Nemoj me kvotati, necu ni obracati paznju.kakotakonikako wrote:Pa sto onda obracas paznju ???????Tomahawk11 wrote:Ne komentarisu ni drugi ovo prvo, odnosno izvrcu i pisu kako nije bilo nekog igraca Madrida u blizini.kakotakonikako wrote: Naravno ovo drugo ne komentarises. Bravo forumas "ultima_palabra".
Nisam vidio ni ti da si se nesto pregulio sa komentarom. Uglavnom ista prica kao i na svim temama.
Maliciozna, provokatorska, bez potrebe da se na istu obraca paznja.
Rekao sam da u svim diskutabilnim situacijama se UVIJEK svira za real a nikada PROTIV. Zasto ?????
Lako je pogoditi.
kakotakonikako wrote:Nijedan sudija nema muda da kada je situacija diskutabilna da svira kontra Reala. Ali zato uvijek u tim situacijama se svira za Real.
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4001 Re: Spanska liga ( Primera División )
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#4002 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da li je to zabranjeno ????? Da li je zabranjeno reci svoje misljenje ??? A ako nije po tvome, tvoj problem.Tomahawk11 wrote:Nemoj me kvotati, necu ni obracati paznju.kakotakonikako wrote: Pa sto onda obracas paznju ???????
Rekao sam da u svim diskutabilnim situacijama se UVIJEK svira za real a nikada PROTIV. Zasto ?????
Lako je pogoditi.
kakotakonikako wrote:Nijedan sudija nema muda da kada je situacija diskutabilna da svira kontra Reala. Ali zato uvijek u tim situacijama se svira za Real.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4003 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nije zabranjeno. Nista ti ja necu napisati, sve dok me ne kvotas.
Onda kad me kvotas, onda ja napisem svoje misljenje.
Rekoh ti ranije, misljenje ti je jednostrano, maliciozno i zasnovano na konstrukciji.
O tome i sa onima koji podrzavaju to ne namjeravam da polemisem.
Mislim mozemo, ali odmah da znas da cu se sprdati.
Onda kad me kvotas, onda ja napisem svoje misljenje.
Rekoh ti ranije, misljenje ti je jednostrano, maliciozno i zasnovano na konstrukciji.
O tome i sa onima koji podrzavaju to ne namjeravam da polemisem.
Mislim mozemo, ali odmah da znas da cu se sprdati.
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#4004 Re: Spanska liga ( Primera División )
Znaci, da te na dalje smatram sa ovom kakrakternom osobinom, kod svih tvojih postova. Dobro, O.K.Tomahawk11 wrote:Nije zabranjeno. Nista ti ja necu napisati, sve dok me ne kvotas.
Onda kad me kvotas, onda ja napisem svoje misljenje.
Rekoh ti ranije, misljenje ti je jednostrano, maliciozno i zasnovano na konstrukciji.
O tome i sa onima koji podrzavaju to ne namjeravam da polemisem.
Mislim mozemo, ali odmah da znas da cu se sprdati.
Ako tako zelis i izjasnjavas se. Da znam za ubuduce i da te tako tretiram.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4005 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jest mi stalo sta ces i kako ces
Sve dok ne prelazis granicu, radi sta hoces.
A ako je predjes, onda ti se zna
Sve dok ne prelazis granicu, radi sta hoces.
A ako je predjes, onda ti se zna
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#4006 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da li se i sada sprdas ?Tomahawk11 wrote:Jest mi stalo sta ces i kako ces![]()
![]()
Sve dok ne prelazis granicu, radi sta hoces.
A ako je predjes, onda ti se zna
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4007 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne kontam, sta hoces?
Popusti, covjece.
Ne zanima me ni sta pises ni sta hoces.
Ako vec imas zelju, mozes medju rijetke na foe listu.
Popusti, covjece.
Ne zanima me ni sta pises ni sta hoces.
Ako vec imas zelju, mozes medju rijetke na foe listu.
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#4008 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pero poslao još aparata za ne daj Bože .
Nek se nađe 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4009 Re: Spanska liga ( Primera División )
Na ovoj temi gore nego na onoj o PLBiH ... 
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#4010 Re: Spanska liga ( Primera División )
Vidi ti to kako ćešTomahawk11 wrote:Jest mi stalo sta ces i kako ces![]()
![]()
Sve dok ne prelazis granicu, radi sta hoces.
A ako je predjes, onda ti se zna
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4011 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ih. Foe lista i vozdra.leškarenje wrote:Vidi ti to kako ćešTomahawk11 wrote:Jest mi stalo sta ces i kako ces![]()
![]()
Sve dok ne prelazis granicu, radi sta hoces.
A ako je predjes, onda ti se znaimaces tretman kakav niko nema
Ili jednostavno, da posudim od jednog vrlog forumasa.
Setnja
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4012 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zakuhalo se na više frontova.Charuga wrote:Na ovoj temi gore nego na onoj o PLBiH ...
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#4014 Re: Spanska liga ( Primera División )
ultima nemoj montirat snimke, pusti original
dodik i oni tamo ne priznaju ovo
dodik i oni tamo ne priznaju ovo
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#4015 Re: Spanska liga ( Primera División )
hajmo opet iz pocetka, jel bio penal ili nije? 
- vicious
- Posts: 7667
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#4016 Re: Spanska liga ( Primera División )
Izgleda da je ovo sve bilo neregularno, treba ponoviti utakmicu 
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#4017 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kako se to odlucuje, je li stekao prednost?ultima_palabra wrote:Penal je 50-50 po meni, vidio sam hiljade onakvih sviranih, a i nesviranih.
Kod penala se najviše gleda da li je igrač stekao prednost igranjem rukom... jeste, jer ju je fino uštopao da je može izbiti, inače bi mu pobjegla vjerovatno. Druga stvar koja se gleda je namjera, nje nije bilo.
Mozda bi, da on nije "igrao rukom" lopta dosla do nekog igraca Villareala, pa kontra, pa go.
Gleda se:
1. Namjera
2. Blizina (razmak izmedju lopte i igraca, tj. vrijeme reakcije)
3. Da li ruka ide prema lopti ili od lopte (ovo je, sto pricaju, "prirodni polozaj")
Ove tri stvari su glavne i sudija ima ovlasti da odluci na osnovu ovih kriterija je li penal ili nije.
U ovom slucaju je pogrijesio, zasto je problem priznati?
@Tomahawk, nisam vidio ostale golove prije, ali sad pogledah na footytube.
Drugi go Villareala mirise na ofsajd, ali ono su centimetri, bas tesko za vidjeti, dok ne vidis ovako na ponovljenom par puta.
Cak se ni Ramos, ja mislim, nije nesto bunio, kao da i on nije bas mislio da jeste.
To sve opet ne znaci da sudija nije pogrijesio kod penala.
Ne mogu dva pogresna dati jedno ispravno.
Moram reci da su sudije u zadnje vrijeme generalno lose, koju god utakmicu haman gledam...
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#4018 Re: Spanska liga ( Primera División )
kaki su ovo pokloni


- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4019 Re: Spanska liga ( Primera División )
Šećer, kafa, sok i tako to. 
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#4020 Re: Spanska liga ( Primera División )
Logovan wrote:Šećer, kafa, sok i tako to.

Malo rok isteko
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#4021 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ovo je k'o kad iz hotela kradu peskire. 
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4022 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da je dosudio dva penala, dobio bi lokum kojem rok nije istekao.R9.. wrote:http://www.zenskisvet.com/recepti/recept-1057.jpgLogovan wrote:Šećer, kafa, sok i tako to.
Malo rok isteko
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#4023 Re: Spanska liga ( Primera División )
Mislim da ovo jos uvijek nije u rangu PLBiH i "Premiership vs LaLiga", ali ovo oko Reala i sudija ima definitivno potencijalaLogovan wrote:Zakuhalo se na više frontova.Charuga wrote:Na ovoj temi gore nego na onoj o PLBiH ...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#4024 Re: Spanska liga ( Primera División )
Btw ovo je dokaz da je Premiership najbolja liga svijeta.
Let the games begin.
Let the games begin.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4025 Re: Spanska liga ( Primera División )
@darius_maximus, drugi gol mirise na ofsajd, prvi asistencija rukom....ali nije to poenta.
Onog momenta kad se u fudbal uvedu hawk eye i senzori dodira lopte rukom, ovo vise nece biti ista igra.
Onog momenta kad se u fudbal uvedu hawk eye i senzori dodira lopte rukom, ovo vise nece biti ista igra.
