Ja koji obožavam pizze, jednom gladan odem kod Age, te onako gladan nisam htio, a ni mogao da pojedem cijelu pizzu, toliko mi se gadio okus sira.
Najbolja pizza u SA?
- Plavo-bijeli
- Posts: 3880
- Joined: 28/02/2010 19:25
#401 Re: Najbolja pizza u SA?
Pa ko još može reći da mu je kod Age dobra, a kamoli da je najbolja u gradu
.
Ja koji obožavam pizze, jednom gladan odem kod Age, te onako gladan nisam htio, a ni mogao da pojedem cijelu pizzu, toliko mi se gadio okus sira.
Ja koji obožavam pizze, jednom gladan odem kod Age, te onako gladan nisam htio, a ni mogao da pojedem cijelu pizzu, toliko mi se gadio okus sira.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#402 Re: Najbolja pizza u SA?
Plavo-bijeli wrote:Pa ko još može reći da mu je kod Age dobra, a kamoli da je najbolja u gradu.
Ja koji obožavam pizze, jednom gladan odem kod Age, te onako gladan nisam htio, a ni mogao da pojedem cijelu pizzu, toliko mi se gadio okus sira.
a gdje to
da izbjegnem
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#403 Re: Najbolja pizza u SA?
Markale
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#404 Re: Najbolja pizza u SA?
Ildzis-Ilidza
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#405 Re: Najbolja pizza u SA?
fidoremilienko wrote:Ildzis-Ilidza
meni je ranije bila u u Vizi odlicna,kupovala se na komad i pekla na drva.
a sad definitivno Ilidzis
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
#406 Re: Najbolja pizza u SA?
meni je ovo haman najbolja pizzaImpavidus wrote:Bassta u Kralja Tomislava dosta dobra...
-
AMMMeRRR
- Posts: 195
- Joined: 01/07/2013 22:02
#407 Re: Najbolja pizza u SA?
Jel ko probao picu u Harbiju? Na raskrsnici kod katedrale, desno od age,u2 i mesnice...ja bio jednom i odusevljen ( za razliku od age i u2)..manja precnikom od navedenih al sadrazaj
zadnji komad jedva, a najmanju uzeo, 3,5km capri.
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#408 Re: Najbolja pizza u SA?
Dobra pizerija ili restoran u blizini C.Vile ili Otoke, a da radi i poslije 19 h ?
-
salihh
- Posts: 799
- Joined: 25/01/2007 12:36
#409 Re: Najbolja pizza u SA?
ali samo u onoj originalnoj U2... ona blize ceki...respo wrote:meni je pizza iz U2 bar ona u kulovica najbliza talijanskoj kapricozi po ukusu ostale i ne jedem tako da za ostale i ne mogu govoriti
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#410 Re: Najbolja pizza u SA?
za tu i govorim jer ovo drugo je grizz lili kako vec
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#412 Re: Najbolja pizza u SA?
odeon kod bože, u zanatskom centru na malti.zipoo wrote:Dobra pizerija ili restoran u blizini C.Vile ili Otoke, a da radi i poslije 19 h ?
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#413 Re: Najbolja pizza u SA?
Ductus Holedocus wrote:fidoremilienko wrote:Ildzis-Ilidza![]()
meni je ranije bila u u Vizi odlicna,kupovala se na komad i pekla na drva.
a sad definitivno Ilidzis
potpisujem
-
irmanon
- Posts: 136
- Joined: 13/03/2013 20:51
#414 Re: Najbolja pizza u SA?
Mahirova pizza mi je inace dobra ali bezobrazluk je da su mi 2 puta je zagorenu donjeli, a jos je skupa..
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#415 Re: Najbolja pizza u SA?
nekad bilasalihh wrote:ali samo u onoj originalnoj U2... ona blize ceki...respo wrote:meni je pizza iz U2 bar ona u kulovica najbliza talijanskoj kapricozi po ukusu ostale i ne jedem tako da za ostale i ne mogu govoriti
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#418 Re: Najbolja pizza u SA?
Neki dan u Ildzisu jeo, beton!!! Mahir se pokvaio, Dundee nije los, ali ako na Otoci narucis, iz Dine mi je prejaka i preteska. Dugo hvaljenu u Michelleu sam prob'o - odron, tijesto nidje veze. U Galiji cujem da se takodjer bas pokvarila. Ove Age, U2 (one fuserske, kao nesto "fabrika hrane) ne treba ni spominjati, tako da je definitivno sad Ildzis prvi na mom spisku. Kvalitetna pizza, bez stednje na "materijalu".

- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#419 Re: Najbolja pizza u SA?
pizza company - dobrinja 
-
iTo
- Posts: 923
- Joined: 06/06/2013 14:37
#420 Re: Najbolja pizza u SA?
BHF_Manijak wrote:Neki dan u Ildzisu jeo, beton!!! Mahir se pokvaio, Dundee nije los, ali ako na Otoci narucis, iz Dine mi je prejaka i preteska. Dugo hvaljenu u Michelleu sam prob'o - odron, tijesto nidje veze. U Galiji cujem da se takodjer bas pokvarila. Ove Age, U2 (one fuserske, kao nesto "fabrika hrane) ne treba ni spominjati, tako da je definitivno sad Ildzis prvi na mom spisku. Kvalitetna pizza, bez stednje na "materijalu".![]()
otici bas da probam al mi se po tvom komentaru cini da je to samo druga "mahiraca" to jest somun sa previse sosa i premalo ostalih priloga...
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#421 Re: Najbolja pizza u SA?
Nije vjeruj mi, Mahir je poceo fuserit i to debelo, sir mu je uzasan. U Ildzisu je daleko daleko bolja pizza, kvalitetan sir, nije onaj fuserski biljni.
Vapiano takodjer san snova, odlicna pizza.
Vapiano takodjer san snova, odlicna pizza.
-
iTo
- Posts: 923
- Joined: 06/06/2013 14:37
#422 Re: Najbolja pizza u SA?
BHF_Manijak wrote:Nije vjeruj mi, Mahir je poceo fuserit i to debelo, sir mu je uzasan. U Ildzisu je daleko daleko bolja pizza, kvalitetan sir, nije onaj fuserski biljni.
Vapiano takodjer san snova, odlicna pizza.
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#423 Re: Najbolja pizza u SA?
Meni cim neko uporedjuje pizzu sa mahirovom, kakva je bila prije ili kakva je sad, znam da zaobilazim to mjesto
Sve samo pizza nije
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#424 Re: Najbolja pizza u SA?
a gdje je ildzis ?
da dodam da je pizza na pocetku aleje na vrelu bosne, casa grande...
mljac 
da dodam da je pizza na pocetku aleje na vrelu bosne, casa grande...
-
iTo
- Posts: 923
- Joined: 06/06/2013 14:37
#425 Re: Najbolja pizza u SA?
WildRedRose wrote:a gdje je ildzis ?![]()
da dodam da je pizza na pocetku aleje na vrelu bosne, casa grande...![]()
![]()
mljac
Ildzis je prekoputa
