Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3880
Joined: 28/02/2010 19:25

#401 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Plavo-bijeli »

Pa ko još može reći da mu je kod Age dobra, a kamoli da je najbolja u gradu :-).
Ja koji obožavam pizze, jednom gladan odem kod Age, te onako gladan nisam htio, a ni mogao da pojedem cijelu pizzu, toliko mi se gadio okus sira. :cry:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#402 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by uglavnomja »

Plavo-bijeli wrote:Pa ko još može reći da mu je kod Age dobra, a kamoli da je najbolja u gradu :-).
Ja koji obožavam pizze, jednom gladan odem kod Age, te onako gladan nisam htio, a ni mogao da pojedem cijelu pizzu, toliko mi se gadio okus sira. :cry:

a gdje to :?

da izbjegnem :D
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#403 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by anonimnaosoba »

Markale
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#404 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by fidoremilienko »

Ildzis-Ilidza
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#405 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ductus Holedocus »

fidoremilienko wrote:Ildzis-Ilidza
:thumbup:
meni je ranije bila u u Vizi odlicna,kupovala se na komad i pekla na drva.
a sad definitivno Ilidzis
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#406 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by hakazvaka »

Impavidus wrote:Bassta u Kralja Tomislava dosta dobra... :)
meni je ovo haman najbolja pizza :)
AMMMeRRR
Posts: 195
Joined: 01/07/2013 22:02

#407 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by AMMMeRRR »

Jel ko probao picu u Harbiju? Na raskrsnici kod katedrale, desno od age,u2 i mesnice...ja bio jednom i odusevljen ( za razliku od age i u2)..manja precnikom od navedenih al sadrazaj :mrgreen: zadnji komad jedva, a najmanju uzeo, 3,5km capri.
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#408 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by zipoo »

Dobra pizerija ili restoran u blizini C.Vile ili Otoke, a da radi i poslije 19 h ?
salihh
Posts: 799
Joined: 25/01/2007 12:36

#409 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by salihh »

respo wrote:meni je pizza iz U2 bar ona u kulovica najbliza talijanskoj kapricozi po ukusu ostale i ne jedem tako da za ostale i ne mogu govoriti
ali samo u onoj originalnoj U2... ona blize ceki...
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#410 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by respo »

za tu i govorim jer ovo drugo je grizz lili kako vec
User avatar
1korisnik
Posts: 421
Joined: 13/01/2013 16:11

#411 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by 1korisnik »

Dino zakon
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#412 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JThomas »

zipoo wrote:Dobra pizerija ili restoran u blizini C.Vile ili Otoke, a da radi i poslije 19 h ?
odeon kod bože, u zanatskom centru na malti.
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#413 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by lajk »

Ductus Holedocus wrote:
fidoremilienko wrote:Ildzis-Ilidza
:thumbup:
meni je ranije bila u u Vizi odlicna,kupovala se na komad i pekla na drva.
a sad definitivno Ilidzis

potpisujem :sax: ista situacija
irmanon
Posts: 136
Joined: 13/03/2013 20:51

#414 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by irmanon »

Mahirova pizza mi je inace dobra ali bezobrazluk je da su mi 2 puta je zagorenu donjeli, a jos je skupa..
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#415 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by uglavnomja »

salihh wrote:
respo wrote:meni je pizza iz U2 bar ona u kulovica najbliza talijanskoj kapricozi po ukusu ostale i ne jedem tako da za ostale i ne mogu govoriti
ali samo u onoj originalnoj U2... ona blize ceki...
nekad bila :-? juce kao opanak :run:
User avatar
onmark
Posts: 68
Joined: 06/08/2013 13:40

#416 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by onmark »

Ago babo :mrgreen:
User avatar
Altsa
Posts: 9228
Joined: 19/03/2004 18:31

#417 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Altsa »

mahir :lol: :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#418 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Neki dan u Ildzisu jeo, beton!!! Mahir se pokvaio, Dundee nije los, ali ako na Otoci narucis, iz Dine mi je prejaka i preteska. Dugo hvaljenu u Michelleu sam prob'o - odron, tijesto nidje veze. U Galiji cujem da se takodjer bas pokvarila. Ove Age, U2 (one fuserske, kao nesto "fabrika hrane) ne treba ni spominjati, tako da je definitivno sad Ildzis prvi na mom spisku. Kvalitetna pizza, bez stednje na "materijalu". :thumbup: :thumbup:
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#419 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by otherside »

pizza company - dobrinja :thumbup:
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#420 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by iTo »

BHF_Manijak wrote:Neki dan u Ildzisu jeo, beton!!! Mahir se pokvaio, Dundee nije los, ali ako na Otoci narucis, iz Dine mi je prejaka i preteska. Dugo hvaljenu u Michelleu sam prob'o - odron, tijesto nidje veze. U Galiji cujem da se takodjer bas pokvarila. Ove Age, U2 (one fuserske, kao nesto "fabrika hrane) ne treba ni spominjati, tako da je definitivno sad Ildzis prvi na mom spisku. Kvalitetna pizza, bez stednje na "materijalu". :thumbup: :thumbup:

otici bas da probam al mi se po tvom komentaru cini da je to samo druga "mahiraca" to jest somun sa previse sosa i premalo ostalih priloga...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#421 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Nije vjeruj mi, Mahir je poceo fuserit i to debelo, sir mu je uzasan. U Ildzisu je daleko daleko bolja pizza, kvalitetan sir, nije onaj fuserski biljni.
Vapiano takodjer san snova, odlicna pizza.
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#422 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by iTo »

BHF_Manijak wrote:Nije vjeruj mi, Mahir je poceo fuserit i to debelo, sir mu je uzasan. U Ildzisu je daleko daleko bolja pizza, kvalitetan sir, nije onaj fuserski biljni.
Vapiano takodjer san snova, odlicna pizza.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#423 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Cholina_Lokica »

Meni cim neko uporedjuje pizzu sa mahirovom, kakva je bila prije ili kakva je sad, znam da zaobilazim to mjesto :D Sve samo pizza nije
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#424 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by WildRedRose »

a gdje je ildzis ? :roll:

da dodam da je pizza na pocetku aleje na vrelu bosne, casa grande... :thumbup: :thumbup: :thumbup: mljac :roll:
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#425 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by iTo »

WildRedRose wrote:a gdje je ildzis ? :roll:

da dodam da je pizza na pocetku aleje na vrelu bosne, casa grande... :thumbup: :thumbup: :thumbup: mljac :roll:

Ildzis je prekoputa
Post Reply