F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4001 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Goooo Deda gooooo , dobar je bio 
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4002 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
e deda, deda
bas nema srece
bas nema srece
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4003 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Šta je bilo?
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4004 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
u prvom krugu za zagrijavanje otpao mu tocak i ispao deda iz kvalifikacija
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4005 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ja ovog bale jest naporan, pa zar svaku utrku mora nesto da sere
opet s maldonadom u duelu
opet s maldonadom u duelu
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4006 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
čoksa08 wrote:u prvom krugu za zagrijavanje otpao mu tocak i ispao deda iz kvalifikacija
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#4007 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mislim da ovaj put Hamo nije kriv, Maldonado mu je presjekao put. Na BBC (gdje ja gledam F1čoksa08 wrote:ja ovog bale jest naporan, pa zar svaku utrku mora nesto da sere![]()
opet s maldonadom u duelu
-
kasparaov
- Posts: 288
- Joined: 15/07/2011 14:27
#4008 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
e deda osta bez meda 
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4009 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
i ja gledam na BBC i oni se voditelji nafurali do bola, posebno cultard. jest da je kriv i maldonado al balo nije imao nikakakve potrebe da se onako uvali maldonadu u zadnjem zavoju. jer je balo imao sigurnu prednost za prolazu u Q3. mogao je komotno da ostane iza maldonada i da prodje sa dobrim vremenom. ali ne on ulijece maldonadu ko u monte carlu kad mu je izletio i izbacio frajera. pa je zato maldonado popizdio i vratio mu sa onim nepotrebnim potezom. valjda ga nece puno kazniti. a balo nastavlja da se pravi debilbeco wrote:Mislim da ovaj put Hamo nije kriv, Maldonado mu je presjekao put. Na BBC (gdje ja gledam F1čoksa08 wrote:ja ovog bale jest naporan, pa zar svaku utrku mora nesto da sere![]()
opet s maldonadom u duelu) vrlo burno su reagovali na incident, govoreci da ce Maldonado skoro sigurno dobiti kaznu, ako ne i suspenziju za utrku. Jer je po njima izgledalo kao da se Maldonado svetio za Monte-Carlo
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#4010 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
A zaboravili samoubilacko preticanje Hamiltona par krivina ranije?beco wrote:Mislim da ovaj put Hamo nije kriv, Maldonado mu je presjekao put. Na BBC (gdje ja gledam F1čoksa08 wrote:ja ovog bale jest naporan, pa zar svaku utrku mora nesto da sere![]()
opet s maldonadom u duelu) vrlo burno su reagovali na incident, govoreci da ce Maldonado skoro sigurno dobiti kaznu, ako ne i suspenziju za utrku. Jer je po njima izgledalo kao da se Maldonado svetio za Monte-Carlo
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#4011 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne branim Hamu ali mislim da je danas Maldonada presao korektno, malo rizicno ali korektno. Nije ga izgurao sa staze kao u Monte-Carlu. Maldonado je u zadnjoj krivini ostavio ogromna vrata otvorena, da je zatvorio Hamu ovaj nebi imao sanse. Puno je tu pretpostavki, mislim da Hamo nije bio siguran da ce proci dalje, jer je na kraju Q2 bila totalna ludnica, staza se susila sto znaci da prakticno svaki slijedeci krug je mogao biti po pola sekunde brzi od proslog. Tako se Button zeznuo, mada budimo posteni Meclaren je trebao reci Buttonu da ostane na stazi jos jedan krug.
Vidili ko Senne u prvoj trci i pomete Petrova, nisam bio fan malog, zato sto sam cuo da je na guzove i pare dosao do F1.
P.S. Je li iko primjetio da Alonso bas ne voli ovu stazu.
Vidili ko Senne u prvoj trci i pomete Petrova, nisam bio fan malog, zato sto sam cuo da je na guzove i pare dosao do F1.
P.S. Je li iko primjetio da Alonso bas ne voli ovu stazu.
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#4012 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Maldonado kažnjen s pet mjesta, Hamilton se izvukao s opomenom Autor F1Racing
Nekoliko sati nakon kvalifikacija, suci su objavili kako će Maldonado biti kažnjen pomicanjem pet mjesta unatrag u odnosu na kvalifikacijsku poziciju. Hamilton je dobio samo opomenu.
Williamsov vozač, Pastor Maldonado kažnjen je s pet mjesta zbog sudara s Lewisom Hamiltonom po isteku drugog kvalifikacijskog segmenta.
Nakon uračunate kazne, Maldonado je sa 16. pomaknut na 21. mjesto na gridu.
Lewis Hamilton iz slučaja se izvukao samo s opomenom.
Nekoliko sati nakon kvalifikacija, suci su objavili kako će Maldonado biti kažnjen pomicanjem pet mjesta unatrag u odnosu na kvalifikacijsku poziciju. Hamilton je dobio samo opomenu.
Williamsov vozač, Pastor Maldonado kažnjen je s pet mjesta zbog sudara s Lewisom Hamiltonom po isteku drugog kvalifikacijskog segmenta.
Nakon uračunate kazne, Maldonado je sa 16. pomaknut na 21. mjesto na gridu.
Lewis Hamilton iz slučaja se izvukao samo s opomenom.
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4013 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ako i sutra bude vozio ovako ne gine mu jos koja kazna, naravno na balu mislim
a alonso se zali da mu je perez smetao na stazi pa nije mogao da postigne najbrze vrijeme
a alonso se zali da mu je perez smetao na stazi pa nije mogao da postigne najbrze vrijeme
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#4015 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hamdzo kako je krenuo u ovoj sezoni, tesko da ce moci nastaviti u F1. F1 ce se svesti na to kako hamdzu poslati u zid
Buton je otvorio sezonu, Maldonado doduse neuspjesno. Ko je sledeci 
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#4016 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ima da balo danas razbije malog svabu,mozda jest nekad incidentan ali njegova agresivnost mu daje razliku u pravim duelima i vecinom izlazi kao pobjednik,

- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4017 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ako bude kise danas bice haos. 
- Edin H.
- Posts: 53618
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4018 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma lako ce on sa malim svabom, ali sta da radi kada izbije na prvo mjesto i nema nikoga ispred sebe da izbije sa stazecitroen wrote:Ima da balo danas razbije malog svabu,mozda jest nekad incidentan ali njegova agresivnost mu daje razliku u pravim duelima i vecinom izlazi kao pobjednik,![]()
- Edin H.
- Posts: 53618
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4019 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jansona glupana nije skontao da nema vise krugova i ispade u Q2 
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4020 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
izbice njega neko drugiEdin H. wrote:Ma lako ce on sa malim svabom, ali sta da radi kada izbije na prvo mjesto i nema nikoga ispred sebe da izbije sa stazecitroen wrote:Ima da balo danas razbije malog svabu,mozda jest nekad incidentan ali njegova agresivnost mu daje razliku u pravim duelima i vecinom izlazi kao pobjednik,![]()
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4021 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ako Hamo navali od pocetka , a znamo da hoce , Vettel ce pasti pod pritiskom. Ne bi mu bio prvi put 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4022 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Imal' koji link da ga Berni nije ukinuo?
- Edin H.
- Posts: 53618
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4023 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne mere, Pastora su cusnuli na 21-vu pozicijučoksa08 wrote:izbice njega neko drugiEdin H. wrote:Ma lako ce on sa malim svabom, ali sta da radi kada izbije na prvo mjesto i nema nikoga ispred sebe da izbije sa stazecitroen wrote:Ima da balo danas razbije malog svabu,mozda jest nekad incidentan ali njegova agresivnost mu daje razliku u pravim duelima i vecinom izlazi kao pobjednik,![]()
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4024 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
sacekace njega pastor kad ga bude balo sustizao za krug. pa ce mu naglo zakociti da ga izbaci 
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4025 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
balo se izgubio na startu
massa majstore
massa majstore
