Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#4001 Re: Gdje u Sa......

Post by Don Zivconi »

gdje kupiti ssd disk a da nije imtec po mogucnosti kakav intelov :D
User avatar
i_ja_na_forumu
Posts: 923
Joined: 11/03/2010 23:08

#4002 Re: Gdje u Sa......

Post by i_ja_na_forumu »

Image ?? :roll: :roll: :roll:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#4003 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »


kupiti nesto slicno ili ako neko zna nekog ko pravi ovakve stvari :-D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4004 Re: Gdje u Sa......

Post by Kemal Malovčić »

ko
u ovom gradu
procjenjuje i
kupuje
perzijske

ćilime?

:)
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#4005 Re: Gdje u Sa......

Post by fatamorgana »

Kemal Malovčić wrote:ko
u ovom gradu
procjenjuje i
kupuje
perzijske

ćilime?

:)
Probaj u Iranskom kulturnom centru ....
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4006 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

Kemal Malovčić wrote:ko
u ovom gradu
procjenjuje i
kupuje
perzijske

ćilime?

:)
Židovi! :lol: :lol:
User avatar
imam
Posts: 350
Joined: 06/09/2012 18:44

#4007 Re: Gdje u Sa......

Post by imam »

Kemo, raspitaj se u Morića Hanu ;-)
User avatar
trimi68
Posts: 1615
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#4008 Re: Gdje u Sa......

Post by trimi68 »

Ima dobar majstor za očistiti bojler (čišćenje bojlera unutrašnjost od kamenca) KONČAR.. telefon adresa

Image
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#4009 Re: Gdje u Sa......

Post by karanana »

Je cips za opstinu novi grad?
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#4010 Re: Gdje u Sa......

Post by dust in the wind »

gdje u sa mogu kupiti lijepu aktovku ili na taj fayon skupu...cijena 100-130 KM . i gdje mogu kupiti daljinski????/
dragonz
Posts: 2351
Joined: 20/09/2008 13:12

#4011 Re: Gdje u Sa......

Post by dragonz »

Image

treba mi daljinski sa slike(samsung)
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#4012 Re: Gdje u Sa......

Post by dust in the wind »

meni je tv fuseraj teski i jos mi daljinski ne valja. treba mi univerzalni, jeftini.... bezveze.sam da ne ustajem i mijenjam na tv kanale
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#4013 Re: Gdje u Sa......

Post by Cholina_Lokica »

Daljinski u radnji Electro centar ili tako nekako se zove, onaj prolaz ispod Pingvina... Poneses stari i nadju ti isti, a nisu skupi. Ja za LG Scarlet platila 18km
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#4014 Re: Gdje u Sa......

Post by dust in the wind »

Cholina_Lokica wrote:Daljinski u radnji Electro centar ili tako nekako se zove, onaj prolaz ispod Pingvina... Poneses stari i nadju ti isti, a nisu skupi. Ja za LG Scarlet platila 18km
hvala puno.... danima se mucim,hehe, kao da je mucenje, ali da, moram ustajati i na tv mijenjati. zato sam se odlucila za varijantu ostavim na jednom kanalu, pa kako god... :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4015 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

dragonz wrote:Image

treba mi daljinski sa slike(samsung)

i meni za jedan tv :-)

kupovali smo univerzalni, ne valja nista, ne radi
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4016 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Đe ima kupiti ovo? Nisam u ovom fazonu, a kontao sam kupiti prijatelju, međutim, nisam upućen gdje se ovo ima naći. Ne mora biti baš Diesel, može nešto slično. :mrgreen: Zanima me ovaj lančić, ne narukvica. I ako može cijena, ako već znate. Hvala.

Image
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4017 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

dragonz wrote:Image

treba mi daljinski sa slike(samsung)
imam isti potpuno :D
User avatar
lolani
Posts: 25
Joined: 27/09/2012 13:29

#4018 Re: Gdje u Sa......

Post by lolani »

pozz..
zna li neko gdje u sa mogu kupiti metalne nitne za odjecu u razlicitim velicinama i bojama??
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4019 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

trimi68 wrote:Ima dobar majstor za očistiti bojler (čišćenje bojlera unutrašnjost od kamenca) KONČAR.. telefon adresa

Image
Jel' ovo tvoj :mrgreen:
User avatar
muhanata
Posts: 702
Joined: 09/11/2011 12:49

#4020 Re: Gdje u Sa......

Post by muhanata »

lolani wrote:pozz..
zna li neko gdje u sa mogu kupiti metalne nitne za odjecu u razlicitim velicinama i bojama??
Puno tih džidža za šivanje, između ostalog i nitne, bilo je kod čike na Siranu. Kad ideš od Vječne, kroz prolaz, pa lijevo skrooz do kraja, pa onda desno, druga - treća radnja, ne možeš fuliti.

Kažem bilo je, ali pokušaj opet, stvarno čovjek nema šta nema :)
User avatar
trimi68
Posts: 1615
Joined: 11/03/2004 00:00
Location: East Sarajevo
Grijem se na: Plin
Horoskop: Stirjelac

#4021 Re: Gdje u Sa......

Post by trimi68 »

Chustaa wrote:
trimi68 wrote:Ima dobar majstor za očistiti bojler (čišćenje bojlera unutrašnjost od kamenca) KONČAR.. telefon adresa

Image
Jel' ovo tvoj :mrgreen:
YES :x
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4022 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

PONY cisti bojlere, trazicu od mame broj pa ti napisem ;-)
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#4023 Re: Gdje u Sa......

Post by grunt »

dragonz wrote:Image

treba mi daljinski sa slike(samsung)
ja sam isti ovakav uzeo prije par godina u merkatoru na alipasinom,15 KM
bila je neka prodavnica bijele tehnike na spratu,nemam pojma ima li je jos, nisam odavno bio tamo :D
User avatar
lolani
Posts: 25
Joined: 27/09/2012 13:29

#4024 Re: Gdje u Sa......

Post by lolani »

muhanata wrote:
lolani wrote:pozz..
zna li neko gdje u sa mogu kupiti metalne nitne za odjecu u razlicitim velicinama i bojama??
Puno tih džidža za šivanje, između ostalog i nitne, bilo je kod čike na Siranu. Kad ideš od Vječne, kroz prolaz, pa lijevo skrooz do kraja, pa onda desno, druga - treća radnja, ne možeš fuliti.

Kažem bilo je, ali pokušaj opet, stvarno čovjek nema šta nema :)
tnx
nedavno sam bila tamo i ovih metalnih nema (samo one plasticne sljokice). ako neko zna gdje bih jos mogla potraziti neka napise :?
pino silvestre
Posts: 121
Joined: 28/09/2012 21:21

#4025 Re: Gdje u Sa......

Post by pino silvestre »

pozdrav svima, zna li ko gdje se moze kupiti?
Image
Post Reply