Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#401 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

bezobzira sto seto nekim ti nesvidza al zafaljujuci nacelniku sviju nacelnika senahku ilidza postaje polahko elitno naselje gradese zgrade svadze putovi popravljajuse trava se redovno odrzava i kosi cvjece se zasadzuje i ljepo mirise a pljuvaca i ne zadovoljnih vazda je bilo i bi ce i nek se grade neboderi ako treba nek se zna i vidi kakose ilidza gradi a ako bude srece napravit ce se jos vise zgrada jer ima slobodni zeleni povrsina kojese nekoriste ni zasto i nanjima se mogu komotno napravit neboderi i malo vece zgrade
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#402 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by _Reds_ »

hizo ramidovic wrote:bezobzira sto seto nekim ti nesvidza al zafaljujuci nacelniku sviju nacelnika senahku ilidza postaje polahko elitno naselje gradese zgrade svadze putovi popravljajuse trava se redovno odrzava i kosi cvjece se zasadzuje i ljepo mirise a pljuvaca i ne zadovoljnih vazda je bilo i bi ce i nek se grade neboderi ako treba nek se zna i vidi kakose ilidza gradi a ako bude srece napravit ce se jos vise zgrada jer ima slobodni zeleni povrsina kojese nekoriste ni zasto i nanjima se mogu komotno napravit neboderi i malo vece zgrade
Elitno ??

Pa Lužani su možda i bili takvi, dok ova nova zgrada ne niče.

Neboderi se ne mogu praviti na Ilidži niti im je tu mjesto.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#403 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Hajvan »

_Reds_ wrote:
hizo ramidovic wrote:bezobzira sto seto nekim ti nesvidza al zafaljujuci nacelniku sviju nacelnika senahku ilidza postaje polahko elitno naselje gradese zgrade svadze putovi popravljajuse trava se redovno odrzava i kosi cvjece se zasadzuje i ljepo mirise a pljuvaca i ne zadovoljnih vazda je bilo i bi ce i nek se grade neboderi ako treba nek se zna i vidi kakose ilidza gradi a ako bude srece napravit ce se jos vise zgrada jer ima slobodni zeleni povrsina kojese nekoriste ni zasto i nanjima se mogu komotno napravit neboderi i malo vece zgrade
Elitno ??

Pa Lužani su možda i bili takvi, dok ova nova zgrada ne niče.

Neboderi se ne mogu praviti na Ilidži niti im je tu mjesto.
sve je moguće, pa i to što kažete…
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#404 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Hajvan »

hizo ramidovic wrote:bezobzira sto seto nekim ti nesvidza al zafaljujuci nacelniku sviju nacelnika senahku ilidza postaje polahko elitno naselje gradese zgrade svadze putovi popravljajuse trava se redovno odrzava i kosi cvjece se zasadzuje i ljepo mirise a pljuvaca i ne zadovoljnih vazda je bilo i bi ce i nek se grade neboderi ako treba nek se zna i vidi kakose ilidza gradi a ako bude srece napravit ce se jos vise zgrada jer ima slobodni zeleni povrsina kojese nekoriste ni zasto i nanjima se mogu komotno napravit neboderi i malo vece zgrade

naravno. sve pretvoriti u betonsku džuglu!
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#405 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

ni je mi jasno sto nekom smetaju neboderi pa svaki veci grad i svjetu ima nebodere pa nek hin ima i ilidza i luzani nikom ne ce smetat i ni je mi jasno sto nekom smeta kadse prave zgrade pa dase neprave svibi pljuvali po senahku stose stagod negradi dze su investicije a kadse gradi onda galama stose gradi pa normalno da treba sto vise zgrada i betonskog prostora jerje on puno laksi zaodrzavat vego trava stvarno cudan smo narod mi
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#406 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by golfiista »

hizo ramidovic wrote:ni je mi jasno sto nekom smetaju neboderi pa svaki veci grad i svjetu ima nebodere pa nek hin ima i ilidza i luzani nikom ne ce smetat i ni je mi jasno sto nekom smeta kadse prave zgrade pa dase neprave svibi pljuvali po senahku stose stagod negradi dze su investicije a kadse gradi onda galama stose gradi pa normalno da treba sto vise zgrada i betonskog prostora jerje on puno laksi zaodrzavat vego trava stvarno cudan smo narod mi
Jel´ to koristiš google prevodilac sa bosanskog na hrvatski jezik?
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#407 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by duh_sa_sjekirom »

golfiista wrote:
hizo ramidovic wrote:ni je mi jasno sto nekom smetaju neboderi pa svaki veci grad i svjetu ima nebodere pa nek hin ima i ilidza i luzani nikom ne ce smetat i ni je mi jasno sto nekom smeta kadse prave zgrade pa dase neprave svibi pljuvali po senahku stose stagod negradi dze su investicije a kadse gradi onda galama stose gradi pa normalno da treba sto vise zgrada i betonskog prostora jerje on puno laksi zaodrzavat vego trava stvarno cudan smo narod mi
Jel´ to koristiš google prevodilac sa bosanskog na hrvatski jezik?
Sa bosanskog na ni on ne zna koji
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#408 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by neki »

hizo vas lozi vec dvije godine :lol:
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#409 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Naslovnica »

neki wrote:hizo vas lozi vec dvije godine :lol:
:thumbup:
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#410 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Naslovnica »

hizo ramidovic wrote:ni je mi jasno sto nekom smetaju neboderi pa svaki veci grad i svjetu ima nebodere pa nek hin ima i ilidza i luzani nikom ne ce smetat i ni je mi jasno sto nekom smeta kadse prave zgrade pa dase neprave svibi pljuvali po senahku stose stagod negradi dze su investicije a kadse gradi onda galama stose gradi pa normalno da treba sto vise zgrada i betonskog prostora jerje on puno laksi zaodrzavat vego trava stvarno cudan smo narod mi
Svaka ti je na mjestu Hizo, ali raja ne konta.
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#411 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by golfiista »

Hizo jede g.vna.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#412 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Hajvan »

golfiista wrote:Hizo jede g.vna.
Mislim da je došlo do misinterpretacija s Vaše strane.
Hizo ne jede, već servira dobro upakovana tuđa govna onima koji ih žele pojesti.

Do Vas je.
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#413 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by golfiista »

Hajvan wrote:
golfiista wrote:Hizo jede g.vna.
Mislim da je došlo do misinterpretacija s Vaše strane.
Hizo ne jede, već servira dobro upakovana tuđa govna onima koji ih žele pojesti.

Do Vas je.
Hizo jede g.vna, a znaš zašto?
Zato što sere po čovjeku kojeg i ne poznaje, što sere po ljudima koje i ne poznaje, a posebno iz razloga što sere po svojim neostvarenim snovima, nadanjima a ponajviše sere samog sebe, jer u zivotu nije ostvario ono o čemu je snivao, jer zapravo nikada nije smogao snage da se probudi i uhvati u koštac sa svim ljudima, stanjima što stajaše između nejgovih snova, nadanja i njega samog. Eto to je Hizo, neostvarni potencijal, a kada kažem Hizo ne mislim na pojedinca, zapravo mislim na sve jebivjetre što nemaju muda da savladaju prvu prepreku na koju naiđu i umjesto " ne mogu ja to" kažu " Mogu i hoću ".
Analogno tome, svu svoju količinu frustracije i nesupjeha odvagaju pa je tresnu prvom čovjeku u lice uz opravdanje, sve što jesi, jesi zahvaljujući nečemu ili nekome, ali ne i sebi samome, jer je za takve nepojmljivo da neko može učiniti nešto za sebe, ili ne daj Bože, za druge, sam, ili samo uz svoju samopomoć.
Tako da Hivzo, godianma sere samo po sebi,dok vrijeme prolazi i prilika da se opere ili probudi, neumitno je sve manje i manje. Ako ne razumiješ napisano, za tebe je već kasno.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#414 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Hajvan »

:thumbup:

Naravno!

Ironija i sarkazam su uglavnom odbrambeni menhanizmi neostvarneih.
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#415 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

znači drug hizo, što bi rekli, prdnuo u šišu. :D :run:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#416 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by fidoremilienko »

Drug hizo, široka ramena, muda malena. :D
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#417 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

sta reci, koju posluku porati... nakon ovakvih psihoanaliza vidovitih savremenih intelektualaca i strucnjaka, kojih se dakako ni sigmund freud osobno ne bi postidio, a bogami ni braca tarabici, ostaje mi samo da nastavim zderat' grah i prdit' u sisu, nadajuci se da cu jednog dana ipak osvanuti kao realiziran co'jk, sa velikim mudima...sto ti je zivot...
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#418 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

fidoremilienko wrote:Drug hizo, široka ramena, muda malena. :D
a ko zna, možda je uzak u ramenima a širok u guzovima, i još k tomu i ovo zadnje mu malehno.

Image
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#419 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by duh_sa_sjekirom »

hizo ramidovic wrote:sta reci, koju posluku porati... nakon ovakvih psihoanaliza vidovitih savremenih intelektualaca i strucnjaka, kojih se dakako ni sigmund freud osobno ne bi postidio, a bogami ni braca tarabici, ostaje mi samo da nastavim zderat' grah i prdit' u sisu, nadajuci se da cu jednog dana ipak osvanuti kao realiziran co'jk, sa velikim mudima...sto ti je zivot...
:lol:
Kratko i jasno.
:thumbup:
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#420 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

duh_sa_sjekirom wrote:
hizo ramidovic wrote:sta reci, koju posluku porati... nakon ovakvih psihoanaliza vidovitih savremenih intelektualaca i strucnjaka, kojih se dakako ni sigmund freud osobno ne bi postidio, a bogami ni braca tarabici, ostaje mi samo da nastavim zderat' grah i prdit' u sisu, nadajuci se da cu jednog dana ipak osvanuti kao realiziran co'jk, sa velikim mudima...sto ti je zivot...
:lol:
Kratko i jasno.
:thumbup:
iznajmite si sobu
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#421 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

stafi wrote:
a ko zna, možda je uzak u ramenima a širok u guzovima, i još k tomu i ovo zadnje mu malehno.
upravo tako, odlicno zapazanje i genijalan zakljucak...aferim
samo dodaj: a ono naprijed masalah.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#422 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by duh_sa_sjekirom »

stafi wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:
hizo ramidovic wrote:sta reci, koju posluku porati... nakon ovakvih psihoanaliza vidovitih savremenih intelektualaca i strucnjaka, kojih se dakako ni sigmund freud osobno ne bi postidio, a bogami ni braca tarabici, ostaje mi samo da nastavim zderat' grah i prdit' u sisu, nadajuci se da cu jednog dana ipak osvanuti kao realiziran co'jk, sa velikim mudima...sto ti je zivot...
:lol:
Kratko i jasno.
:thumbup:
iznajmite si sobu
Nema potrebe da raspravu prebacamo na lični nivo. Imaš svoje mišljenje a ja svoje. Kapak!
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#423 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

hizo ramidovic wrote:
stafi wrote:
a ko zna, možda je uzak u ramenima a širok u guzovima, i još k tomu i ovo zadnje mu malehno.
upravo tako, odlicno zapazanje i genijalan zakljucak...aferim
samo dodaj: a ono naprijed masalah.
dakle capin je par ekselans?
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#424 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

duh_sa_sjekirom wrote:[
Nema potrebe da raspravu prebacamo na lični nivo. Imaš svoje mišljenje a ja svoje. Kapak!
pa koliko mu se diviš mogo bi ga i kući povesti. poklopac!
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#425 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

stafi wrote:
hizo ramidovic wrote:
stafi wrote:
a ko zna, možda je uzak u ramenima a širok u guzovima, i još k tomu i ovo zadnje mu malehno.
upravo tako, odlicno zapazanje i genijalan zakljucak...aferim
samo dodaj: a ono naprijed masalah.
dakle capin je par ekselans?
pa hebemu misa, samo slijedi svoju logiku, sve ce ti se samo ka'sti...
Post Reply