Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39976 Re: Liverpool FC
Lovren je ove sezone 4. izbor, nema ga ni na klupi u Ligi. Tako da sumnjam da ima prednost ispred Gomeza.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39977 Re: Liverpool FC
Ma nije tolika tragedija sa Gomezom, ako oni naprijed se dohavizaju. Ako budu na nivou prethodne 2-3 i sto se igre i realizacije tice, jebali su jeza u ledja taman da im Maldini i Nesta nazad igraju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39978 Re: Liverpool FC
Ma neće valjda, sumnjam. Nemoguće je da tri ovakva igrača na duže zaštopaju.BHF_Manijak wrote:Ma nije tolika tragedija sa Gomezom, ako oni naprijed se dohavizaju. Ako budu na nivou prethodne 2-3 i sto se igre i realizacije tice, jebali su jeza u ledja taman da im Maldini i Nesta nazad igraju.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39979 Re: Liverpool FC
I otkad je u sustini furka stavljati samo onu pticurinu na dres kao grb, a ne kompletan logo? Iskreno nervira i ruzno je za vidjeti, mnogo ljepse izgleda onako sa originalnim grbom, koji je jedan od ljepsih klupskih.
Jest da je prvobitni logo gdje je ptica dominantna, ali onaj koji su od 1999. koristi je najljepsi iskreno.
Jest da je prvobitni logo gdje je ptica dominantna, ali onaj koji su od 1999. koristi je najljepsi iskreno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39980 Re: Liverpool FC
Warrior je furao retro fazon, zato su i pravili one kamikaza dizajnove sa primjesama 1980-ih godina ali u pogrešnom smislu, i valjda New Balance samo nastavio po tom uzorku. Mada je zvanični logo kluba i dalje onaj u fulu sa Shanklyevom kapijom i dvije baklje.
Vidjećemo šta će Nike skontati, moguće da će vratiti.
Vidjećemo šta će Nike skontati, moguće da će vratiti.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39981 Re: Liverpool FC
Kako imam osjećaj da opet uzimamo ovo smiješno natjecanje ligu prvaka.
Fkt ne vidim ekipu koja nas moze dobiti na dvije tekme.
Fkt ne vidim ekipu koja nas moze dobiti na dvije tekme.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39983 Re: Liverpool FC
Sretan rođendan mašini
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39984 Re: Liverpool FC
Joyce predviđa Oxa i Milnera na sredini večeras uz Fabinha.
Zomri, sretan rođendan i Firminu

Zomri, sretan rođendan i Firminu
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39985 Re: Liverpool FC
hvala AmiđaAmiĐa_Idriz wrote:Joyce predviđa Oxa i Milnera na sredini večeras uz Fabinha.
Zomri, sretan rođendan i Firminu
proslavljam ga skromno i u krugu porodice
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#39986 Re: Liverpool FC
Znam samo ko će večeras ostat bez krila
džaba im Red Bull .
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39987 Re: Liverpool FC
Hoćemo li to fakat zbog Ćiribiribele ispast iz Karabaja kupa?
Neko je ranije izbačen zbog slične gluposti pa valjda FA neće praviti presedan nego će i nas nogirati.
Neko je ranije izbačen zbog slične gluposti pa valjda FA neće praviti presedan nego će i nas nogirati.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39988 Re: Liverpool FC
O cemu je rijec zomir?
I ima li sta za Matipa, kakva je povreda u pitanju, kad se vraca?
I ima li sta za Matipa, kakva je povreda u pitanju, kad se vraca?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39989 Re: Liverpool FC
Pisao sam vam već da Bascombe sumnja da će nas izbaciti
pošto je i FA napravila propust tu, nije u potpunosti krivica naših, na to će se valjda vaditi. On pretpostavlja neka novčana kazna i to je to. Biće iznenađen ako nas nogiraju.
Btw mladi vodili ali izjednačiše Bikovi. Larouci zabio golčinu, ali ovaj trio gore opako izgleda.
Mogao bi već za vikend biti na raspolaganju. Trebali bi ga danas pregledati pred Salzburg.BHF_Manijak wrote:O cemu je rijec zomir?
I ima li sta za Matipa, kakva je povreda u pitanju, kad se vraca?
Btw mladi vodili ali izjednačiše Bikovi. Larouci zabio golčinu, ali ovaj trio gore opako izgleda.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39990 Re: Liverpool FC
Kae Doyle danas će odlučiti.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39991 Re: Liverpool FC
Moram reci velika sreca da nismo doveli Pepea. Hvala Arsenalu sto su doveli Gervinha vol 2
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39992 Re: Liverpool FC
Ove 43 utakmice bez poraza su u ligi vjerovatno?AmiĐa_Idriz wrote:Today marks one year unbeaten at Anfield. 43 home games unbeaten in a row. Half way to Mourinho’s record of 86.
Jer kako rekoh poraz je bio prosle godine u Kupu od Chelsea.
A i Chelseau citam da su se samo u tih 86 racunale samo utakmice Premier league, nihe dakle Liga prvaka i kupovi.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39993 Re: Liverpool FC
Mourinhove su u ligi samo mislim. Xabi prekinuo niz koliko me sjecanje sluzi ali tada nije trener bio Mou.
Ovaj nas niz ne podrazumijeva kup mislim
Ovaj nas niz ne podrazumijeva kup mislim
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39994 Re: Liverpool FC
Da taj niz je u PL. Što se tiče cjelokupno Europskih takmičenja večeras će biti 20-ta utakmica na Anfieldu pod Kloppom i tu je i dalje bez poraza.
Mourinhov niz na Bridgeu je prekinuo Fabio Borini onim golom ukoliko se sjećate sa Sunderlandom kada su ih ujedno i izbacili iz utrke za titulu iste one sezone kada su je Suarez i co. ganjali.
Mourinhov niz na Bridgeu je prekinuo Fabio Borini onim golom ukoliko se sjećate sa Sunderlandom kada su ih ujedno i izbacili iz utrke za titulu iste one sezone kada su je Suarez i co. ganjali.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39995 Re: Liverpool FC
Larouci odličan, gol i asistencija. Možda već iduće sezone ozbiljna rotacija za Andya.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39996 Re: Liverpool FC
Auuu kakva bomba Jonesa 
4:2 Brewster iz penala koji je izborio vrhunski Elliott.
4:2 Brewster iz penala koji je izborio vrhunski Elliott.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#39997 Re: Liverpool FC
Dobri djecaci za buducnost.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39998 Re: Liverpool FC
I ja mislim da ga je Xabi prekinuo, 0:1?AmiĐa_Idriz wrote:Da taj niz je u PL. Što se tiče cjelokupno Europskih takmičenja večeras će biti 20-ta utakmica na Anfieldu pod Kloppom i tu je i dalje bez poraza.
Mourinhov niz na Bridgeu je prekinuo Fabio Borini onim golom ukoliko se sjećate sa Sunderlandom kada su ih ujedno i izbacili iz utrke za titulu iste one sezone kada su je Suarez i co. ganjali.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39999 Re: Liverpool FC
Kažnjeni smo sa 200k, bez izbacivanja iz Kupa.
Jeste prekinut Chelseaev niz ali ne i Mourinhov, Mourinho je završio prvi mandat na Bridgeu bez poraza i nastavio sa sljedećim gdje je sakupio ovu bolesnu brojku. Statistika je zasnovana na trenerima.BHF_Manijak wrote:I ja mislim da ga je Xabi prekinuo, 0:1?AmiĐa_Idriz wrote:Da taj niz je u PL. Što se tiče cjelokupno Europskih takmičenja večeras će biti 20-ta utakmica na Anfieldu pod Kloppom i tu je i dalje bez poraza.
Mourinhov niz na Bridgeu je prekinuo Fabio Borini onim golom ukoliko se sjećate sa Sunderlandom kada su ih ujedno i izbacili iz utrke za titulu iste one sezone kada su je Suarez i co. ganjali.
