Pazte da se malo ne zajebete pa da Cerke ne uletiStupskaBitanga wrote:Banksy nadati se da je tako
Eto nam onda FahrOA
BAKIRE ODLAZI
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#401 Re: BAKIRE ODLAZI
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#402 Re: BAKIRE ODLAZI
Cerketu fali malo intelektualna snaga, no Bakir je tu probio led. 
-
Objektivni navijac
- Posts: 1907
- Joined: 07/06/2013 17:34
#404 Re: BAKIRE ODLAZI
Bolje i Ceric nego Bakir ,bolje.detroit-mercy wrote:Pazte da se malo ne zajebete pa da Cerke ne uletiStupskaBitanga wrote:Banksy nadati se da je tako
Eto nam onda FahrOAonda ima da kukate za Baketom
.
-
Trebam te
- Posts: 2006
- Joined: 26/10/2010 13:53
#405 Re: BAKIRE ODLAZI
VjecitiStudent wrote:Neprilagođeni će najviše problema napraviti upravo Bakiru.
Osim ako u međuvremenu ne saznamo kako je Bakir na čelu Sedmog korpusa osvojio i Vlašić
Ne trpaj mu vise ziv bio,
-
Trebam te
- Posts: 2006
- Joined: 26/10/2010 13:53
#406 Re: BAKIRE ODLAZI
Objektivni navijac wrote:Bolje i Ceric nego Bakir ,bolje.detroit-mercy wrote:Pazte da se malo ne zajebete pa da Cerke ne uletiStupskaBitanga wrote:Banksy nadati se da je tako
Eto nam onda FahrOAonda ima da kukate za Baketom
.
Puno bolji izbor, ridjobradi je totalno izgubljen lik!!!
-
Istina boli
- Posts: 155
- Joined: 02/09/2013 08:39
#407 Re: BAKIRE ODLAZI
Nazalost nemaHaman wrote:Da li ima neki politicar na vidiku koji bi u doglednoj buducnosti mogao promijeniti stanje u BiH.
![]()
![]()
![]()
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#408 Re: BAKIRE ODLAZI
ima, eso radeljas.Haman wrote:Da li ima neki politicar na vidiku koji bi u doglednoj buducnosti mogao promijeniti stanje u BiH.
![]()
![]()
![]()
magistar ekonomskih nauka, covjek sa vizijom, planom i rjesenjima...
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#409 Re: BAKIRE ODLAZI
Ne vidim bitnu razliku.detroit-mercy wrote:Pazte da se malo ne zajebete pa da Cerke ne uletiStupskaBitanga wrote:Banksy nadati se da je tako
Eto nam onda FahrOAonda ima da kukate za Baketom
.
Uz
Arziju, idealnog vaspitača omladine,
''gospodina'' Šaju, najboljeg prijatelja,
Radeljaša, novog Sekinog najvećeg poslovnog saradnika,
Erdogana, tatu potlačene vazalske nacije,
ne vidim šta nas gore može snaći.
A o Ceriću, na njegovoj temi.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#410 Re: BAKIRE ODLAZI
[quote="ghr57z54z45"]narod je kriv
[/quote
Narod je izabro SDP, medju kojima sam i ja. Pa nas jebase za 2 godine do zla Boga. Plus na odlasku opeljusili kasu za 5 godina. Ugasili se dabogda.
[/quote
Narod je izabro SDP, medju kojima sam i ja. Pa nas jebase za 2 godine do zla Boga. Plus na odlasku opeljusili kasu za 5 godina. Ugasili se dabogda.
-
Objektivni navijac
- Posts: 1907
- Joined: 07/06/2013 17:34
#411 Re: BAKIRE ODLAZI
Nije sto je izgubljen. Bakir je sitni kriminalac,kokosar. Covjek bez ikakvog nivoa i vizije. Da mu Babo nije robijao i dosao na celo SDA. Danas bi Bakir radio sitnu sanu u nekoj lokalnoj firmi. Kroz papire krao krec,cement i naftu.Trebam te wrote:Objektivni navijac wrote:Bolje i Ceric nego Bakir ,bolje.detroit-mercy wrote: Pazte da se malo ne zajebete pa da Cerke ne uletionda ima da kukate za Baketom
.
Puno bolji izbor, ridjobradi je totalno izgubljen lik!!!
-
ex-Efendija
- Posts: 220
- Joined: 06/06/2014 13:08
#412 Re: BAKIRE ODLAZI
ex-Efendija je bio vrlo uspjesan vodja svih Bosnjaka pa ne vidim otkud ti ideja da mu nesto fali? Konacno, Bosnjaci su najjapredniji muslimani na planeti a, po zdravoj logici, ex-Efendija je onda najnapredniji efendija na planeti !madner wrote:Cerketu fali malo intelektualna snaga, no Bakir je tu probio led.
-
oakville
- Posts: 1901
- Joined: 27/10/2013 08:49
#413 Re: BAKIRE ODLAZI
Obzirom ko ih je "vodio" ili "predstavljao" i ranije, a ko ih i danas " vodi" i "predstavlja" osnovano je sumnjati da je MZ napravila protektorat u BIH iz samilosti prema bošnjacimaBanksy wrote:Ne vidim bitnu razliku.detroit-mercy wrote:Pazte da se malo ne zajebete pa da Cerke ne uletiStupskaBitanga wrote:Banksy nadati se da je tako
Eto nam onda FahrOAonda ima da kukate za Baketom
.
Uz
Arziju, idealnog vaspitača omladine,
''gospodina'' Šaju, najboljeg prijatelja,
Radeljaša, novog Sekinog najvećeg poslovnog saradnika,
Erdogana, tatu potlačene vazalske nacije,
ne vidim šta nas gore može snaći.
A o Ceriću, na njegovoj temi.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#414 Re: BAKIRE ODLAZI
Bakiru savjetujem da ubuduće sa sobom uvijek i svugdje vodi Nikolića, pored njega izgleda sasvim samozatajno, elokventno i pametno.
-
doko-miki
- Posts: 54
- Joined: 24/03/2014 21:29
-
Trebam te
- Posts: 2006
- Joined: 26/10/2010 13:53
#416 Re: BAKIRE ODLAZI
A sto se prse i isturaju, evo cak i na dzenazi u cvikama, e bas nemamo ukusa ni u cemu!!!
"A hoce se" sto bi nana rekla

"A hoce se" sto bi nana rekla
-
Hadzi Lojo
- Posts: 1538
- Joined: 19/10/2010 19:51
#417 Re: BAKIRE ODLAZI
Ma ima da leti na sljedecim izborima, vise ga ni oni najglupljisto su glasali za njega ne podrzavaju!
Mene bi bilo sramota uopce se kandidovati i upustati u politiku, da mi je babo poptpisao veleizdaju R BiH.
Bakire prokuzen si davnih dana i ti i babo ti, pa niste vi hazreti familija pa da ste nedodirljivi.
Mene bi bilo sramota uopce se kandidovati i upustati u politiku, da mi je babo poptpisao veleizdaju R BiH.
Bakire prokuzen si davnih dana i ti i babo ti, pa niste vi hazreti familija pa da ste nedodirljivi.
-
Hadzi Lojo
- Posts: 1538
- Joined: 19/10/2010 19:51
#418 Re: BAKIRE ODLAZI
Ode u Srebrenicu zato sto se tamo osjeca sigurno uz strane diplomate, pa gdje si u Prijedoru i Visegradu.
- Lokman
- Posts: 885
- Joined: 28/02/2014 13:00
#419 Re: BAKIRE ODLAZI
Amin!Hadzi Lojo wrote:Ma ima da leti na sljedecim izborima, vise ga ni oni najglupljisto su glasali za njega ne podrzavaju!
Mene bi bilo sramota uopce se kandidovati i upustati u politiku, da mi je babo poptpisao veleizdaju R BiH.
Bakire prokuzen si davnih dana i ti i babo ti, pa niste vi hazreti familija pa da ste nedodirljivi.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#420 Re: BAKIRE ODLAZI
Jel ovaj pri zdravoj pameti izjavio da se uz pomoć snsd i dodika gradila bih i jačale državne institucije
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#421 Re: BAKIRE ODLAZI
poslije dodika,bakir mi je najodvratniji politicar...
-
Arsene Wenger
- Posts: 545
- Joined: 13/10/2012 00:33
#422 Re: BAKIRE ODLAZI
Pa mislim da je to vise da ga malo sukne Dodiju kod njegovih glasaca...onako elegantno.StupskaBitanga wrote:Jel ovaj pri zdravoj pameti izjavio da se uz pomoć snsd i dodika gradila bih i jačale državne institucije
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#423 Re: BAKIRE ODLAZI
StupskaBitanga wrote:Jel ovaj pri zdravoj pameti izjavio da se uz pomoć snsd i dodika gradila bih i jačale državne institucije
-
Arsene Wenger
- Posts: 545
- Joined: 13/10/2012 00:33
#424 Re: BAKIRE ODLAZI
Za koga da glasamo? Za ljigavog Baketa? Za hodzu zastitnika bosnjaka, onog sto prodaje muda pod bubrege a koji ne moze zivjeti bez fotelje? Za mafijasa Radoncica? Mislim realno, od tih svih silnih kandidata, za koga da covjek glasa i da mu se kasnije ne povraca kad ga vidi na televiziji?zavrzlama wrote:poslije dodika,bakir mi je najodvratniji politicar...
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#425 Re: BAKIRE ODLAZI
XXArsene Wenger wrote:Pa mislim da je to vise da ga malo sukne Dodiju kod njegovih glasaca...onako elegantno.StupskaBitanga wrote:Jel ovaj pri zdravoj pameti izjavio da se uz pomoć snsd i dodika gradila bih i jačale državne institucije















