moja upravo zavrsila...cyprus wrote:Joj, kakvo je ovo vrijeme, terenska mi sljedeće sedmice![]()
svaki dan kisa
moja upravo zavrsila...cyprus wrote:Joj, kakvo je ovo vrijeme, terenska mi sljedeće sedmice![]()
1268KMJed1217 wrote:Koliko godišnje košta samofinansirajući studij na geo?
Ja evo sad dođoh sa terena, vrijeme nije moglo bolje biti!cyprus wrote:Joj, kakvo je ovo vrijeme, terenska mi sljedeće sedmice![]()
Ih nema gdje nećuminjonja wrote:dje cete? da vidim hocemol zajednocyprus wrote:Joj, kakvo je ovo vrijeme, terenska mi sljedeće sedmice![]()
koliko dana?cyprus wrote:Ih nema gdje nećuminjonja wrote:dje cete? da vidim hocemol zajednocyprus wrote:Joj, kakvo je ovo vrijeme, terenska mi sljedeće sedmice![]()
. Prvo malo more - Dubrovnik - Neum, Split, Trogir, Šibenik, pa povratak u hladne krajeve, preko Plitvičkih jezera, nazad u BiH, Bihać, Krajina, Banja Luka, Vlašić (jel stvarno metar snjega gore
), i zadnji dan Zenica i povratak u SA
5 (ponedjeljak - petak). Noćimo u Neumu, Trogiru, Bosanskoj Krupi i na Vlašićuminjonja wrote:koliko dana?cyprus wrote:Ih nema gdje neću. Prvo malo more - Dubrovnik - Neum, Split, Trogir, Šibenik, pa povratak u hladne krajeve, preko Plitvičkih jezera, nazad u BiH, Bihać, Krajina, Banja Luka, Vlašić (jel stvarno metar snjega gore
), i zadnji dan Zenica i povratak u SA
neo123 wrote:1268KMJed1217 wrote:Koliko godišnje košta samofinansirajući studij na geo?
Isto k'o i za ostale smjerove na biologiji.TINKY wrote:zanima me na pmf kada upisivas biokemiju i fiziologiju sta trebas pripremati za prijemni ispit i koja liteatura tebe.te koliko ih se prima...hitno mi treba informacija..unaprijed hvala![]()
Razmišlja se i o tomealternativni wrote:Bilo bi super da ima bosanski jezik na prijemnom, ali nazalost nema...TINKY wrote:na pmf kada upisivas
imass pp rado cu ti sve objasniti preko msn-a i slicno-eee- wrote:Planiram upisati ovaj fakultet odsijek za geografiju pa me zanimaju kriteriji za upis.
U srednjoj uopste nisam imao geografiju, jel to smeta?
Prolazio sam odlicnim ali ne znam cime cu maturirati pa me zanima koliku ulogu ima taj maturski?
Sta trebam uciti za prijemni, jel ono sto se uci u nekim srednjim npr. u gimnaziji?
Sta se sve boduje na upisu?
Mozda se ranije pisalo o ovome ali stvarno nemam vremena sve citati pa vas molim da mi to neko ukratko napise.
Hvala
da daJed1217 wrote:A tako znači![]()
Dobro onda, nema mi druge nego ići, jer i ja sam geo imala samo dvije godine (glupi smjerovi)
to je i bitnominjonja wrote:bice bicebiolozima barem. kazu da su odobrili. nadam se da ne lazu