Autor Dr Švaler.Karabaja wrote:Nemojte prditi, podrigivati i češkati jaja.
Valja ovo procitat kad se uhvati vremena
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
Autor Dr Švaler.Karabaja wrote:Nemojte prditi, podrigivati i češkati jaja.
vidi ovih hejteraRusski wrote:Ajde, ajde, još malo.SmokingMan wrote:Na korak sam da postanem mizantrop.
Podržavam![]()
Hajde,onda se ukrcaj na lađu "ljutih".Bloo wrote:vidi ovih hejteraRusski wrote:Ajde, ajde, još malo.SmokingMan wrote:Na korak sam da postanem mizantrop.
Podržavam![]()
I nikad ti ne padne na um da joj kazes ti se meni svidjas. Jer volis skakukat oko nje.gilla wrote:FZ znaci u 90% slucajeva da joj fizicki nisi napet ali nece konflikt pa hajmo biti raja da skakutas oko mene, da budes emotivni tampon a ako do 30-te ne stavim pod kontrolu kakvog alfu onda te mozda nazovem da probamo nesto. Ovih 10% se pojavi izuzetak tipa dolazis iz nenormalne familije, ili je vec udata ili u vezi. Mada i tada hipergamija cini svoje pa zna momka nogirati expresno. Daleko vise znam slucajeva gdje je ona nogirala momka i odmah nasla drugog. Zenu zanima:
- izgled muskarca
- novac
- pozicija u drustvu
neke preferiraju jedno, neke drugo. Ako imas kombinaciju onda si zlatan i dovoljno je da nisi retardiran i da mozes voditi normalnu konverzaciju.
Samopouzdanje, humor su obicne floskule koej se prodaju ispodprosjecnim muskarcima da ne polude pa pocnu divljati i praviti haos po zajednici. Moze proci bas u rijetkim slucajevima.
Uglavnom ako dozivis ovo, samo je nextaj, i produzi dalje, nema nista pametnije. Imaj nekog postovanja prema sebi. MOzes ostati u nekom povrsnom kontaktu. Kao mladji prosao ovo. Muskarci obicno ovo sasjeku (ako im se cura en svidja) dok zene vole tako da imaju kakvu rezervu ili nekakav muski kontakt za ne daj Boze.,
ne mogu sve, moze jednatriconja wrote:Meni se sve cure svidjaju, eto prilike da me frendzonirate, primam narudzbe do 16:00 (il ti ga do ceteri)
Ma Anestezija je alfa, on samo usamljene lavice pusta na svoju teritorijuNastasia wrote:Tako sam ja rekla da sam se zaljubila u anesteziju i on me bacio u friendzone
Pa valjda se moze skontat jel osoba ima prijateljske namjere ili nesto zeli vise s tobom..Tomahawk11 wrote:Bio zaljubljen u tebe. Zamijeni uloge, zamisli da si ti otišla na piće sa tipom koji ti se sviđa, ali ste krenuli na prijateljsko piće.
Ako igra otvorenih karti.merlin246 wrote:Pa valjda se moze skontat jel osoba ima prijateljske namjere ili nesto zeli vise s tobom..Tomahawk11 wrote:Bio zaljubljen u tebe. Zamijeni uloge, zamisli da si ti otišla na piće sa tipom koji ti se sviđa, ali ste krenuli na prijateljsko piće.
I da sam ja bila na njegovom mjestu sigurno ne bih trazila poljubac
Ja mu stvarno nisam dala nikakav povod..Tomahawk11 wrote:Ako igra otvorenih karti.merlin246 wrote:Pa valjda se moze skontat jel osoba ima prijateljske namjere ili nesto zeli vise s tobom..Tomahawk11 wrote:Bio zaljubljen u tebe. Zamijeni uloge, zamisli da si ti otišla na piće sa tipom koji ti se sviđa, ali ste krenuli na prijateljsko piće.
I da sam ja bila na njegovom mjestu sigurno ne bih trazila poljubac
Šta ako ima asa u rukavu?
Eto to tvoje je primjer.
Očito je mislio da ima šansu, ali je krenuo prijateljski, pa poslije prebacio na nivo viši od prijateljskog.
Ne moraš ni dati, dovoljno je što si mu se sviđala.merlin246 wrote:
Ja mu stvarno nisam dala nikakav povod..
Niti sam imala asa u rukavu, kako ti kazes haha
A bas tako..tko zna kako je on sve protumacio. Poslje mi ga bilo malo zao ali sta ces..annoy wrote:Kad se nekom sviđas, povod moze biti bilo sta. Ponekad je dovoljno sto si pristojna i slusas ga sta prica
Ja sam jednom imala neugodnu situaciju s cimerom od tadasnjeg prijatelja, koji je zakljucio da posto svaki put kad dođem pricam s njim normalno i slusam ga, da to znaci da zelim s njim u krevetmerlin246 wrote:
A bas tako..tko zna kako je on sve protumacio. Poslje mi ga bilo malo zao ali sta ces..
Danas je i ljubaznost toliko rjetka da se smatra flertom.
Ma muskarci shvate kako oni zele da shvate i kako njima odgovara.annoy wrote:Ja sam jednom imala neugodnu situaciju s cimerom od tadasnjeg prijatelja, koji je zakljucio da posto svaki put kad dođem pricam s njim normalno i slusam ga, da to znaci da zelim s njim u krevetmerlin246 wrote:
A bas tako..tko zna kako je on sve protumacio. Poslje mi ga bilo malo zao ali sta ces..
Danas je i ljubaznost toliko rjetka da se smatra flertom.![]()
Tebi je bitno da si covjeku iskreno rekla da zelis samo prijateljstvo. Nisi bas trebala pobjec al ajdeNajgore je nekoga zavlaciti, ne znam tko mi je gori u takvim "prijateljstvima", osoba koja drugu osobu zavlaci dajuci joj mrvice paznje kako bi imala egoboost u obliku "prijatelja" koji trci oko njega u nadi da ce se jednom smilovati, ili ta druga osoba koja glumi neko prijateljstvo a zapravo sanja o tome da tu osobu odvede u krevet.
Najbolje je bit iskren u svojim namjerama, ne davati lazne nade i signale. Al ponekad cak ni to ne pomaze, al jebiga, ne mozes biti odgovoran za to sto druga strana pogresno interpretira u svojoj zaljubljenosti
Hocemo na prijateljsku kafu al imam i asa u rukavumerlin246 wrote:A bas tako..tko zna kako je on sve protumacio. Poslje mi ga bilo malo zao ali sta ces..annoy wrote:Kad se nekom sviđas, povod moze biti bilo sta. Ponekad je dovoljno sto si pristojna i slusas ga sta prica
Danas je i ljubaznost toliko rjetka da se smatra flertom.
Jeste li mu halalili?mad_max_ba wrote:samo da se tuspasim da sam posvjedočio metanju u friendzonu, pred mojim sopstvenim očima se desi,