SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#4001 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by old_spice »

jel bilo negdje sa kojim autom su ovi lopovi dosli? jel to ona ekipa sa x5 bmw, sto je svaku noc ordinirala po gradu? I oni su sa tog kraja koliko znam, ako ne i isti ti
User avatar
hrasno38
Posts: 34079
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4002 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#4003 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

Ne vjerujem da su ovi sposobni za ta neka presretanja,a otkljucati bengu turbodecoderom moze i dijete od 7 godina.Visina 2m,tezina oko 120kg,krecu se u formaciji trojke,koriste crne kombinezone i takticke cizme,fantomke,opremljeni radio vezama sa svim kanalima i fantom maskama i Kalashima.E ta grupa kad padne predhodno ce biti rokanja po cijelom gradu i krvi na sve strane i ti 100% nemaju fb profile.A mozda su vec pali na presretanju blinde kombija ko zna.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4004 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

nije odavno bilo tih akcija presretanja, vjerovatno su to radili ovi pohapšeni zbog blindiranog vozila
User avatar
pepeljara
Posts: 7366
Joined: 22/08/2003 00:00

#4005 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by pepeljara »

y
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#4006 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ripicipi »

jao_situacije wrote:nije odavno bilo tih akcija presretanja, vjerovatno su to radili ovi pohapšeni zbog blindiranog vozila
Nema mjesec dana kako su mi komsiji oteli auto ispred kuce u centru Sa.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4007 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

o kojem padanju na blindi kombiju pricate?
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#4008 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

karanana wrote:o kojem padanju na blindi kombiju pricate?
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160114015
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4009 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

a to. ja reko nesto novije. ne vjerujem da su ovi to sa presretanjima auta radili. pa eno tekst spominje da je jedno presretanje i kradja bmw-a na taj nacin bilo prije 10ak dana u sarajevu.
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#4010 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

Jel iko cuo ovu detonaciju blizu Otoke???
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#4011 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

Image
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4012 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

treba tuziti...2000-5000 ce dobiti
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4013 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Juliuscezar »

Black swan wrote:treba tuziti...2000-5000 ce dobiti
Iz avaza idioti garant ukucali na fb i kojeg im je prvo izbacilo postavili, ne kontaju da ima vise ljudi sa istim imenom
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#4014 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jazzer »

L u c i f e r wrote:Vele da je jedan od ovih cetalja fasovo metak u kicmu

:thumbup:
Ako je moj info dobar a mislim da jeste, Sava ce do kraja zivota gurati sebe u kolicima. Ima da mu ruke ojacaju samo tako :)

Svaka cast MUP-ovcima za ovu akciju.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4015 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by seoBIH »

Black swan wrote:treba tuziti...2000-5000 ce dobiti
x5 odnosno i sa ostalih portala ala faktor,bhindex i sl.
smijesni_ste
Posts: 6329
Joined: 09/10/2009 16:46

#4016 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by smijesni_ste »

Ne mogu se oteti dojmu da je nekima drago što je fasovao Srbin - kriminalac, a ne kriminac :roll:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4017 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

pa za zeru mi jest draze da je to srbin-kriminalac. ne nuzno jer je srbin nego jer iz drugog entiteta dolazi i radi sta radi, i onda shmugne i pobjegne u svoj entitet gdje je zasticen nakaradnim sistemom. e nek je zaplatio ovdje. kad izadje nek ugradi dobar motor u svoja vjecna kolica i nek tegli lade i stojadine iz njegovog entiteta.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#4018 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

karanana wrote:pa za zeru mi jest draze da je to srbin-kriminalac. ne nuzno jer je srbin nego jer iz drugog entiteta dolazi i radi sta radi, i onda shmugne i pobjegne u svoj entitet gdje je zasticen nakaradnim sistemom. e nek je zaplatio ovdje.
Upravo. Ove krađe su uveliko omogućene okupatorskim MUP-om PC-a.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#4019 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by al-em »

smijesni_ste wrote:Ne mogu se oteti dojmu da je nekima drago što je fasovao Srbin - kriminalac, a ne kriminac :roll:
Najdraze bi nam svima bilo da je fasovo bosnjak- bakir- kriminalac
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4020 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

zato kad im bosnjo iz fbih drpi kola sa puskom
onda ce srat pravovremeno po npr.irfanu neficu ;)
kod mafije nema vjere nacije rase
al kod postenjacina uvijek ima
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4021 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

federacija 1100 ukradenih auta (sarajevo oko 750)
citava republika srpska 180.

ocigledno je da ipak ima veze gdje si i sta si da bi ti se auto ukralo. pa ne voze ni oni samo stojadine, yuge i traktore. imaju i dvica i drugih za lopove interesantnih stvari, pa sto ih ne kradu? ne, nego dolaze vamo.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#4022 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jazzer »

Neka srokaju odmah svakoga ko ponese kalasnjikov u pljacku. Ma kako se zvao.
ovaj put je stradao Savo, drugi put ko zna..
Je l sad bolje?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4023 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

neka srokaju veze iz politike i policije koje su im omogućile da godinama i godinama "rade". ali ne mogu na sebe jebiga.

novi savo je već danas na "poslu". da policija sve može kad hoće vidi se kad greškom zaplati auto od nekoga njihovog ili jačeg iz politike.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#4024 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

seoBIH wrote:
Black swan wrote:treba tuziti...2000-5000 ce dobiti
x5 odnosno i sa ostalih portala ala faktor,bhindex i sl.
Mislim da moze tuziti samo onaj portal koji je prvi ovo objavio, a ostali se mogu vaditi da je prenesena vijest (ako su naveli izvor u tekstu).
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4025 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Sinoć momak i djevojka opljačkani u parku kod Druge gimnazije. Momka izudaraše pištoljem.

Siguran grad. Situacija zadovoljavajuća. Jebem vam mater.
Post Reply