Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39926 Re: Liverpool FC
a gdje je majstor sredine k(e)ita

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39927 Re: Liverpool FC
- Virgil 5b
Vintage Virg, toranj.
- Fabinho 3b
Sam je držao vezu.
- Wijnaldum 1b
Za gol.
Flopčine Mane i Salah po pola.
Vintage Virg, toranj.
- Fabinho 3b
Sam je držao vezu.
- Wijnaldum 1b
Za gol.
Flopčine Mane i Salah po pola.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39928 Re: Liverpool FC
16 PL wins in a row
8 PL away wins in a row
7 wins to start the PL season
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#39929 Re: Liverpool FC
Amidza, utefteri i za mene isto.AmiĐa_Idriz wrote:- Virgil 5b
Vintage Virg, toranj.
- Fabinho 3b
Sam je držao vezu.
- Wijnaldum 1b
Za gol.
Flopčine Mane i Salah po pola.
Salaha treba prodati sto prije, Klopp je jedan vrlo strpljiv insan.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39930 Re: Liverpool FC
još samo 31 pobjeda
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39931 Re: Liverpool FC
Ma ne treba prodavati, ovo je standardno i za njega i Manea da uđu u krizni period.
Problem je što bi obično jedan preuzeo odgovornost kada drugi zakaže. Sad su obojica pretanki, nadam se da je ova utakmica danas izolovan slučaj.
Problem je što bi obično jedan preuzeo odgovornost kada drugi zakaže. Sad su obojica pretanki, nadam se da je ova utakmica danas izolovan slučaj.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#39932 Re: Liverpool FC
Nema zajebancije kod igrača Liverpoola ove godine bar koliko se primjetilo do sad, bukvalno svaka sekunda je usmjerena ka uspjehu znaju šta je City.Gandalf wrote:još samo 31 pobjeda
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39933 Re: Liverpool FC
Nekada su gubili ovakve tekme. Sad nekako ubace loptu u mrežu...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39934 Re: Liverpool FC
Virgil 5 boba
Adrian 3 boda
Matip 1 bod
NE vidim da iko hvali Adriana, vrlo dobar danas i siguran kod hvatanja lopti sto mi se svidja
U odbrani nismo ko prije, skripimo malo a u napadu smo nekako bezidejni tako da je ovih 21 boda fantasticno fakat
Adrian 3 boda
Matip 1 bod
NE vidim da iko hvali Adriana, vrlo dobar danas i siguran kod hvatanja lopti sto mi se svidja
U odbrani nismo ko prije, skripimo malo a u napadu smo nekako bezidejni tako da je ovih 21 boda fantasticno fakat
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#39935 Re: Liverpool FC
Gledao prvo poluvrijeme , poslije radi
razumljivih okolnosti , nisam gledao drugo ali smatram da je to dovoljno da mogu podijeliti bobe.
Wijnaldum 5 radi gola
Virgil 3 - oprosti , ali u ovako hebenoj utakmici , gol je gol.
Adrian 1 - ko da je imao savjetovanje i ispit kod Allisona
Najteže utakmice su baš ove.Hvala golmanu Sheffield Uniteda
Wijnaldum 5 radi gola
Virgil 3 - oprosti , ali u ovako hebenoj utakmici , gol je gol.
Adrian 1 - ko da je imao savjetovanje i ispit kod Allisona
Najteže utakmice su baš ove.Hvala golmanu Sheffield Uniteda
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39936 Re: Liverpool FC
Tačno, nema šanse da bi ostvarili pozitivan rezultat danas da je ona ekipa od 2, 3 godine unazad.King_Kenny wrote:Nekada su gubili ovakve tekme. Sad nekako ubace loptu u mrežu...
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39937 Re: Liverpool FC
Bilo je sansi, ali Mane...
Dobro je, uzese, ali Boga mi vec 2-3 tekme se lose igra. Od Napolija mrtvog sve krene. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39938 Re: Liverpool FC
Haland već zadnje dvije ne igra u Salzburgu, onaj naš ga Prevljak mijenja. Ne znam da se povrijedio, nisam nigdje vidio.
Kako god, na Anfieldu protiv ovakve ekipe ništa drugo osim sigurne pobjede me ne zadovoljava. Svakako nimalo naivna ekipa, ali...
Kako god, na Anfieldu protiv ovakve ekipe ništa drugo osim sigurne pobjede me ne zadovoljava. Svakako nimalo naivna ekipa, ali...
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39939 Re: Liverpool FC
Nista, ovi izgleda sto su kiksali kiksali su, zahuktali su se i opet idu u serije iako sa poroznom odbranom...
Pobjedjivati, makar kao ovo danas protiv Sheffielda, samo skupljati bodove, jer ovi kad udju u seriju mo's ih jebat...
Pobjedjivati, makar kao ovo danas protiv Sheffielda, samo skupljati bodove, jer ovi kad udju u seriju mo's ih jebat...
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39940 Re: Liverpool FC
I tek sad vidim sta je Salah fulio, strasno... Opet u krizu levat upada kad ne treba.
Kad se govorilo da treba alternativa krilnim napadacima, jok tvrdoglavi kaze moze ovako...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39941 Re: Liverpool FC
Ma nema tu šta, i dalje stoji ono da moraš imati sezonu sa eventualno remijem, dva, bez poraza. Nije to baš realno. Ali hajde, i ovo je maraton. Rano je za kalkulacije, bitno je nakupiti bodova. Malo me brine ovo od danas, nadam se da se neće nastaviti ovako letargično, slijede nam dosta zajebane utakmice.
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#39942 Re: Liverpool FC
Izgleda da će doći dotle da imaš pravo 4 boda da izgubiš u sezoni, da bi bio prvak.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39943 Re: Liverpool FC
Origi danas dosta zapažen po ulasku, unio je živosti naprijed sa par dobrih i efektnih poteza a nazad je isto pružao podršku.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#39944 Re: Liverpool FC
Bolji nego ona egipatska ubleha
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#39945 Re: Liverpool FC
Nisam gledao tekmu, nazalost, poljoprivredne obaveze, ali pratio sam i vas na forumu i na aplikaciji.
Jebga, ne moze se uvijek briljirati, ali 3 boda je extra.
Nije ni igracima svejedno, pod pritiskom su.
Ali Gandalf je dao najbolju dijagnozu za ovakve tekme, sto vise suteva na gol, kornera, forsiranih penala, to nam treba.
Idemo dalje prema tituli, za sada prefektan score
Jebga, ne moze se uvijek briljirati, ali 3 boda je extra.
Nije ni igracima svejedno, pod pritiskom su.
Ali Gandalf je dao najbolju dijagnozu za ovakve tekme, sto vise suteva na gol, kornera, forsiranih penala, to nam treba.
Idemo dalje prema tituli, za sada prefektan score
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39946 Re: Liverpool FC
moglo bi protiv ovog Salzburga biti pravo zayebano 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39948 Re: Liverpool FC
Najbolje je to Robbo objasniono_sekirli wrote:Nisam gledao tekmu, nazalost, poljoprivredne obaveze, ali pratio sam i vas na forumu i na aplikaciji.
Jebga, ne moze se uvijek briljirati, ali 3 boda je extra.
Nije ni igracima svejedno, pod pritiskom su.
Ali Gandalf je dao najbolju dijagnozu za ovakve tekme, sto vise suteva na gol, kornera, forsiranih penala, to nam treba.
Idemo dalje prema tituli, za sada prefektan score
Andy Robertson: “Look, you can't win 4-0, 5-0 every single week by playing beautiful football and everyone claps you off the park. That's a different show out there – we had to get down, we had to get dirty and we had to match their battles.”
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39949 Re: Liverpool FC
“After Van Dijk and Laporte, there’s no better CB than him in the League” - Ian Wright on Matip.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39950 Re: Liverpool FC
Kod Matippa mi se najviše sviđa iznošenje lopte, čovjek baš zna povući prema naprijed loptu, pokrenuti kontru umjesto krkanskog ispucavanja napamet.
Ipak, Virgil je mnogo bolji igrač, tu klasu ima još samo Coulibali
Ipak, Virgil je mnogo bolji igrač, tu klasu ima još samo Coulibali
