Bjezi jebo te sad kad sam vidio gol sjebo sam se kakva je životinja Mane gledaj ti samo tu brzinu pokretljivost
English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#40002 Re: English Premier League
Ovaj karinaš nešto skakuće dok izvodi penale, Wijnaldum ne može s dva metra zabiti', bježi jebo te fudbal 
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#40003 Re: English Premier League
Liverpool nista narocito, dobili ekipu Chelsea bez 4-5 igraca iz prve postave (Ziyech, Pulisic, Chilwell, Thiago, novi golman Mendy), i mnogo srece (crveni karton i Kepina greska)
uzima City ove godine easy
uzima City ove godine easy
- sve_ovo_ja
- Posts: 2156
- Joined: 13/07/2016 11:10
#40004 Re: English Premier League
Bravo Gerro majstore, davno pisao da će ovo biti easy pobjeda. 
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#40005 Re: English Premier League
pa nije izgledalo easy dok je bilo 11vs11
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#40006 Re: English Premier League
Kako ništa naročito, kontrolisali utakmicu od starta? Thiago igrao poluvreme, a imao više dodira s loptom nego bilo koji igrač Chelseaja za celu utakmicu. To što vaši štoperi ne veruju Kepi je opravdano, al to nije sreća za Liverpool, vec slabost za Chelsea. Za sad vam dajem benefit of the doubt, jer nije bilo 5 igrača koji bi inače bili u prvih 11.
Ostaje da Liverpool nikad nije otišao iz druge brzine, jer nisu ni morali.
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#40007 Re: English Premier League
jeste kontrolisali utakmicu ali nije bilo nekih konkretnih prilikasaint_mirad wrote: ↑20/09/2020 21:05Kako ništa naročito, kontrolisali utakmicu od starta? Thiago igrao poluvreme, a imao više dodira s loptom nego bilo koji igrač Chelseaja za celu utakmicu. To što vaši štoperi ne veruju Kepi je opravdano, al to nije sreća za Liverpool, vec slabost za Chelsea. Za sad vam dajem benefit of the doubt, jer nije bilo 5 igrača koji bi inače bili u prvih 11.
Ostaje da Liverpool nikad nije otišao iz druge brzine, jer nisu ni morali.
dobro se drzao chelsea u prvom, imao je dvije poluprilike pri kontrama, 46-54 posjed lopte
najgore je sto nema krila da urade nesto po stranama pa werner bukvalno sve mora sam
u prvom poluvremenu je utakmica izgledala kao mrtvi remi, po meni
a thiago je dobar nema sta
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#40008 Re: English Premier League
Zar neće United?
A gledat ćemo Chelsea i sa mnogo tih novih igrača; Nekako sam uvjeren da je ova startna ekipa Chelsea bolja nego kad se počnu dodavati pojačanja. Valja to uigrati.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#40009 Re: English Premier League
Pa Chelsea bio bolji 10v11 nego 11v11
Copy paste Liverpoola sa početka prošle sezone. Ništa na oko toliko specijalno, ali vrlo rutinski i zrelo. Kontrola od 1 do 90 minute. Ako ovako nastave ja se puno ne brinem.
Chelsea nešto na kontre, ali totalno promašena i postavka i ideja. Ali dobro, friški su još, pred njima je dosta posla da to sve sklope. Idući meč sa Chelseam će sigurno biti dosta zahtjevniji.
Copy paste Liverpoola sa početka prošle sezone. Ništa na oko toliko specijalno, ali vrlo rutinski i zrelo. Kontrola od 1 do 90 minute. Ako ovako nastave ja se puno ne brinem.
Chelsea nešto na kontre, ali totalno promašena i postavka i ideja. Ali dobro, friški su još, pred njima je dosta posla da to sve sklope. Idući meč sa Chelseam će sigurno biti dosta zahtjevniji.
Last edited by AmiĐa_Idriz on 20/09/2020 21:18, edited 1 time in total.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#40010 Re: English Premier League
Veruj mene je pre utakmice kad sam vidio sastave najviše obradovalo što ne igra Pulisic. On bi bio preopasan za visoku defanzivnu liniju Liverpoola. Werner mi se jeste svidio, traži loptu i brz je, mada fali malo decision making kao u onoj situaciji kad se zakucao u Fabinha, a imao prostor da ide levo.ZyzzSar wrote: ↑20/09/2020 21:11jeste kontrolisali utakmicu ali nije bilo nekih konkretnih prilikasaint_mirad wrote: ↑20/09/2020 21:05Kako ništa naročito, kontrolisali utakmicu od starta? Thiago igrao poluvreme, a imao više dodira s loptom nego bilo koji igrač Chelseaja za celu utakmicu. To što vaši štoperi ne veruju Kepi je opravdano, al to nije sreća za Liverpool, vec slabost za Chelsea. Za sad vam dajem benefit of the doubt, jer nije bilo 5 igrača koji bi inače bili u prvih 11.
Ostaje da Liverpool nikad nije otišao iz druge brzine, jer nisu ni morali.
dobro se drzao chelsea u prvom, imao je dvije poluprilike pri kontrama, 46-54 posjed lopte
najgore je sto nema krila da urade nesto po stranama pa werner bukvalno sve mora sam
u prvom poluvremenu je utakmica izgledala kao mrtvi remi, po meni
a thiago je dobar nema sta
Kai malo deluje pogubljeno, al to nije čudno s obzirom na godine, teret očekivanja zbog novca za koji je doveden i protivnika.
Treba sačekati Chelsea dok bude u punom sastavu i dok se uigraju za par meseci. Ovaj poraz ne govori puno.
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#40011 Re: English Premier League
united hah, nisam ja navijac unitedaKing_Kenny wrote: ↑20/09/2020 21:13Zar neće United?![]()
A gledat ćemo Chelsea i sa mnogo tih novih igrača; Nekako sam uvjeren da je ova startna ekipa Chelsea bolja nego kad se počnu dodavati pojačanja. Valja to uigrati.
havertza treba uigrati, to ce biti problem, jer i danas je bio prosjek ili ispod prosjeka, ali lampard opet bio prisiljen da ga igra van pozicije
pulisic je uigran, najbolji igrac chelsea poslije restarta je bio, ziyech je isto pripremnu utakmicu odigrao odlicno na kojoj se ozlijedio, a chilwell u svakom slucaju ne moze biti gori od alonsa(u odbrani konkretno)
a werner je po meni dvije utakmica za redom najvise pokazao u chelseu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#40012 Re: English Premier League
Pa to se uvijek i vezalo za Wernera, kako ne funkcioniše najbolje bez brisanog prostora ispred sebe.saint_mirad wrote: ↑20/09/2020 21:18 Werner mi se jeste svidio, traži loptu i brz je, mada fali malo decision making kao u onoj situaciji kad se zakucao u Fabinha, a imao prostor da ide levo.
Ali biće on dobar.
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#40013 Re: English Premier League
slazem se u potpunostisaint_mirad wrote: ↑20/09/2020 21:18
Veruj mene je pre utakmice kad sam vidio sastave najviše obradovalo što ne igra Pulisic. On bi bio preopasan za visoku defanzivnu liniju Liverpoola. Werner mi se jeste svidio, traži loptu i brz je, mada fali malo decision making kao u onoj situaciji kad se zakucao u Fabinha, a imao prostor da ide levo.
Kai malo deluje pogubljeno, al to nije čudno s obzirom na godine, teret očekivanja zbog novca za koji je doveden i protivnika.
Treba sačekati Chelsea dok bude u punom sastavu i dok se uigraju za par meseci. Ovaj poraz ne govori puno.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#40014 Re: English Premier League
I ja mislim, doneće on golove, još ako se razigraju ovi oko njega.AmiĐa_Idriz wrote: ↑20/09/2020 21:20Pa to se uvijek i vezalo za Wernera, kako ne funkcioniše najbolje bez brisanog prostora ispred sebe.saint_mirad wrote: ↑20/09/2020 21:18 Werner mi se jeste svidio, traži loptu i brz je, mada fali malo decision making kao u onoj situaciji kad se zakucao u Fabinha, a imao prostor da ide levo.
Ali biće on dobar.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#40016 Re: English Premier League
Na Kepi se vidi da je mentalno srokan. Nadam se da ima dobre i pametne ljude oko sebe.
Neki povratak u Španiju bi bio najbolja solucija.
Neki povratak u Španiju bi bio najbolja solucija.
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#40017 Re: English Premier League
obecava ova sezona da ce biti dobra, dobar prosjek golova po utakmici, zanimljive utakmice, tvrdi klubovi gdje favoriti prosipaju bodove
onda, mnogo dobri igraci su dosli/dolaze u ligu: werner, havertz, ziyech, thiago, rodriguez, bale, i onaj bek Castagne i Reguilon ce vjerovatno biti dobri
konkurenti za mjesta u evropi po do sada vidjenom
top3: live, city, chelsea
ostatak: arsenal, spursi, united, wolvsi, everton
onda, mnogo dobri igraci su dosli/dolaze u ligu: werner, havertz, ziyech, thiago, rodriguez, bale, i onaj bek Castagne i Reguilon ce vjerovatno biti dobri
konkurenti za mjesta u evropi po do sada vidjenom
top3: live, city, chelsea
ostatak: arsenal, spursi, united, wolvsi, everton
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#40018 Re: English Premier League
Nije Kepa kriv što su engleski hajvani dali 80 miliona za golmana koji ne vrijedi ni 20
i sad kad se jasno vidi da on nije neko cudo na golu - oni ko fol njega ismijavaju
levati mu broje greške i nabijaju dodatni pritisak
to je to kad se gleda samo kroz prizmu para i koliko je neki igrac placen.
I ne treba ismijavati Kepu Arrizabalagu, vec budale koje su ga navodno skautirali i dale tolike pare za njega !
Njih treba taj bilmez Sean Finnegan ismijavati, a ne golmana. On se sam nije doveo u Chelsea.
I ne treba ismijavati Kepu Arrizabalagu, vec budale koje su ga navodno skautirali i dale tolike pare za njega !
Njih treba taj bilmez Sean Finnegan ismijavati, a ne golmana. On se sam nije doveo u Chelsea.
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#40020 Re: English Premier League
Sto nas zguzi Mane, Lampard, Christensen i Kepa
Cestitke prosjecnom Liverpoolu, da su igrali na svom nivou iz prosle sezone, bilo bi 0-8.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#40021 Re: English Premier League
Nuno postavio Adamu na rwb, a mnogo je opasniji napred.
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#40022 Re: English Premier League
KDB je zvijer, rijesio mec. U drugom se ovi probudili, ali fulali sve moguce i to bi bilo to.
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#40023 Re: English Premier League
igrat ce vjerovatno naprijed kad semedo dodje da igra beka/wing beka
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#40025 Re: English Premier League
Ako ovako ostane, dogodine će biti egzodus iz EPL. Neće klubovi moći da ispune obaveze iz ugovora sa igracima, dok ce Talijani i Njemci lagano da skupljaju zvjezde.
