Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#401 Re: Friendzone

Post by muhafuca »

Karabaja wrote:
Karabaja wrote:Neka stoji ovo ovdje:

http://www.svastara.com/razno/kako_osvojiti_zenu.pdf
Nemojte prditi, podrigivati i češkati jaja.
Autor Dr Švaler.

Valja ovo procitat kad se uhvati vremena
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#402 Re: Friendzone

Post by Bloo »

Russki wrote:
SmokingMan wrote:Na korak sam da postanem mizantrop. :D
Ajde, ajde, još malo.
Podržavam :D :lol:
vidi ovih hejtera :mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#403 Re: Friendzone

Post by SmokingMan »

Bloo wrote:
Russki wrote:
SmokingMan wrote:Na korak sam da postanem mizantrop. :D
Ajde, ajde, još malo.
Podržavam :D :lol:
vidi ovih hejtera :mrgreen:
Hajde,onda se ukrcaj na lađu "ljutih". :D
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#404 Re: Friendzone

Post by zipoo »

gilla wrote:FZ znaci u 90% slucajeva da joj fizicki nisi napet ali nece konflikt pa hajmo biti raja da skakutas oko mene, da budes emotivni tampon a ako do 30-te ne stavim pod kontrolu kakvog alfu onda te mozda nazovem da probamo nesto. Ovih 10% se pojavi izuzetak tipa dolazis iz nenormalne familije, ili je vec udata ili u vezi. Mada i tada hipergamija cini svoje pa zna momka nogirati expresno. Daleko vise znam slucajeva gdje je ona nogirala momka i odmah nasla drugog. Zenu zanima:

- izgled muskarca
- novac
- pozicija u drustvu

neke preferiraju jedno, neke drugo. Ako imas kombinaciju onda si zlatan i dovoljno je da nisi retardiran i da mozes voditi normalnu konverzaciju.
Samopouzdanje, humor su obicne floskule koej se prodaju ispodprosjecnim muskarcima da ne polude pa pocnu divljati i praviti haos po zajednici. Moze proci bas u rijetkim slucajevima.

Uglavnom ako dozivis ovo, samo je nextaj, i produzi dalje, nema nista pametnije. Imaj nekog postovanja prema sebi. MOzes ostati u nekom povrsnom kontaktu. Kao mladji prosao ovo. Muskarci obicno ovo sasjeku (ako im se cura en svidja) dok zene vole tako da imaju kakvu rezervu ili nekakav muski kontakt za ne daj Boze.,
I nikad ti ne padne na um da joj kazes ti se meni svidjas. Jer volis skakukat oko nje.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#405 Re: Friendzone

Post by triconja »

Meni se sve cure svidjaju, eto prilike da me frendzonirate, primam narudzbe do 16:00 (il ti ga do ceteri) :lol:
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#406 Re: Friendzone

Post by zipoo »

triconja wrote:Meni se sve cure svidjaju, eto prilike da me frendzonirate, primam narudzbe do 16:00 (il ti ga do ceteri) :lol:
ne mogu sve, moze jedna
User avatar
Nastasia
Posts: 3472
Joined: 12/01/2018 13:44

#407 Re: Friendzone

Post by Nastasia »

Tako sam ja rekla da sam se zaljubila u anesteziju i on me bacio u friendzone :?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#408 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Nastasia wrote:Tako sam ja rekla da sam se zaljubila u anesteziju i on me bacio u friendzone :?
Ma Anestezija je alfa, on samo usamljene lavice pusta na svoju teritoriju :-D
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#409 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

Ja sam jednom pomislila da ima mogucnosti da budemo prijatelji ali bas obicni prijatelji, jer je decko bio nekako cijeli dobrica..
I otisli na pice, sve prica oke prijateljska..kad otpratio on mene kuci i kaze ja necu otici dok me ne poljubis :shock:
Ja pobjegla glavom bez obzira nesto mu smrljala i poslje mu poslala poruku da je glupo da se vise vidjamo jer on ocekuje nesto vise od prijateljstva..

Od tada ne vjerujem nikako u musko-zenska prijateljstva..Jedino da je muskarac gay
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#410 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Bio zaljubljen u tebe. Zamijeni uloge, zamisli da si ti otišla na piće sa tipom koji ti se sviđa, ali ste krenuli na prijateljsko piće.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13192
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#411 Re: Friendzone

Post by ho oponopono »

Image
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#412 Re: Friendzone

Post by annoy »

I ja s godinama sve manje vjerujem u musko zenska prijateljstva.
Nekad sam imala par muskih prijatelja (barem je s moje strane to bilo samo prijateljstvo, s njihove bas i ne, sto sam kasnije otkrila), al sad imam eventualno poznanike, ako ih tako mogu nazvati. Znaci ponekad se druzimo, npr. to su prijatelji mog dragog, kolege s posla, znaci mozemo pricati i funkcionirati u drustvu kad se nađemo, ali necemo ici nasamo na kavu i imati neki bliskiji odnos. Jednostavno nemam potrebe za time.
Mislim da se moze imati musko zensko prijateljstvo ako nema fizicke privlacnosti niti s jedne strane, ili ako s nekim zajedno odrastas ili se znate bas dugi dugi niz godina pa gledate jedno drugo prakticki kao brat i sestra. Nisam to jos dozivjela :D Nakon vise propalih prijateljstava s muskarcima nemam bas zelje ni potrebe se u to uvlacit :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#413 Re: Friendzone

Post by sheilak »

Pa ta musko zenska prijateljstva se cini mi se jedino izrode iz dugih poznanstava tipa iz djetinjstva iz skolskih dana i sl nikako u zrelijim godinama (r)
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#414 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

Tomahawk11 wrote:Bio zaljubljen u tebe. Zamijeni uloge, zamisli da si ti otišla na piće sa tipom koji ti se sviđa, ali ste krenuli na prijateljsko piće.
Pa valjda se moze skontat jel osoba ima prijateljske namjere ili nesto zeli vise s tobom..
I da sam ja bila na njegovom mjestu sigurno ne bih trazila poljubac :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#415 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

merlin246 wrote:
Tomahawk11 wrote:Bio zaljubljen u tebe. Zamijeni uloge, zamisli da si ti otišla na piće sa tipom koji ti se sviđa, ali ste krenuli na prijateljsko piće.
Pa valjda se moze skontat jel osoba ima prijateljske namjere ili nesto zeli vise s tobom..
I da sam ja bila na njegovom mjestu sigurno ne bih trazila poljubac :-)
Ako igra otvorenih karti.
Šta ako ima asa u rukavu?
Eto to tvoje je primjer.

Očito je mislio da ima šansu, ali je krenuo prijateljski, pa poslije prebacio na nivo viši od prijateljskog.
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#416 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

Tomahawk11 wrote:
merlin246 wrote:
Tomahawk11 wrote:Bio zaljubljen u tebe. Zamijeni uloge, zamisli da si ti otišla na piće sa tipom koji ti se sviđa, ali ste krenuli na prijateljsko piće.
Pa valjda se moze skontat jel osoba ima prijateljske namjere ili nesto zeli vise s tobom..
I da sam ja bila na njegovom mjestu sigurno ne bih trazila poljubac :-)
Ako igra otvorenih karti.
Šta ako ima asa u rukavu?
Eto to tvoje je primjer.

Očito je mislio da ima šansu, ali je krenuo prijateljski, pa poslije prebacio na nivo viši od prijateljskog.
Ja mu stvarno nisam dala nikakav povod..
Niti sam imala asa u rukavu, kako ti kazes haha
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#417 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

merlin246 wrote:
Ja mu stvarno nisam dala nikakav povod..
Niti sam imala asa u rukavu, kako ti kazes haha
Ne moraš ni dati, dovoljno je što si mu se sviđala.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#418 Re: Friendzone

Post by annoy »

Kad se nekom sviđas, povod moze biti bilo sta. Ponekad je dovoljno sto si pristojna i slusas ga sta prica :D
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#419 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

annoy wrote:Kad se nekom sviđas, povod moze biti bilo sta. Ponekad je dovoljno sto si pristojna i slusas ga sta prica :D
A bas tako..tko zna kako je on sve protumacio. Poslje mi ga bilo malo zao ali sta ces..

Danas je i ljubaznost toliko rjetka da se smatra flertom.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#420 Re: Friendzone

Post by annoy »

merlin246 wrote:
A bas tako..tko zna kako je on sve protumacio. Poslje mi ga bilo malo zao ali sta ces..

Danas je i ljubaznost toliko rjetka da se smatra flertom.
Ja sam jednom imala neugodnu situaciju s cimerom od tadasnjeg prijatelja, koji je zakljucio da posto svaki put kad dođem pricam s njim normalno i slusam ga, da to znaci da zelim s njim u krevet :D

Tebi je bitno da si covjeku iskreno rekla da zelis samo prijateljstvo. Nisi bas trebala pobjec al ajde :lol: Najgore je nekoga zavlaciti, ne znam tko mi je gori u takvim "prijateljstvima", osoba koja drugu osobu zavlaci dajuci joj mrvice paznje kako bi imala egoboost u obliku "prijatelja" koji trci oko njega u nadi da ce se jednom smilovati, ili ta druga osoba koja glumi neko prijateljstvo a zapravo sanja o tome da tu osobu odvede u krevet.
Najbolje je bit iskren u svojim namjerama, ne davati lazne nade i signale. Al ponekad cak ni to ne pomaze, al jebiga, ne mozes biti odgovoran za to sto druga strana pogresno interpretira u svojoj zaljubljenosti :D
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#421 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

annoy wrote:
merlin246 wrote:
A bas tako..tko zna kako je on sve protumacio. Poslje mi ga bilo malo zao ali sta ces..

Danas je i ljubaznost toliko rjetka da se smatra flertom.
Ja sam jednom imala neugodnu situaciju s cimerom od tadasnjeg prijatelja, koji je zakljucio da posto svaki put kad dođem pricam s njim normalno i slusam ga, da to znaci da zelim s njim u krevet :D

Tebi je bitno da si covjeku iskreno rekla da zelis samo prijateljstvo. Nisi bas trebala pobjec al ajde :lol: Najgore je nekoga zavlaciti, ne znam tko mi je gori u takvim "prijateljstvima", osoba koja drugu osobu zavlaci dajuci joj mrvice paznje kako bi imala egoboost u obliku "prijatelja" koji trci oko njega u nadi da ce se jednom smilovati, ili ta druga osoba koja glumi neko prijateljstvo a zapravo sanja o tome da tu osobu odvede u krevet.
Najbolje je bit iskren u svojim namjerama, ne davati lazne nade i signale. Al ponekad cak ni to ne pomaze, al jebiga, ne mozes biti odgovoran za to sto druga strana pogresno interpretira u svojoj zaljubljenosti :D
Ma muskarci shvate kako oni zele da shvate i kako njima odgovara.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#422 Re: Friendzone

Post by sheilak »

merlin246 wrote:
annoy wrote:Kad se nekom sviđas, povod moze biti bilo sta. Ponekad je dovoljno sto si pristojna i slusas ga sta prica :D
A bas tako..tko zna kako je on sve protumacio. Poslje mi ga bilo malo zao ali sta ces..

Danas je i ljubaznost toliko rjetka da se smatra flertom.
Hocemo na prijateljsku kafu al imam i asa u rukavu :) ovo vazi i za purgerku :) (r)
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#423 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

jasna i iskrena komunikacija je bitna.. ako nekoga smatraš prijateljem, valjda se podrazumijeva da ste otvoreno pričali o prirodi vašeg odnosa i utvrdili ima li tu potencijala za romantiku..
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#424 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

samo da se tuspasim da sam posvjedočio metanju u friendzonu, pred mojim sopstvenim očima se desi,

:D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#425 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

mad_max_ba wrote:samo da se tuspasim da sam posvjedočio metanju u friendzonu, pred mojim sopstvenim očima se desi,

:D
Jeste li mu halalili?

:mrgreen:
Post Reply