Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#39902 Re: Liverpool FC
Jedna od onih utakmica, fuuj 
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#39903 Re: Liverpool FC
kuku lele, na sta lici liverpool
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#39904 Re: Liverpool FC
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39905 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Ma ono se mora spakovati, ni mokar teren nije opravdanje.
Šta je Giniju sa šutem jbt, u reprezentaciji snajperista ovdje

- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#39906 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Ma ono se mora spakovati, ni mokar teren nije opravdanje.
Šta je Giniju sa šutem jbt, u reprezentaciji snajperista ovdje
Edit: Sad vidjeh da si i sam sebe citirao
Last edited by sve_ovo_ja on 28/09/2019 14:59, edited 1 time in total.
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#39907 Re: Liverpool FC
aaaj golmana
pa jadan ne bio!!!
- SmokingMan
- Posts: 22598
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#39908 Re: Liverpool FC
Sada je dao,i neće u narednih pola godine. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39909 Re: Liverpool FC
Daleko je ovo još od gotovog.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39910 Re: Liverpool FC
Fast forward 15 minuta, samo da hoće završiti više. Katastrofa.
- Edin H.
- Posts: 53622
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#39911 Re: Liverpool FC
Vadi Muhameda 
-
kikilika
- Posts: 285
- Joined: 10/01/2011 22:41
#39912 Re: Liverpool FC
mogu li ja odmah glasati
- matip
- fabinho
- origi
- matip
- fabinho
- origi
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39913 Re: Liverpool FC
Dobra reakcija kod Firmina 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39914 Re: Liverpool FC
Jebote sve živo izblokiraše
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39916 Re: Liverpool FC
Sheffield United - Liverpool 0:1
Wijnaldum
Leicester
Wijnaldum
7/381. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
Leicester
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#39918 Re: Liverpool FC
Van Dijk
Wijnaldum
Fabinho
Wijnaldum
Fabinho
- SmokingMan
- Posts: 22598
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#39919 Re: Liverpool FC
Matip 5b
Fabinho 3b
VVD.1
Fabinho 3b
VVD.1
- Edin H.
- Posts: 53622
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#39920 Re: Liverpool FC
Tehnicki puca, kroz noge.AmiĐa_Idriz wrote:Ma ono se mora spakovati, ni mokar teren nije opravdanje.
Šta je Giniju sa šutem jbt, u reprezentaciji snajperista ovdje
- Edin H.
- Posts: 53622
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#39921 Re: Liverpool FC
Udje Alex Oxlade-ChamberlainAmiĐa_Idriz wrote:Može. Al u 88-oj.zomri wrote:Oj odrona hljebe dragi, niko se sa loptom ne moze sastaviti. Kloppe mijenjaj!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39922 Re: Liverpool FC
Ranije nego sam očekivaoEdin H. wrote:Udje Alex Oxlade-ChamberlainAmiĐa_Idriz wrote:Može. Al u 88-oj.zomri wrote:Oj odrona hljebe dragi, niko se sa loptom ne moze sastaviti. Kloppe mijenjaj!
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39923 Re: Liverpool FC
Toliko su loše igrali da stvarno ne znam kome bih dao 5 bodova a kome flopa
Wijnaldum - 5 b - igrao je loše, imao je sreću što njima brani Henderson
Adrian - 3 b - jako dobar golman, malo lud, to je valjda karakterna osobina koja se uzima u obzir u Livčiju kada se traži golman
Virgil - 1 b - standardno dobar, imao je on i boljih utakmica
neću flopovati nikoga ali Robertson danas baš očajan
Wijnaldum - 5 b - igrao je loše, imao je sreću što njima brani Henderson
Adrian - 3 b - jako dobar golman, malo lud, to je valjda karakterna osobina koja se uzima u obzir u Livčiju kada se traži golman
Virgil - 1 b - standardno dobar, imao je on i boljih utakmica
neću flopovati nikoga ali Robertson danas baš očajan
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#39924 Re: Liverpool FC
Skide Robo zato pred kraj onu...Gandalf wrote:Toliko su loše igrali da stvarno ne znam kome bih dao 5 bodova a kome flopa
Wijnaldum - 5 b - igrao je loše, imao je sreću što njima brani Henderson![]()
Adrian - 3 b - jako dobar golman, malo lud, to je valjda karakterna osobina koja se uzima u obzir u Livčiju kada se traži golman
Virgil - 1 b - standardno dobar, imao je on i boljih utakmica
neću flopovati nikoga ali Robertson danas baš očajan
