What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#4001 Re: What to wear???

Post by hocunecu »

ima i sad, proslu subotu ja gledala
odlicno izgjedaju i naravno meni ne stoje :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#4002 Re: What to wear???

Post by Cholina_Lokica »

hocunecu wrote:ima i sad, proslu subotu ja gledala
odlicno izgjedaju i naravno meni ne stoje :D
:thumbup:
Ma izgledaju super, i ne razvlace se ko zvaka :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4003 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Cholina_Lokica wrote:
radenska wrote:gdje mogu kupiti farmerke po povoljnim cijenama da su ono kao na peglu ako razumijete a da nije previse nizak pojas, da mogu sjesti kako treba. Naravno, za mLogo visoke zene 181 cm.

I stoje li one uopce visokim zenama. Kakve stoje ustvari. Ja sam tek po nekim fotografijama skontala da mi neke farmerice koje sam prije nosila uopce nisu pristajale a ubila bih onog ko bi mi to rekao.
Ja sam malo visocija od tebe i dobro mi plaho stoje :D
Bile su prije pravo dobre u mangu takve, ne znam ima li ih jos, a duzina im je bila dobra, kad su meni dovoljno dugacke i tebi ce biti :D
i ja sam imala te, martina il vako nesto se model zvao. meni su bile preduge :) pa sam ih skracivala

http://shop.mango.com/BA/p/mango/clothi ... 3328040_TS
eve hiiiiin
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#4004 Re: What to wear???

Post by radenska »

uuuuu sto su dooooooooobre, kolko para :D samo informativno moram ih kupiti sve da su 300 KM. Zezam se, max za faarmerke 100 KM :D 8-)
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#4005 Re: What to wear???

Post by radenska »

Ne znam da li ste upoznate, ali u prodavnici Mardi je rasprodaja, ja sam sebi kupila predivna dva kaputica po 49 KM, bili su 119. Svi kompleti ( suknja ili hlace sa sakoom) super krojeva isto po 49. Ima jos svih velicina. (ovaj post ima i na sarajevo soping) :D :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#4006 Re: What to wear???

Post by Cholina_Lokica »

radenska wrote:uuuuu sto su dooooooooobre, kolko para :D samo informativno moram ih kupiti sve da su 300 KM. Zezam se, max za faarmerke 100 KM :D 8-)
85km :D
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#4007 Re: What to wear???

Post by Irm@ »

radenska wrote:Ne znam da li ste upoznate, ali u prodavnici Mardi je rasprodaja, ja sam sebi kupila predivna dva kaputica po 49 KM, bili su 119. Svi kompleti ( suknja ili hlace sa sakoom) super krojeva isto po 49. Ima jos svih velicina. (ovaj post ima i na sarajevo soping) :D :D
hmmm..na vrh mi je misli ali gdje je ono ta prodavnica? :)
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#4008 Re: What to wear???

Post by radenska »

socijalno kod frizerskog salona AS, kod pozorista mladih na uglu i na skenderiji.Ima negdje i na ilidzi ali ne znam gdje
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#4009 Re: What to wear???

Post by suncica24 »

Savjet?

Kupila sam nekoliko pidzama koje su prelijepe da budu... pidzame :)
Nije bas da zelim izaci u grad u istoj, ali... ono, buduci da je nosam kao odjecu po kuci, a ne kao pidzamu... sta mislite o "trknuti do granapa" u istoj? :D
Evo slika jedne od...

sad ce cijela forumska mahala znati da sam izasla u pidzami, al' eto :D

Image

Uploaded with ImageShack.us
Last edited by suncica24 on 26/02/2012 21:49, edited 1 time in total.
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#4010 Re: What to wear???

Post by mumy »

ja izlazim do granapa i bacam smece :lol: al samo ako je pismena
User avatar
anestezija123
Posts: 193
Joined: 06/10/2011 17:16

#4011 Re: What to wear???

Post by anestezija123 »

De ti nama reci gdje si nabavila ovu lijepu pidzamu. :D
Btw, ja izadjem u trenerci uvijek, bas me briga. U pidzami ne bih izasla radi svoje neke suhve, jer spavam u njoj... Al' to je druga stvar. :)
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#4012 Re: What to wear???

Post by minjonja »

ja bi to u grad obukla :lol:

inace cim iz kreveta izadjem skinem pidzamu radi higijene, ne bi mogla sebe zamisliti da izadjem pred vrata a opet u istom legnem spavati, ali zato cim kuci dodjem prvo skinem hlace i obucem trenerku.
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#4013 Re: What to wear???

Post by radenska »

Ako ima neko iz visokog ko je upucen u cijene Nerzz beslagic (isto jakne vec sam priej pisala) i da li su malkice jeftiniji od ovih u Sarajevu, Ona teta u ferhadiji je strasno neljubazna, samo sam jednu probala i izasla nisam mogla da je slusam.
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#4014 Re: What to wear???

Post by mumy »

Inace ne spavam u pidzami,vecinom u boksericama i majici kratkih rukava(koje kupim vise komada u svim bojama)Pidzama mi sluzi ko i trenerka,za nositi po kuci...
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#4015 Re: What to wear???

Post by suncica24 »

minjonja wrote:ja bi to u grad obukla :lol:

inace cim iz kreveta izadjem skinem pidzamu radi higijene, ne bi mogla sebe zamisliti da izadjem pred vrata a opet u istom legnem spavati, ali zato cim kuci dodjem prvo skinem hlace i obucem trenerku.
minjona, tako sam jednom ljetos, navecer na Ferhadiji, mislim da je bio SFF, vidjela djevojku... sredjena, cakum-pakum, na njoj haljinica i ja gledam i kontam... gdje sam je ono vidjela.
i skontam... hm spavacica :D

nego, nije bas da bih spavala u ovom, pa do granapa, pa u grad... :D
nego, mislim, posto ih kupih nekoliko, da neke umjesto pidzama budu, onako, odjeca za "po kuci". sto znaci da bi u njima i do granapa :)
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#4016 Re: What to wear???

Post by suncica24 »

anestezija123 wrote:De ti nama reci gdje si nabavila ovu lijepu pidzamu. :D
Btw, ja izadjem u trenerci uvijek, bas me briga. U pidzami ne bih izasla radi svoje neke suhve, jer spavam u njoj... Al' to je druga stvar. :)
oysho... opuhala sam radnju :D
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#4017 Re: What to wear???

Post by Lady Saray »

Image

ima li kod nas gdje kupiti nesto poput ovog u sredini da ide ispod haljine i da radi svoj posao kako treba (da se nista ne ocrtava) ili ima li gdje spanx naruciti za bih?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4018 Re: What to wear???

Post by alica.k »

daisy888
Posts: 42
Joined: 11/11/2010 14:48

#4019 Re: What to wear???

Post by daisy888 »

Lady Saray wrote:Image

ima li kod nas gdje kupiti nesto poput ovog u sredini da ide ispod haljine i da radi svoj posao kako treba (da se nista ne ocrtava) ili ima li gdje spanx naruciti za bih?
u lindexu sam kupovala nešto na fazon ovog u sredini i odlično radi svoj posao. kupila sam u dvije boje, i to baš zbog haljina. zasad zadovoljna
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#4020 Re: What to wear???

Post by Lady Saray »

ok, pogledacu i tamo, hvala :D
User avatar
MarkTom
Posts: 34
Joined: 22/02/2012 17:31

#4021 Re: What to wear???

Post by MarkTom »

Vidim da se u Mostaru otvara trgovina odjeće Piazza Italia

Jeste čuli za nju....meni nude posao voditelja tamo, zanima me vaše mišljenje, kakva je plaća, uvjeti :D
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#4022 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

hadzinicasa wrote:
Gospoda Ministarka wrote:http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... E%2BBLAZER

Ovaj sam platila 12 KM na snizenju, i trenutno ga imam na sebi, bez snizenja je bio 25 KM. Kao sto vidis, cijena u Zari mu je 75 KM.

Slican tom tvom iz kolekcije Basic, ali Zara Women, sastav svila + kasmir, trenutno zaista nemam vrmena da ti trazim originalnu Zara cijenu, sam platila 15 KM bez snizenja.
dobro! :D
sve si u pravu :D
Image

Znam da jesam ;-) .
*mima*

#4023 Re: What to wear???

Post by *mima* »

naziv artikla.................pantalone
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#4024 Re: What to wear???

Post by otherside »

*mima* wrote:naziv artikla.................pantalone
joj mimi i ja to vidjeh ali reko' neka nek' neko drugi zakuha :D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4025 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

Gospoda Ministarka wrote:
hadzinicasa wrote:
Gospoda Ministarka wrote:http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... E%2BBLAZER

Ovaj sam platila 12 KM na snizenju, i trenutno ga imam na sebi, bez snizenja je bio 25 KM. Kao sto vidis, cijena u Zari mu je 75 KM.

Slican tom tvom iz kolekcije Basic, ali Zara Women, sastav svila + kasmir, trenutno zaista nemam vrmena da ti trazim originalnu Zara cijenu, sam platila 15 KM bez snizenja.
dobro! :D
sve si u pravu :D
Image

Znam da jesam ;-) .
ma s***š da si 10 dana razmišljala o ovome???????
:lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply