odlicno izgjedaju i naravno meni ne stoje
What to wear???
Moderator: anex
-
hocunecu
- Posts: 1755
- Joined: 25/09/2008 13:18
#4001 Re: What to wear???
ima i sad, proslu subotu ja gledala
odlicno izgjedaju i naravno meni ne stoje
odlicno izgjedaju i naravno meni ne stoje
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#4002 Re: What to wear???
hocunecu wrote:ima i sad, proslu subotu ja gledala
odlicno izgjedaju i naravno meni ne stoje
Ma izgledaju super, i ne razvlace se ko zvaka
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4003 Re: What to wear???
i ja sam imala te, martina il vako nesto se model zvao. meni su bile predugeCholina_Lokica wrote:Ja sam malo visocija od tebe i dobro mi plaho stojeradenska wrote:gdje mogu kupiti farmerke po povoljnim cijenama da su ono kao na peglu ako razumijete a da nije previse nizak pojas, da mogu sjesti kako treba. Naravno, za mLogo visoke zene 181 cm.
I stoje li one uopce visokim zenama. Kakve stoje ustvari. Ja sam tek po nekim fotografijama skontala da mi neke farmerice koje sam prije nosila uopce nisu pristajale a ubila bih onog ko bi mi to rekao.
Bile su prije pravo dobre u mangu takve, ne znam ima li ih jos, a duzina im je bila dobra, kad su meni dovoljno dugacke i tebi ce biti
http://shop.mango.com/BA/p/mango/clothi ... 3328040_TS
eve hiiiiin
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#4004 Re: What to wear???
uuuuu sto su dooooooooobre, kolko para
samo informativno moram ih kupiti sve da su 300 KM. Zezam se, max za faarmerke 100 KM

-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#4005 Re: What to wear???
Ne znam da li ste upoznate, ali u prodavnici Mardi je rasprodaja, ja sam sebi kupila predivna dva kaputica po 49 KM, bili su 119. Svi kompleti ( suknja ili hlace sa sakoom) super krojeva isto po 49. Ima jos svih velicina. (ovaj post ima i na sarajevo soping)

- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#4006 Re: What to wear???
85kmradenska wrote:uuuuu sto su dooooooooobre, kolko parasamo informativno moram ih kupiti sve da su 300 KM. Zezam se, max za faarmerke 100 KM
![]()
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#4007 Re: What to wear???
hmmm..na vrh mi je misli ali gdje je ono ta prodavnica?radenska wrote:Ne znam da li ste upoznate, ali u prodavnici Mardi je rasprodaja, ja sam sebi kupila predivna dva kaputica po 49 KM, bili su 119. Svi kompleti ( suknja ili hlace sa sakoom) super krojeva isto po 49. Ima jos svih velicina. (ovaj post ima i na sarajevo soping)![]()
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#4008 Re: What to wear???
socijalno kod frizerskog salona AS, kod pozorista mladih na uglu i na skenderiji.Ima negdje i na ilidzi ali ne znam gdje
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#4009 Re: What to wear???
Savjet?
Kupila sam nekoliko pidzama koje su prelijepe da budu... pidzame
Nije bas da zelim izaci u grad u istoj, ali... ono, buduci da je nosam kao odjecu po kuci, a ne kao pidzamu... sta mislite o "trknuti do granapa" u istoj?
Evo slika jedne od...
sad ce cijela forumska mahala znati da sam izasla u pidzami, al' eto

Uploaded with ImageShack.us
Kupila sam nekoliko pidzama koje su prelijepe da budu... pidzame
Nije bas da zelim izaci u grad u istoj, ali... ono, buduci da je nosam kao odjecu po kuci, a ne kao pidzamu... sta mislite o "trknuti do granapa" u istoj?
Evo slika jedne od...
sad ce cijela forumska mahala znati da sam izasla u pidzami, al' eto

Uploaded with ImageShack.us
Last edited by suncica24 on 26/02/2012 21:49, edited 1 time in total.
-
mumy
- Posts: 756
- Joined: 25/05/2011 21:21
#4010 Re: What to wear???
ja izlazim do granapa i bacam smece
al samo ako je pismena
- anestezija123
- Posts: 193
- Joined: 06/10/2011 17:16
#4011 Re: What to wear???
De ti nama reci gdje si nabavila ovu lijepu pidzamu. 
Btw, ja izadjem u trenerci uvijek, bas me briga. U pidzami ne bih izasla radi svoje neke suhve, jer spavam u njoj... Al' to je druga stvar.
Btw, ja izadjem u trenerci uvijek, bas me briga. U pidzami ne bih izasla radi svoje neke suhve, jer spavam u njoj... Al' to je druga stvar.
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#4012 Re: What to wear???
ja bi to u grad obukla
inace cim iz kreveta izadjem skinem pidzamu radi higijene, ne bi mogla sebe zamisliti da izadjem pred vrata a opet u istom legnem spavati, ali zato cim kuci dodjem prvo skinem hlace i obucem trenerku.
inace cim iz kreveta izadjem skinem pidzamu radi higijene, ne bi mogla sebe zamisliti da izadjem pred vrata a opet u istom legnem spavati, ali zato cim kuci dodjem prvo skinem hlace i obucem trenerku.
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#4013 Re: What to wear???
Ako ima neko iz visokog ko je upucen u cijene Nerzz beslagic (isto jakne vec sam priej pisala) i da li su malkice jeftiniji od ovih u Sarajevu, Ona teta u ferhadiji je strasno neljubazna, samo sam jednu probala i izasla nisam mogla da je slusam.
-
mumy
- Posts: 756
- Joined: 25/05/2011 21:21
#4014 Re: What to wear???
Inace ne spavam u pidzami,vecinom u boksericama i majici kratkih rukava(koje kupim vise komada u svim bojama)Pidzama mi sluzi ko i trenerka,za nositi po kuci...
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#4015 Re: What to wear???
minjona, tako sam jednom ljetos, navecer na Ferhadiji, mislim da je bio SFF, vidjela djevojku... sredjena, cakum-pakum, na njoj haljinica i ja gledam i kontam... gdje sam je ono vidjela.minjonja wrote:ja bi to u grad obukla![]()
inace cim iz kreveta izadjem skinem pidzamu radi higijene, ne bi mogla sebe zamisliti da izadjem pred vrata a opet u istom legnem spavati, ali zato cim kuci dodjem prvo skinem hlace i obucem trenerku.
i skontam... hm spavacica
nego, nije bas da bih spavala u ovom, pa do granapa, pa u grad...
nego, mislim, posto ih kupih nekoliko, da neke umjesto pidzama budu, onako, odjeca za "po kuci". sto znaci da bi u njima i do granapa
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#4016 Re: What to wear???
oysho... opuhala sam radnjuanestezija123 wrote:De ti nama reci gdje si nabavila ovu lijepu pidzamu.
Btw, ja izadjem u trenerci uvijek, bas me briga. U pidzami ne bih izasla radi svoje neke suhve, jer spavam u njoj... Al' to je druga stvar.
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#4017 Re: What to wear???

ima li kod nas gdje kupiti nesto poput ovog u sredini da ide ispod haljine i da radi svoj posao kako treba (da se nista ne ocrtava) ili ima li gdje spanx naruciti za bih?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4018 Re: What to wear???
ima spanx na asosu
http://www.asos.com/Women/A-To-Z-Of-Bra ... .oss_url=1
http://www.asos.com/Women/A-To-Z-Of-Bra ... .oss_url=1
-
daisy888
- Posts: 42
- Joined: 11/11/2010 14:48
#4019 Re: What to wear???
u lindexu sam kupovala nešto na fazon ovog u sredini i odlično radi svoj posao. kupila sam u dvije boje, i to baš zbog haljina. zasad zadovoljnaLady Saray wrote:
ima li kod nas gdje kupiti nesto poput ovog u sredini da ide ispod haljine i da radi svoj posao kako treba (da se nista ne ocrtava) ili ima li gdje spanx naruciti za bih?
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#4020 Re: What to wear???
ok, pogledacu i tamo, hvala 
- MarkTom
- Posts: 34
- Joined: 22/02/2012 17:31
#4021 Re: What to wear???
Vidim da se u Mostaru otvara trgovina odjeće Piazza Italia
Jeste čuli za nju....meni nude posao voditelja tamo, zanima me vaše mišljenje, kakva je plaća, uvjeti
Jeste čuli za nju....meni nude posao voditelja tamo, zanima me vaše mišljenje, kakva je plaća, uvjeti
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#4022 Re: What to wear???
hadzinicasa wrote:dobro!Gospoda Ministarka wrote:http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... E%2BBLAZER
Ovaj sam platila 12 KM na snizenju, i trenutno ga imam na sebi, bez snizenja je bio 25 KM. Kao sto vidis, cijena u Zari mu je 75 KM.
Slican tom tvom iz kolekcije Basic, ali Zara Women, sastav svila + kasmir, trenutno zaista nemam vrmena da ti trazim originalnu Zara cijenu, sam platila 15 KM bez snizenja.![]()
sve si u pravu![]()

Znam da jesam
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#4024 Re: What to wear???
joj mimi i ja to vidjeh ali reko' neka nek' neko drugi zakuha*mima* wrote:naziv artikla.................pantalone
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4025 Re: What to wear???
ma s***š da si 10 dana razmišljala o ovome???????Gospoda Ministarka wrote:hadzinicasa wrote:dobro!Gospoda Ministarka wrote:http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... E%2BBLAZER
Ovaj sam platila 12 KM na snizenju, i trenutno ga imam na sebi, bez snizenja je bio 25 KM. Kao sto vidis, cijena u Zari mu je 75 KM.
Slican tom tvom iz kolekcije Basic, ali Zara Women, sastav svila + kasmir, trenutno zaista nemam vrmena da ti trazim originalnu Zara cijenu, sam platila 15 KM bez snizenja.![]()
sve si u pravu![]()
Znam da jesam.
