Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4001 Re: Hayat

Post by karanana »

Ima finih machicha mada je mnogo vise frajera u 40. Ne vidim macu medju machichima.
kosijaner
Posts: 16
Joined: 29/09/2012 16:18

#4002 Re: Hayat

Post by kosijaner »

onaj Fikro je reinkarnacija nekog voditelja koji je 50-tih godina prošlog stoljeća vodio radio emisiju ''Selo veselo''.
Kakva seljačina,majko moja, bez konkurencije u TV medijima koji inače prosto kipte od raznoraznih kruuuška i žvaljavih muško ženskih faca. ko bi ga mak'o sa TV-a osevapio bi se hiljadama sevapa.
nostega, nostega.... :x
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4003 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Loulou wrote: Dobar je i Tihomir :mrgreen: , nema što, a i simpa je jako sa svojim naglaskom :)

Ali, meni je Maid No.1. Osvojio me je prošlosedmičnim nastupom, time više jer sam bila šokirana (očekivala nešto sasvim drukčije, zapravo nesuvislo) pa je i moje oduševljenje njime veće. Posebno što je na sceni kao kod kuće - sav je beskrajno svoj, zabavan, spontan...
pa dobro, Maid jeste najbolji, odmah sam i ja to rekla, ali dosadno mi samo za jednog navijati
tako da cu i za Tihomira :mrgreen:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4004 Re: Hayat

Post by Loulou »

plain vanilla wrote:
Loulou wrote: Dobar je i Tihomir :mrgreen: , nema što, a i simpa je jako sa svojim naglaskom :)

Ali, meni je Maid No.1. Osvojio me je prošlosedmičnim nastupom, time više jer sam bila šokirana (očekivala nešto sasvim drukčije, zapravo nesuvislo) pa je i moje oduševljenje njime veće. Posebno što je na sceni kao kod kuće - sav je beskrajno svoj, zabavan, spontan...
pa dobro, Maid jeste najbolji, odmah sam i ja to rekla, ali dosadno mi samo za jednog navijati
tako da cu i za Tihomira :mrgreen:
I tako prekrstismo čovjeka :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4005 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Loulou wrote:
plain vanilla wrote:
Loulou wrote: Dobar je i Tihomir :mrgreen: , nema što, a i simpa je jako sa svojim naglaskom :)

Ali, meni je Maid No.1. Osvojio me je prošlosedmičnim nastupom, time više jer sam bila šokirana (očekivala nešto sasvim drukčije, zapravo nesuvislo) pa je i moje oduševljenje njime veće. Posebno što je na sceni kao kod kuće - sav je beskrajno svoj, zabavan, spontan...
pa dobro, Maid jeste najbolji, odmah sam i ja to rekla, ali dosadno mi samo za jednog navijati
tako da cu i za Tihomira :mrgreen:
I tako prekrstismo čovjeka :mrgreen:
Tihi i Prle :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4006 Re: Hayat

Post by karanana »

Crna kosa na zelene oci. Ubitacno.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4007 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Loulou wrote:
plain vanilla wrote:maid i tihomir :thumbup:
Nemam pojma ko je Tihomir :D nisam sinoć to gledala, nego sam ciljano potražila Maidov sinoćnji nastup na youtubeu.
Maid je formiran pjevač, respect :thumbup: nemam pojma kakvi su ostali; da budem iskrena, ni ne zanima me, ja Maidu želim pobjedu!

Edit: Pročitah komentar na youtubeu za Maida- "Prvo lajkam, pa onda slušam". E, to je to. Čovjek objasnio. :D

sad sam ga malo gledala (maida), skroz je druga osoba kad prica..onako ...zenstven :skoljka:
Tihi je bas po mom ukusu, mashala :lol:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4008 Re: Hayat

Post by Loulou »

plain vanilla wrote:sad sam ga malo gledala (maida), skroz je druga osoba kad prica..onako ...zenstven :skoljka:
Malicioznih je na svakom koraku, zato se ne bih upuštala u tu diskusiju.

plain vanilla wrote:Tihi je bas po mom ukusu, mashala :lol:
Tihi izvrsno pjeva a capella, što je najbolji pokazatelj nečijih vokalnih sposobnosti i za to mu :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4009 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Loulou wrote:
plain vanilla wrote:sad sam ga malo gledala (maida), skroz je druga osoba kad prica..onako ...zenstven :skoljka:
Malicioznih je na svakom koraku, zato se ne bih upuštala u tu diskusiju.
sta ti ovo znaci?
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4010 Re: Hayat

Post by Loulou »

pp
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4011 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Eki, Maid kad prica zenstven :lol: meni bas baca na zensko :mrgreen:

edit: rasplak'o me onaj decko sto je brata izgubio...vala i onaj Fikret svasta pita i prica

Last edited by dusa_raskopuša on 29/09/2012 23:27, edited 2 times in total.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4012 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

dzabe sve, ozenjen mi Tihi :( :roll: :D
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4013 Re: Hayat

Post by Loulou »

dusa_raskopuša wrote:
Evo, pogledah/poslušah, dobar je i Jasmin :thumbup:

ali...
Maid forever! :D

Poruka za Maida (ili njemu bliske, sigurno čitaju): malo pretražih youtube, budući da mu je Joksimović na repertoaru, neka otpjeva i "K'o da ne postojim". Otpjevat će on to autentično i bez konkurencije.
I ja sam, svojevremeno, "plela" po Mariah Carey, k'o kad sam tu bila svoja na svome. Što je sigurno, sigurno je.

Ako želi nešto zahtjevnije neka se "preorijentira" na Josha Grobana, ali to je upitno s obzirom na prolaznost pjesama na engleskom u ovom showu.
Ako to nije opcija, preostaju mu (padaju na pamet, a da nisu Čolić ni Joksimović) Goran Karan, Giuliano...
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#4014 Re: Hayat

Post by lijan »







boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4015 Re: Hayat

Post by boracha »

dobar je tomo...dobar je i maid, al nije mi je sad nesto toliko predobar, koliko ga loulou nahvali :lol: a tomislav je i osvjezenje medju silnim narodnjacima, i zeljko joksimovic je maltene narodanjak :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4016 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

boracha wrote:dobar je tomo...dobar je i maid, al nije mi je sad nesto toliko predobar, koliko ga loulou nahvali :lol: a tomislav je i osvjezenje medju silnim narodnjacima, i zeljko joksimovic je maltene narodanjak :D
Tihomir :mrgreen: iduci put pjeva nesto od Elvisa
jedva cekam :mrgreen:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4017 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

Neka Maida jos 2-3 sedmice ovdje pa ce ljudi pitat: "Deen? Koji Deen?" :mrgreen:

elem, evo sad pregledah na YT, jel prichate o nastupu gdje je pjevao Libero?
Zasto ne pjeva cijelu pjesmu? A komentar, mescini da se ufurao...baska mu treba zabranit da cita komentare ljudi na forumima, YT itd...Momak pjeva odlicno, tu nema govora, al je jos rano da bi si umislio da je zvijezda.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4018 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Not My Idea wrote:Neka Maida jos 2-3 sedmice ovdje pa ce ljudi pitat: "Deen? Koji Deen?" :mrgreen:

elem, evo sad pregledah na YT, jel prichate o nastupu gdje je pjevao Libero?
Zasto ne pjeva cijelu pjesmu? A komentar, mescini da se ufurao...baska mu treba zabranit da cita komentare ljudi na forumima, YT itd...Momak pjeva odlicno, tu nema govora, al je jos rano da bi si umislio da je zvijezda.
zato sto niko ne pjeva cijelu pjesmu...
User avatar
Swan_
Posts: 250
Joined: 06/03/2011 21:00

#4019 Re: Hayat

Post by Swan_ »

Hecimovic :thumbup:
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#4020 Re: Hayat

Post by Revolucionar ★ »

haha .. sta je sa bromance izmedju fikre i gejera Svrakica .. pa ako je zmbt prije bio odron, ova sezona je nadmasila sve :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4021 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Revolucionar ★ wrote:haha .. sta je sa bromance izmedju fikre i gejera Svrakica .. pa ako je zmbt prije bio odron, ova sezona je nadmasila sve :lol:
znaci ipak gledas :mrgreen:
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#4022 Re: Hayat

Post by Revolucionar ★ »

plain vanilla wrote:
Revolucionar ★ wrote:haha .. sta je sa bromance izmedju fikre i gejera Svrakica .. pa ako je zmbt prije bio odron, ova sezona je nadmasila sve :lol:
znaci ipak gledas :mrgreen:

Nisam ja nikad rekao da ne gledam, kad naletim, volim pogledati par izvedbi, posebno u prvim terminima kad ima puno odrona . . Al' brate, sve u svemu je odron show
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4023 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Revolucionar ★ wrote:
plain vanilla wrote:
Revolucionar ★ wrote:haha .. sta je sa bromance izmedju fikre i gejera Svrakica .. pa ako je zmbt prije bio odron, ova sezona je nadmasila sve :lol:
znaci ipak gledas :mrgreen:

Nisam ja nikad rekao da ne gledam, kad naletim, volim pogledati par izvedbi, posebno u prvim terminima kad ima puno odrona . . Al' brate, sve u svemu je odron show
niko nije ni tvrdio suprotno :mrgreen:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4024 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Sve se hayat ne gleda a komentari se ostavljaju. :lol:
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#4025 Re: Hayat

Post by nuki_cika »

dusa_raskopuša wrote:Sve se hayat ne gleda a komentari se ostavljaju. :lol:
Baš tako, :D
Seljačka televizija(što hajat i jeste),a sve komentarišu
Post Reply