SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
old_spice
- Posts: 339
- Joined: 06/09/2013 19:15
#4001 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jel bilo negdje sa kojim autom su ovi lopovi dosli? jel to ona ekipa sa x5 bmw, sto je svaku noc ordinirala po gradu? I oni su sa tog kraja koliko znam, ako ne i isti ti
- hrasno38
- Posts: 34079
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#4003 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne vjerujem da su ovi sposobni za ta neka presretanja,a otkljucati bengu turbodecoderom moze i dijete od 7 godina.Visina 2m,tezina oko 120kg,krecu se u formaciji trojke,koriste crne kombinezone i takticke cizme,fantomke,opremljeni radio vezama sa svim kanalima i fantom maskama i Kalashima.E ta grupa kad padne predhodno ce biti rokanja po cijelom gradu i krvi na sve strane i ti 100% nemaju fb profile.A mozda su vec pali na presretanju blinde kombija ko zna.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#4004 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nije odavno bilo tih akcija presretanja, vjerovatno su to radili ovi pohapšeni zbog blindiranog vozila
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#4006 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nema mjesec dana kako su mi komsiji oteli auto ispred kuce u centru Sa.jao_situacije wrote:nije odavno bilo tih akcija presretanja, vjerovatno su to radili ovi pohapšeni zbog blindiranog vozila
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4007 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
o kojem padanju na blindi kombiju pricate?
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#4008 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160114015karanana wrote:o kojem padanju na blindi kombiju pricate?
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4009 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
a to. ja reko nesto novije. ne vjerujem da su ovi to sa presretanjima auta radili. pa eno tekst spominje da je jedno presretanje i kradja bmw-a na taj nacin bilo prije 10ak dana u sarajevu.
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#4010 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jel iko cuo ovu detonaciju blizu Otoke???
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4012 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
treba tuziti...2000-5000 ce dobiti
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#4013 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Iz avaza idioti garant ukucali na fb i kojeg im je prvo izbacilo postavili, ne kontaju da ima vise ljudi sa istim imenomBlack swan wrote:treba tuziti...2000-5000 ce dobiti
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#4014 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ako je moj info dobar a mislim da jeste, Sava ce do kraja zivota gurati sebe u kolicima. Ima da mu ruke ojacaju samo takoL u c i f e r wrote:Vele da je jedan od ovih cetalja fasovo metak u kicmu
Svaka cast MUP-ovcima za ovu akciju.
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#4015 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
x5 odnosno i sa ostalih portala ala faktor,bhindex i sl.Black swan wrote:treba tuziti...2000-5000 ce dobiti
-
smijesni_ste
- Posts: 6329
- Joined: 09/10/2009 16:46
#4016 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne mogu se oteti dojmu da je nekima drago što je fasovao Srbin - kriminalac, a ne kriminac 
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4017 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa za zeru mi jest draze da je to srbin-kriminalac. ne nuzno jer je srbin nego jer iz drugog entiteta dolazi i radi sta radi, i onda shmugne i pobjegne u svoj entitet gdje je zasticen nakaradnim sistemom. e nek je zaplatio ovdje. kad izadje nek ugradi dobar motor u svoja vjecna kolica i nek tegli lade i stojadine iz njegovog entiteta.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#4018 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Upravo. Ove krađe su uveliko omogućene okupatorskim MUP-om PC-a.karanana wrote:pa za zeru mi jest draze da je to srbin-kriminalac. ne nuzno jer je srbin nego jer iz drugog entiteta dolazi i radi sta radi, i onda shmugne i pobjegne u svoj entitet gdje je zasticen nakaradnim sistemom. e nek je zaplatio ovdje.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#4019 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Najdraze bi nam svima bilo da je fasovo bosnjak- bakir- kriminalacsmijesni_ste wrote:Ne mogu se oteti dojmu da je nekima drago što je fasovao Srbin - kriminalac, a ne kriminac
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4020 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zato kad im bosnjo iz fbih drpi kola sa puskom
onda ce srat pravovremeno po npr.irfanu neficu
kod mafije nema vjere nacije rase
al kod postenjacina uvijek ima
onda ce srat pravovremeno po npr.irfanu neficu
kod mafije nema vjere nacije rase
al kod postenjacina uvijek ima
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4021 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
federacija 1100 ukradenih auta (sarajevo oko 750)
citava republika srpska 180.
ocigledno je da ipak ima veze gdje si i sta si da bi ti se auto ukralo. pa ne voze ni oni samo stojadine, yuge i traktore. imaju i dvica i drugih za lopove interesantnih stvari, pa sto ih ne kradu? ne, nego dolaze vamo.
citava republika srpska 180.
ocigledno je da ipak ima veze gdje si i sta si da bi ti se auto ukralo. pa ne voze ni oni samo stojadine, yuge i traktore. imaju i dvica i drugih za lopove interesantnih stvari, pa sto ih ne kradu? ne, nego dolaze vamo.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#4022 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Neka srokaju odmah svakoga ko ponese kalasnjikov u pljacku. Ma kako se zvao.
ovaj put je stradao Savo, drugi put ko zna..
Je l sad bolje?
ovaj put je stradao Savo, drugi put ko zna..
Je l sad bolje?
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4023 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
neka srokaju veze iz politike i policije koje su im omogućile da godinama i godinama "rade". ali ne mogu na sebe jebiga.
novi savo je već danas na "poslu". da policija sve može kad hoće vidi se kad greškom zaplati auto od nekoga njihovog ili jačeg iz politike.
novi savo je već danas na "poslu". da policija sve može kad hoće vidi se kad greškom zaplati auto od nekoga njihovog ili jačeg iz politike.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4024 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mislim da moze tuziti samo onaj portal koji je prvi ovo objavio, a ostali se mogu vaditi da je prenesena vijest (ako su naveli izvor u tekstu).seoBIH wrote:x5 odnosno i sa ostalih portala ala faktor,bhindex i sl.Black swan wrote:treba tuziti...2000-5000 ce dobiti
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4025 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sinoć momak i djevojka opljačkani u parku kod Druge gimnazije. Momka izudaraše pištoljem.
Siguran grad. Situacija zadovoljavajuća. Jebem vam mater.
Siguran grad. Situacija zadovoljavajuća. Jebem vam mater.


