Ma jasta, otkacila Antu, on se poslije svezao sa tom Majom Morales, ali nesto ih ne vidjam ali valjda zato sto novu tv gledam jednom mjesecno.KB24 wrote:Ja se samo sjećam onog što je po Novoj bilo, nisam znao da je odjebala to sve.
I onako, ispricala par detalja o kokainu, o prevarama, o podvodjenju djevojki, o orgijama, ali nesto se slabo ta njena prica primila u medijima. Jebiga, i mediji zive od tog sunda.
De fakat zamislite Bracu u VB ili na Farmi, najbolje sa Ekremom u tandemu
