VW Passat vs ostali

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#401 Re: VW Passat vs ostali

Post by 1946 »

Je li se ono u njega, skoro pa masovno, ugrađivao plin, a obična plinska boca se smještala u gepek? Nešto se k'o kroz maglu sjećam :D
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#402 Re: VW Passat vs ostali

Post by herbert mekfjuger »

Ja stvarno ne kontam kakvi to ljudi voze auta, jbt ne bi ugasio vozilo na semaforu zbog potrošnje kad bi 2 litra potrošio... niđe veze, bolje onda na biciklu se vozit i nećeš trošit nikad ništa
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#403 Re: VW Passat vs ostali

Post by drndalo »

1946 wrote:Je li se ono u njega, skoro pa masovno, ugrađivao plin, a obična plinska boca se smještala u gepek? Nešto se k'o kroz maglu sjećam :D
Nije se nikad legalno vozilo na obicne boce...

Ali tada jesu plinske boce i u autima bile narandzaste... A tek u Volgama, sto ih je bilo... Ona je na leru trosila 18 litara... Sorry na OT-u... :oops:
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#404 Re: VW Passat vs ostali

Post by shlauf »

drndalo wrote:
1946 wrote:Je li se ono u njega, skoro pa masovno, ugrađivao plin, a obična plinska boca se smještala u gepek? Nešto se k'o kroz maglu sjećam :D
Nije se nikad legalno vozilo na obicne boce...

Ali tada jesu plinske boce i u autima bile narandzaste... A tek u Volgama, sto ih je bilo... Ona je na leru trosila 18 litara... Sorry na OT-u... :oops:
U ono doba si imao samo jednu ovlaštenu firmu koja je ugrađivala plin u Z-1300, 125 PZ, LADE .... a nalazila se u Konjicu a boca i instalacija je bila iz Italije. Bilo je i ručnog prebacivanja iz običnih kuhinjskih boca u bocu u gepeku.

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
dado88
Posts: 34
Joined: 03/06/2010 03:57

#405 Re: VW Passat vs ostali

Post by dado88 »

Pozdrav svima.....
imam pitanje
tj. dali neko zna sta je ovo u pitanju pocelo mi se pojavljivati, tu vam je link sto sam veceras snimio.....
http://www.youtube.com/watch?v=75vnr55omZ0
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#406 Re: VW Passat vs ostali

Post by Bordolini »

lampica od ulja. provjeri nivo za pocetak.
dado88
Posts: 34
Joined: 03/06/2010 03:57

#407 Re: VW Passat vs ostali

Post by dado88 »

Bordolini wrote:lampica od ulja. provjeri nivo za pocetak.
provjeravao...sve ok, nedavno mjenjao ulje (nije prvi put,sve uradjeno kao i prije tj. kako treba)
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#408 Re: VW Passat vs ostali

Post by Bordolini »

Lupa li motor? Ili gubis pritisak ulja ili ti ne valja senzor pritiska ulja (kruskica).
dado88
Posts: 34
Joined: 03/06/2010 03:57

#409 Re: VW Passat vs ostali

Post by dado88 »

Bordolini wrote:Lupa li motor? Ili gubis pritisak ulja ili ti ne valja senzor pritiska ulja (kruskica).
Ne lupa,auto ide regularno....a i ja predpostavljam da je kruskica (pecurka tzv)
nego da vidim sa ostatkom raje...hvala puno ako imas jos prijedloga slobodno.
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#410 Re: VW Passat vs ostali

Post by Bordolini »

dado88 wrote:
Bordolini wrote:Lupa li motor? Ili gubis pritisak ulja ili ti ne valja senzor pritiska ulja (kruskica).
Ne lupa,auto ide regularno....a i ja predpostavljam da je kruskica (pecurka tzv)
nego da vidim sa ostatkom raje...hvala puno ako imas jos prijedloga slobodno.
Senzor je laganica za zamjeniti, nadam se da je to problem.
Ako se ispostavi da gubis pritisak ulja e onda je to veca zajebancija. Moze da bude zbog taloga (sludge) u kanalima i ne moze uljna pumpa da povuce ulje iz kartera a to je opet uglavnom prouzrokovano losim uljem ili neredovnom zamjenom istog.
Kreni od senzora pa laganini.
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#411 Re: VW Passat vs ostali

Post by shibonja »

Blobi nam je ostao duzan slike starog Passata :D
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#412 Re: VW Passat vs ostali

Post by Jimmy_The_Saint »

Blobi nema kad forumati, vozi "novog" na kanal.... :lol: :P
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#413 Re: VW Passat vs ostali

Post by shibonja »

Jimmy_The_Saint wrote:Blobi nema kad forumati, vozi "novog" na kanal.... :lol: :P
Mislim da ce tri posta biti dovoljna da ga izvucemo iz kanala :D
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#414 Re: VW Passat vs ostali

Post by sheikh »

Da prijavim da sam danas vozio novog Passa
2,0 TDI highline bluemotion
:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Moje objektivno misljenje,prezadovoljan sam sa autom :) mnogo je bolji uzivo i veoma je dobar u voznji :)
Cijena s fullom je izasla oko 60k sto nije malo,ali povoljnije od konkurencije :)
Superb je skuplji iako je klasa vise,al eto :)
mnogo novih stvari je uvedeno,sto nije bio slucaj sa starijim modelima :)
stvarno su podigli pass na visu klasu.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#415 Re: VW Passat vs ostali

Post by madner »

Superb klasa vise :lol:

O zemljo otvori se.
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#416 Re: VW Passat vs ostali

Post by citroen »

madner wrote:Superb klasa vise :lol:

O zemljo otvori se.
Sta je smijeshno :D SuperB je klasa vishe od Pasata po dimenzijama :D
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#417 Re: VW Passat vs ostali

Post by drndalo »

sheikh wrote:Moje objektivno misljenje,prezadovoljan sam sa autom :)
Jao, ukinuh se od smijeha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Susta objektivnost... :run:
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#418 Re: VW Passat vs ostali

Post by citroen »

drndalo wrote:
sheikh wrote:Moje objektivno misljenje,prezadovoljan sam sa autom :)
Jao, ukinuh se od smijeha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Susta objektivnost... :run:
:D :D :sax:
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#419 Re: VW Passat vs ostali

Post by fedor »

Image
Image
Image
Image

Đe ste ljubitelji VW-a??? :D :D
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#420 Re: VW Passat vs ostali

Post by Blobi »

Image
Image
Image
Image
Image


Evo nas, tu smo :D. A gdje su ti Renaulti :D?
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#421 Re: VW Passat vs ostali

Post by johntra »

Evo nas... :D

Image
Image
Image
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#422 Re: VW Passat vs ostali

Post by sirocco »

ima li gdje ovih zabara ????

:mrgreen: :dance:
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#423 Re: VW Passat vs ostali

Post by Blobi »

Image
Image

A i bud'mo realni, onaj Passat CC je bio i vise nego dovoljan :D. 'Ta će Reno :P
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#424 Re: VW Passat vs ostali

Post by johntra »

sirocco wrote:ima li gdje ovih zabara ????

:mrgreen: :dance:
Dovoljna mi je samo jedna slika da te poništim... :D

Image
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#425 Re: VW Passat vs ostali

Post by Qler »

johntra wrote:
sirocco wrote:ima li gdje ovih zabara ????

:mrgreen: :dance:
Dovoljna mi je samo jedna slika da te poništim... :D

Image
The End :D
Post Reply