Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39976 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Lovren je ove sezone 4. izbor, nema ga ni na klupi u Ligi. Tako da sumnjam da ima prednost ispred Gomeza.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39977 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma nije tolika tragedija sa Gomezom, ako oni naprijed se dohavizaju. Ako budu na nivou prethodne 2-3 i sto se igre i realizacije tice, jebali su jeza u ledja taman da im Maldini i Nesta nazad igraju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39978 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote:Ma nije tolika tragedija sa Gomezom, ako oni naprijed se dohavizaju. Ako budu na nivou prethodne 2-3 i sto se igre i realizacije tice, jebali su jeza u ledja taman da im Maldini i Nesta nazad igraju.
Ma neće valjda, sumnjam. Nemoguće je da tri ovakva igrača na duže zaštopaju.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39979 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

I otkad je u sustini furka stavljati samo onu pticurinu na dres kao grb, a ne kompletan logo? Iskreno nervira i ruzno je za vidjeti, mnogo ljepse izgleda onako sa originalnim grbom, koji je jedan od ljepsih klupskih.
Jest da je prvobitni logo gdje je ptica dominantna, ali onaj koji su od 1999. koristi je najljepsi iskreno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39980 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Warrior je furao retro fazon, zato su i pravili one kamikaza dizajnove sa primjesama 1980-ih godina ali u pogrešnom smislu, i valjda New Balance samo nastavio po tom uzorku. Mada je zvanični logo kluba i dalje onaj u fulu sa Shanklyevom kapijom i dvije baklje.

Vidjećemo šta će Nike skontati, moguće da će vratiti.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#39981 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Kako imam osjećaj da opet uzimamo ovo smiješno natjecanje ligu prvaka. :lol:

Fkt ne vidim ekipu koja nas moze dobiti na dvije tekme. :bih:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39982 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MATCHDAY!


Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39983 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »




Sretan rođendan mašini :sampanjac:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39984 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Joyce predviđa Oxa i Milnera na sredini večeras uz Fabinha.

Zomri, sretan rođendan i Firminu :mrgreen:



:kakoste:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39985 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:Joyce predviđa Oxa i Milnera na sredini večeras uz Fabinha.

Zomri, sretan rođendan i Firminu :mrgreen:



:kakoste:
hvala Amiđa :kiss:

proslavljam ga skromno i u krugu porodice :mrgreen:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#39986 Re: Liverpool FC

Post by manijak1 »

Znam samo ko će večeras ostat bez krila :D džaba im Red Bull .
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39987 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Hoćemo li to fakat zbog Ćiribiribele ispast iz Karabaja kupa? :roll:

Neko je ranije izbačen zbog slične gluposti pa valjda FA neće praviti presedan nego će i nas nogirati.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39988 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

O cemu je rijec zomir?

I ima li sta za Matipa, kakva je povreda u pitanju, kad se vraca?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39989 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pisao sam vam već da Bascombe sumnja da će nas izbaciti :mrgreen: pošto je i FA napravila propust tu, nije u potpunosti krivica naših, na to će se valjda vaditi. On pretpostavlja neka novčana kazna i to je to. Biće iznenađen ako nas nogiraju.

BHF_Manijak wrote:O cemu je rijec zomir?

I ima li sta za Matipa, kakva je povreda u pitanju, kad se vraca?
Mogao bi već za vikend biti na raspolaganju. Trebali bi ga danas pregledati pred Salzburg.

Btw mladi vodili ali izjednačiše Bikovi. Larouci zabio golčinu, ali ovaj trio gore opako izgleda.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39990 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kae Doyle danas će odlučiti.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#39991 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Moram reci velika sreca da nismo doveli Pepea. Hvala Arsenalu sto su doveli Gervinha vol 2
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39992 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote:
Today marks one year unbeaten at Anfield. 43 home games unbeaten in a row. Half way to Mourinho’s record of 86.
Ove 43 utakmice bez poraza su u ligi vjerovatno?
Jer kako rekoh poraz je bio prosle godine u Kupu od Chelsea.
A i Chelseau citam da su se samo u tih 86 racunale samo utakmice Premier league, nihe dakle Liga prvaka i kupovi.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#39993 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Mourinhove su u ligi samo mislim. Xabi prekinuo niz koliko me sjecanje sluzi ali tada nije trener bio Mou.

Ovaj nas niz ne podrazumijeva kup mislim
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39994 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Da taj niz je u PL. Što se tiče cjelokupno Europskih takmičenja večeras će biti 20-ta utakmica na Anfieldu pod Kloppom i tu je i dalje bez poraza.

Mourinhov niz na Bridgeu je prekinuo Fabio Borini onim golom ukoliko se sjećate sa Sunderlandom kada su ih ujedno i izbacili iz utrke za titulu iste one sezone kada su je Suarez i co. ganjali.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39995 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Larouci odličan, gol i asistencija. Možda već iduće sezone ozbiljna rotacija za Andya.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39996 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Auuu kakva bomba Jonesa :shock:

4:2 Brewster iz penala koji je izborio vrhunski Elliott.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#39997 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Dobri djecaci za buducnost.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39998 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote:Da taj niz je u PL. Što se tiče cjelokupno Europskih takmičenja večeras će biti 20-ta utakmica na Anfieldu pod Kloppom i tu je i dalje bez poraza.

Mourinhov niz na Bridgeu je prekinuo Fabio Borini onim golom ukoliko se sjećate sa Sunderlandom kada su ih ujedno i izbacili iz utrke za titulu iste one sezone kada su je Suarez i co. ganjali.
I ja mislim da ga je Xabi prekinuo, 0:1?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39999 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kažnjeni smo sa 200k, bez izbacivanja iz Kupa.
BHF_Manijak wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Da taj niz je u PL. Što se tiče cjelokupno Europskih takmičenja večeras će biti 20-ta utakmica na Anfieldu pod Kloppom i tu je i dalje bez poraza.

Mourinhov niz na Bridgeu je prekinuo Fabio Borini onim golom ukoliko se sjećate sa Sunderlandom kada su ih ujedno i izbacili iz utrke za titulu iste one sezone kada su je Suarez i co. ganjali.
I ja mislim da ga je Xabi prekinuo, 0:1?
Jeste prekinut Chelseaev niz ali ne i Mourinhov, Mourinho je završio prvi mandat na Bridgeu bez poraza i nastavio sa sljedećim gdje je sakupio ovu bolesnu brojku. Statistika je zasnovana na trenerima.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40000 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Zanimljivo :mrgreen:
Post Reply