La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4001 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

kakotakonikako wrote:
Tomahawk11 wrote:
kakotakonikako wrote: Naravno ovo drugo ne komentarises. Bravo forumas "ultima_palabra".
Ne komentarisu ni drugi ovo prvo, odnosno izvrcu i pisu kako nije bilo nekog igraca Madrida u blizini.
Nisam vidio ni ti da si se nesto pregulio sa komentarom. Uglavnom ista prica kao i na svim temama.
Maliciozna, provokatorska, bez potrebe da se na istu obraca paznja.
Pa sto onda obracas paznju ???????
Rekao sam da u svim diskutabilnim situacijama se UVIJEK svira za real a nikada PROTIV. Zasto ?????
Lako je pogoditi.
kakotakonikako wrote:Nijedan sudija nema muda da kada je situacija diskutabilna da svira kontra Reala. Ali zato uvijek u tim situacijama se svira za Real.
Nemoj me kvotati, necu ni obracati paznju.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#4002 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kakotakonikako »

Tomahawk11 wrote:
kakotakonikako wrote: Pa sto onda obracas paznju ???????
Rekao sam da u svim diskutabilnim situacijama se UVIJEK svira za real a nikada PROTIV. Zasto ?????
Lako je pogoditi.
kakotakonikako wrote:Nijedan sudija nema muda da kada je situacija diskutabilna da svira kontra Reala. Ali zato uvijek u tim situacijama se svira za Real.
Nemoj me kvotati, necu ni obracati paznju.
Da li je to zabranjeno ????? Da li je zabranjeno reci svoje misljenje ??? A ako nije po tvome, tvoj problem.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4003 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Nije zabranjeno. Nista ti ja necu napisati, sve dok me ne kvotas.
Onda kad me kvotas, onda ja napisem svoje misljenje.
Rekoh ti ranije, misljenje ti je jednostrano, maliciozno i zasnovano na konstrukciji.
O tome i sa onima koji podrzavaju to ne namjeravam da polemisem.
Mislim mozemo, ali odmah da znas da cu se sprdati.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#4004 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kakotakonikako »

Tomahawk11 wrote:Nije zabranjeno. Nista ti ja necu napisati, sve dok me ne kvotas.
Onda kad me kvotas, onda ja napisem svoje misljenje.
Rekoh ti ranije, misljenje ti je jednostrano, maliciozno i zasnovano na konstrukciji.
O tome i sa onima koji podrzavaju to ne namjeravam da polemisem.
Mislim mozemo, ali odmah da znas da cu se sprdati.
Znaci, da te na dalje smatram sa ovom kakrakternom osobinom, kod svih tvojih postova. Dobro, O.K.
Ako tako zelis i izjasnjavas se. Da znam za ubuduce i da te tako tretiram.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4005 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Jest mi stalo sta ces i kako ces :lol: :lol:
Sve dok ne prelazis granicu, radi sta hoces.
A ako je predjes, onda ti se zna 8-)
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#4006 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kakotakonikako »

Tomahawk11 wrote:Jest mi stalo sta ces i kako ces :lol: :lol:
Sve dok ne prelazis granicu, radi sta hoces.
A ako je predjes, onda ti se zna 8-)
Da li se i sada sprdas ?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4007 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ne kontam, sta hoces?
Popusti, covjece.
Ne zanima me ni sta pises ni sta hoces.
Ako vec imas zelju, mozes medju rijetke na foe listu.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#4008 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

Pero poslao još aparata za ne daj Bože . :) Nek se nađe :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4009 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Charuga »

Na ovoj temi gore nego na onoj o PLBiH ... :mrgreen:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#4010 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by leškarenje »

Tomahawk11 wrote:Jest mi stalo sta ces i kako ces :lol: :lol:
Sve dok ne prelazis granicu, radi sta hoces.
A ako je predjes, onda ti se zna 8-)
Vidi ti to kako ćeš :lol: imaces tretman kakav niko nema :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4011 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

leškarenje wrote:
Tomahawk11 wrote:Jest mi stalo sta ces i kako ces :lol: :lol:
Sve dok ne prelazis granicu, radi sta hoces.
A ako je predjes, onda ti se zna 8-)
Vidi ti to kako ćeš :lol: imaces tretman kakav niko nema :izet:
Ih. Foe lista i vozdra.
Ili jednostavno, da posudim od jednog vrlog forumasa.
Setnja :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4012 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

Charuga wrote:Na ovoj temi gore nego na onoj o PLBiH ... :mrgreen:
Zakuhalo se na više frontova. :mrgreen:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#4014 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

ultima nemoj montirat snimke, pusti original :run: :D
dodik i oni tamo ne priznaju ovo
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4015 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Romanista 101% »

hajmo opet iz pocetka, jel bio penal ili nije? :D
User avatar
vicious
Posts: 7667
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#4016 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by vicious »

Izgleda da je ovo sve bilo neregularno, treba ponoviti utakmicu :D
User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#4017 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by darius_maximus »

ultima_palabra wrote:Penal je 50-50 po meni, vidio sam hiljade onakvih sviranih, a i nesviranih.

Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
Kako se to odlucuje, je li stekao prednost?
Mozda bi, da on nije "igrao rukom" lopta dosla do nekog igraca Villareala, pa kontra, pa go.

Gleda se:
1. Namjera
2. Blizina (razmak izmedju lopte i igraca, tj. vrijeme reakcije)
3. Da li ruka ide prema lopti ili od lopte (ovo je, sto pricaju, "prirodni polozaj")

Ove tri stvari su glavne i sudija ima ovlasti da odluci na osnovu ovih kriterija je li penal ili nije.
U ovom slucaju je pogrijesio, zasto je problem priznati?

@Tomahawk, nisam vidio ostale golove prije, ali sad pogledah na footytube.
Drugi go Villareala mirise na ofsajd, ali ono su centimetri, bas tesko za vidjeti, dok ne vidis ovako na ponovljenom par puta.
Cak se ni Ramos, ja mislim, nije nesto bunio, kao da i on nije bas mislio da jeste.

To sve opet ne znaci da sudija nije pogrijesio kod penala.
Ne mogu dva pogresna dati jedno ispravno.

Moram reci da su sudije u zadnje vrijeme generalno lose, koju god utakmicu haman gledam...
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#4018 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by dinty2 »

kaki su ovo pokloni :?


Image
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4019 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

Šećer, kafa, sok i tako to. :D
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#4020 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

Logovan wrote:Šećer, kafa, sok i tako to. :D
Image

Malo rok isteko :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4021 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tito_i_Partija »

Ovo je k'o kad iz hotela kradu peskire. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4022 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

R9.. wrote:
Logovan wrote:Šećer, kafa, sok i tako to. :D
http://www.zenskisvet.com/recepti/recept-1057.jpg

Malo rok isteko :D
Da je dosudio dva penala, dobio bi lokum kojem rok nije istekao. 8-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4023 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

Logovan wrote:
Charuga wrote:Na ovoj temi gore nego na onoj o PLBiH ... :mrgreen:
Zakuhalo se na više frontova. :mrgreen:
Mislim da ovo jos uvijek nije u rangu PLBiH i "Premiership vs LaLiga", ali ovo oko Reala i sudija ima definitivno potencijala 8-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4024 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

Btw ovo je dokaz da je Premiership najbolja liga svijeta.





Let the games begin.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4025 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

@darius_maximus, drugi gol mirise na ofsajd, prvi asistencija rukom....ali nije to poenta.
Onog momenta kad se u fudbal uvedu hawk eye i senzori dodira lopte rukom, ovo vise nece biti ista igra.
Post Reply