Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39751 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Original Pep in the building.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39752 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Što nahvali Keitu, naježih se ponovo :run:
I Brewstera. Znači moglo bi sutra svega biti :izet:
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#39753 Re: Liverpool FC

Post by omar little »

the player's tribune je profesionalno vodjena jedinica, sve su to uredjeni i lekturirani tekstovi (neki vise, neki manje, normalno), ali dobar je taj projekt. trajace koliko jeter bude voljan istresati kes u rupu bez dna. :D

kloppov tekst me poslao na youtube gledati gol ponovo. s tim da sam ja, normalno, hrakala one moje s novoprobudjenom energijom. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39754 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:Što nahvali Keitu, naježih se ponovo :run:
I Brewstera. Znači moglo bi sutra svega biti :izet:
Brewstera nenormalno hvale, a naučen iskustvom praćenja istog kroz omladinske kategorije isto mogu i potvrditi 8-) :mrgreen:

Bilo me malo strah s obzirom da je imao baš tešku povredu pogotovo za njegove godine, skupa se sa Oxom liječio ali eto koliko vidim nije ostavilo nekog traga na njemu, dobar je. A nije džaba Klopp intervenisao onda kada je malac razmišljao o odlasku 8-)

Općenito će sutra biti zanimljiv dan, jer to nam kao i svaki Liga Kup do sada donosi dosta debitanata i igrača koje nećemo puno gledati.

Kelleher, Hoever, Rhian...samo im još Moreno fali :mrgreen:

I da, živo me interesuje kako će izgledati napad sutra. Pep reče da je Mane van trenažnog procesa do četvrtka (što je opet i dobro kako je Klopp bio dramatičan na pressu nakon Chelsea), Origi je out, Firmino iako vjerujem da bi mogao nema smisla crpiti sutra, odradio je 90 minuta jedini od napadača na Bridgeu. Dakle ostaje Salah, možda i neloše da proba opet pročepiti na golu ali nekako mi je teško povjerovati da će i njega crpiti. Moguće onda da vidimo Elliotta.
omar little wrote:kloppov tekst me poslao na youtube gledati gol ponovo. s tim da sam ja, normalno, hrakala one moje s novoprobudjenom energijom. :D


Makar jedan od ovih osam miliona pregleda je moj :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#39755 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

omar little wrote:the player's tribune je profesionalno vodjena jedinica, sve su to uredjeni i lekturirani tekstovi (neki vise, neki manje, normalno), ali dobar je taj projekt. trajace koliko jeter bude voljan istresati kes u rupu bez dna. :D

kloppov tekst me poslao na youtube gledati gol ponovo. s tim da sam ja, normalno, hrakala one moje s novoprobudjenom energijom. :D
pa njihovi novinari pisu tekst u prvom licu, onda igraci ili treneri odobre
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#39756 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

jeste nemilosrdni braćo crvena, u 6 utakmica sezone koje su usput rečeno sve same pobjede, vi nađoste 10 flopova :oops:

ja nikome još nisam stavio da je flop, možda Rockiju jednom zbog budaleština i to je to, a Arnold ponovo vodi flopove do slave :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39757 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Protiv Napolija znam da jesam, za ostale mislim da nisam flopirao :mrgreen:


Izbjegavam u pobjedama, jedino ako baš neko zasere momački.
Predicted lineup vs MK Dons:
Kelleher
Hoever Gomez Lovren Milner
Keita Lallana Jones
Elliott Brewster Ox

Our best 2nd team available. Naby Keita most likely to start or on the bench tho. Milner at LB with Larouci out.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39758 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kako bi samo ovoj ekipi "pravi" Keita legao, uh... U paru sa Fabinhom, to bi perverzija bila. :roll:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39759 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Keita je bio bombona kako se bližio kraj sezone, ona neka nedefinisana pozicija, između cenera i osmice.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39760 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Keita sutra u rosteru :thumbup:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#39761 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ako Adem bude na terenu, nema zime za nas :-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#39762 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

da imaju muda lupili bi 100m za Kantea kao sto su 70+ za VVD i Alisona

Kante bi im ligu prosle sezone osvojio
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39763 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

S Kanteom bi to bila druga dimenzija, taj vezni red Fabinho/Kante razbija svakog protivnika, bukvalno!
Prestrsan igrac, svaki put svrs bacim kad ga gledam u Chelseau kako osvaja metre i metre terena i to sa kakvom lahkocom.
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#39764 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Kante bi bio vjerovatno prvi igrac koji je osvojio titule sa tri razlicita kluba.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#39765 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Lik vrijedi svakog miliona, ali nema Liverpool muda da uzme velikoj ekipi igraca

Ne znam kad su prosli put uzeli konkurentu (ok nije Celzi trenutno konkurent, ali def za top 4 ganjaju) igraca koji nije bio suvisan tom klubu

United uze Arsenalu Van Persija, Arsenal je uzimao drugima, Celzi Liverpoolu... Samo Liverpool Southamptonu i Newcastlu i slicno

to im je sljedeca stepenica u dominaciji...zato City uzima, svima pokupe igrace...jeste da imaju pare, ali Liverpool je pokazao da imaju i oni sa Alisonom i VVD

Jedino sto bi kocilo je taj ban sto Chelsea ima pa nemaju zasto da prodaju, ali uvjeren sam da bi liga bila gotova sa Kanteom
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39766 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma cisto sumnjam da bi Chelsea prodao igraca konkurentu, nema sanse. Nisu pod finansijskim pritiskom, jer imaju Abramovica, kao recimo sto jebio Liverpool pred Torresovu prodaju.
Tu je razlika.
A da vrijedi para - naravno. Po meni defanzivni vezni broj 1 trenutno u Evropi. Radijus kretanja fenomenalan, nekad izgleda kao box to box veznjak.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39767 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Džaba krečite :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39768 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Salah se opet nešto pokačio sa savezom Egipta.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#39769 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

BHF_Manijak wrote:Ma cisto sumnjam da bi Chelsea prodao igraca konkurentu, nema sanse. Nisu pod finansijskim pritiskom, jer imaju Abramovica, kao recimo sto jebio Liverpool pred Torresovu prodaju.
Tu je razlika.
A da vrijedi para - naravno. Po meni defanzivni vezni broj 1 trenutno u Evropi. Radijus kretanja fenomenalan, nekad izgleda kao box to box veznjak.
Ma nisu bili pod pritiskom pa ljudi su za Suareza dali 25 miliona prije nego sto je Chelsea ikako bio u prici za Torresa

Mislim dzaba pricamo nece se svakako desiti ali bila bi tek tad destrukcija lige
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#39770 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Kada je ovaj kupic i prenosi li to ko?
Pitam za jarana
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#39771 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Gandalf wrote:Kada je ovaj kupic i prenosi li to ko?
Pitam za jarana
Arena Sport 5
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#39772 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Sta je sa Maneom, pise da ima neku povredu?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39773 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BREAKING: Liverpool could hand debuts to as many as eight players in tonight’s Carabao Cup clash with MK Dons.

• Harvey Elliott
• Sepp van den Berg
• Luis Longstaff
• Leighton Clarkson
• Curtis Jones
• Adam Lewis
• Ki-Jana Hoever
• Rhian Brewster
• Herbie Kane
• Pedro Chirivella
• Caoimhin Kelleher
Evo zašto volim Liga Kup :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39774 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

todd_smith wrote:Sta je sa Maneom, pise da ima neku povredu?
Dobio je udarac protiv Chelsea, rekao je Klopp odma poslije da ne izgleda baš fino, a Pep juče potvrdi da odmara do četvrtka, tek se tada vraća treningu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#39775 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Vidim pita raja kad je tekma, ja se izvinjavam na propustu :mrgreen:

MATCHDAY!

Image

:izet:
Post Reply