VW Passat vs ostali
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#401 Re: VW Passat vs ostali
Je li se ono u njega, skoro pa masovno, ugrađivao plin, a obična plinska boca se smještala u gepek? Nešto se k'o kroz maglu sjećam 
-
herbert mekfjuger
- Posts: 462
- Joined: 11/11/2010 16:12
#402 Re: VW Passat vs ostali
Ja stvarno ne kontam kakvi to ljudi voze auta, jbt ne bi ugasio vozilo na semaforu zbog potrošnje kad bi 2 litra potrošio... niđe veze, bolje onda na biciklu se vozit i nećeš trošit nikad ništa
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#403 Re: VW Passat vs ostali
Nije se nikad legalno vozilo na obicne boce...1946 wrote:Je li se ono u njega, skoro pa masovno, ugrađivao plin, a obična plinska boca se smještala u gepek? Nešto se k'o kroz maglu sjećam
Ali tada jesu plinske boce i u autima bile narandzaste... A tek u Volgama, sto ih je bilo... Ona je na leru trosila 18 litara... Sorry na OT-u...
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#404 Re: VW Passat vs ostali
U ono doba si imao samo jednu ovlaštenu firmu koja je ugrađivala plin u Z-1300, 125 PZ, LADE .... a nalazila se u Konjicu a boca i instalacija je bila iz Italije. Bilo je i ručnog prebacivanja iz običnih kuhinjskih boca u bocu u gepeku.drndalo wrote:Nije se nikad legalno vozilo na obicne boce...1946 wrote:Je li se ono u njega, skoro pa masovno, ugrađivao plin, a obična plinska boca se smještala u gepek? Nešto se k'o kroz maglu sjećam
Ali tada jesu plinske boce i u autima bile narandzaste... A tek u Volgama, sto ih je bilo... Ona je na leru trosila 18 litara... Sorry na OT-u...
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee
-
dado88
- Posts: 34
- Joined: 03/06/2010 03:57
#405 Re: VW Passat vs ostali
Pozdrav svima.....
imam pitanje
tj. dali neko zna sta je ovo u pitanju pocelo mi se pojavljivati, tu vam je link sto sam veceras snimio.....
http://www.youtube.com/watch?v=75vnr55omZ0
imam pitanje
tj. dali neko zna sta je ovo u pitanju pocelo mi se pojavljivati, tu vam je link sto sam veceras snimio.....
http://www.youtube.com/watch?v=75vnr55omZ0
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#406 Re: VW Passat vs ostali
lampica od ulja. provjeri nivo za pocetak.
-
dado88
- Posts: 34
- Joined: 03/06/2010 03:57
#407 Re: VW Passat vs ostali
provjeravao...sve ok, nedavno mjenjao ulje (nije prvi put,sve uradjeno kao i prije tj. kako treba)Bordolini wrote:lampica od ulja. provjeri nivo za pocetak.
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#408 Re: VW Passat vs ostali
Lupa li motor? Ili gubis pritisak ulja ili ti ne valja senzor pritiska ulja (kruskica).
-
dado88
- Posts: 34
- Joined: 03/06/2010 03:57
#409 Re: VW Passat vs ostali
Ne lupa,auto ide regularno....a i ja predpostavljam da je kruskica (pecurka tzv)Bordolini wrote:Lupa li motor? Ili gubis pritisak ulja ili ti ne valja senzor pritiska ulja (kruskica).
nego da vidim sa ostatkom raje...hvala puno ako imas jos prijedloga slobodno.
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#410 Re: VW Passat vs ostali
Senzor je laganica za zamjeniti, nadam se da je to problem.dado88 wrote:Ne lupa,auto ide regularno....a i ja predpostavljam da je kruskica (pecurka tzv)Bordolini wrote:Lupa li motor? Ili gubis pritisak ulja ili ti ne valja senzor pritiska ulja (kruskica).
nego da vidim sa ostatkom raje...hvala puno ako imas jos prijedloga slobodno.
Ako se ispostavi da gubis pritisak ulja e onda je to veca zajebancija. Moze da bude zbog taloga (sludge) u kanalima i ne moze uljna pumpa da povuce ulje iz kartera a to je opet uglavnom prouzrokovano losim uljem ili neredovnom zamjenom istog.
Kreni od senzora pa laganini.
- shibonja
- Posts: 1724
- Joined: 29/05/2006 08:37
- Location: Cogito, ergo sum
#411 Re: VW Passat vs ostali
Blobi nam je ostao duzan slike starog Passata 
- Jimmy_The_Saint
- Posts: 2435
- Joined: 09/01/2006 11:16
- Location: Koliba na Rogoju
- Contact:
#412 Re: VW Passat vs ostali
Blobi nema kad forumati, vozi "novog" na kanal....

- shibonja
- Posts: 1724
- Joined: 29/05/2006 08:37
- Location: Cogito, ergo sum
#413 Re: VW Passat vs ostali
Mislim da ce tri posta biti dovoljna da ga izvucemo iz kanalaJimmy_The_Saint wrote:Blobi nema kad forumati, vozi "novog" na kanal....![]()
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#414 Re: VW Passat vs ostali
Da prijavim da sam danas vozio novog Passa
2,0 TDI highline bluemotion
Moje objektivno misljenje,prezadovoljan sam sa autom
mnogo je bolji uzivo i veoma je dobar u voznji 
Cijena s fullom je izasla oko 60k sto nije malo,ali povoljnije od konkurencije
Superb je skuplji iako je klasa vise,al eto
mnogo novih stvari je uvedeno,sto nije bio slucaj sa starijim modelima
stvarno su podigli pass na visu klasu.
2,0 TDI highline bluemotion
Moje objektivno misljenje,prezadovoljan sam sa autom
Cijena s fullom je izasla oko 60k sto nije malo,ali povoljnije od konkurencije
Superb je skuplji iako je klasa vise,al eto
mnogo novih stvari je uvedeno,sto nije bio slucaj sa starijim modelima
stvarno su podigli pass na visu klasu.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#415 Re: VW Passat vs ostali
Superb klasa vise
O zemljo otvori se.
O zemljo otvori se.
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#416 Re: VW Passat vs ostali
Sta je smijeshnomadner wrote:Superb klasa vise![]()
O zemljo otvori se.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#417 Re: VW Passat vs ostali
Jao, ukinuh se od smijeha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sheikh wrote:Moje objektivno misljenje,prezadovoljan sam sa autom![]()
Susta objektivnost...
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#418 Re: VW Passat vs ostali
drndalo wrote:Jao, ukinuh se od smijeha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sheikh wrote:Moje objektivno misljenje,prezadovoljan sam sa autom![]()
![]()
![]()
![]()
Susta objektivnost...
- fedor
- Posts: 9156
- Joined: 27/10/2010 08:10
- Location: Behind enemy lines
#419 Re: VW Passat vs ostali




Đe ste ljubitelji VW-a???
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#420 Re: VW Passat vs ostali





Evo nas, tu smo
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#421 Re: VW Passat vs ostali
Evo nas...






- sirocco
- Posts: 661
- Joined: 03/06/2009 21:00
- Location: tu i tamo
#422 Re: VW Passat vs ostali
ima li gdje ovih zabara ????

-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#423 Re: VW Passat vs ostali


A i bud'mo realni, onaj Passat CC je bio i vise nego dovoljan
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#424 Re: VW Passat vs ostali
Dovoljna mi je samo jedna slika da te poništim...sirocco wrote:ima li gdje ovih zabara ????
![]()

- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#425 Re: VW Passat vs ostali
The Endjohntra wrote:Dovoljna mi je samo jedna slika da te poništim...sirocco wrote:ima li gdje ovih zabara ????
![]()
![]()
