Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#39801 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Ovaj mali s brojem 20, nova je nada europskog fudbala na poziciji zadnjeg veznog... Kako proturi loptu sebi iza leđa na sredini terena, kada nema nikoga oko njega - fascinantno.

Inače - fino je gledati i malo drugačiji Liverpool.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39802 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

20 definitivno budući Balon :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39803 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ofsajd zamka i večeras fercera ko sat, sistemski se dobro odradila očito.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39804 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

AmiĐa_Idriz wrote:Ofsajd zamka i večeras fercera ko sat, sistemski se dobro odradila očito.
Samo što sam napisao pobježe Lovrenu čovjek :mrgreen:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#39805 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Pobjego je Deji, ne pika se
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39806 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Hoever pretanak večeras. I naprijed i nazad. Bolji je bio prošle sezone u FA Kupu.

Aaa vidi Pedra, pa baš neku noć pišem kako ga nema nigdje :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39807 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

AmiĐa_Idriz wrote:Hoever pretanak večeras. I naprijed i nazad. Bolji je bio prošle sezone u FA Kupu.

:
:mrgreen:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#39808 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Šta je, sumnjičavci, ova 6 je svjetski potencijal. Blokira, trči, skače, uvijek bude u blizini opasne situacije.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#39809 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Što se Milner izdera na Gomeza...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39810 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

King_Kenny wrote:Šta je, sumnjičavci, ova 6 je svjetski potencijal. Blokira, trči, skače, uvijek bude u blizini opasne situacije.
Kako je skide sad sa linije :mrgreen:

Dvije lijepe odbrane Kellehera :thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39811 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Šteta za Eliota što ovo ne uđe :(
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39812 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne da mu se :( :roll:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#39813 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Pa elliote sine, što u prečku!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39814 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Eto Seppa :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39815 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MK Dons - Liverpool 0:2

Milner
Hoever

1. Pobjeda Liverpoola

- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:

1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b

Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:

FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b

*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#39816 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Lovren - 5
James - 3
Elliot - 1
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#39817 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Milner
Elliot
Hoever
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39818 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Isto kao kod Haruna :kiss:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39819 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

+1 :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#39820 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Milner 5+, Kelleher 3, Lovren 1, flopa ovaj put nema.

Nisu losi momcici bili veceras, Jones u prvom bio odlican, u drugom nestao, Elliot nije ni dobijao neke lopte kvalitetne, steta sto zapuca ovo u precku. Malo ga ponijelo, htio je rasparati mrezu. Brewstera nidje nije bilo.

Da budem iskren gajio sam neke nade da ce iskusni vezni red pojest ove polu-amatere, medjutim nisu me nesto odusevili, Keita da u pocetku, ali kasnije je ispuhao. Ox previse forsirao, a Adem ko Adem, sta vise reci. Gomez na granici da bude flop :skoljka:

Sve u svemu, neko novo iskustvo za mladjariju, proslo se u drugo kolo, ja prezadovoljan. Do titule :thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28530
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39821 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kakav je Brewster bio, nekako je od pod svjetlima reflektora, od njega se haman najvise ocekuje od ove djece?
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39822 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Keita zahrđao, očekivao sam više iskreno. Ne možeš reći da nije imao prostora večeras, vremena na lopti koliko hoćeš ali...
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39823 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

BHF_Manijak wrote:Kakav je Brewster bio, nekako je od pod svjetlima reflektora, od njega se haman najvise ocekuje od ove djece?
Podlegao pritisku. Nažalost :( Englezi nikako da skontaju da ne pomažu sa naslovima za svakog mladića koji zna lopte.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39824 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Za Keitu je bilo bitno da osjeti opet teren, istrči se i sl. Prva utakmica još od priprema, biće to ok.

Rhian nije ni imao neke korisne lopte, krila se nisu nešto Bog zna pretrgla u distribuciji osim Elliotta u par prilika. Al vidjećemo.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39825 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Kad je izvlačenje parova?
Post Reply