Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39801 Re: Liverpool FC
Ovaj mali s brojem 20, nova je nada europskog fudbala na poziciji zadnjeg veznog... Kako proturi loptu sebi iza leđa na sredini terena, kada nema nikoga oko njega - fascinantno.
Inače - fino je gledati i malo drugačiji Liverpool.
Inače - fino je gledati i malo drugačiji Liverpool.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39802 Re: Liverpool FC
20 definitivno budući Balon 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39803 Re: Liverpool FC
Ofsajd zamka i večeras fercera ko sat, sistemski se dobro odradila očito.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39804 Re: Liverpool FC
Samo što sam napisao pobježe Lovrenu čovjekAmiĐa_Idriz wrote:Ofsajd zamka i večeras fercera ko sat, sistemski se dobro odradila očito.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#39805 Re: Liverpool FC
Pobjego je Deji, ne pika se
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39806 Re: Liverpool FC
Hoever pretanak večeras. I naprijed i nazad. Bolji je bio prošle sezone u FA Kupu.
Aaa vidi Pedra, pa baš neku noć pišem kako ga nema nigdje
Aaa vidi Pedra, pa baš neku noć pišem kako ga nema nigdje
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39807 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Hoever pretanak večeras. I naprijed i nazad. Bolji je bio prošle sezone u FA Kupu.
:
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39808 Re: Liverpool FC
Šta je, sumnjičavci, ova 6 je svjetski potencijal. Blokira, trči, skače, uvijek bude u blizini opasne situacije.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39809 Re: Liverpool FC
Što se Milner izdera na Gomeza...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39810 Re: Liverpool FC
Kako je skide sad sa linijeKing_Kenny wrote:Šta je, sumnjičavci, ova 6 je svjetski potencijal. Blokira, trči, skače, uvijek bude u blizini opasne situacije.
Dvije lijepe odbrane Kellehera
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39811 Re: Liverpool FC
Šteta za Eliota što ovo ne uđe 
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39813 Re: Liverpool FC
Pa elliote sine, što u prečku!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39815 Re: Liverpool FC
MK Dons - Liverpool 0:2
Milner
Hoever
Milner
Hoever
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#39816 Re: Liverpool FC
Lovren - 5
James - 3
Elliot - 1
James - 3
Elliot - 1
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#39820 Re: Liverpool FC
Milner 5+, Kelleher 3, Lovren 1, flopa ovaj put nema.
Nisu losi momcici bili veceras, Jones u prvom bio odlican, u drugom nestao, Elliot nije ni dobijao neke lopte kvalitetne, steta sto zapuca ovo u precku. Malo ga ponijelo, htio je rasparati mrezu. Brewstera nidje nije bilo.
Da budem iskren gajio sam neke nade da ce iskusni vezni red pojest ove polu-amatere, medjutim nisu me nesto odusevili, Keita da u pocetku, ali kasnije je ispuhao. Ox previse forsirao, a Adem ko Adem, sta vise reci. Gomez na granici da bude flop
Sve u svemu, neko novo iskustvo za mladjariju, proslo se u drugo kolo, ja prezadovoljan. Do titule
Nisu losi momcici bili veceras, Jones u prvom bio odlican, u drugom nestao, Elliot nije ni dobijao neke lopte kvalitetne, steta sto zapuca ovo u precku. Malo ga ponijelo, htio je rasparati mrezu. Brewstera nidje nije bilo.
Da budem iskren gajio sam neke nade da ce iskusni vezni red pojest ove polu-amatere, medjutim nisu me nesto odusevili, Keita da u pocetku, ali kasnije je ispuhao. Ox previse forsirao, a Adem ko Adem, sta vise reci. Gomez na granici da bude flop
Sve u svemu, neko novo iskustvo za mladjariju, proslo se u drugo kolo, ja prezadovoljan. Do titule
- BHF_Manijak
- Posts: 28530
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#39821 Re: Liverpool FC
Kakav je Brewster bio, nekako je od pod svjetlima reflektora, od njega se haman najvise ocekuje od ove djece?
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39822 Re: Liverpool FC
Keita zahrđao, očekivao sam više iskreno. Ne možeš reći da nije imao prostora večeras, vremena na lopti koliko hoćeš ali...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#39823 Re: Liverpool FC
Podlegao pritisku. NažalostBHF_Manijak wrote:Kakav je Brewster bio, nekako je od pod svjetlima reflektora, od njega se haman najvise ocekuje od ove djece?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#39824 Re: Liverpool FC
Za Keitu je bilo bitno da osjeti opet teren, istrči se i sl. Prva utakmica još od priprema, biće to ok.
Rhian nije ni imao neke korisne lopte, krila se nisu nešto Bog zna pretrgla u distribuciji osim Elliotta u par prilika. Al vidjećemo.
Rhian nije ni imao neke korisne lopte, krila se nisu nešto Bog zna pretrgla u distribuciji osim Elliotta u par prilika. Al vidjećemo.
