već sam pisao o formi Salaha, fulanju zicera i sebičnosti, ali ovo primanje lopte, ovakve nonšalancije u prijemu lopte i gubljenju 7/10 duela, dugo nisam vidio kod jednog napadača
dade lik dva gola ali koliko pokloni lopti protivniku, nerealno majke mi, k'o da lik igra za blackpool a ne za mothafucking LFC
Arnold - 5 b - odlična partija
Robbo - 3 b - daje znake života,
Firmino - 1 b - brdo asistencija danas, ali brdo i loših odluka, komplikovanja pred golom
I kako nam samo na sredini fali jedan brz veznjak koji zna s loptom, ala neko od ovih red bull japanaca, a umjesto toga mi se krpimo sa veteranom milnerom, ademom i onom poganom prevarom od k(e)ite