English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40001 Re: English Premier League

Post by 90minut »

studeni76 wrote: 20/09/2020 18:46 Kepa, Kepa :-) Opet u svom filmu
Bjezi jebo te sad kad sam vidio gol sjebo sam se kakva je životinja Mane gledaj ti samo tu brzinu pokretljivost :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#40002 Re: English Premier League

Post by Velkoski »

Ovaj karinaš nešto skakuće dok izvodi penale, Wijnaldum ne može s dva metra zabiti', bježi jebo te fudbal :D
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#40003 Re: English Premier League

Post by ZyzzSar »

Liverpool nista narocito, dobili ekipu Chelsea bez 4-5 igraca iz prve postave (Ziyech, Pulisic, Chilwell, Thiago, novi golman Mendy), i mnogo srece (crveni karton i Kepina greska)
uzima City ove godine easy
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2156
Joined: 13/07/2016 11:10

#40004 Re: English Premier League

Post by sve_ovo_ja »

Bravo Gerro majstore, davno pisao da će ovo biti easy pobjeda. :thumbup:
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#40005 Re: English Premier League

Post by ZyzzSar »

sve_ovo_ja wrote: 20/09/2020 20:53 Bravo Gerro majstore, davno pisao da će ovo biti easy pobjeda. :thumbup:
pa nije izgledalo easy dok je bilo 11vs11 :D
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#40006 Re: English Premier League

Post by saint_mirad »

ZyzzSar wrote: 20/09/2020 20:50 Liverpool nista narocito, dobili ekipu Chelsea bez 4-5 igraca iz prve postave (Ziyech, Pulisic, Chilwell, Thiago, novi golman Mendy), i mnogo srece (crveni karton i Kepina greska)
uzima City ove godine easy
Kako ništa naročito, kontrolisali utakmicu od starta? Thiago igrao poluvreme, a imao više dodira s loptom nego bilo koji igrač Chelseaja za celu utakmicu. To što vaši štoperi ne veruju Kepi je opravdano, al to nije sreća za Liverpool, vec slabost za Chelsea. Za sad vam dajem benefit of the doubt, jer nije bilo 5 igrača koji bi inače bili u prvih 11.

Ostaje da Liverpool nikad nije otišao iz druge brzine, jer nisu ni morali.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#40007 Re: English Premier League

Post by ZyzzSar »

saint_mirad wrote: 20/09/2020 21:05
ZyzzSar wrote: 20/09/2020 20:50 Liverpool nista narocito, dobili ekipu Chelsea bez 4-5 igraca iz prve postave (Ziyech, Pulisic, Chilwell, Thiago, novi golman Mendy), i mnogo srece (crveni karton i Kepina greska)
uzima City ove godine easy
Kako ništa naročito, kontrolisali utakmicu od starta? Thiago igrao poluvreme, a imao više dodira s loptom nego bilo koji igrač Chelseaja za celu utakmicu. To što vaši štoperi ne veruju Kepi je opravdano, al to nije sreća za Liverpool, vec slabost za Chelsea. Za sad vam dajem benefit of the doubt, jer nije bilo 5 igrača koji bi inače bili u prvih 11.

Ostaje da Liverpool nikad nije otišao iz druge brzine, jer nisu ni morali.
jeste kontrolisali utakmicu ali nije bilo nekih konkretnih prilika
dobro se drzao chelsea u prvom, imao je dvije poluprilike pri kontrama, 46-54 posjed lopte
najgore je sto nema krila da urade nesto po stranama pa werner bukvalno sve mora sam
u prvom poluvremenu je utakmica izgledala kao mrtvi remi, po meni
a thiago je dobar nema sta
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#40008 Re: English Premier League

Post by King_Kenny »

ZyzzSar wrote: 20/09/2020 20:50 Liverpool nista narocito, dobili ekipu Chelsea bez 4-5 igraca iz prve postave (Ziyech, Pulisic, Chilwell, Thiago, novi golman Mendy), i mnogo srece (crveni karton i Kepina greska)
uzima City ove godine easy
Zar neće United? :mrgreen:

A gledat ćemo Chelsea i sa mnogo tih novih igrača; Nekako sam uvjeren da je ova startna ekipa Chelsea bolja nego kad se počnu dodavati pojačanja. Valja to uigrati.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40009 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa Chelsea bio bolji 10v11 nego 11v11 :mrgreen:

Copy paste Liverpoola sa početka prošle sezone. Ništa na oko toliko specijalno, ali vrlo rutinski i zrelo. Kontrola od 1 do 90 minute. Ako ovako nastave ja se puno ne brinem.

Chelsea nešto na kontre, ali totalno promašena i postavka i ideja. Ali dobro, friški su još, pred njima je dosta posla da to sve sklope. Idući meč sa Chelseam će sigurno biti dosta zahtjevniji.
Last edited by AmiĐa_Idriz on 20/09/2020 21:18, edited 1 time in total.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#40010 Re: English Premier League

Post by saint_mirad »

ZyzzSar wrote: 20/09/2020 21:11
saint_mirad wrote: 20/09/2020 21:05
ZyzzSar wrote: 20/09/2020 20:50 Liverpool nista narocito, dobili ekipu Chelsea bez 4-5 igraca iz prve postave (Ziyech, Pulisic, Chilwell, Thiago, novi golman Mendy), i mnogo srece (crveni karton i Kepina greska)
uzima City ove godine easy
Kako ništa naročito, kontrolisali utakmicu od starta? Thiago igrao poluvreme, a imao više dodira s loptom nego bilo koji igrač Chelseaja za celu utakmicu. To što vaši štoperi ne veruju Kepi je opravdano, al to nije sreća za Liverpool, vec slabost za Chelsea. Za sad vam dajem benefit of the doubt, jer nije bilo 5 igrača koji bi inače bili u prvih 11.

Ostaje da Liverpool nikad nije otišao iz druge brzine, jer nisu ni morali.
jeste kontrolisali utakmicu ali nije bilo nekih konkretnih prilika
dobro se drzao chelsea u prvom, imao je dvije poluprilike pri kontrama, 46-54 posjed lopte
najgore je sto nema krila da urade nesto po stranama pa werner bukvalno sve mora sam
u prvom poluvremenu je utakmica izgledala kao mrtvi remi, po meni
a thiago je dobar nema sta
Veruj mene je pre utakmice kad sam vidio sastave najviše obradovalo što ne igra Pulisic. On bi bio preopasan za visoku defanzivnu liniju Liverpoola. Werner mi se jeste svidio, traži loptu i brz je, mada fali malo decision making kao u onoj situaciji kad se zakucao u Fabinha, a imao prostor da ide levo.

Kai malo deluje pogubljeno, al to nije čudno s obzirom na godine, teret očekivanja zbog novca za koji je doveden i protivnika.

Treba sačekati Chelsea dok bude u punom sastavu i dok se uigraju za par meseci. Ovaj poraz ne govori puno.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#40011 Re: English Premier League

Post by ZyzzSar »

King_Kenny wrote: 20/09/2020 21:13
ZyzzSar wrote: 20/09/2020 20:50 Liverpool nista narocito, dobili ekipu Chelsea bez 4-5 igraca iz prve postave (Ziyech, Pulisic, Chilwell, Thiago, novi golman Mendy), i mnogo srece (crveni karton i Kepina greska)
uzima City ove godine easy
Zar neće United? :mrgreen:

A gledat ćemo Chelsea i sa mnogo tih novih igrača; Nekako sam uvjeren da je ova startna ekipa Chelsea bolja nego kad se počnu dodavati pojačanja. Valja to uigrati.
united hah, nisam ja navijac uniteda :D
havertza treba uigrati, to ce biti problem, jer i danas je bio prosjek ili ispod prosjeka, ali lampard opet bio prisiljen da ga igra van pozicije
pulisic je uigran, najbolji igrac chelsea poslije restarta je bio, ziyech je isto pripremnu utakmicu odigrao odlicno na kojoj se ozlijedio, a chilwell u svakom slucaju ne moze biti gori od alonsa(u odbrani konkretno)
a werner je po meni dvije utakmica za redom najvise pokazao u chelseu
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40012 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

saint_mirad wrote: 20/09/2020 21:18 Werner mi se jeste svidio, traži loptu i brz je, mada fali malo decision making kao u onoj situaciji kad se zakucao u Fabinha, a imao prostor da ide levo.

Pa to se uvijek i vezalo za Wernera, kako ne funkcioniše najbolje bez brisanog prostora ispred sebe.

Ali biće on dobar.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#40013 Re: English Premier League

Post by ZyzzSar »

saint_mirad wrote: 20/09/2020 21:18
Veruj mene je pre utakmice kad sam vidio sastave najviše obradovalo što ne igra Pulisic. On bi bio preopasan za visoku defanzivnu liniju Liverpoola. Werner mi se jeste svidio, traži loptu i brz je, mada fali malo decision making kao u onoj situaciji kad se zakucao u Fabinha, a imao prostor da ide levo.

Kai malo deluje pogubljeno, al to nije čudno s obzirom na godine, teret očekivanja zbog novca za koji je doveden i protivnika.

Treba sačekati Chelsea dok bude u punom sastavu i dok se uigraju za par meseci. Ovaj poraz ne govori puno.
slazem se u potpunosti
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#40014 Re: English Premier League

Post by saint_mirad »

AmiĐa_Idriz wrote: 20/09/2020 21:20
saint_mirad wrote: 20/09/2020 21:18 Werner mi se jeste svidio, traži loptu i brz je, mada fali malo decision making kao u onoj situaciji kad se zakucao u Fabinha, a imao prostor da ide levo.

Pa to se uvijek i vezalo za Wernera, kako ne funkcioniše najbolje bez brisanog prostora ispred sebe.

Ali biće on dobar.
I ja mislim, doneće on golove, još ako se razigraju ovi oko njega.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40016 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Na Kepi se vidi da je mentalno srokan. Nadam se da ima dobre i pametne ljude oko sebe.

Neki povratak u Španiju bi bio najbolja solucija.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#40017 Re: English Premier League

Post by ZyzzSar »

obecava ova sezona da ce biti dobra, dobar prosjek golova po utakmici, zanimljive utakmice, tvrdi klubovi gdje favoriti prosipaju bodove
onda, mnogo dobri igraci su dosli/dolaze u ligu: werner, havertz, ziyech, thiago, rodriguez, bale, i onaj bek Castagne i Reguilon ce vjerovatno biti dobri

konkurenti za mjesta u evropi po do sada vidjenom
top3: live, city, chelsea
ostatak: arsenal, spursi, united, wolvsi, everton
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#40018 Re: English Premier League

Post by LSD »

Nije Kepa kriv što su engleski hajvani dali 80 miliona za golmana koji ne vrijedi ni 20 :lol: i sad kad se jasno vidi da on nije neko cudo na golu - oni ko fol njega ismijavaju :lol: levati mu broje greške i nabijaju dodatni pritisak :lol: to je to kad se gleda samo kroz prizmu para i koliko je neki igrac placen.


I ne treba ismijavati Kepu Arrizabalagu, vec budale koje su ga navodno skautirali i dale tolike pare za njega !
Njih treba taj bilmez Sean Finnegan ismijavati, a ne golmana. On se sam nije doveo u Chelsea.
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40019 Re: English Premier League

Post by Logovan »

https://www.klix.ba/sport/nogomet/klopp ... /200921008

:lol: :lol: Lud je Klopp. Neka ga je naružio. :D
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#40020 Re: English Premier League

Post by diablobih »

Sto nas zguzi Mane, Lampard, Christensen i Kepa :D Cestitke prosjecnom Liverpoolu, da su igrali na svom nivou iz prosle sezone, bilo bi 0-8.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#40021 Re: English Premier League

Post by saint_mirad »

Nuno postavio Adamu na rwb, a mnogo je opasniji napred.
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#40022 Re: English Premier League

Post by diablobih »

KDB je zvijer, rijesio mec. U drugom se ovi probudili, ali fulali sve moguce i to bi bilo to.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#40023 Re: English Premier League

Post by ZyzzSar »

saint_mirad wrote: 21/09/2020 21:50 Nuno postavio Adamu na rwb, a mnogo je opasniji napred.
igrat ce vjerovatno naprijed kad semedo dodje da igra beka/wing beka
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40024 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#40025 Re: English Premier League

Post by drug_profi »

Ako ovako ostane, dogodine će biti egzodus iz EPL. Neće klubovi moći da ispune obaveze iz ugovora sa igracima, dok ce Talijani i Njemci lagano da skupljaju zvjezde.
Post Reply