Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39827 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
. jes' to pohvalila pitu.. 
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#39829 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sama cu naci izlaz
Ja nemam pojma ciji je recept, sinoc sam ga nasla slucajno.. prvi put sam je pravila ali moram samo da kazem da sam odoka stavljala sve ove iste sastojke, ne kao osoba ciji je recept jer je ona pravila dvije male a ja jednu malu...i meni je ovo bilo puno.. samo sto mi je falio onaj plitki kalup ali eto... sta je tu je...

Ja nemam pojma ciji je recept, sinoc sam ga nasla slucajno.. prvi put sam je pravila ali moram samo da kazem da sam odoka stavljala sve ove iste sastojke, ne kao osoba ciji je recept jer je ona pravila dvije male a ja jednu malu...i meni je ovo bilo puno.. samo sto mi je falio onaj plitki kalup ali eto... sta je tu je...

Last edited by Sarah24 on 17/04/2020 18:12, edited 1 time in total.
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#39830 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Od kad tražim ovakav recept
Hvala Saro
Imam kalup bas za ovu vrstu pite skoro 10g,jos ga nisam nikad upotrijebila
Now it's time
Imam kalup bas za ovu vrstu pite skoro 10g,jos ga nisam nikad upotrijebila
Now it's time
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#39831 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nnc...Miss Moonlight wrote: ↑17/04/2020 17:33 Od kad tražim ovakav receptHvala Saro
![]()
Imam kalup bas za ovu vrstu pite skoro 10g,jos ga nisam nikad upotrijebila
Niw it's time![]()
slikaj nam kad budes napravila... i obavezno upari sa sladoledom....
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39835 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- plain vanilla
- Posts: 70277
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#39836 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma on se tamo najede maslenjaka i mesine, a ovo uslika da ga Moonca ne ruzi
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39838 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma da...supljiraplain vanilla wrote: ↑17/04/2020 19:36Ma on se tamo najede maslenjaka i mesine, a ovo uslika da ga Moonca ne ruzi![]()
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#39839 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pa tako nekako .. pasta salata sa piletinom i mozzarellom u sosu od chilija
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#39840 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
vjesticanametli wrote: ↑17/04/2020 20:33Ma da...supljiraplain vanilla wrote: ↑17/04/2020 19:36Ma on se tamo najede maslenjaka i mesine, a ovo uslika da ga Moonca ne ruzi![]()
![]()
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#39842 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
rebra i to komad 4-5 kg a pece se i dimi 4-5 sati
malo je povelik a i dimi dugo
idu briketi ili drveni u komadima ALI niko da upita za one trescice sto se vide
@GandalfSivi
ovakav je

Last edited by Maraschino on 17/04/2020 21:36, edited 1 time in total.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39843 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.. meni je ok...
-
zilla_
- Posts: 1093
- Joined: 20/08/2008 23:18
#39844 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Gdje ima da se kupi ova igračka i koliko je paraMaraschino wrote: ↑17/04/2020 21:30rebra i to komad 4-5 kg a pece se i dimi 4-5 sati
malo je povelik a i dimi dugo![]()
idu briketi ili drveni u komadima ALI niko da upita za one trescice sto se vide
@GandalfSivi
ovakav je
![]()
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#39846 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Palilo se i palit ce se 
Danas se dimio losos, pa cemo onda vidjeti sta je slijedece...




Danas se dimio losos, pa cemo onda vidjeti sta je slijedece...




- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#39847 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
koji ste vi perverznjaci, s duznim postovanjem 
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#39848 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisam ja Titam'' ovaj Gandalf.
Sve sto radi pretvara u umjetnost.
Sve sto radi pretvara u umjetnost.
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#39849 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pusti to, losos gotov za 45 min. Ali brisket je prava zajebancija, a bas sam se neki dan nameracio na istiMaraschino wrote: ↑17/04/2020 23:15 Nisam ja Titam'' ovaj Gandalf.
Sve sto radi pretvara u umjetnost.
Samo ko ce mi toliko meso pojesti...
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#39850 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja Sam malo racionalnijiGandalfSivi wrote: ↑18/04/2020 00:28Pusti to, losos gotov za 45 min. Ali brisket je prava zajebancija, a bas sam se neki dan nameracio na istiMaraschino wrote: ↑17/04/2020 23:15 Nisam ja Titam'' ovaj Gandalf.
Sve sto radi pretvara u umjetnost.
Samo ko ce mi toliko meso pojesti...

Osta ti duzan odgovor za ona drva, ja vlazno trijesce razlicitih okusa ubacujem na briket.




