English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4001 Re: English Premier League
Goooooooool gol Cicarito petom nas Begovic nemocan.
- BSn
- Posts: 4938
- Joined: 12/09/2006 15:49
- Location: Kad se hoce, pa lijevo...
#4002 Re: English Premier League
alternativni wrote:Posjed lopte 65% za ManUtd![]()
Jedina ekipa koji bi u CL mogla parirati Barceloni.
I Stoke, kako stvari stoje.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#4003 Re: English Premier League
alternativni wrote:Posjed lopte 65% za ManUtd![]()
Jedina ekipa koji bi u CL mogla parirati Barceloni.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4004 Re: English Premier League
BSn wrote:alternativni wrote:Posjed lopte 65% za ManUtd![]()
Jedina ekipa koji bi u CL mogla parirati Barceloni.
I Stoke, kako stvari stoje.
Andy Gray said:
“I don’t know if Barcelona have ever gone to a place like the Britannia Stadium and suffered the kind of onslaught from Tony Pulis’ team of long throws and free-kicks or been up to a place like Blackburn and been beaten up by their long ball into the box.”
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4005 Re: English Premier League
Zavali mu ga NaniProkletaJeAmerika wrote:Kakav je Begović, tek se sad uključujem?
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#4006 Re: English Premier League
Al ga Nani zavali!!
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4007 Re: English Premier League
Pa ne bi se reklo za Begovica da kod obadva nije nesto vise mogao?
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4008 Re: English Premier League
I red je bio da ga vise dadnu. Promasili su bruku sansi. Trebaju barem jos jedan da zabiti.Teufik wrote:Al ga Nani zavali!!
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4009 Re: English Premier League
Ulaze Pennant i Walters - gotovi su 
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#4010 Re: English Premier League
Da je mogao,uradio bi...neobranjivo.Nema mu se sta zamjeriti.missko wrote:Pa ne bi se reklo za Begovica da kod obadva nije nesto vise mogao?
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4011 Re: English Premier League
Odlicno! Nova 3 vrlo vazna boda su osvojena! Dva prekrasna gola Chicarita i Nania!
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#4012 Re: English Premier League
Slazem se...Nani i Rafael odlicniBetter Man wrote:Odlicno! Nova 3 vrlo vazna boda su osvojena! Dva prekrasna gola Chicarita i Nania!
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4013 Re: English Premier League
Eh sutra jedan konkurent manje u borbi za titulu Arsenal-ManC.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4014 Re: English Premier League
Ovaj Nani bi bio baš igracina samo da hoce svaku igrati sa punim motivom, nije mi jasno kako jedan Ferguson ne može da disciplinuje tog lika
kakav gol zavuce
Begović definitivno ništa nije mogao kod golova....jednostavno United je mnogo jaci tim od Stokea.
Begović definitivno ništa nije mogao kod golova....jednostavno United je mnogo jaci tim od Stokea.
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4015 Re: English Premier League
Ovaj drugi bi Keni H. izvadio.LSD wrote:Ovaj Nani bi bio baš igracina samo da hoce svaku igrati sa punim motivom, nije mi jasno kako jedan Ferguson ne može da disciplinuje tog likakakav gol zavuce
![]()
Begović definitivno ništa nije mogao kod golova....jednostavno United je mnogo jaci tim od Stokea.
Asmir je ocekivao udarac na blizu stativu, da je napravio ranije korak naprijed ili udesno mogao je ono braniti. Neiskustvo
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4016 Re: English Premier League
Ma ne može se ono braniti buraz...odbrana Stokea je dopustila Naniju da primi loptu na 16 metara, namjesti se na lijevu i da ga zavuce majstorski u dalji ugao...ne može se Begovic nikako kriviti za onaj gol, kao ni za prvi kad je Hernandez pobjegao i uvalio se ispred Hutha jer je brži od njega.LSD wrote:Ovaj Nani bi bio baš igracina samo da hoce svaku igrati sa punim motivom, nije mi jasno kako jedan Ferguson ne može da disciplinuje tog likakakav gol zavuce
![]()
Begović definitivno ništa nije mogao kod golova....jednostavno United je mnogo jaci tim od Stokea.
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#4017 Re: English Premier League
hoce li taj lsd?LSD wrote:Ma ne može se ono braniti buraz...odbrana Stokea je dopustila Naniju da primi loptu na 16 metara, namjesti se na lijevu i da ga zavuce majstorski u dalji ugao...ne može se Begovic nikako kriviti za onaj gol, kao ni za prvi kad je Hernandez pobjegao i uvalio se ispred Hutha jer je brži od njega.LSD wrote:Ovaj Nani bi bio baš igracina samo da hoce svaku igrati sa punim motivom, nije mi jasno kako jedan Ferguson ne može da disciplinuje tog likakakav gol zavuce
![]()
Begović definitivno ništa nije mogao kod golova....jednostavno United je mnogo jaci tim od Stokea.
-
krusty
- Posts: 780
- Joined: 30/10/2009 18:22
#4018 Re: English Premier League
yebo vas Begovic vala, eto sad sto je nas golman moramo mu nalazit opravdanja
lik je prosjecan golman, kad ne primi Stoke gol, samo se o Begovicu pise sacuvao mrezu, evo sad primio 2, eto nije nista mogao kod golova
realno neki golman bi skinuo oba ona suta a neki i ne bi, mislim petom Hernandez suta, nije lopta imala gdje nego u blizi ugao, i prodje mu 2cm od noge... a ni Nanijev sut nije isao u raslje pa da to niko ne bi odbranio...
lik je prosjecan golman, kad ne primi Stoke gol, samo se o Begovicu pise sacuvao mrezu, evo sad primio 2, eto nije nista mogao kod golova
realno neki golman bi skinuo oba ona suta a neki i ne bi, mislim petom Hernandez suta, nije lopta imala gdje nego u blizi ugao, i prodje mu 2cm od noge... a ni Nanijev sut nije isao u raslje pa da to niko ne bi odbranio...
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
#4019 Re: English Premier League
opet šupci iz birminghama dadoše gol iz ofsajda
Last edited by ja.neron on 04/01/2011 23:32, edited 1 time in total.
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#4020 Re: English Premier League
I po meni oba gola mu idu na dushu...a shta o svemu misli Pulis, to je vec druga stvar.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4021 Re: English Premier League
Jel to mogao odbraniti one golove ili se samo na silu smiješ?? šta je radila odbrana Stokea?? dozvolila Hernandezu da se uvali na 5 metara od gola i da im petom zabije gol i Begović je kriv odmah, ma jašta....Nani se fino namjesti na lijevu (i to na 16 metara) i raspali po lopti ko da je na treningu jer odbrane nema da to blokira i to je naravno krivica golmana a nikako odbrane....ahaaa svakako.krusty wrote:yebo vas Begovic vala, eto sad sto je nas golman moramo mu nalazit opravdanja![]()
![]()
lik je prosjecan golman, kad ne primi Stoke gol, samo se o Begovicu pise sacuvao mrezu, evo sad primio 2, eto nije nista mogao kod golova![]()
![]()
realno neki golman bi skinuo oba ona suta a neki i ne bi, mislim petom Hernandez suta, nije lopta imala gdje nego u blizi ugao, i prodje mu 2cm od noge... a ni Nanijev sut nije isao u raslje pa da to niko ne bi odbranio...
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4022 Re: English Premier League
Colaburek_in_space wrote:I po meni oba gola mu idu na dushu...a shta o svemu misli Pulis, to je vec druga stvar.
Nema da ono vadi nevidjene situacije kao Keni, koji onda poslije uglavnom primi bez-veze gol, jer je nesiguran na nabacivanjima lopte u sesneterac.
Kao sto rece Pulis u jednoj od prethodnih utakmica golman koji ima predispozicije da bude vrhunski, trebao bi ono braniti (po meni se ovo odnosi i na Nanijev gol veceras)
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#4023 Re: English Premier League
prvi gol je cini mi se autogol, tesko da je on mogao nesto uraditi. Drugi je vec upitan, bio je pokriven i zato je kasno reagovao a mislim da je mogao bolje. Nije bitno, United je puno bolja ekipa i pobjedili su zasluzeno, idemo dalje.
Sutra ove dzekine svadjalice
obavezno otresti i zadrzati prikljucak.
Sutra ove dzekine svadjalice
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4024 Re: English Premier League
Sutra ocekujem da Topnici rutinski odrade građane, Walcotta nema ko zaustaviti kad je City u pitanju.
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#4025 Re: English Premier League
MA stoji sve da je ono u 5 metara, ali onoliki chovjek kao Asmir, pa josh na prvu stativu mu puca...skoro pa preko noge da mu je preshla...ne znam, opet kazhem, po meni, njegov gol.Edin H. wrote:
Colane bih isao tako daleko i rekao da je Asmir kriv za golove (zasigurno nije za prvi) za golove, ali je nekako nedorecen.
Nema da ono vadi nevidjene situacije kao Keni, koji onda poslije uglavnom primi bez-veze gol, jer je nesiguran na nabacivanjima lopte u sesneterac.
Kao sto rece Pulis u jednoj od prethodnih utakmica golman koji ima predispozicije da bude vrhunski, trebao bi ono braniti (po meni se ovo odnosi i na Nanijev gol veceras)
