Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#39926 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

a gdje je majstor sredine k(e)ita :oops: :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39927 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

- Virgil 5b

Vintage Virg, toranj.

- Fabinho 3b

Sam je držao vezu.

- Wijnaldum 1b

Za gol.

Flopčine Mane i Salah po pola.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39928 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

16 PL wins in a row
8 PL away wins in a row
7 wins to start the PL season
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#39929 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

AmiĐa_Idriz wrote:- Virgil 5b

Vintage Virg, toranj.

- Fabinho 3b

Sam je držao vezu.

- Wijnaldum 1b

Za gol.

Flopčine Mane i Salah po pola.
Amidza, utefteri i za mene isto.
Salaha treba prodati sto prije, Klopp je jedan vrlo strpljiv insan.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#39930 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

još samo 31 pobjeda
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39931 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma ne treba prodavati, ovo je standardno i za njega i Manea da uđu u krizni period.

Problem je što bi obično jedan preuzeo odgovornost kada drugi zakaže. Sad su obojica pretanki, nadam se da je ova utakmica danas izolovan slučaj.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#39932 Re: Liverpool FC

Post by 90minut »

Gandalf wrote:još samo 31 pobjeda
Nema zajebancije kod igrača Liverpoola ove godine bar koliko se primjetilo do sad, bukvalno svaka sekunda je usmjerena ka uspjehu znaju šta je City.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#39933 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Nekada su gubili ovakve tekme. Sad nekako ubace loptu u mrežu...
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#39934 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Virgil 5 boba

Adrian 3 boda

Matip 1 bod

NE vidim da iko hvali Adriana, vrlo dobar danas i siguran kod hvatanja lopti sto mi se svidja :thumbup:

U odbrani nismo ko prije, skripimo malo a u napadu smo nekako bezidejni tako da je ovih 21 boda fantasticno fakat
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#39935 Re: Liverpool FC

Post by manijak1 »

Gledao prvo poluvrijeme , poslije radi :D razumljivih okolnosti , nisam gledao drugo ali smatram da je to dovoljno da mogu podijeliti bobe.
Wijnaldum 5 radi gola
Virgil 3 - oprosti , ali u ovako hebenoj utakmici , gol je gol.
Adrian 1 - ko da je imao savjetovanje i ispit kod Allisona
Najteže utakmice su baš ove.Hvala golmanu Sheffield Uniteda :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39936 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

King_Kenny wrote:Nekada su gubili ovakve tekme. Sad nekako ubace loptu u mrežu...
Tačno, nema šanse da bi ostvarili pozitivan rezultat danas da je ona ekipa od 2, 3 godine unazad.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39937 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Bilo je sansi, ali Mane... :roll: Dobro je, uzese, ali Boga mi vec 2-3 tekme se lose igra. Od Napolija mrtvog sve krene. :roll:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39938 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Haland već zadnje dvije ne igra u Salzburgu, onaj naš ga Prevljak mijenja. Ne znam da se povrijedio, nisam nigdje vidio.

Kako god, na Anfieldu protiv ovakve ekipe ništa drugo osim sigurne pobjede me ne zadovoljava. Svakako nimalo naivna ekipa, ali...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39939 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Nista, ovi izgleda sto su kiksali kiksali su, zahuktali su se i opet idu u serije iako sa poroznom odbranom...
Pobjedjivati, makar kao ovo danas protiv Sheffielda, samo skupljati bodove, jer ovi kad udju u seriju mo's ih jebat...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39940 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

I tek sad vidim sta je Salah fulio, strasno... Opet u krizu levat upada kad ne treba. :roll: Kad se govorilo da treba alternativa krilnim napadacima, jok tvrdoglavi kaze moze ovako...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39941 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma nema tu šta, i dalje stoji ono da moraš imati sezonu sa eventualno remijem, dva, bez poraza. Nije to baš realno. Ali hajde, i ovo je maraton. Rano je za kalkulacije, bitno je nakupiti bodova. Malo me brine ovo od danas, nadam se da se neće nastaviti ovako letargično, slijede nam dosta zajebane utakmice.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#39942 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Izgleda da će doći dotle da imaš pravo 4 boda da izgubiš u sezoni, da bi bio prvak.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39943 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Origi danas dosta zapažen po ulasku, unio je živosti naprijed sa par dobrih i efektnih poteza a nazad je isto pružao podršku.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#39944 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

Bolji nego ona egipatska ubleha
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#39945 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Nisam gledao tekmu, nazalost, poljoprivredne obaveze, ali pratio sam i vas na forumu i na aplikaciji.
Jebga, ne moze se uvijek briljirati, ali 3 boda je extra.
Nije ni igracima svejedno, pod pritiskom su.
Ali Gandalf je dao najbolju dijagnozu za ovakve tekme, sto vise suteva na gol, kornera, forsiranih penala, to nam treba.
Idemo dalje prema tituli, za sada prefektan score :thumbup:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#39946 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

moglo bi protiv ovog Salzburga biti pravo zayebano :zoka:
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#39947 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Bice zajebano sve...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39948 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

no_sekirli wrote:Nisam gledao tekmu, nazalost, poljoprivredne obaveze, ali pratio sam i vas na forumu i na aplikaciji.
Jebga, ne moze se uvijek briljirati, ali 3 boda je extra.
Nije ni igracima svejedno, pod pritiskom su.
Ali Gandalf je dao najbolju dijagnozu za ovakve tekme, sto vise suteva na gol, kornera, forsiranih penala, to nam treba.
Idemo dalje prema tituli, za sada prefektan score :thumbup:
Najbolje je to Robbo objasnio :mrgreen:
Andy Robertson: “Look, you can't win 4-0, 5-0 every single week by playing beautiful football and everyone claps you off the park. That's a different show out there – we had to get down, we had to get dirty and we had to match their battles.”
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39949 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

“After Van Dijk and Laporte, there’s no better CB than him in the League” - Ian Wright on Matip.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#39950 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Kod Matippa mi se najviše sviđa iznošenje lopte, čovjek baš zna povući prema naprijed loptu, pokrenuti kontru umjesto krkanskog ispucavanja napamet.
Ipak, Virgil je mnogo bolji igrač, tu klasu ima još samo Coulibali
Post Reply