Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#39826 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

meni sladoled :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39827 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

. jes' to pohvalila pitu.. :oops:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39828 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

Sarah24 wrote: 17/04/2020 16:51 Gdje ona slika zeMskih sa plaze sto je skoro bila.. da se oznacim :mrgreen:

Image
Image

Pita vrela... sladoled se istopio za 5sec ... odlicna kombinacija uglavnom :oops:
A i tebe treba makET s ove teme :D :thumbup: odlicno daj recept Ote pite
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#39829 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

Sama cu naci izlaz :mrgreen:

Ja nemam pojma ciji je recept, sinoc sam ga nasla slucajno.. prvi put sam je pravila ali moram samo da kazem da sam odoka stavljala sve ove iste sastojke, ne kao osoba ciji je recept jer je ona pravila dvije male a ja jednu malu...i meni je ovo bilo puno.. samo sto mi je falio onaj plitki kalup ali eto... sta je tu je... :zoka: :mrgreen:

Image
Last edited by Sarah24 on 17/04/2020 18:12, edited 1 time in total.
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#39830 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

Od kad tražim ovakav recept 😍 Hvala Saro :kiss:
Imam kalup bas za ovu vrstu pite skoro 10g,jos ga nisam nikad upotrijebila 😂
Now it's time 🙈
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#39831 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

Miss Moonlight wrote: 17/04/2020 17:33 Od kad tražim ovakav recept 😍 Hvala Saro :kiss:
Imam kalup bas za ovu vrstu pite skoro 10g,jos ga nisam nikad upotrijebila 😂
Niw it's time 🙈
nnc... 8-) :mrgreen:

slikaj nam kad budes napravila... i obavezno upari sa sladoledom.... :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39833 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

DeNiro wrote: 17/04/2020 18:13 Image
.. dobro izgleda.. :thumbup:
... :oops: kod tebe nesto- kao cistish frizider- preko 10 sastojaka... :-)

Image
. ukus.. #hajgaznaj
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#39834 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by DeNiro »

moonca wrote: 17/04/2020 18:29
DeNiro wrote: 17/04/2020 18:13
.. dobro izgleda.. :thumbup:
... :oops: kod tebe nesto- kao cistish frizider- preko 10 sastojaka... :-)

Image
. ukus.. #hajgaznaj
pa nije bas .. namjera je da se napravi lagana vecerica :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39835 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

:D a DZe uz to zapecena kokosA :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70277
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#39836 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by plain vanilla »

vjesticanametli wrote: 17/04/2020 18:44 :D a DZe uz to zapecena kokosA :lol:
Ma on se tamo najede maslenjaka i mesine, a ovo uslika da ga Moonca ne ruzi :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39837 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

DeNiro wrote: 17/04/2020 18:35 pa nije bas .. namjera je da se napravi lagana vecerica
.. hmmm... vidi ti se sos..ispod.. :oops:.

da, imao si --namjeru... a, nikako da prestanes dodavati... hm.. malo cu ovog,.. :shock: ma sta malo - malo vishe ... a mogao bi i ovo.. tak slaze se sa onim... :-) :lol:......
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39838 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

plain vanilla wrote: 17/04/2020 19:36
vjesticanametli wrote: 17/04/2020 18:44 :D a DZe uz to zapecena kokosA :lol:
Ma on se tamo najede maslenjaka i mesine, a ovo uslika da ga Moonca ne ruzi :mrgreen:
Ma da...supljira :D
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#39839 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by DeNiro »

moonca wrote: 17/04/2020 19:57
DeNiro wrote: 17/04/2020 18:35 pa nije bas .. namjera je da se napravi lagana vecerica
.. hmmm... vidi ti se sos..ispod.. :oops:.

da, imao si --namjeru... a, nikako da prestanes dodavati... hm.. malo cu ovog,.. :shock: ma sta malo - malo vishe ... a mogao bi i ovo.. tak slaze se sa onim... :-) :lol:......
pa tako nekako .. pasta salata sa piletinom i mozzarellom u sosu od chilija :D
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#39840 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by DeNiro »

vjesticanametli wrote: 17/04/2020 20:33
plain vanilla wrote: 17/04/2020 19:36
vjesticanametli wrote: 17/04/2020 18:44 :D a DZe uz to zapecena kokosA :lol:
Ma on se tamo najede maslenjaka i mesine, a ovo uslika da ga Moonca ne ruzi :mrgreen:
Ma da...supljira :D
:D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#39842 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Maraschino »

mO k3 wrote: 17/04/2020 08:18 @Maraschino sexy izgleda , pitanje ovaj poveci komad mesa to su rebra??
rebra i to komad 4-5 kg a pece se i dimi 4-5 sati
Vela666 wrote: 17/04/2020 03:01

ovo je super, da li je drveni ugalj i da li je prevelik da se stavi na balkon, ako jeste ima li neka slična zamjena za balkon :)
malo je povelik a i dimi dugo :D
idu briketi ili drveni u komadima ALI niko da upita za one trescice sto se vide :D

@GandalfSivi

ovakav je

Image
Last edited by Maraschino on 17/04/2020 21:36, edited 1 time in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39843 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

exliberal-ex wrote: 17/04/2020 02:27 Malo mi neide ovaj kuhani krompir uz ovo....bar ne ovako
.. meni je ok... :-D ja bih uz gicu- neki slatki sos..
zilla_
Posts: 1093
Joined: 20/08/2008 23:18

#39844 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zilla_ »

Maraschino wrote: 17/04/2020 21:30
mO k3 wrote: 17/04/2020 08:18 @Maraschino sexy izgleda , pitanje ovaj poveci komad mesa to su rebra??
rebra i to komad 4-5 kg a pece se i dimi 4-5 sati
Vela666 wrote: 17/04/2020 03:01

ovo je super, da li je drveni ugalj i da li je prevelik da se stavi na balkon, ako jeste ima li neka slična zamjena za balkon :)
malo je povelik a i dimi dugo :D
idu briketi ili drveni u komadima ALI niko da upita za one trescice sto se vide :D

@GandalfSivi

ovakav je

Image
Gdje ima da se kupi ova igračka i koliko je para :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#39845 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Maraschino »

zilla_ wrote: 17/04/2020 22:22



Gdje ima da se kupi ova igračka i koliko je para :D
Weber BBQ oprema.

Ovaj je bio blizu 500€ a imas ih raznih.

Mozes meso dimiti, peci, susiti...ribu, sir... :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#39846 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Palilo se i palit ce se :)

Danas se dimio losos, pa cemo onda vidjeti sta je slijedece...

Image

Image

Image

Image
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#39847 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

koji ste vi perverznjaci, s duznim postovanjem :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#39848 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Maraschino »

Nisam ja Titam'' ovaj Gandalf.

Sve sto radi pretvara u umjetnost.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#39849 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Maraschino wrote: 17/04/2020 23:15 Nisam ja Titam'' ovaj Gandalf.

Sve sto radi pretvara u umjetnost.
Pusti to, losos gotov za 45 min. Ali brisket je prava zajebancija, a bas sam se neki dan nameracio na isti :)

Samo ko ce mi toliko meso pojesti...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#39850 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Maraschino »

GandalfSivi wrote: 18/04/2020 00:28
Maraschino wrote: 17/04/2020 23:15 Nisam ja Titam'' ovaj Gandalf.

Sve sto radi pretvara u umjetnost.
Pusti to, losos gotov za 45 min. Ali brisket je prava zajebancija, a bas sam se neki dan nameracio na isti :)

Samo ko ce mi toliko meso pojesti...
Ja Sam malo racionalniji

Image
Osta ti duzan odgovor za ona drva, ja vlazno trijesce razlicitih okusa ubacujem na briket.
Post Reply