Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#401 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

KB24 wrote:Ja se samo sjećam onog što je po Novoj bilo, nisam znao da je odjebala to sve.
Ma jasta, otkacila Antu, on se poslije svezao sa tom Majom Morales, ali nesto ih ne vidjam ali valjda zato sto novu tv gledam jednom mjesecno.

I onako, ispricala par detalja o kokainu, o prevarama, o podvodjenju djevojki, o orgijama, ali nesto se slabo ta njena prica primila u medijima. Jebiga, i mediji zive od tog sunda.

De fakat zamislite Bracu u VB ili na Farmi, najbolje sa Ekremom u tandemu :lol:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#402 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

Artest wrote:A sto ti je zao?
@Artest i @KB24: ja i dalje mislim da je vise naivna nego glupa :roll: (a mozda se ustvari samo nadam :D )
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#403 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Kaskader Uroš Ćertić koji se sa Majom Nikolić poznaje od ranije, ispričao je noćas pevačici da je za četiri dana koliko je sa Avom u kombiju, četiri puta imao seks sa starletom.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#404 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

fak evriting, ava zna da se kaze izvinIti a ne izvinUti :D
arminem
Posts: 100
Joined: 17/02/2012 16:27

#405 Re: Veliki Brat 2013

Post by arminem »

Veliki Brat uzivo... b92 :-) http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html 21:40
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#406 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

nije ova ava normalna ni sekunde
bartek
Posts: 23
Joined: 25/01/2013 21:37

#407 Re: Veliki Brat 2013

Post by bartek »

Kako niko ne shvaca sta Beograd pokusava napraviti sa Avom, onom kurvestijom iz Zadra, Severinom....Prodaju pricu o Hrvaticama koje zude za Srbima, upitnog morala, glupe, promiskuitetne i sl...

Nakon glupih Bosanaca, ljenih Crnogoraca sad su na red dosle i Hrvatice..
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#408 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

kakavdanakneiskustvu wrote:nije ova ava normalna ni sekunde
I nije. Njoj treba ljekar, najozbiljnije.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#409 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Ova Maja je dno dna.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#410 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Hljeba i igara
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#411 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

znate ono kad se stidite za nekog drugog - scena maloprije Ava i neki dramski momenti + pjevanje I will always love you
uros - ljigo ljigavi odvratni a maja milion puta gora fuj

marica/boban :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#412 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

P308 wrote:Ova Maja je dno dna.


i gore od toga
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#413 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

VenomousV wrote:znate ono kad se stidite za nekog drugog - scena maloprije Ava i neki dramski momenti + pjevanje I will always love you
uros - ljigo ljigavi odvratni a maja milion puta gora fuj

marica/boban :thumbup:


:thumbup:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#414 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
P308 wrote:Ova Maja je dno dna.


i gore od toga
Ma ne mogu da vjerujem da takva osoba postoji. fuj!

Soraja mi je :thumbup:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#415 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

A dobro je rekla Ava Urosu da nije ni m od musko, prava je...da se ne izrazavam
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#416 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Kako su ovdje neki prošli psiho test vrlo diskutabilno
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#417 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Joj Maje sta ucini zena. Istjerat ce ih sve iz kuce. :lol:
User avatar
Nivri
Posts: 439
Joined: 10/06/2012 20:10
Location: Land Of Freedom

#418 Re: Veliki Brat 2013

Post by Nivri »

Maja je cisto zlobna zena. Nista novo.

Ovaj gej je zapravo ekstra lik, a dobra je i ona volk :thumbup:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#419 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:Joj Maje sta ucini zena. Istjerat ce ih sve iz kuce. :lol:
fuj jest odvratna, znaci u zivotu nisam vidjela goru osobu.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#420 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Ako ništa nek Marica makar malo učini da predrasude prestanu
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#421 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

VenomousV wrote:znate ono kad se stidite za nekog drugog - scena maloprije Ava i neki dramski momenti + pjevanje I will always love you

uros - ljigo ljigavi odvratni a maja milion puta gora fuj

marica/boban :thumbup:
Uroš, koji odvratni debil.

A u ovoj kući se može vidjeti odnos žena inače...začas zabiti nož u leđa
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#422 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Treba neko da joj spusti, ali na finjaka, i inteligentno. Istog trena bi se poklopila. Steta sto nema niko bas tako bistar. Msm da im je najbolja opcija protiv nje, ignorisanje. Ne moze vala sama sa sobom pricati. :lol:

I ne samo odnos zena, nego zene i muskarca.

Uros, debil obraza bez. Treba ga neko na ruke oprati malo, da se spusti na zemlju. On i Maja bi bili idealan par.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#423 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

dusa_raskopuša wrote:Joj Maje sta ucini zena. Istjerat ce ih sve iz kuce. :lol:



zlo,iskonsko zlo je ona
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#424 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

Maja je dno dna i ispod toga! Nadam se da ce Ava pobjediti samo u inat njoj!
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#425 Re: Veliki Brat 2013

Post by Casual's »

Krava
Locked