F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4001 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Goooo Deda gooooo , dobar je bio :)
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4002 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

e deda, deda :roll:
bas nema srece :-?
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4003 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

Šta je bilo?
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4004 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

u prvom krugu za zagrijavanje otpao mu tocak i ispao deda iz kvalifikacija
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4005 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

ja ovog bale jest naporan, pa zar svaku utrku mora nesto da sere :-)
opet s maldonadom u duelu
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4006 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

čoksa08 wrote:u prvom krugu za zagrijavanje otpao mu tocak i ispao deda iz kvalifikacija
:shock:

:roll:
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#4007 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

čoksa08 wrote:ja ovog bale jest naporan, pa zar svaku utrku mora nesto da sere :-)
opet s maldonadom u duelu
Mislim da ovaj put Hamo nije kriv, Maldonado mu je presjekao put. Na BBC (gdje ja gledam F1 :D ) vrlo burno su reagovali na incident, govoreci da ce Maldonado skoro sigurno dobiti kaznu, ako ne i suspenziju za utrku. Jer je po njima izgledalo kao da se Maldonado svetio za Monte-Carlo :D
kasparaov
Posts: 288
Joined: 15/07/2011 14:27

#4008 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by kasparaov »

e deda osta bez meda :D
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4009 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

beco wrote:
čoksa08 wrote:ja ovog bale jest naporan, pa zar svaku utrku mora nesto da sere :-)
opet s maldonadom u duelu
Mislim da ovaj put Hamo nije kriv, Maldonado mu je presjekao put. Na BBC (gdje ja gledam F1 :D ) vrlo burno su reagovali na incident, govoreci da ce Maldonado skoro sigurno dobiti kaznu, ako ne i suspenziju za utrku. Jer je po njima izgledalo kao da se Maldonado svetio za Monte-Carlo :D
i ja gledam na BBC i oni se voditelji nafurali do bola, posebno cultard. jest da je kriv i maldonado al balo nije imao nikakakve potrebe da se onako uvali maldonadu u zadnjem zavoju. jer je balo imao sigurnu prednost za prolazu u Q3. mogao je komotno da ostane iza maldonada i da prodje sa dobrim vremenom. ali ne on ulijece maldonadu ko u monte carlu kad mu je izletio i izbacio frajera. pa je zato maldonado popizdio i vratio mu sa onim nepotrebnim potezom. valjda ga nece puno kazniti. a balo nastavlja da se pravi debil :roll:
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#4010 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by DON_eARL »

beco wrote:
čoksa08 wrote:ja ovog bale jest naporan, pa zar svaku utrku mora nesto da sere :-)
opet s maldonadom u duelu
Mislim da ovaj put Hamo nije kriv, Maldonado mu je presjekao put. Na BBC (gdje ja gledam F1 :D ) vrlo burno su reagovali na incident, govoreci da ce Maldonado skoro sigurno dobiti kaznu, ako ne i suspenziju za utrku. Jer je po njima izgledalo kao da se Maldonado svetio za Monte-Carlo :D
A zaboravili samoubilacko preticanje Hamiltona par krivina ranije? :D
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#4011 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

Ne branim Hamu ali mislim da je danas Maldonada presao korektno, malo rizicno ali korektno. Nije ga izgurao sa staze kao u Monte-Carlu. Maldonado je u zadnjoj krivini ostavio ogromna vrata otvorena, da je zatvorio Hamu ovaj nebi imao sanse. Puno je tu pretpostavki, mislim da Hamo nije bio siguran da ce proci dalje, jer je na kraju Q2 bila totalna ludnica, staza se susila sto znaci da prakticno svaki slijedeci krug je mogao biti po pola sekunde brzi od proslog. Tako se Button zeznuo, mada budimo posteni Meclaren je trebao reci Buttonu da ostane na stazi jos jedan krug.

Vidili ko Senne u prvoj trci i pomete Petrova, nisam bio fan malog, zato sto sam cuo da je na guzove i pare dosao do F1.

P.S. Je li iko primjetio da Alonso bas ne voli ovu stazu.
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#4012 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »

Maldonado kažnjen s pet mjesta, Hamilton se izvukao s opomenom Autor F1Racing

Nekoliko sati nakon kvalifikacija, suci su objavili kako će Maldonado biti kažnjen pomicanjem pet mjesta unatrag u odnosu na kvalifikacijsku poziciju. Hamilton je dobio samo opomenu.

Williamsov vozač, Pastor Maldonado kažnjen je s pet mjesta zbog sudara s Lewisom Hamiltonom po isteku drugog kvalifikacijskog segmenta.

Nakon uračunate kazne, Maldonado je sa 16. pomaknut na 21. mjesto na gridu.

Lewis Hamilton iz slučaja se izvukao samo s opomenom.
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4013 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

ako i sutra bude vozio ovako ne gine mu jos koja kazna, naravno na balu mislim
a alonso se zali da mu je perez smetao na stazi pa nije mogao da postigne najbrze vrijeme
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#4014 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by beco »


mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#4015 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

Hamdzo kako je krenuo u ovoj sezoni, tesko da ce moci nastaviti u F1. F1 ce se svesti na to kako hamdzu poslati u zid :D Buton je otvorio sezonu, Maldonado doduse neuspjesno. Ko je sledeci :-)
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#4016 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by citroen »

Ima da balo danas razbije malog svabu,mozda jest nekad incidentan ali njegova agresivnost mu daje razliku u pravim duelima i vecinom izlazi kao pobjednik, :D :thumbup:
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4017 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

ako bude kise danas bice haos. :dance:
User avatar
Edin H.
Posts: 53618
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4018 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

citroen wrote:Ima da balo danas razbije malog svabu,mozda jest nekad incidentan ali njegova agresivnost mu daje razliku u pravim duelima i vecinom izlazi kao pobjednik, :D :thumbup:
Ma lako ce on sa malim svabom, ali sta da radi kada izbije na prvo mjesto i nema nikoga ispred sebe da izbije sa staze :shock:
User avatar
Edin H.
Posts: 53618
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4019 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

Jansona glupana nije skontao da nema vise krugova i ispade u Q2 :?
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4020 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

Edin H. wrote:
citroen wrote:Ima da balo danas razbije malog svabu,mozda jest nekad incidentan ali njegova agresivnost mu daje razliku u pravim duelima i vecinom izlazi kao pobjednik, :D :thumbup:
Ma lako ce on sa malim svabom, ali sta da radi kada izbije na prvo mjesto i nema nikoga ispred sebe da izbije sa staze :shock:
izbice njega neko drugi :skoljka:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4021 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Ako Hamo navali od pocetka , a znamo da hoce , Vettel ce pasti pod pritiskom. Ne bi mu bio prvi put :-D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4022 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by O'zone »

Imal' koji link da ga Berni nije ukinuo?
User avatar
Edin H.
Posts: 53618
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4023 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

čoksa08 wrote:
Edin H. wrote:
citroen wrote:Ima da balo danas razbije malog svabu,mozda jest nekad incidentan ali njegova agresivnost mu daje razliku u pravim duelima i vecinom izlazi kao pobjednik, :D :thumbup:
Ma lako ce on sa malim svabom, ali sta da radi kada izbije na prvo mjesto i nema nikoga ispred sebe da izbije sa staze :shock:
izbice njega neko drugi :skoljka:
Ne mere, Pastora su cusnuli na 21-vu poziciju :D
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4024 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

sacekace njega pastor kad ga bude balo sustizao za krug. pa ce mu naglo zakociti da ga izbaci :skoljka:
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4025 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

balo se izgubio na startu :lol:
massa majstore :dance:
Post Reply