OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
-
muki_muky
- Posts: 816
- Joined: 13/01/2022 18:07
#4001 Re: OLX.BA - sve o tome
Opet su unistili spasene artikle na iOSu, vidi se samo zadnjih 20, a nikako da poprave bug zbog kojeg se ne vidi da je neki artikal zavrsen.
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4002 Re: OLX.BA - sve o tome
Eh evo naruči i ja prvi artikal u zadnjih 20 dana,pa da isprobamo dostavu.
Vidim da sada kada neko pošalje zahtjev,prodavac može odmah staviti kvakicu da je dozvoljen pregled artikal a to nije bilo prije.
Eto nešto su i korisno ubacili,svaka cast
Vidim da sada kada neko pošalje zahtjev,prodavac može odmah staviti kvakicu da je dozvoljen pregled artikal a to nije bilo prije.
Eto nešto su i korisno ubacili,svaka cast
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#4003 Re: OLX.BA - sve o tome
Dosta toga je korisno/pozitivno, mahom je negativno što ne možemo da nađemo gdje se ono sada nalazi.
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#4004 Re: OLX.BA - sve o tome
kako da na ovom retardiranom dizajnu i stranici zavrsim artikal?
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#4005 Re: OLX.BA - sve o tome
ha ha ha
Odeš u gornjem desnom uglu na izbornik pa na aktivni oglasi, zaustaviš se na slici bilo kojeg svog artikla i sve će ti se samo kazati.
Odeš u gornjem desnom uglu na izbornik pa na aktivni oglasi, zaustaviš se na slici bilo kojeg svog artikla i sve će ti se samo kazati.
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#4006 Re: OLX.BA - sve o tome
Snake Eyes wrote: ↑06/03/2023 19:08 ha ha ha
Odeš u gornjem desnom uglu na izbornik pa na aktivni oglasi, zaustaviš se na slici bilo kojeg svog artikla i sve će ti se samo kazati.
- zenny
- Posts: 914
- Joined: 11/03/2005 05:03
- Location: Sarajevo
#4007 Re: OLX.BA - sve o tome
https://www.olx.ba/profil/kvikly
ovo je moj prijedlog za najjaci profil (ne ubrajam u ovo one seljacine sto ne znaju recenice sastaviti pa su smijesni, nego kreativnost).
ljudino ako pratis temu javi se da te u firmi ubacim sadrzaje za marketing da radis
ovo je moj prijedlog za najjaci profil (ne ubrajam u ovo one seljacine sto ne znaju recenice sastaviti pa su smijesni, nego kreativnost).
ljudino ako pratis temu javi se da te u firmi ubacim sadrzaje za marketing da radis
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#4008 Re: OLX.BA - sve o tome
Sta kaze, fotelja udobna ko drzavni poso
Fotelja za sjest i dobro odmorit - lijepa i simpatična i čudne boje. Jel ovo žuto, zeleno il je izmedju nikad znat nećemo boja više nije bitna, dvajes je prvo stoljeće legendo. 45KM je fotelja, da ti je doćeramo u Sa 10KM, a da ti je pošaljemo van Sa 20KM. Gledaj da si iz Sarajeva da se ne peglamo s poštom živ bio.
Hit
Fotelja za sjest i dobro odmorit - lijepa i simpatična i čudne boje. Jel ovo žuto, zeleno il je izmedju nikad znat nećemo boja više nije bitna, dvajes je prvo stoljeće legendo. 45KM je fotelja, da ti je doćeramo u Sa 10KM, a da ti je pošaljemo van Sa 20KM. Gledaj da si iz Sarajeva da se ne peglamo s poštom živ bio.
Hit
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4009 Re: OLX.BA - sve o tome
Ono za ono ili ono?Snake Eyes wrote: ↑06/03/2023 18:24 Dosta toga je korisno/pozitivno, mahom je negativno što ne možemo da nađemo gdje se ono sada nalazi.
-
KojiJa
- Posts: 395
- Joined: 03/03/2023 14:24
#4010 Re: OLX.BA - sve o tome
Joj jes brat veseo i raspoložen ko da se razveo.Digla_da_kreci wrote: ↑06/03/2023 19:35 Sta kaze, fotelja udobna ko drzavni poso![]()
Fotelja za sjest i dobro odmorit - lijepa i simpatična i čudne boje. Jel ovo žuto, zeleno il je izmedju nikad znat nećemo boja više nije bitna, dvajes je prvo stoljeće legendo. 45KM je fotelja, da ti je doćeramo u Sa 10KM, a da ti je pošaljemo van Sa 20KM. Gledaj da si iz Sarajeva da se ne peglamo s poštom živ bio.
Hit![]()
- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#4011 Re: OLX.BA - sve o tome
Jel ovo sad ne postoji nacin da se sakupljaju dojmovi? Logicno bi bilo da korisnik nakon sto je odradjena npr brza dostava, ima mogucnost da sve ocijeni, i dostavu i kupca i artikal. Nema vise ni opcije "kupi", pa dogovorio sam se sa prodavcem, sto je dobro zbog laznih dojmova ali lose jer ne moze kupac lagano ostaviti dojam, kao prije...
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#4012 Re: OLX.BA - sve o tome
Jeli ja ne vidim ili više nema opcije "kupi artikal"? 
- VladaFBiH
- Posts: 6599
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
#4013 Re: OLX.BA - sve o tome
ja kukam na to otkako je izašla nova verzija
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4014 Re: OLX.BA - sve o tome
NeJma vise dojmova kao prodavac,samo kao kupac.
Svaki dan ista pitanja
Nego,ima novi update android aplikacije,ovaj puta malo veci...nekih 15 MB
Sto se tice same android aplikacije,sada sve radi kako treba i nema problema
Svaki dan ista pitanja
Nego,ima novi update android aplikacije,ovaj puta malo veci...nekih 15 MB
Sto se tice same android aplikacije,sada sve radi kako treba i nema problema
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4015 Re: OLX.BA - sve o tome
sta ces
priviknut se na sve ovo
nema kukanja idemo uzet lovu ljudima
prosto se nude samo treba imati dobru robu
ljudi uživaju plaćat na piku
samo hrabro i ko bude bolji nek zaradi
priviknut se na sve ovo
nema kukanja idemo uzet lovu ljudima
prosto se nude samo treba imati dobru robu
ljudi uživaju plaćat na piku
samo hrabro i ko bude bolji nek zaradi
-
Kuvet
- Posts: 832
- Joined: 22/05/2012 11:58
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#4017 Re: OLX.BA - sve o tome
Nestalo mi sa profila preko 120 dojmova, svi pozitivni.
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#4018 Re: OLX.BA - sve o tome
Ocistili su sve lazne pozitivne dojmove.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4019 Re: OLX.BA - sve o tome
kako znaju da je lažni
ja sam ih imao oko 450
a sada 244
ja sam ih imao oko 450
a sada 244
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#4021 Re: OLX.BA - sve o tome
Pa ti dojmovi koje si dobio kao kupac su obicna varka.
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4022 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja to ne ostavljam i ne trazim.
Godisnje imam 2-3 dojma
Po artiklu i oglasu mogu prepoznati sa kim imam posla
ili ako na prvu ne znam,posaljem poruku i kroz komunikaciju vidis.
A klijentela je tragi komicna...javljaju mi se,nude zamjenu sa drugog kraja drzave a kada ih pitas kako bi obavili zamjenu,nastane muk
Godisnje imam 2-3 dojma
Po artiklu i oglasu mogu prepoznati sa kim imam posla
A klijentela je tragi komicna...javljaju mi se,nude zamjenu sa drugog kraja drzave a kada ih pitas kako bi obavili zamjenu,nastane muk
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#4023 Re: OLX.BA - sve o tome
Poklič legendo, od kojeg mi se bljuje, svojstven je za sarajevske pijace/ulice i obavezno ide uz brze čale po sredini čela te pogled s visoka.zenny wrote: ↑06/03/2023 19:30 https://www.olx.ba/profil/kvikly
ovo je moj prijedlog za najjaci profil (ne ubrajam u ovo one seljacine sto ne znaju recenice sastaviti pa su smijesni, nego kreativnost).
ljudino ako pratis temu javi se da te u firmi ubacim sadrzaje za marketing da radis![]()
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#4024 Re: OLX.BA - sve o tome
To ko oni saneri i sto prodaju devize.
Imam ja jednog druga uvijek vice djesiiii ddk legendooo. A raja je.
Imam ja jednog druga uvijek vice djesiiii ddk legendooo. A raja je.
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#4025 Re: OLX.BA - sve o tome
joj pika
ukucaš mazda 3 i ne možeš odabrati autmobili
nego ti nude kategorije farovi, vrata, felne, gefufne, getribe itd
i onda ne možeš odabrati niti godište, niti kw
ala su ga opravili
ukucaš mazda 3 i ne možeš odabrati autmobili
nego ti nude kategorije farovi, vrata, felne, gefufne, getribe itd
i onda ne možeš odabrati niti godište, niti kw
ala su ga opravili
