je klubova koji mogu ovakvu noć priredit svojim navijačima :shock:
me bjezi ba prisjelo mi. Gorcina nekakva. Tacno sam u nekom momentu poceo navijati da zijane. Mrs u pizdu materinu, ocekujete da ce svako gace skinut kad se pojavite. Umirite u ljepoti i kombinacijama, driblinzima u prazno.
Saćeš vidjet kad ih Lester rastavi za poluvrijeme. i to samo zato sto redsi misle da su na papiru bolja ekipa.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40067 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Valjda im ovo od sinoć bude svojevrsna šamarčina.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#40068 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Klopp o utakmici :

"U prvih 30 minuta igrali smo najbolji fudbal do sada, protiv veoma dobro organizovanog tima. Postigli smo tri gola, a mogli smo i više. Oni su promjenili sistem, što je dozvoljeno i uglavnom nije problem za nas, ali sada je bio. Iz nekog razloga promjenili smo pristup. Neke ekipe bi se možda slomile na 0:3, ali njih to nije uznemirilo. Otvorili smo vrata, a oni su potrčali. Ovo je važna lekcija za nas, a više volim da učimo tokom utakmice nego poslije utakmice, jer da smo izgubili sa 3:4, lekcija bi bila ista. Pobjedili smo 4:3, osvojili tri boda i mnogo smo naučili. I ranije sam znao da moramo mnogo da se popravimo, ali sada vjerovatno i svi ostali to znaju".

Prije su se neke stvari popravljale nakon teških poraza i nesretnih remija, sada se neke stvari nauče tokom vrlo teškog meča i pobjede.
U LP zaista nije pametno nikoga potcijeniti a naročito ne ovakve ekipe koje skupljaju talente iz čitavog svijeta ala oba Red Bulla, Ajaxa i sl.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40069 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Roberto Firmino so far in 19/20:

A vs Norwich
A + A vs Chelsea (SC final)
G vs Southampton
None vs Arsenal
G + A vs Burnley
A vs Newcastle
None vs Napoli
G vs Chelsea
None vs Sheffield
A + A +A vs Salzburg

8 Assists + 3 Goals in 10 games. The glue to our team.
Svjedočimo li najboljoj Firminovoj sezoni do sada?
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#40070 Re: Liverpool FC

Post by manijak1 »

:oops: Skoro da mi pokvare noć , ali pobjeda je pobjeda.
Alexander -Arnold 5
Robertson 3
Salah 1 - dva gola su dva gola , ali trebo je na trening poslije utakmice :oops:
Kad pobjeđujemo nema flopa , ali cijela ekipa je flop , što je dozvolila onakvu zajebanciju .Allisone oporavi se što prije :oops:
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#40071 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

AmiĐa_Idriz wrote:
Roberto Firmino so far in 19/20:

A vs Norwich
A + A vs Chelsea (SC final)
G vs Southampton
None vs Arsenal
G + A vs Burnley
A vs Newcastle
None vs Napoli
G vs Chelsea
None vs Sheffield
A + A +A vs Salzburg

8 Assists + 3 Goals in 10 games. The glue to our team.
Svjedočimo li najboljoj Firminovoj sezoni do sada?
Mislim da nece postići 27 golova kao pretprosle sezone ali predviđam asistencije+golovi = bar 35+
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40072 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Nas najbolji ofanzivni igrac ubjedljivo. Salah bi bez njega izgledao kao Theo Walcot realno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40073 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

REZULTATI GLASANJA - 02.10.2019

2. kolo grupne faze LP

Liverpool - Salzburg 4:3

Mane
Robertson
Salah 2x

_______________________________________________

IGRAČ UTAKMICE

1. Trent Alexander-Arnold - 19b

2. Andy Robertson - 17b
3. Roberto Firmino - 11b
4. Mohamed Salah - 6b
5. Fabinho - 1b


UKUPNO

1. Trent Alexander-Arnold - 5b
2. Andy Robertson - 3b
3. Roberto Firmino - 1b

_______________________________________________

ALBERTO MORENO UTAKMICE

1. Joe Gomez - 1b

UKUPNO

1. Joe Gomez - 1b
Last edited by AmiĐa_Idriz on 04/10/2019 11:16, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40074 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

UKUPNO STANJE NA TABELI

TOP:

1. Roberto Firmino - 23b

2. Sadio Mane - 15b
3. Mohamed Salah / Joel Matip / Trent Alexander-Arnold - 8b
4. Fabinho / Andy Robertson - 7b
5. Gini Wijnaldum / Virgil van Dijk - 6b
6. James Milner - 5b
7. Adrian - 4b
8. Harvey Elliott - 3b
9. Jordan Henderson / Dejan Lovren - 1b


_______________________________________________

ALBERTO MORENO SEZONE :

1. Mohamed Salah - 5b
2. Trent Alexander-Arnold - 4b
3. Gini Wijnaldum / James Milner - 3b
4. Alex Oxlade-Chamberlain / Andy Robertson / Sadio Mane - 2b
5. Alisson Becker / Jordan Henderson / Adrian / Virgil van Dijk / Joe Gomez - 1b
Last edited by AmiĐa_Idriz on 04/10/2019 14:39, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40075 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

no_sekirli wrote:Poderase nas, ko peder erotiku :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj što se ismijah, promaklo mi je neku noć ovo :mrgreen:
Post Reply